BDI

קונה בע"מ - KONE LTD

פתרונות חכמים למבנים: מעליות, דרגנועים, מסועים, בקרת ניטור וגישה, ייעוץ ותכנון, התקנה, הרכבה, אספקה, שרות ותחזוקה

פרופיל

שנת הקמה 1961
כתובת רח' המלאכה 5, ת.ד. 8026 א.ת. פולג, נתניה 4250540- ראה מפה
טלפון 09-8303000
פקס 09-8303044
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.isralift.co.il ;www.kone.com
   

מנהלים

ססיליה יצחק, סמנכ"ל מכירות, קונה בע"מ - KONE LTD

ססיליה יצחק

סמנכ"ל מכירות

רונית סבה, סמנכ"ל משאבי אנוש, קונה בע"מ - KONE LTD

רונית סבה

סמנכ"ל משאבי אנוש

אודליה אלון, סמנכ"לית כספים, קונה בע"מ - KONE LTD

אודליה אלון

סמנכ"לית כספים

יעקב כרמלי, סמנכ"ל ביצוע, קונה בע"מ - KONE LTD

יעקב כרמלי

סמנכ"ל ביצוע

שגיא קוזניץ, סמנכ"ל שרות, קונה בע"מ - KONE LTD

שגיא קוזניץ

סמנכ"ל שרות

גיא קבילי, מנכ"ל, קונה בע"מ - KONE LTD

גיא קבילי

מנכ"ל

אודות


חברת KONE מספקת פתרונות טכנולוגיים המוסיפים ערך מוסף למעגל החיים של בניינים ומגדלים, חדשים וקיימים כאחד. לצד פיתוח, ייצור ואספקה של מעליות, דרגנועים יחד עם פתרונות שרות מתקדמים.

בעשורים האחרונים אנו חווים שינויים באופי הערים, מבניינים נמוכים לגבוהים וגורדי שחקים. בקרוב, מגדלים יכילו ערים שלמות, אשר יהיו גבוהים יותר, צפופים יותר, חכמים יותר ובעלי שימושים רבים.

ככל שהערים הופכות לאטרקטיביות ומחוברות יותר, כך האתגרים משמעותיים יותר.
KONE מייצרת פתרונות הנותנים מענה לאתגרים אלו: שינוע ואיזון אנשים רבים והפחתת עומסים, תוך התאמת פתרונות המתאימים לערים חכמות, ולאנשים אשר מצפים שהסביבה תגיב לצרכים שלהם.

זו לא מעלית, זו פלטפורמה דיגיטלית
המהפכות הגדולות שהגיעו בשנים האחרונות, והביאו לעולם שלנו חוויות דיגיטליות, הגיעו לא מיישומים אלא דווקא מפלטפורמות.
ערי העתיד כבר מתאפיינות בקישוריות דיגיטלית, החל מאופן השימוש במכשירים ביתיים, לדרכים בהן אנו נעים, ועד לאופן בו אנו מנצלים את זמננו הפנוי. בניינים ומעליות הופכים ממוצר מכני לפלטפורמה דיגיטלית.
לאחרונה, השיקה KONE בישראל את סדרת המעליות הדיגיטליות הראשונה בעולם – KONE DX Class – המגדירה מחדש את חווית המעלית בעזרת קישוריות מובנית היוצרת חוויה אישית ומשפרת את תנועת האנשים.
הפלטפורמה הופכת את המעלית ממערכת סגורה לפתוחה, דינאמית ומאובטחת ומאפשרת לחבר למעלית את כל הפתרונות הדיגיטליים של KONE ויישומי צד שלישי, כמו רחפנים, פתרונות אמזון, אפליקציות ניווט וכדומה.

כל פיתוח חיצוני עתידי יוכל להתחבר לממשק KONE DX Class ובכך לשמור את הבניין חכם, רלוונטי, גמיש ועדכני גם בעוד עשרות שנים.
חיבור זה יאפשר לחברות טכנולוגיות ליישם פתרונות שיאפשרו חווית לקוח ייחודית בערי המחר.
כבר היום מופעל שירות חדרים באמצעות רובוט המתממשק למעלית במלון Marriot, EMC2 שבשיקאגו, ארה"ב. בו ניתן לשלוח הודעה לשירות החדרים בבית מלון ורובוט ייקח את ההזמנה, יקרא בעצמו למעלית, ויגיע עד לפתח החדר.
הפלטפורמה מכילה את כל השירותים הדיגיטליים של KONE, כמו המערכת 24/7 Connected Services המאפשרת חיזוי תקלות, וביצוע תחזוקה מונעת שחוסכת משאבים עתידיים לפני שהכשל הפריע לתפקוד המעלית; ופתרון KONE Residential Flow לבנייני מגורים, המערכת כניסה חכמה ואוטומטית המאפשרת תנועה חלקה מהכניסה הראשית ועד לקומת היעד, ללא צורך בהמתנה ובפעולות פיזיות כלשהן, שליטה מרחוק, צפייה וניהול כניסת אורחים ועוד. החוויה הדיגיטלית נכנסת גם לתוך המעלית עם חומרים חדשניים שמסוגלים לתקן את עצמם, משטחים אנטיבקטריאליים, ועיצוב שמשתנה מקומה לקומה, משעה לשעה ומאדם לאדם, חווית נסיעה אחרת.

פתרונות חדשים לתנועה בטוחה ובריאה במרחב העירוני
עם פתיחתם המחודשת של מתחמים ומשרדים, בטיחותם ובריאותם של אנשים הופכת מרכיב מרכז.
הפתרונות שמציגה KONE מסייעים בהתניידות יעילה וצמצום התקהלות, שיפור איכות האוויר במעליות, וצמצום הצורך במגע ישיר עם משטחים:
KONE Elevator AirPurifier, מערכת טיהור אוויר למעליות המשפרת את איכות האוויר במעלית תוך השמדת מרבית המזהמים הפוטנציאליים, לרבות חיידקים, וירוסים, אבק וריחות. המערכת משתמשת בטכנולוגיית PCO (Photocatalytic Oxidatuin) שפותחה בידי NASA להסרת מזהמים ממעבורת חלל.
,KONE Handrail Sanitizer המחטה מעקי מדרגות נעות באמצעות אור אולטרה סגול. מדובר בניקוי מתמשך ללא כימיקלים מתרחש בתוך המדרגות הנעות, ללא סיכון לנוסעים.
,KONE Elevator Call אפליקציה המאפשרת לאנשים להזמין את המעלית מכל מקום בקרבתה, ובכל מייתרת לחלוטין את הצורך לגעת בכפתורי המעלית.

מעל ל-100 שנות ניסיון
KONE הינה חברה ציבורית פינית, שנוסדה ב-1910. החברה פעילה בישראל שנים רבות דרך חברת המעליות הישראלית ישראליפט, שהוקמה ב-1961, ושימשה כמפיצה רשמית ובלעדית של KONE. ב-2013, שיתוף הפעולה הבשיל לרכישת ישראליפט, שהפכה לחלק אינטגרלי מ-KONE העולמית, ובשנת 2018 שם המותג אומץ באופן רשמי והפך ל-KONE ישראל. חיבור החברות אפשר לשלב ידע וניסיון מקומי עם יכולות של תאגיד עולמי המתמחה בטכנולוגיה, חדשנות ובטיחות. מטה החברה ממוקם בהלסינקי שבפינלנד, ולחברה שמונה מרכזי מרכז ופיתוח ושבעה מפעלי ייצור, במקביל לרשת מפיצים ב-140 מדינות. החברה מעסיקה כ-57,000 עובדים, המשרתים מעל ל-450,000 לקוחות ביותר מ-60 מדינות בעולם.

פרויקטים מובילים בעולם
מגדל ג'דה בערב הסעודית, המגדל הגבוה ביותר בעולם, שיתנשא לק"מ; Center Puli Greenland – מגדל משרדים המתנשא לגובה 300 מטר, ולצדו קניון עצום בעיר העתיקה ג'נאן שבסין; המבנה המפורסם והייחודי 180 Brisbane שבאוסטרליה, מגדל 'השמיים' בניו זילנד, הפתוח כל השנה למבקרים ומתנשא לגובה 229 מטר; ואצטדיון הארנה במוסקבה, שנבנה תוך היערכות להפעלת המעליות בטמפרטורות שצפויות לרדת מתחת ל-0 מעלות צלזיוס.

פרויקטים נבחרים בארץ
מנורה מבטחים, רמת גן; מלון רוטשילד 22, תל אביב; בית חולים אסותא, אשדוד; הרצליה HILLS, הרצליה; פרויקט מליבו, חריש; מגדלי אלון, תל אביב; בניין מאייר ברוטשילד, תל אביב; מלון Ritz-Carlton, הרצליה; מלון WEST לגון, נתניה; ובפרויקטים רבים אחרים. KONE זכתה במכרז של נת"ע ותספק מעליות ודרגנועים לקו האדום של הרכבת הקלה בתל אביב.

תמונות מנהלים: אוראל כהן משרד עו"ד יגאל ארנון ושות' משרד רו"ח PwC Israel

אולי יעניין אותך גם


סוחרי השווקים איבדו הכנסות של 3 מיליארד דולר – נתוני Coface Bdi שמתפרסמים ב The Marker

מבדיקה מיוחדת שנערכה בחברת המידע העסקי COFACE BDI על השפעת מגיפת הקורונה על השווקים בישראל עולה כי שיעור הפגיעה בהכנסות הענף השנת 2020 יעמוד על כ- 3 מיליארד ₪. כלכלני החברה מציינים כי בשנת 2019 סך ההכנסות של 30 השווקים הקבועים הפועלים ברחבי הארץ נאמד בכ- 9.8 מיליארדי שקלים. החל מחודש אפריל 2020 ישנה ירידה […]

סקר CofaceBdi בגלובס : 84% מהעסקים: הצעדים הכלכליים של הממשלה לא יסייעו להתאוששות עסקית

פורסם בגלובס: מסקר שביצעה CofaceBdi בקרב 500 מנהלים במגוון סקטורים במשק, עולה כי 38% מהחברות מעידות כי פעילותן נמשכת כרגיל, 56% פועלות במתכונת מצומצמת, ו-6% השביתו את הפעילות לחלוטין.

כתבה מדה מרקר בנושא מסחר אלקטרוני

  הכתבה סוקרת את הפעילות של אמזון ומדברת על הקשיים בשוק הישראלי   נוצר תגובה מאוחרת של הקמעונאים הישראליים למגמה שמורגשת היטב בשוק מזה חמש־שש שנים. הצרכנים והצרכניות הישראלים הבינו זה מכבר את הפוטנציאל הענק של קניות מוצרי אופנה, אלקטרוניקה וטואלטיקה דרך האינטרנט, ועברו בהמוניהם לקנות שם כדרך להתמודד עם יוקר המחיה. הקמעונאים לא זיהו […]

דירוג שוב שות' משרד עורכי דין בתחומים: נדל"ן ותכנון ובניה

שוב ושות' משרד עורכי דין מדורג בקבוצת העילית של משרדי עורכי הדין המובילים בנדל"ן ובתכנון ובניה