BDI

קבוצת כלמוביל - הכי טוב לעבוד

יבוא ושיווק כלי רכב מדגמי מרצדס בנץ, סמארט, מיצובישי, יונדאי וקינג לונג

פרופיל

שנת הקמה 1936
כתובת רח' העמל 20, פארק התעשייה אפק, ראש העין 4809261- ראה מפה
טלפון 03-9154444
אתר החברה www.colmobil.co.il
פרופילים נוספים קבוצת כלמוביל
   

מנהלים

יניב שיראזי, מנכ"ל, קבוצת כלמוביל - הכי טוב לעבוד

יניב שיראזי

מנכ"ל

יואב חרל"פ, סגן יו"ר, קבוצת כלמוביל - הכי טוב לעבוד

יואב חרל"פ

סגן יו"ר

ד"ר שמואל חרל"פ, יו"ר, קבוצת כלמוביל - הכי טוב לעבוד

ד"ר שמואל חרל"פ

יו"ר

אודות קבוצת כלמוביל - הכי טוב לעבוד


קבוצת כלמוביל, יבואנית הרכב המובילה בישראל של מכוניות פרטיות, מסחריות, משאיות ואוטובוסים, מייצגת את היצרניות Daimler AG (מרצדס בנץ), סמארט, מיצובישי מוטורס, יונדאי מוטור, ג'נסיס וקינג לונג. הקבוצה נמצאת בבעלות משפחת חרל"פ. מדיניות הניהול של קבוצת כלמוביל שואפת למצוינות בכל תחומי פעילותה. תפיסה זו באה לידי ביטוי בחזון הקבוצה "להיות המובילה ואמת המידה בענף התחבורה" ובערכי הקבוצה המדגישים את האחריות העסקית, השירותיות, היצירתיות, היושרה, המקצוענות והאנושיות. יציבות פיננסית, מוניטין וחתירה מתמדת לשביעות רצון הלקוחות בכל תחומי הפעילות של הקבוצה, הן חלק מהסיבות להצלחתה.

תשתיות, שירותים ומשאבים

במגוון השירותים והפתרונות שמציעה הקבוצה ללקוחותיה נכללים שירותים פיננסיים הניתנים באמצעות כלמוביל פתרונות מימון, שירותי ביטוח הניתנים באמצעות כלמוביל ביטוח ושירותי טרייד אין הניתנים באמצעות כלמוביל טרייד אין. קבוצת כלמוביל מתמידה בהשקעות נרחבות בתשתית מתקדמות וידועה ברמה הגבוהה של מתקניה ומערכות המידע והטכנולוגיה שלה. הקבוצה מעסיקה מעל 1,000 עובדים באתריה השונים.

בנוסף, לקבוצת כלמוביל זכיינים המפעילים רשת מרכזי שרות ומכירה מהמובילים בענף בפריסה ארצית.

צמיחה ונתח שוק

כלמוביל היא קבוצת הרכב הגדולה ביותר בשוק הרכב. היא ממשיכה לשמר את מעמדה כמובילת השוק גם ברבעון השלישי של שנת 2020 עם נתח שוק של כ-23.5%. לפי נתונים מצטברים עד אוקטובר 2020, כלמוביל דורגה על ידי דן & ברדסטריט (D&B), כיבואנית הרכב הגדולה בישראל, ושוב כאחת מעשרת החברות המובילות במשק הישראלי בתחום המסחר והשירותים.

תעשיית הרכב נמצאת היום בעיצומו של שינוי שהופך אותה להיות מקום מלהיב לעבוד בו. אחרי שנים של פיתוח הגיעו הרכב החשמלי, הרכב האוטונומי, מודלים חדשים של רכישת רכב ותפיסות חדשות של השימוש בו. נפתחה תחרות מצד שחקנים שאינם יצרני רכב מסורתיים וכל הסביבה העסקית נמצאת בשינוי מואץ.

שינוי זה מחייב גם אותנו לצמוח ולהיכנס לתחומי פעילות חדשים.

כקבוצה מובילה בעולם הרכב אנחנו תמיד בחוד החנית של השינויים והעובדים שלנו מובילים את המהפכה הזו.

מובילים עם העובדים

קבוצת כלמוביל היא חברה של אנשים, פסיפס אנושי של תרבויות, מקצועות, גילאים, תחומי השכלה ופיזור גיאוגרפי. מה שהופך את כלמוביל למקום מיוחד הינה העובדה שכל אחד מן העובדים מרגיש שייך, מחובר ומגלה מעורבות בתפקידו במטרה לתרום להצלחת הקבוצה. תחושת השייכות, המתבטאת בהשקעה ואכפתיות של העובדים להשגת יעדי החברה, יוצרת תרבות של שאיפה למצוינות אשר הופכים את החזון של "חברה מובילה ואמת מידה" למציאות. מצוינות זו מקרינה על כל תחומי הפעילות: החל מהישגים במכירות ובשירות, דרך הקמה מהירה ומוצלחת של פעילויות חדשות וכמובן בפרויקטים חוצי ארגון.

בכלמוביל תרבות ניהול אשר שמה את העובד במרכז, מעניקה למנהלים את הידע והכלים לפתח את עובדיהם ולהביא לידי ביטוי את הפוטנציאל של כל עובד. המנהלים והעובדים עוברים הכשרות ומקבלים תמיכה. החברה מעודדת ניודים וקידומים פנימיים ומקיימת תהליכי ניהול ביצועים מסודרים. ההשקעה בניהול משתקפת בהצלחת כלמוביל בעמידה ביעדיה וברוח הצוות והגיבוש החברתי המאפיינים אותה. לא בכדי עובדי הקבוצה רואים בכלמוביל מקום שטוב לעבוד בו ומציינים כל שנה רמת שביעות רצון גבוהה מהיבטים שונים בקבוצה, כולל איכות הניהול, רוח הצוות ועצם ההשתייכות לכלמוביל.

הטיפול בעובד לא מסתכם רק בפן המקצועי. כלמוביל מאמינה, שהטיפול ברווחת הפרט ובתחושת הביטחון הסוציאלי הינה חלק ממחויבותה לעובד. החברה מציעה לעובדיה מגוון שירותים תומכים מקיפים, כגון: ייעוץ פסיכולוגי בעת הצורך (ניתן באופן חסוי דרך חברה חיצונית) ותכנית ביטוח בריאות פרטי לעובדים ולבני משפחותיהם (כאשר כלמוביל מממנת את רכיבי הביטוח הבסיסי, הרובד המציל חיים, עבור העובד ועבור בני משפחתו). בנוסף, מלווים העובדים בייעוץ פנסיוני מקצועי על ידי חברה חיצונית.

תכנית הרווחה בקבוצת כלמוביל משלימה את מעטפת הדאגה לעובד ומציעה מגוון אירועי רווחה מהנים ופעילויות גיבוש מגוונות, מתנות לבחירה אישית בחגים ובימי הולדת, חגיגת אירועים משפחתיים, הרצאות העשרה ועוד.

כלמוביל מעודדת את עובדיה לתרום לקהילה ויוזמת אירועים ופעילויות למען הקהילה.

בחברה קיים מנגנון סבסוד ארוחות לעובדים וכן חדר כושר בבניין המשרדים בראש העין, הפתוח לרשות העובדים לשימוש ללא תשלום (למעט בתקופת הקורונה).

אולי יעניין אותך גם


על פי מחקר שערכה חברת BDI : אלפי עסקים נמצאים בסכנה

על פי מחקר שערכה חברת BDI : אלפי עסקים נמצאים בסכנה (קטע מתוך "התוכנית הכלכלית" עם גדעון אוקו)    

אנו שמחים לבשר כי משרדנו עבר לכתובת חדשה מגדל הכשרת הישוב, רחוב ז'בוטינסקי 9 בני ברק

אנו שמחים לבשר כי אנחנו עוברים למשרדנו החדש מגדל הכשרת הישוב, רח' ז'בוטינסקי 9 בני ברק 5124617    

בוני הארץ: חברות הנדל"ן שנוסדו לפני קום המדינה ועדיין איתנו

ביום העצמאות ה-70 למדינת ישראל פועלות במשק הישראלי כ-800 חברות שהוקמו לפני קום המדינה – כ-7% מהן מהוות חברות הנדל"ן והבנייה. במסגרת פרויקט מיוחד של וואלה! נדל"ן ו CofaceBdi חזרנו לעבר והתחקנו אחר חברות הנדל"ן שהוקמו בתחילת המאה