BDI

ממן - מסופי מטען וניטול בע"מ

לוגיסטיקה ושרותי תעופה

פרופיל

מנהלים

בעז צפריר, מנכ"ל, ממן - מסופי מטען וניטול בע"מ

בעז צפריר

מנכ"ל

נחמה רונן, יו"ר, ממן - מסופי מטען וניטול בע"מ

נחמה רונן

יו"ר

אודות


קבוצת ממן גאה להיות מהמובילות בישראל במתן שירותי לוגיסטיקה ותעופה. חברות הקבוצה מתמחות במגוון שירותים לניהול שרשרת האספקה על כל היבטיה: החל במסוף המטענים בנמל התעופה בן גוריון, דרך ניהול שרשרת האספקה ((SCM ושירותי לוגיסטיקה לצד שלישי ((TPL וכלה במתן שירותי קרקע וניטול (Handling) לנוסעים וחברות תעופה.

ממן נוסדה כחברה ממשלתית בשנת 1974 והופרטה בשנת 1989. מניות החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב. עיקר מניות החברה מוחזקות בידי תעבורה אחזקות בע"מ (66%), הנמצאת בשליטת משפחת ליבנת בע"מ, ואלייד לוגיסטיקה בע"מ (22%). מבנה הבעלות מבטיח לקבוצת ממן יציבות פיננסית לצד ניסיון וידע רב שנים בתחום הלוגיסטיקה על כל ענפיה.
חברות הקבוצה מנוהלות באופן עצמאי. יחד עם זאת, תחומי הפעילות המשיקים שלהן מאפשרים שיתוף במשאבים, ידע וניסיון מקצועי אשר יוצרים סינרגיה המבטיחה ללקוחות את מירב האיכות והאמינות במתכונת של One Stop Shop. על מיצוי הסינרגיות אחראי מטה הקבוצה אשר ממוקם בסמיכות לשדה התעופה הבינלאומי בן-גוריון.
כחברה העומדת לרשות לקוחותיה 24 שעות ביממה, ממן עושה שימוש בטכנולוגיות מחשוב מתקדמות וציוד לוגיסטי חדשני. בצד היתרונות הטכניים, עוצמתה של ממן טמונה במרכיב האנושי המיוחד לה. החברה מקדישה תשומת לב מרבית לאתגרים הלוגיסטיים והעסקיים של לקוחותיה ומתאימה מענה מיטבי לצרכיהם הייחודיים.
היכרותה המעמיקה של קבוצת ממן עם מרכיביה השונים של שרשרת האספקה, על צרכיה השונים ומגמותיה העדכניות, מאפשרת לה להיות שותפה רבת ערך בכל פרויקט בענף הלוגיסטיקה בארץ ובעולם. סקרנות, יצירתיות ונכונות לאמץ רעיונות חדשים, מהוות את אבני הבניין הבסיסיות ביכולתה של הקבוצה להתאים עצמה לשינויים התכופים המתרחשים בסביבה הדינמית של עולם הלוגיסטיקה, המטענים ושירותי הקרקע.
חזונה של קבוצת ממן ביסס את מעמדה כקבוצה מובילה בתחום השירותים הלוגיסטיים בישראל, וכעת הוא מוביל אותה להרחבת הפעילות גם בעולם.
בכדי להבטיח את רמת ואיכות השירות שמעניקה החברה ללקוחותיה, פועלת הקבוצה על פי קוד אתי מקיף ומחמיר, המביא לידי ביטוי את התרבות העסקית של הקבוצה ומחייב את עובדיה ומנהליה לעמוד בסטנדרטים בלתי-מתפשרים של איכות השירות.

ממן מסופי מטען וניטול – מסוף המטענים בנמל התעופה בן גוריון, מספק את מכלול שירותי הקרקע ליבוא וליצוא של מטען אווירי במדינת ישראל.

לוגיסטיקר – מספקת מגוון שירותים לוגיסטיים כולל ומקיף הנדרש לניהול שרשרת האספקה SCM, תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים, שאיפה למצוינות ושפור מתמיד. כמו כן החברה מנהלת מסוף מכולות ימי חדיש בעורף נמל אשדוד.

לוגיסטיקר בונדד – חברת הבת של לוגיסטיקר בבעלות מלאה. עוסקת במתן שירותי מחסני ערובה-בונדד (Bonded).

גלובוס אריזות ומשלוחים בינלאומיים בע"מ – מוחזקת בשיעור של 51% על ידי ממן ומשקיע נוסף. עוסקת בתכנון וייצור אריזות, עיתוק חפצים אישיים (relocation), שילוח, אריזה ואחסנה של חפצי אמנות, אחסון, ליקוט, דיגום, שינוע ואריזה של חומרים מסוכנים, העברת פסי ייצור, אחסון ולוגיסטיקה כללית.

ארכיב 2000 – מתמחה בשירותי גניזה, שליפת חומר וסריקת מסמכים. החברה מאפשרת ניהול יעיל ונוח של הרשומות המאוחסנות וחיסכון במאמץ ובמשאבים.

LAUFER AVIATION GHI – החברה המובילה בישראל למתן שירותי קרקע לחברות תעופה (GROUND HANDLING) ושירותי VIP לנוסעים פרטיים בנתב"ג ובמעברי הגבול בישראל. החברה מוחזקת בשיעור 58.5% על ידי ממן.

MAMAN AVIATION – מתמחה במתן שירותי מיקור חוץ לחברות תעופה. החברה מספקת לחברות תעופה שירותי GSA (GENERAL SALES AGENT) בתחום הנוסעים והמטענים, סידורי קרקע וחבילות לנוסע העצמאי.

טל לימוזין – מספקת שירותי הסעה לנמל התעופה בן גוריון מכל קצוות הארץ, כמו גם שירותי הסעה ביותר מ-300 שדות תעופה בעולם.

ישראלימו – הספק העיקרי של שירותי תחבורה יוקרתיים והשכרת רכב בישראל. צי הרכב כולל מותגים יוקרתיים, החל ברכבים פרטיים וכלה בג'יפים ולימוזינות.

IBT – Maman – חברת לוגיסטיקה רומנית בבעלות (65%) ממן. החברה מספקת שירותי לוגיסטיקה נרחבים כגון: אחסנה, הפצה, עמילות מכס, שילוח, שרותי ערך מוסף ועוד. החברה פעילה במזרח ובמרכז אירופה.

MEL (Maman Euro Logistics s.r.o.) – מנהלת ומתפעלת מתחם לוגיסטי מתקדם ברפובליקה הצ'כית, בסמוך לגבול עם גרמניה.

KLP Maman – מספקת שירותי אבטחה ומניעת אובדן לחברות וארגונים מובילים ברחבי העולם.

מ.ת.ר מפעלי תעשיות רכבת (1999) בע"מ – מוחזקת בשיעור של 51% על ידי ממן ומשקיע נוסף, עוסקת בתיקון, תחזוקה, שיפוץ, צביעה והרכבה של ציוד רכבתי נייד ובייצור חלקים וחלקי חילוף לציוד רכבתי נייד. מפעל מ.ת.ר ממוקם בדימונה.

מרחבים טל – בעלת זיכיון להפעלת החניונים בנמל התעופה
בן גוריון.

אולי יעניין אותך גם


הייטק והמו"פ צמחו במשבר הקורונה, במהלך 2020 נפתחו 38 אלף עסקים, 20% פחות מהשנה שעברה

     121,000 עסקים במשק בקשיים על פי נתוני חברת המידע העסקי Coface Bdi כ- 121,000 עסקים במשק הישראלי נמצאים נכון לסגר השלישי בקשיים המאיימים על הישרדותם. מתוכם 65,320 עסקים שנקלעו לקשיים כתוצאה ישירה ממשבר הקורונה. בחינה של מספר העסקים בקשיים לפי ענפים מגלה כי בענף הבנייה הנדל"ן והתשתיות כ- 3391 נקלעו לקשיים בשל משבר […]

אתגר ההעברה הבין-דורית בעסקים משפחתיים עו"ד שלום הרשקוביץ – שותף במחלקת ניהול הון משפחתי ולקוחות פרטיים במשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'

על פי מחקרים אקדמיים, רק כ-30% מהעסקים המשפחתיים ממשיכים להתקיים לאחר העברתם לבני הדור השני. פחות מ-10% מהעסקים המשפחתיים ממשיכים להתקיים לאחר העברה נוספת לדור השלישי.
במילים אחרות, אם החליט מייסד עסק משפחתי להוריש את העסקים לילדיו, קיים סיכון ממשי, בהסתברות של 70%, שילדיו לא יזכו ליהנות מפירות העסק שהקים בעמל רב, וסיכון של כ-90% (!) שנכדיו לא יוכלו לעשות כן.

דה מרקר : "המסקנה מרפורמת הדירוג הישראלים במינוס אבל פורעים חובות כמו שעון"

תהילה ינאי : "דירוג האשראי עשוי להפוך לכלי חשוב לניהול מדיניות פיננסית עבור רשויות הממשלה.
לפי ניתוח מגמות הדירוג, ניתן לאמוד את התפתחות הסיכון של הצרכנים"