BDI

התחדשות אורבנית

התחדשות עירונית לסוגיה, תוך התמקדות בפרוייקטי פינוי בינוי ובפרוייקטים מבוססי תמ"א 38

פרופיל

שנת הקמה 2005
כתובת לינקולן 20, מגדל רובינשטיין קומה 20, תל אביב- ראה מפה
טלפון 03-5288288
פקס 077-2004332
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.orbanit.co.il
   

מנהלים

איתיאל בן פורת, בעלים ומנכ"ל משותף, התחדשות אורבנית

איתיאל בן פורת

בעלים ומנכ"ל משותף

דור ריטמן, בעלים ומנכ"ל משותף, התחדשות אורבנית

דור ריטמן

בעלים ומנכ"ל משותף

אודות


התחדשות אורבנית הוקמה בשנת 2005 מתוך כוונה לעסוק לאורך שנים בתחום ההתחדשות העירונית על גווניו השונים. מייסדי החברה החליטו להתמקצע ולהתמחות בתחום ואף להוביל אותו בקרב בעלי דירות פרטיות. התחדשות אורבנית נמנית על החברות הראשונות שפעלו בתחום והראשונה אשר קבלה היתרי בנייה מכוח תמ"א 38 בגוש דן. כיום ממקדת החברה את פעילותה בפרוייקטי הריסה ובניה/פינוי בנוי בעיר תל אביב ובמתחמים גדולים בערים נוספות.

יש על מי לבנות, יש למי לפנות

חזונה של התחדשות אורבנית הולך ומתממש בימים אלה, כאשר תחום ההתחדשות העירונית הופך למנוע צמיחה משמעותי בשוק הנדל"ן. למעשה, זהו התחום אשר צפוי לייצר כמעט באופן בלעדי את יחידות הדיור העתידיות במרכזי הערים.

התחדשות אורבנית – ראשונה בביצוע
מאז הקמתה בשנת 2005 רכשה החברה ניסיון וידע רב בתחום ההתחדשות העירונית בכלל, ותוכניות מבוססות תמ"א 38 בפרט. החברה הייתה הראשונה לקבל היתרי בנייה מכח תמ"א 38 מן הועדות המקומיות בקרית אונו, גבעתיים ורמת גן, הראשונה לבצע עבודות בנייה מכוח תמ"א והראשונה אשר סיימה בנייה מעין זו ברחבי גוש דן – ת"א, גבעתיים, ר"ג וקרית אונו.
לחברה מספר רב של פרוייקטי התחדשות עירונית אשר בנייתם הסתיימה ולמעשה, החברה נמנית עם החברות הבודדות בארץ, שמימשו הלכה למעשה את תמ"א 38 בצורה נרחבת. מכאן גם נסיונה הרב בקידום פרויקטים מסוג זה מול הרשויות השונות ובהן הרשויות העירוניות, רשויות המס והרגולטורים השונים.

פרויקטים בביצוע
ברחוב הזמיר בקרית אונו שוקדת התחדשות אורבנית על אחד הפרויקטים הגדולים בארץ להתחדשות עירונית בדרך של עיבוי בינוי – חידוש 9 בנינים קיימים שבהם 144 יחידות דיור קיימות ותוספת של 60 יחידות דיור חדשות. המיזם נושא את השם "נופי רייספלד", והבנייה באתר נמשכת, לאחר שמרבית הפרויקט כבר הסתיימה והדירות נמסרו לדיירים. החברה נמצאת כיום בשלבי ביצוע במספר פרוייקטים נוספים בגוש דן – מצפה 3 בר"ג, שרת 16 בת"א, סוקולוב 18-20 בר"ג ועוד

פרוייקטים בתכנון
בימים אלו שוקדת החברה על קידומם של מספר מתחמים נוספים להריסה ובניה, חלקם במסגרת הליכי רישוי וחלקם במסגרת קידום תוכניות נקודתיות. לדוגמא: שד' סמאטס 17-23 תל אביב (88 יח"ד), מתחם פטרסוון וודגווד יד אליהו תל אביב (400 יח"ד), דרך השלום 92-96 תל אביב (192 יח"ד), מתחם נהוראי גוננים ירושלים (240 יח"ד) ועוד

התמקדות בדיירי הבנינים הותיקים
החברה רואה בדיירי הבניינים הוותיקים את לקוחותיה העיקריים ולכן שמה בראש מעייניה את תחום השירות לדיירים, מתוך הבנה שקבוצה זו מהווה את ליבו של כל פרויקט התחדשות עירונית. במסגרת חזונה, החברה מתחייבת לזמינות מלאה לדיירים בכל שעה, לקיצור משך הבנייה למינימום ולשקיפות מלאה של כל התהליכים בפרויקטים השונים. החברה קנאית לשמה הטוב ורואה בו חלק עיקרי בהצלחתה.
יתרונותיה של החברה המתוארים על ידה להלן, משקפים את הניסיון והידע שרכשה הקבוצה מיום הקמתה ואת השירות המיטבי שהיא מספקת ללקוחותיה. כל אלה הקנו לה מוניטין לאורך זמן והפכו אותה לחברה מובילה, חדשנית ומעודכנת בתחומה. חברה שנכון לעבוד איתה.
• הראשוניות והניסיון – תכננו וביצענו כבר פרוייקטי התחדשות עירונית בכל הרשויות המרכזיות בגוש דן וחווינו על בשרנו כל מכשלה ביורוקרטית מנהלית וביצועית. הניסיון שצברנו, בפרט בעיר תל אביב, עומד כולו לרשות לקוחותינו. היכולת המוכחת בניהול פרויקטים מסוג זה והחיבור של התחדשות אורבנית לשטח, יחסכו ללקוחותינו זמן יקר, טעויות מיותרות ואי נוחות ויאפשרו להם ליהנות מהנכס המחודש תוך זמן קצר. זאת בנוסף ליחס האישי, הליווי הצמוד והמענה המקצועי לכל אורך הפרויקט.
• התמקצעות ומומחיות – התמקדותנו בתחום ההתחדשות העירונית לרבות פינוי בינוי ותמ"א 38 נובעת מתוך אמונה כנה, ביכולתנו להביא לציבור בשורה של עליה באיכות החיים והצלת חיי אדם בזמן רעידות אדמה. זה הסיפוק המקצועי שלנו. איננו עושים את הדברים 'על הדרך', ואיננו מתכוונים לקפוץ לטרנד הנדל"ני הבא. אנחנו כאן כדי להישאר, לצבור את המומחיות ולשרת באמצעותה את הלקוחות.
• בונים אישי – אנו מאמינים כי בעלי הדירות הוותיקים בבניין, הם הנכס הכי חשוב שלנו. אנחנו, בהתחדשות אורבנית, רואים בהם את ליבו של התהליך. הם הלקוחות שלנו, הם אלו שצריכים להיות מרוצים ואנו עובדים בשבילם. הלקוחות המרוצים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו, ואנו מקפידים כי כך יהיה גם לעתיד. השותפות בינינו לבין בעלי הדירות, חיונית להצלחת הפרויקט כולו, ולכן הקשר האישי הוא מעל הכל. מאות המשפחות שבחרו בנו עד היום, הם ללא ספק מקדמי המכירות הטובים ביותר שלנו!
• קשר רציף, יחס אישי ותודעת שירות גבוהה – אצלנו, תגלו מיד שאתם עובדים עם אנשים ולא מול חברה. אצלנו, בעלי החברה והמנהלים הבכירים הם שינהלו אתכם את המו"מ, יחתמו על ההסכם, ינהלו את הביצוע ויעמדו אתכם בקשר יומיומי רציף במהלך ביצוע העבודה. אצלנו, מספרי הטלפון הניידים שלנו זמינים לרשותכם בכל שעה.
• בונים חכם וקצר – בהתקשרות אתנו אתם מבטיחים לעצמכם לו"ז קצר, הן בשלב התכנוני והן במהלך ביצוע הפרויקט עצמו. הניסיון הרב שצברנו בפרויקטים קודמים, מבטיח לכם חסכון של זמן, והכי חשוב חיסכון משמעותי של כסף. תכנון יעיל והכרות עם הגורמים העירוניים הרלוונטיים בשטח, מאפשר לנו לעמוד בלוחות הזמנים שקבענו, ולהעניק לכם במהירות ובבטחה את המפתח לביתכם החדש והמשודרג.

אולי יעניין אותך גם


מדיניות יישום חוק איסור הלבנת הון על ידי הבנקים – "יותר משהעגל רוצה לינוק, רוצה הפרה להניק" – אילן סופר ושות'

צו איסור הלבנת הון (חובות זיהוי, דיווח וניהול רישומים של תאגידים בנקאיים למניעת הלבנת הון ומימון טרור), שהוצא מכוח חוק איסור הלבנת הון, תש"ס-2000 (להלן בהתאמה: "הצו" ו-"החוק" או "חוק איסור הלבנת הון") מטיל על הבנקים חובות של קבלת מידע וחובות דיווח במטרה לאתר פעילויות חריגות שעלולות להצביע על פעולות הקשורות להלבנת הון או מימון טרור.