BDI

שיכון ובינוי נדל"ן בע"מ

בנייה, נדל"ן, תשתיות, זכיינות, אנרגיה וסביבה בישראל וברחבי העולם

פרופיל

שנת הקמה 1924
כתובת רח' הירדן 1 א', ת.ד. 1133, איירפורט סיטי 7010000- ראה מפה
טלפון 03-6300000
פקס 03-6301595
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.shikunbinui.com
   

אודות שיכון ובינוי נדל"ן בע"מ


שיכון ובינוי נדל"ן היא חברת הנדל"ן המובילה בישראל. זוהי הזרוע היזמית של קבוצת שיכון ובינוי בארץ. החברה קיימת יותר משמונים שנה, במהלכן כבר בנתה קרוב ל-200,000 יח"ד בהן חיים יותר ממיליון ישראלים. בימים אלה נמצאות בשלבי בנייה שונים כ-2,400 יח"ד ב-22 פרויקטים ברחבי המדינה ובנייה של עוד כ-100,000 מ"ר של שטחים מסחריים, דיור להשכרה ומעונות סטודנטים.

פעילותה של שיכון ובינוי נדל"ן מתבצעת בתחומי מדינת ישראל וכוללת בעיקר ייזום של פרויקטים לבנייה למגורים המיועדים למכירה ולהשכרה, לרבות רכישה, תכנון, השבחה, פיתוח ומכירה. פעילותה של החברה כוללת גם ייזום פרויקטים לבנייה של מבני משרדים, מבנים לתעשייה ולמסחר המיועדים להשכרה וכמובן מעונות סטודנטים.

שיכון ובינוי נדל"ן מחזיקה במלאי משמעותי של קרקעות עליהן מתוכננות להיבנות למעלה מ-10,000 יח"ד. מלאי זה מורכב גם מקרקעות "ותיקות" אשר הזכויות בהן נרכשו או הוחכרו עוד משנות ה-50 של המאה הקודמת ומקרקעות אותן רכשה ופיתחה החברה בשנים האחרונות. החברה פועלת להגדלת הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית בעיקר באזורי ביקוש ומקדמת הקמת פרויקטים של אלפי יח"ד בתחום. לחברה ניסיון ומוניטין של עשרות שנים ויכולת הובלת פרויקטים איכותיים ומתן ביטחון ושקט נפשי לדיירים.

שיכון ובנוי נדל"ן פועלת מול גופי התכנון הרלוונטיים לשינוי ייעוד המקרקעין או לשינוי התב"ע (תוכנית בניין עיר) ולהשבחת המקרקעין. היא עושה זאת, בין היתר, בדרך של הגדלת זכויות בנייה, שינוי השימושים המותרים וכן שינוי הבינוי המחויב על פי התב"ע. החברה פועלת גם בתחום התחדשות עירונית עם צבר פרויקטים רב בת"א וגם פרויקטים גדולים בפריפריה. החברה מקדמת במסגרת פרויקטים של התחדשות עירוניתכ-14,000 יח"ד כמות מכובדת לכל דעה . לחברה צבר מיידי של פרויקטים בהם חתמו מעל 80% מהדיירים על הסכם לבניה של למעלה מ-500 יח"ד, כולם בת"א.
החברה מתמקדת בחידוש פני הערים באיזורי הביקוש מאור עקיבא בשרון הצפוני, דרך ת"א וגוש דן, רמלה וירושלים. כלל הפרויקטים של שיכון ובינוי נמצאים בשלבי הבשלה שונים. בת"א יש לחברה פרויקטים רבים ומגוונים.

אין ספק שהשקעה של החברה בתחום יהפוך אותה מובילה גם בתחום זה.

דוגמאות לפרויקטים
שדרות סמאטס בתל אביב – הריסה של 4 בניינים הכוללים 45 יח"ד ובניית 4 בניינים חדשים בני 8 קומות שיכללו
כ-86 יח"ד מבוצע במשותף עם חברת התחדשות אורבנית.
בצומת הרחובות אמוראים סבוראים ברמת אביב, בשכונת נוה אביבים – 2 בניינים בני 9 קומות סה"כ 70 יח"ד, לשיווק 43 דירות. הפרויקט מבוצע במשותף עם חברת אבן דרך.
ברחוב פרי מגדים בנחלת יצחק בת"א – בו יהרסו 5 בניינים ותיקים בני 2 קומות, ובמקומם יבנה מגדל בן כ 30 קומות שיכלול כ 160 יח"ד ועוד.

ישנם עוד פרויקטים במסלול פינוי בינוי: בנווה שרת אחי דקר, ברמלה יוספטל, בשכונת שז"ר אור עקיבא ועוד.

תפיסת החברה את נושא ההתחדשות העירונית – תהליך קידום פרויקט להתחדשות עירונית הוא מורכב, רב שלבי ורב תהפוכות. לפי תפיסת החברה, תקשורת טובה בין כל השותפים תסייע להבשלתו של הפרויקט. לפרויקט המבוסס על יסודות של אמון ושיתוף בסיסיים יש סיכויי הצלחה רבים יותר. יש חשיבות לאנשי מקצוע מצוינים בתחום התכנון, הכלכלה המשפט ושיתוף הציבור כתנאי להצלחת הפרויקט. ריבוי כנסים, שולחנות עגולים, מפגשים, שיח ברשת ובקבוצות מדיה שונות הכרחיים אף הם להצלחה. השיתוף הוא ערך עליון בפרויקטים להתחדשות עירונית.

כאמור לצד הבנייה למגורים, עוסקת כאמור שיכון ובינוי נדל"ן גם בייזום, שיווק והשכרה של שטחים אשר מיועדים למשרדים, מסחר – קניונים, פנאי, תעשייה, אחסון, מעונות סטודנטים, חניונים ותחנות דלק. החברה צברה ניסיון רב בהקמה ובניהול של נכסים מניבים כמו למשל, קניון "עיר ימים" בנתניה, מרכז הקניות לעיצוב הבית "דיזיין פלוס" בבאר-שבע, וקניון שער הצפון (IKEA) בקריית אתא.
לאחרונה החברה העמיקה את חדירתה לתחום הדיור להשכרה כך לדוגמא בפרויקט ה-BOT של מעונות הסטודנטים באוניברסיטת תל-אביב (מתחמי איינשטיין והברושים) החברה מחזיקה היום יותר מ-3,000 חדרי מעונות להשכרה בנוסף על מרכזי מסחר. כמו כן אכלסה החברה השנה 333 דירות להשכרה בירושלים ו-48 דירות להשכרה בחריש ובונה היום מתחם דיור להשכרה לצעירים בקמפוס הנמל בחיפה, זאת במקביל לזכייתה במכרז חדש להקמת כ-200 יח"ד בתל אביב.

הפרויקטים של שיכון ובינוי נדל"ן מתוכננים ונבנים בהתאם לעקרונות הקיימות, אותם אימצה קבוצת שיכון ובינוי כחזונה. המבנים של החברה עומדים בתקן הישראלי לבנייה ירוקה וחלקם עומדים גם בזה הבינלאומי המחמיר – LEED ו-LEED GOLD.

 

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


ברכות למשרדים בבסר 3 בני ברק שדורגו בדירוג הקוד 2021

    אביבית מוסקוביץ חברת עורכי דין שירי מלכה משרד עורכי-דין סיגון – הלוי, עורכי דין    

דרושים ב קבוצת פדלון – 2022

מנהלי פרויקטים / מהנדסים לפרויקטים רחבי היקף לבניה למגורים, ציבורית ומסחרית, בעלי ניסיון של לפחות 7 שנים בניהול פרויקטים.