BDI

התחדשות אורבנית

התחדשות עירונית לסוגיה, תוך התמקדות בפרוייקטי פינוי בינוי ובפרוייקטים מבוססי תמ"א 38

פרופיל

שנת הקמה 2005
כתובת לינקולן 20, מגדל רובינשטיין קומה 20, תל אביב- ראה מפה
טלפון 03-5288288
פקס 077-2004332
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.orbanit.co.il
פרופילים נוספים התחדשות אורבנית

מנהלים

איתיאל בן פורת, בעלים ומנכ"ל, התחדשות אורבנית

איתיאל בן פורת

בעלים ומנכ"ל

אודות התחדשות אורבנית


התחדשות‭ ‬אורבנית‭ ‬הוקמה‭ ‬בשנת‭ ‬2005‭ ‬מתוך‭ ‬כוונה‭ ‬לעסוק‭ ‬לאורך‭ ‬שנים‭ ‬בתחום‭ ‬ההתחדשות‭ ‬העירונית‭ ‬על‭ ‬גווניו‭ ‬השונים‭. ‬מייסדי‭ ‬החברה‭ ‬החליטו‭ ‬להתמקצע‭ ‬ולהתמחות‭ ‬בתחום‭ ‬ולהוביל‭ ‬אותו‭ ‬בקרב‭ ‬בעלי‭ ‬דירות‭. ‬התחדשות‭ ‬אורבנית‭ ‬נמנית‭ ‬על‭ ‬החברות‭ ‬הראשונות‭ ‬שפעלו‭ ‬בתחום‭ ‬והראשונה‭ ‬אשר‭ ‬קבלה‭ ‬היתרי‭ ‬בנייה‭ ‬מכוח‭ ‬תמ‭"‬א‭ ‬38‭ ‬בגוש‭ ‬דן‭. ‬כיום‭ ‬ממקדת‭ ‬החברה‭ ‬את‭ ‬פעילותה‭ ‬בפרוייקטי‭ ‬הריסה‭ ‬ובניה‭/‬פינוי‭ ‬בנוי‭ ‬בעיר‭ ‬תל‭ ‬אביב‭ ‬ובמתחמי‭ ‬פינוי‭ ‬בינוי‭ ‬גדולים‭ ‬בערים‭ ‬נוספות‭.‬

יש על מי לבנות, יש למי לפנות

חזונה של התחדשות אורבנית הולך ומתממש בימים אלה, כאשר תחום ההתחדשות העירונית הופך למנוע צמיחה משמעותי בשוק הנדל"ן. למעשה, זהו התחום אשר צפוי לייצר כמעט באופן בלעדי את יחידות הדיור העתידיות במרכזי הערים.

התחדשות אורבנית – ראשונה בתכנון ובביצוע

מאז הקמתה בשנת 2005 רכשה החברה ניסיון וידע רב בתחום ההתחדשות העירונית בכלל, ותוכניות מבוססות תמ"א 38 בפרט. החברה הייתה הראשונה לקבל היתרי בנייה מכח תמ"א 38 מן הועדות המקומיות בקרית אונו, גבעתיים ורמת גן, הראשונה לבצע עבודות בנייה מכוח תמ"א והראשונה אשר סיימה בנייה מעין זו ברחבי גוש דן – ת"א, גבעתיים, ר"ג וקרית אונו.

לחברה מספר רב של פרוייקטי התחדשות עירונית אשר בנייתם הסתיימה ולמעשה, החברה נמנית עם החברות הבודדות בארץ, שמימשו הלכה למעשה את תמ"א 38 בצורה נרחבת. מכאן גם נסיונה הרב בקידום פרויקטים מסוג זה מול הרשויות השונות ובהן הרשויות העירוניות, רשויות המס והרגולטורים השונים.

פרויקטים בביצוע

ברחוב הזמיר בקרית אונו שוקדת התחדשות אורבנית על אחד הפרויקטים הגדולים בארץ להתחדשות עירונית בדרך של עיבוי בינוי – חידוש 9 בנינים קיימים שבהם 144 יחידות דיור קיימות ותוספת של 60 יחידות דיור חדשות. המיזם נושא את השם "נופי רייספלד", והבנייה באתר נמשכת, לאחר שמרבית הפרויקט כבר הסתיים והדירות נמסרו לדיירים. החברה נמצאת כיום בשלבי ביצוע במספר פרוייקטים נוספים בגוש דן – זיידמן 4-8 קרית אונו, סוקולוב 18-20 בר"ג ועוד.

פרוייקטים בתכנון

בימים אלו שוקדת החברה על קידומם של מספר מתחמים להריסה ובניה, חלקם במסגרת הליכי רישוי וחלקם במסגרת קידום תוכניות פינוי בינוי נקודתיות. לדוגמא: שד' סמאטס 17-23 תל אביב (88 יח"ד), מתחם פטרסוון וודגווד יד אליהו תל אביב (400 יח"ד), דרך השלום 92-96 תל אביב (204 יח"ד), מתחם נהוראי גוננים ירושלים (260 יח"ד), אילת 40-44 חולון (320 יח"ד), אבן גבירול 99-101 (65 יח"ד) ועוד.

התמקדות בדיירי הבנינים הותיקים

החברה רואה בדיירי הבניינים הוותיקים את לקוחותיה העיקריים ולכן שמה בראש מעייניה את תחום השירות לדיירים, מתוך הבנה שקבוצה זו מהווה את ליבו של כל פרויקט התחדשות עירונית. במסגרת חזונה, החברה מתחייבת לזמינות מלאה לדיירים בכל שעה, לקיצור משך הבנייה למינימום ולשקיפות מלאה של כל התהליכים בפרויקטים השונים. החברה קנאית לשמה הטוב ורואה בו חלק עיקרי בהצלחתה.

יתרונותיה של החברה המתוארים על ידה להלן, משקפים את הניסיון והידע שרכשה החברה מיום הקמתה ואת השירות המיטבי שהיא מספקת ללקוחותיה. כל אלה הקנו לה מוניטין לאורך זמן והפכו אותה לחברה מובילה, חדשנית ומעודכנת בתחומה. חברה שנכון לעבוד איתה.

  • הראשוניות והניסיון – תכננו וביצענו כבר פרוייקטי התחדשות עירונית בכל הרשויות המרכזיות בגוש דן וחווינו על בשרנו כל מכשלה ביורוקרטית מנהלית וביצועית. הניסיון שצברנו, בפרט בעיר תל אביב, עומד כולו לרשות לקוחותינו. היכולת המוכחת בניהול פרויקטים מסוג זה והחיבור של התחדשות אורבנית לשטח, יחסכו ללקוחותינו זמן יקר, טעויות מיותרות ואי נוחות ויאפשרו להם ליהנות מהנכס החדש תוך זמן קצר. זאת בנוסף ליחס האישי, הליווי הצמוד והמענה המקצועי לכל אורך הפרויקט.
  • התמקצעות ומומחיות – התמקדותנו בתחום ההתחדשות העירונית לרבות פינוי בינוי ותמ"א 38 נובעת מתוך אמונה כנה, ביכולתנו להביא לציבור בשורה של עליה באיכות החיים והצלת חיי אדם בזמן רעידות אדמה. זה הסיפוק המקצועי שלנו. איננו עושים את הדברים 'על הדרך', ואיננו מתכוונים לקפוץ לטרנד הנדל"ני הבא. אנחנו כאן כדי להישאר, לצבור את המומחיות ולשרת באמצעותה את הלקוחות.
  • בונים אישי – אנו מאמינים כי בעלי הדירות הוותיקים בבניין, הם הנכס הכי חשוב שלנו. אנחנו, בהתחדשות אורבנית, רואים בהם את ליבו של התהליך. הם הלקוחות שלנו, הם אלו שצריכים להיות מרוצים ואנו עובדים בשבילם. הלקוחות המרוצים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו, ואנו מקפידים כי כך יהיה גם לעתיד. השותפות בינינו לבין בעלי הדירות, חיונית להצלחת הפרויקט כולו, ולכן הקשר האישי הוא מעל הכל. אלפי המשפחות שבחרו בנו עד היום, הם ללא ספק מקדמי המכירות הטובים ביותר שלנו!
  • קשר רציף, יחס אישי ותודעת שירות גבוהה – אצלנו, תגלו מיד שאתם עובדים עם אנשים ולא מול חברה. אצלנו, בעלי החברה והמנהלים הבכירים הם שינהלו אתכם את המו"מ, יחתמו על ההסכם, ינהלו את הביצוע ויעמדו אתכם בקשר יומיומי רציף במהלך ביצוע העבודה.
  • בונים חכם וקצר – בהתקשרות אתנו אתם מבטיחים לעצמכם לו"ז קצר, הן בשלב התכנוני והן במהלך ביצוע הפרויקט עצמו. הניסיון הרב שצברנו בפרויקטים קודמים, מבטיח לכם חסכון של זמן, כמו גם גמישות והתאמה לצרכים האישיים שלכם. בנוסף, תכנון יעיל והכרות עם הגורמים העירוניים הרלוונטיים בשטח, מאפשר לנו לעמוד בלוחות הזמנים שקבענו, ולהעניק לכם במהירות ובבטחה את המפתח לביתכם החדש והמשודרג.

 

 

אולי יעניין אותך גם


Coface Bdi: צניחה של עד 90% בהכנסות של ענף הפקת האירועים בשנת 2020

faceענף האירועים וקידום המכירות ספג מכה אנושה בשל מגיפת הקורונה. מבדיקה מיוחדת שערכה חברת המידע העסקי COFACE BDI עולה כי היקף ההכנסות בענף הפקת האירועים בשנת 2020 צפוי לצנוח בין 85% ל – 90% ואילו בענף הקד"מ צפוייה ירידה של כ- 25%. ענף הפקות האירועים והקד"מ בישראל כולל  אירועי חברה, כנסים, תערוכות וועידות. בשנת 2019 […]

בדיקה מיוחדת של CofaceBdi מגלה: נרשמתם למכון כושר פרטי? 60% מכם לא יחדשו את המנוי לשנה השניה

הישראלים הוציאו על מכוני כושר 3.275 מיליארד שקל בשנה החולפת העלייה בתחרותיות מכיוון רשתות הלואו קוסט מביאה לזינוק בסיכון הענף 60% מהנרשמים למכוני הכושר הפרטיים בישראל לא ממשיכים את המנוי לשנה השניה. כך עולה מסקירה ענפית שביצעה חברת המידע העסקי CofaceBdi, בנוגע לענף מכוני הכושר בישראל. על פי נתוני החברה, למרות שיעור הנטישה הגבוה, הענף […]

פורסם בישראל היום : למרות ירידה בצריכה השוטפת : היקף האשראי במשק מזנק

מחקר של חברת המידע העסקי Coface Bdi , הממשלה והרשויות המקומיות הגידלו את היקף האשראי שלהם ב 20%