BDI

קבוצת לובינסקי

פרופיל

שנת הקמה 1936
כתובת מרק מושביץ 3 ראשל"צ, 7559901- ראה מפה
טלפון 3038*
פקס 03-6710210
דוא"ל [email protected]
אתר החברה https://www.lubinski.co.il/
   
   

אודות קבוצת לובינסקי


דוד לובינסקי - מייסד , משפחת מנור - בעלים .

 

ארגון מתקדם ודינמי המוביל את ענף הרכב בחדשנות טכנולוגית ובגישה דיגיטלית מוכוונת לקוח הנשען על בסיס איתן של קבוצה בעלת היסטוריה של הצלחות, המעניקה ביטחון, שייכות ומחויבות לכלל עובדיה.

קבוצת לובינסקי, היא שם נרדף להצלחה ולמוניטין של חברה משפחתית השומרת על הערכים והחזון שהנחו אותה מראשית דרכה ועד היום. כאחת מיבואניות הרכב הוותיקות והגדולות בישראל, מובילה לובינסקי בשוק הרכב כבר למעלה מ-86 שנה (טרום הקמת המדינה!), תוך איתנות פיננסית והתנהלות יציבה וערכית, בדגש על סטנדרט שירות יוצא דופן.

ערכי הקבוצה מתמקדים באחריות עסקית, יושרה, מקצוענות, צוותיות, שירותיות ומכוונות עיסקית – ובאים לידי ביטוי בהתנהלות הפנימית של הקבוצה בממשקים בין עובדיה ובכל מגע של עובדי הקבוצה עם לקוחותיה.

לובינסקי מייצגת בישראל את מותגי הרכב הותיקים: פיג'ו, סיטרואן, אופל ו- DS של תאגיד Stellantis  העולמי ולצדם את מותג MG מבית SAIC, אשר יזם והניע את מהפכת הרכב החשמלי בישראל החל משנת 2019 ומהווה מותג המתפתח בקצב המואץ ביותר בשוק הרכב החשמלי הישראלי בשנים האחרונות.

קבוצת לובינסקי – גדולה מסך חלקיה

במקביל לייבוא הרכב החדש, כוללת הקבוצה 3 חברות נוספות בתחומים משיקים, היוצרות יחדיו סינרגיה מלאה למכלול השירותים והפתרונות הנדרשים בעולם התחבורה המודרני ומאפשרים לה להציע ללקוחותיה את מגוון הפתרונות המקיף והרחב ביותר:

לובינסקי טרייד & ליס – חברת הליסינג ומכירת יד שנייה המציעה מגוון פתרונות ליסינג לעסקים וללקוחות פרטיים, בכללם שירותים נלווים ותוכניות מימון גמישות המותאמות לכל לקוח ולציי רכב בכל גודל.

ד.ל.ב. מוטוספורט – חברת כלי הרכב הדו-גלגליים, כלי פנאי וספורט וכלים חקלאים ותפעוליים, המשווקת בין היתר את המותגים: Polaris, KTM, TGB, Indian, Peugeot Scooters, Goupil.

טלרון – חברת המצברים והשמנים המובילה בישראל, המייבאת ומשווקת את המותגים המובילים בעולם בתחומים אלה, בהם מצברי
VARTA ו-Energizer שמני Mobil וCHAMPION- ועוד מגוון רחב של מצברים תעשייתיים מובילים העומדים בסטנדרטים הבינלאומיים גבוהים ומחמירים.

לצד פעילויות אלה, נהנים לקוחות הקבוצה מפתרונות מימון באמצעות לובינסקי מימון ושירותי ביטוח הניתנים על ידי סוכנות לוביט.

הלכה למעשה, הייעוד של הקבוצה הינו "לאפיין, לספק ולאפשר שימוש מיטבי בפתרונות, מוצרים ושירותים איכותיים אותם משווקת הקבוצה, על פי צרכי ולשביעות רצון לקוחותיה בעולם התחבורה. כל זאת על מנת לייצר תחושת גאווה ושייכות של לקוחותינו, עובדינו ושותפינו העסקיים, תוך כדי מצוינות בשירות והשאת ערך לבעלי המניות לאורך זמן". 

חדשנות. עוצמה. צמיחה.

עולם הרכב נמצא בשנים האחרונות בתהליך שינוי מהיר, מהפכני ומסקרן, החל מרכבים חשמליים, דרך מערכות נהיגה חכמות, בטיחותיות ואוטונומיות ועד לרכבים המעוצבים מחומרים חדשניים.

כארגון הדוגל בחדשנות ובמצוינות פועלת הקבוצה לפיתוח, יישום ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות, לצד חשיבה מכוונת לקוח במטרה להנגיש ללקוח את כל המידע והפעולות אליהן הוא נדרש ולמנף את איכות השירות המצוינת בכדי לקבוע אמות מידה חדשות בתחום.

כפועל יוצא מכך מובילה לובינסקי את שוק הרכב החשמלי עם מותגיה, מחזיקה בפלח שוק משמעותי בסגמנט וזוכה להתלהבות וביקוש גבוה מצד לקוחותיה. במקביל,  הטמיעה הקבוצה בשנים האחרונות טכנולוגיה ודפוסי עבודה דיגיטליים המאפשרים ללקוחותיה חווית רכישה און ליין – בנוחות, בקלות ובמהירות. שירות זה זוכה להצלחה רבה ומעמיד את החברה כפורצת דרך בתחום.

העובדים שלנו – הכוח המניע להצלחה

קבוצת לובינסקי מעסיקה מעל 800 עובדים בעשרות אולמי מכירה ומרכזי שירות בפריסה ארצית מדן ועד אילת. הקבוצה אומנם בת למעלה משמונים אך רוחה התוסס מקדם חדשנות וחשיבה פורצת דרך. בהתאם לכך מעודדת הקבוצה את עובדיה ללמוד ולהתפתח, ונהנית מוותק ממוצע של עובדים מהגבוהים בענף. עובדי הקבוצה נהנים מתחושת שייכות ומשפחתיות העוברת בכל עורקי הקבוצה. הרגשת הביטחון והאמינות במקום העבודה, האווירה החמה והאכפתית לצד סגנון ניהולי המשלב ניסיון עשיר ביותר עם חדשנות ומקצוענות המתורגמת למחויבות, נאמנות והזדהות ניכרת מצד העובדים.

הקבוצה רואה בעובדיה את מנוע ההצלחה המרכזי ולכן שמה את עובדיה במרכז, פועלת לקידומם ולמימוש הפוטנציאל האישי של כל אחד מהם על ידי הכשרות, הדרכות ותהליכי פיתוח ההון האנושי המוענקים באמצעות "אקדמיית לובינסקי למצוינות". בנוסף, העובדים נהנים משורה של תנאים מתגמלים, ביטוח בריאות מורחב וארוחות מסובסדות, פעילויות רווחה ואפשרויות פיתוח קריירה וקידום נרחבות, אירועים, טיולי משפחות ופעילויות גיבוש, מתנות בחגים ובימי הולדת ועוד. עובדי הקבוצה ושותפיה העסקיים נהנים מהטבות משתלמות במיוחד ברכישת רכבים חדשים לצד תנאי מימון וביטוח יוצאי דופן. קבוצת לובינסקי משתתפת ומעודדת את עובדיה להשתתף במגוון פעילויות התורמות לקהילה ולסביבה.

משרדיה הראשיים של הקבוצה ממוקמים במתחם שורק בראשון לציון המהווה אחד ממרכזי הרכב הגדולים והמתקדמים בישראל. כביתם של כל מותגי הקבוצה כולל המתחם מגוון אולמות תצוגה, מרכז שירות גדול העומד בסטנדרטים המתקדמים בענף, מערך PDI ושרשרת אספקה, מרכז פיתוח ועוד. באתר הוקמו מאות עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים כפועל יוצא משאיפת הקבוצה להוביל את נושא חשמול התחבורה בישראל.