BDI

מלם-תים בע"מ

מגוון שירותים בתחום טכנולוגיות המידע החל מתשתיות מחשוב ואינטגרציה, ביצוע פרויקטים, ייעוץ, מיקור חוץ, פיתוח ומכירת תוכנה לכל מגזרי המשק ולמגוון צרכים ארגוניים. קבוצת מלם תים מתמחה במתן פתרונות מחשוב מקיפים כגון: פתרונות ענן, פתרונות סייבר ותקשורת

פרופיל

שנת הקמה 1972
כתובת רח' מרטין גהל 7, קרית אריה, פתח תקוה 4951254 - ראה מפה
טלפון 03-9278220/444
פקס 03-9219756
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.malamteam.com
   

מנהלים

שלמה איזנברג, יו"ר דירקטוריון פעיל, מלם-תים בע"מ

שלמה איזנברג

יו"ר דירקטוריון פעיל

אודות מלם-תים בע"מ


מלם תים, קבוצת שירותי ה-IT המובילה בישראל, מספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים. הקבוצה משלבת חדשנות וניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע עם כ-4,200 מומחים, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ. כל אחת מהיחידות העסקיות מתמחה בתחומים ייחודיים, ששילובם כפתרון אינטגרטיבי משיא את הערך עבור הלקוחות. למלם תים שותפות אסטרטגית רבת שנים והדוקה עם עשרות יצרנים מובילים והיא מייצגת את כל הפתרונות המתקדמים.

מנהלים בכירים

אודי וינטראוב

מנכ"ל משותף

אילן טוקר

מנכ"ל משותף ונושא המשרה הבכיר בתחום כספים

מוטי פנחס

סמנכ"ל טכנולוגיות

אלדר ברוקמאייר

חשב וסמנכ"ל כספים בחברות הבנות

סל הפתרונות והשירותים של קבוצת מלם תים
פיתוח ותוכנה
למלם תים ניסיון רב בעיצוב והטמעת פתרונות תוכנה ויישומים בפלטפורמות השונות והתאמתם לצרכיו של כל ארגון, תוך ראייה מערכתית ושימוש במתודולוגיה מוכחת בתכנון פרויקטים ובהטמעתם. החברה מציעה פתרונות ומוצרים המותאמים לתהליכים העסקיים של כל ארגון, המבוססים על מוצרי מדף או על פיתוח, לרבות: פתרונות דיגיטל ושדרוגים, פתרונות ייעודיים לתחום התחבורה, פתרונות Billing, פתרונות לניהול מסמכים ותהליכי עבודה, מערכות יבוא/יצוא, פתרונות ניהול ידע, רגולציה, ליבה בנקאית, ניהול גזברות, פתרונות למגזר המוניציפאלי, פתרונות CRM מבוססי, Microsoft, salesforce ועוד.
בנוסף, מלם תים היא בין המיישמים המובילים בישראל בתחום של SAP ERP והיא מציעה מודל פיתוח Nearshore ייחודי, של צוותי Scrum ייעודיים לפיתוח דיגיטל.
פורטפוליו הקבוצה כולל גם פתרונות תוכנה מתקדמים בתחום הענן, Data, אבטחת מידע, מנהל אקדמי, ניהול הדרכה ו-CAD.
חברת קומטק, שהנה חברת בת בקבוצה, מפתחת ומיישמת מערכות תוכנה ממוקדות לתחומי הביטוח והפיננסים.

מיקור חוץ ושירותים מנוהלים
מזה שנים מובילה מלם תים במומחיות ובמקצועיות רבה את תחום פתרונות מיקור החוץ והשירותים המנוהלים, לרבות הספקת שירותי מומחה, באמצעות צוות מומחים בעלי רמת האסמכות הגבוהות והמסווגות ביותר. לפתרונות מיקור החוץ של מלם תים תועלות רבות, בהן: מענה איכותי ומקצועי לכל צורכי המחשוב הארגוניים, חיסכון ניכר במשאבים ובזמן ניהול וזאת תוך שמירה על רמת שירות גבוהה המאפשרים ללקוחות הקבוצה להתמקד בפיתוח עסקי הליבה שלהם.

תשתיות ואינטגרציה
מלם תים מתמחה בתכנון, אספקה, הקמה ותחזוקה של מערכות מחשוב. במסגרת זו, מציעה מלם תים את כל מעטפת השירותים: משלב ניתוח הצרכים, תכנון, אפיון והקמה של מערכות מרכזיות ומבוזרות הדורשות רמת שרידות וזמינות גבוהות ביותר, כולל התקנת תוכנות התשתית לניהול המידע ובסיס הנתונים.
השירות כולל ניהול מצאי, שליטה ובקרה, ניהול ביצועי מערכת, תכנון קיבולת, ניתוח צפי גידול עתידי תוך שימוש במוצרים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה. הקבוצה מספקת פתרונות מחשוב כוללים, לרבות גיבוי ואחסון, וירטואליזציה, תכנון ויישום מערכי תקשורת מתקדמים ועוד.

אבטחת מידע וסייבר
ההתמחות של מלם תים ביישום פתרונות טכנולוגים כוללים, לצד הידע והמיומנות הנרכשת בתחום, הופכים אותה לכתובת בעולם הסייבר ואבטחת המידע ולהיותה יועצת בלתי תלויה של ארגונים מובילים.
פורטפוליו פתרונות הסייבר של הקבוצה כולל: שימוש במתודולוגיית Zero Trust להתמודדות עם איומים מורכבים, פתרונות לאבטחה רשתית מתקדמת, פתרונות לאבטחה של סביבות ענן ומיגרציה, שירותי SIEM SOC מנוהלים ועוד.

פרויקטים
הקבוצה מציעה פתרונות מקיפים וכוללים, המבוססים על בניית ארכיטקטורה מותאמת ובחירת תשתית טכנולוגית נכונה. זאת בליווי אנשי מקצוע מיומנים המלווים את הפרויקט בכל שלביו, תוך מתן מענה כולל לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט והפתרון המיושם.
למלם תים ניסיון רב בהקמת פרויקטים לאומיים רב-מערכתיים עבור תשתיות קריטיות כדוגמת המכס, הבחירות לכנסת, הבחירות להסתדרות, הבחירות לרשויות המוניציפליות ועוד.

ענן ו-DevOps
קבוצת מלם תים מציעה מגוון פתרונות לכל תצורות הענן האפשריות, ועבור כל הצרכים הארגוניים. הקבוצה מתמחה בהקמת עננים פרטיים, אספקת שירותי מחשוב ענן ציבורי, העברת אפליקציות לענן (cloud migration), בניית טופולוגיות פריסה בענן תוך מתן מענה כולל לתקשורת, אבטחת מידע, התאוששות מאסון, זמינות ושרידות בטכנולוגיית ענן. לקבוצה ניסיון רב ביישום הטכנולוגיות בענן לרבות ענן פרטי, היברידי וציבורי ובמסגרת זו פעילות מוכחת בעננים הציבוריים של AWS ו-Microsoft Azure, כמו גם מומחיות בעולמות DevOps.
בנוסף לקבוצה חוות שרתים חדשנית המעניקה סביבה אופטימלית ובטוחה לכל סוגי הלקוחות, אשר מעוניינים באירוח הפתרונות שלהם בענן מקומי.

דיגיטל
מלם תים הנה שחקן מרכזי בעולם הדיגיטל ומציעה פורטפוליו פתרונות ושירותים מגוון לטרנספורמציה דיגיטלית. דיגיטלית, ביניהם: אפיון, עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט, אפליקציות דיגיטאליות, ניהול מסעות לקוח ChatBots, RPA ועוד.

נתונים ובינה מלאכותית
הקבוצה מציעה מגוון שירותים ופרויקטים בתחום ה-Data & AI כגון בניית מחסן נתונים, אגם נתונים, תוך שימוש בטכנולוגיות העתקה והזרמה בזמן אמת של הנתונים, בניית שכבת וויזואיליציה (BI) תוך שימוש במגוון כלים ענניים ו/ או בחצרות הלקוח.
חברת הבת 4CAST מתמחה במערכות תומכות החלטה ובינה מלאכותית. החברה מפתחת פתרונות טכנולוגיים ופלטפורמות מתקדמות, התומכות בתהליכי קבלת החלטות.

ניהול המשאב האנושי
מלם שכר הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל לאספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לניהול המשאב האנושי בארגון. החברה מציעה מגוון פתרונות מקיף ומוכח לניהול ולתחקור מידע ארגוני, ביניהם: מערכות שכר, מערכות משאבי אנוש, מערכות נוכחות וחסכון פנסיוני.

חברות בנות
למלם תים חברות בנות המתמחות בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים המשלימים את תחומי העיסוק המרכזיים של הקבוצה ומהווים חלק בלתי נפרד מהמערך העסקי של החברה: מלם מערכות, תים נטקום, תים תוכנה, מלם שכר, מלם גמל ופנסיה, קומטק, אלטל טכנולוגיסטיקה, בנועם טכנולוגיות, מלם תים תחבורה, מלם דיגיטל, פיונט טכנולוגיות, מרטנס הופמן, מקיט מערכות, מוסט, אדיוסיסטמס, ראשים, 4Cast ,TIE, Automat-IT ,Silver.net ו-ALTERNO.

מנועי צמיחה
המיקוד של מלם תים בטווח הקרוב נוגע בשלושה תחומים מרכזיים:Data & AI, שירותים פיננסיים מתקדמים ותעשייה 4.0 המורכב מתהליך ייצור המשלב טכנולוגיה ומייעל את כל תהליכי העבודה.

 

אולי יעניין אותך גם


Coface BDI – לדעת הכל לפני כולם

מתקשה לקבל החלטה על גובה מסגרת האשראי ללקוח?

יחסי שליחות בדיני המס מאת: תהילה ששון, עו"ד (רו"ח) ממשרד עורכי-דין ששון ושות '

יחסי שליחות מתקיימים כאשר צד א' – השולח, המייפה את כוחו של צד ב' – השלוח, לפעול בשמו ובעבורו. כך לדוגמא, במקום בו אייל לא מעוניין כי ידעו כי הוא בעל מניות בחברה, הוא מבקש מדודי להחזיק את מניותיו בעבורו.
מוסד השליחות הוסדר בישראל במסגרת חוק השליחות, תשכ"ה-1965 (להלן: "החוק") . החוק קובע בין היתר כי כל פעולה משפטית שאין הכרח מהותי או חובה על-פי דין לבצעה באופן אישי, כשרה לשמש כנושא לשליחות.

חברת תמ"א 38 אינה איגוד מקרקעין – מאיר מזרחי ושות' עו"ד

אחת הסוגיות החשובות בתחום מיסוי עסקאות של התחדשות העירונית נוגעת לסיווג חברה שהתאגדה לצורך הקמת פרויקט של התחדשות עירונית, והעבירה את זכויותיה ליזם אחר, בטרם הגיע יום המכירה בעסקה.