BDI

ביטוח ישיר (איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ) - החברות שהכי טוב לעבוד בהן

ביטוחי רכוש, חיים ובריאות, לפרט ולמשפחה

פרופיל

שנת הקמה 1994
כתובת רח' אפעל 35, קרית אריה, פתח-תקוה - ראה מפה
טלפון 03-5555555
פקס 03-5653955
רשתות חברתיות
אתר החברה www.555.co.il
פרופילים נוספים ביטוח ישיר (איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ)
   

מנהלים

דפנה קליינר, סמנכ"ל משאבי אנוש, ביטוח ישיר (איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ) - החברות שהכי טוב לעבוד בהן

דפנה קליינר

סמנכ"ל משאבי אנוש

קובי הבר, מנכ"ל, ביטוח ישיר (איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ) - החברות שהכי טוב לעבוד בהן

קובי הבר

מנכ"ל

מוקי שניידמן, יו"ר, ביטוח ישיר (איי.די.איי חברה לביטוח בע"מ) - החברות שהכי טוב לעבוד בהן

מוקי שניידמן

יו"ר

אודות


טכנולוגיה מתקדמת בשילוב הון אנושי מקצועי ומחויב הביאו את ביטוח ישיר להיות חברת הביטוח הישירה המובילה בארץ. ביטוח ישיר הינה חלוצת שיטת הביטוח הישיר בישראל, הגדולה והמובילה בתחומה. ייחודה של החברה הוא בכך שהיא מקיימת, כחלק מהתפיסה האסטרטגית שלה, קשר ישיר עם לקוחותיה, ללא תיווך של סוכני ביטוח וזאת במגוון ערוצי תקשורת טלפוניים, כתובים ודיגיטליים (אינטרנט, מובייל ומייל). החברה פועלת באמצעות מספר מותגי ביטוח ועפ"י מנגנון תמחור דיפרנציאלי בהתאם לנתוני כל לקוח, בסיס עלויות נמוך ותשתית טכנולוגית מתקדמת. החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים ביטוחיים הכוללים ביטוחי רכב, דירה, נסיעות לחו"ל, חיים ובריאות. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב במדד ת"א 135 בשווי של כ-2 מיליארד ₪, כשהרווח הנקי של החברה בשנת 2018 הסתכם בכ-174 מיליון ₪. החברה קטפה השנה את המקומות הראשונים בכל הפרמטרים ובהם - מקום העבודה הטוב ביותר בקרב החברות הפיננסיות ומקום 6 בדירוג הכללי, מקום ראשון במדדי השרות בכל ענפי הביטוח בהם החברה פועלת על פי דירוג המפקח על הביטוח וכן זכיה בקטגוריה הגבוהה ביותר, פלטינה +, במדד מעלה.

הון אנושי
החברה מעסיקה כ-1,500 עובדים. המאמץ הארגוני לטיפול במשאב האנושי זוכה להיענות העובדים שמביעים את מחויבותם ונאמנותם לארגון. בסקר עמדות שהתקיים בחברה בשנת 2019, 95% העידו כי ימליצו לחבריהם לעבוד בחברה.
85% מהגיוסים נקלטים באמצעות חבר מביא חבר. שיעור ההמלצה הגבוה בקרב עובדים והוותק הגבוה של נציגי המוקדים, העומד בממוצע על מעל 30 חודשים ומהגבוהים בשוק, מדבר בעד עצמו. תחושת ההצלחה, האתגר המקצועי, התקשורת הארגונית הפתוחה והאווירה המיוחדת והחמה, הופכים את העבודה בביטוח ישיר למקום עבודה נחשק ואטרקטיבי.

חדשנות ופריצת דרך
מיומה הראשון חרטה ביטוח ישיר על דגלה להיות מותג פורץ דרך בתחום הביטוח. מאז הקמתה, יזמה החברה והובילה מהלכים צרכניים, עסקיים ושיווקיים רבים, ששינו את פני שוק הביטוח בישראל. החברה מובילה לאורך שנים עשייה חדשנית ומתקדמת, תוך שמירה על יציבות וצמיחה, יוזמה, עמידה בחזית הטכנולוגיה והתנהלות ערכית והוגנת.
החברה הייתה הראשונה בקרב חברות הביטוח בארץ שבחרה להנגיש טכנולוגיה, תקשורת ושירות ללקוחותיה כשהשיקה אתר המאפשר רכישת ביטוח באינטרנט, פיתחה גם אתר מותאם סלולר בו ניתן לרכוש ביטוח וכן להתעדכן במצב הפוליסה והתביעה ולבצע פעולות שונות באזור אישי מאובטח. כחלק מהחזון להיות בקדמת הטכנולוגיה, החברה פיתחה את פרויקט הדגל שלה – מערכת ביטוח אינטרנטית חדשנית. במערכת זאת, הלקוח יוכל לנהל את תיק הביטוח שלו באופן עצמאי על מנת לאפשר עצמאות ושקיפות מקסימלית ללקוחותיה.

פיתוח וטיפוח ההון האנושי
הסביבה העסקית של ימינו משתנה במהירות ומביאה עמה הזדמנויות עסקיות חדשות. מציאות עסקית דינאמית זו מחייבת את החברה לפתח גמישות ולרכוש מיומנות וכישורים שיאפשרו לפעול באופן פרואקטיבי בהתמודדות עם מגמות עסקיות וחידושים טכנולוגיים. החברה מאמינה בתרבות ארגונית של חדשנות ויוזמה, שיתוף העובדים בפיתוח מנופי צמיחה אשר יאפשרו לה להמשיך ולהיות חברה מובילה בתחום הביטוח ולפרוץ דרך ביצירת שירותים חדשניים, מפתיעים ומתקדמים ללקוחות החברה ולעובדיה כאחד. החברה מטמיעה ערכים ותרבות זו בשגרות ארגוניות ומייצרת זירות משתפות, כגון מפגשי האקתון במסגרתם מזמינה החברה את העובדים להיות שותפים בחשיבה על רעיונות והצעות לחדשנות בחוויית לקוח וייעול תהליכי עבודה. כמו כן, החברה משקיעה משאבים רבים על מנת להמשיך לפתח ולחזק כישורים ומיומנויות ניהוליים-מנהיגותיים הנדרשים מהשדרה הניהולית בכדי להתמודד עם אתגרי היום, בדגש על פרואקטיביות, יוזמה והובלת שינויים בסביבה העסקית והטכנולוגית המשתנה. החברה פועלת להשבחת ההון האנושי, שמה דגש על יצירת אופק התפתחות ומיצוי הפוטנציאל האישי והארגוני, תוך יצירת מסלולי קריירה מקצועיים וניהוליים.
בנוסף, החברה ממשיכה בפעילות "האקדמיה" של ביטוח ישיר – בית הספר למצוינות אישית וארגונית, הפועלת לחיזוק הרמה המקצועית, טיפוח מיומנויות וכלים בקרב העובדים ומעניקה הכשרות וקורסים להעשרה אישית ומקצועית. קידום פנימי של עובדים הוא חלק מהתרבות הארגונית של החברה, המאמינה ומיישמת קידומים יצירתיים, תוך בניית מסלולי עתודה ניהולית ומקצועית, המאפשרים קידום אורכי ורוחבי של עובדים ובכך מעשירה את ניסיונם ופותחת בפניהם אופקי קידום ותעסוקה רחבים ומאתגרים. מתוך הבנה כי שוק העבודה משתנה ודרישות התפקידים והמיומנויות משתנים עם העידן החדש, פועלת החברה להתאים ולפתח תכניות הכשרה במסגרת העתודות המקצועיות לתפקידים מותאמים לדרישות העתיד ולפתח מיומנויות וכישורים למועמדים פוטנציאליים פנימיים ובכך לייצר הון אנושי מוכשר להתמודדות עם אתגרי העתיד של החברה. 85% מהמכרזים הפנימיים שנפתחו השנה אוישו ע"י עובדי חברה.

רווחת העובדים
כחברה פורצת דרך, מושקעים מאמצים ותקציבים משמעותיים ברווחת העובד תוך חשיבה מתמדת כיצד להיטיב עם עובדיה על ידי יצירת סביבת עבודה מאוזנת המפתיעה את עובדיה בהטבות משתנות וחדשניות כדוגמת הענקת רכבי חברה לעובדי מוקדים מצטיינים וותיקים לאורך זמן, מתן יום חופש ביום ההולדת של העובד ועוד.
בנוסף, החברה מעניקה לעובדיה פעילויות תומכות מגוונות היוצרות סל הטבות מפנק ומושקע, שמחזק את המחויבות והמחוברות של העובד ומשפחתו לחברה. בין היתר, ניתן למצוא הטבות כגון קיום טורניר כדורגל שנתי, אירועי משפחות, מסיבות מושקעות, הנחה משמעותית ברכישת ביטוח לעובד ולבני משפחתו, מתנות חג וציון אירועים אישיים בחיי העובד, קבוצות ספורט וכן להקה המורכבת מעובדי ביטוח ישיר, קייטנה לילדי העובדים בסוף אוגוסט, משלחת עובדי חברה לפולין ועוד… מעבר לפעילויות השוטפות, נהנים העובדים גם מנופש חוויתי ביעדים אטרקטיביים בחו"ל.
בנוסף, קיימת בחברה קרן מלגות לימודים וסיוע לעובדי החברה ובני משפחותיהם המעניקה סכומים משמעותיים לקידום השכלת העובדים וכן סיוע כלכלי לעובדים ולבני משפחותיהם הזקוקים לכך. קרן זו הינה נדבך נוסף בהטמעת תרבות ארגונית של שותפות ואכפתיות, תוך השקעת תקציבים ומשאבים משמעותיים של החברה. עובדים הזכאים למילגה, מתחייבים לתרום 55 שעות התנדבות בקהילה.

איזון בית – עבודה
התשתית הטכנולוגית, בשילוב יחסי אמון עם העובדים, מאפשרים לחברה גמישות ביצירת מסלולי העסקה. החברה מאמינה כי איזון ראוי בין דרישות העבודה לבין צרכי הבית והמשפחה הוא חיוני לרווחת העובד ותורם במישרין לרווחיות החברה. בשנתיים האחרונות, החלה החברה במהלך חדשני שהתקבל בהתלהבות רבה בקרב עובדי החברה בו עובדים יום בשבוע מהבית.
המהלך תרם במישרין לאטרקטיביות של החברה כמעסיק, לעלייה בשביעות רצון העובדים ובמקביל לשיפור משמעותי בתפוקות. החברה פועלת בגמישות וביצירתיות במספר מישורים לקידום נושא זה כגון קיצור שעות עבודה להורים, מתן ימי חופש נוספים להורים לילדים, יום חופש ביום ההולדת של העובד, שבוע חופש לעובדים מעל 7 שנים, קייטנת ילדי עובדים לקראת סיומו של החופש הגדול ועוד.

גיוון תעסוקתי ונגישות לשירות
החברה מאמינה שככל שתשכיל ליצור פסיפס אנושי מגוון של העובדים ותפעל בצורה הוגנת ומכבדת תוך הגברת המעורבות של העובדים, היא תשרת הן את ביצועיה העסקיים והן את החברה הישראלית כולה. כך, גייסה השנה החברה והכשירה בקורס ייעודי שזכה להצלחה רבה, אנשים עם מוגבלויות לתפקידים שונים הניתנים לביצוע בעבודה מביתם.

תקשורת פתוחה ושקופה
ביטוח ישיר דוגלת ביצירת תרבות ארגונית המושתתת על שקיפות, דיאלוג ותקשורת פנים ארגונית שוטפת עם העובדים. תרבות ארגונית זו מגבירה את תחושת השייכות, השותפות והמעורבות של העובדים בכל המתרחש בחברה.

מעורבות בקהילה
חברת ביטוח ישיר מאמינה בתרומה אקטיבית לקהילה, בדרך בה לוקחים העובדים חלק פעיל בעשייה, מתוך חיבור אמיתי למטרה, מעבר לתרומה הכספית.

ביטוח ישיר במספרים
• כ-1,500 עובדים • חברת הביטוח הדיגיטלית ה-1 בישראל • 95% מהעובדים ימליצו לחבריהם לעבוד בה • 90% מהלקוחות מתקשרים עמנו באמצעים דיגיטליים • כ-82% מהלקוחות מחדשים ביטוח מדי שנה • דירוג בקטגוריית פלטינה פלוס במדד "מעלה" • נשים מהוות 50% מהנהלת החברה • 85% גיוס באמצעות חבר מביא חבר.

ביטוח ישיר, חברת הביטוח הדיגיטלית המובילה בישראל, שמה לעצמה למטרה להמשיך ולהוביל את התחום והעשייה, על מנת להמשיך ולהצדיק את אמונם של העובדים והלקוחות הבוחרים בנו, ממקום אכפתי, מחויב, קשוב, הוגן ומקצועי.

אולי יעניין אותך גם


אייל ינאי מנכ"ל משותף ב CofaceBdi בראיון לערוץ הכנסת 2020

אייל ינאי מנכ"ל משותף ב CofaceBdi בראיון ל "פרלמנט צהריים"  מזל מועלם, ערוץ הכנסת

70 שנות עבודה: העסקים שהוקמו לפני המדינה

חנות כלי הבית שגולדה מאיר לא הסכימה לקבל ממנה מתנה, מוכר הפלאפל שהבריטים הסתלבטו עליו, המקום בו הרכיבו פעם ג'יפים ישירות מהקופסה ומוכר הפרוות שהסטודנטיות רדפו אחריו בשנות ה-50. צפו בארבעה בתי עסק שהוקמו לפני יותר מ-70 שנה – ופועלים גם היום