BDI

קליל תעשיות בע"מ

פיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק חלונות מעוצבים ומערכות אלומיניום מתקדמות לבנייה ולתעשייה

פרופיל

שנת הקמה 1950
כתובת רח' צור 13, א.ת. מזרחי, ת.ד. 659, כרמיאל 2161601 - ראה מפה
טלפון 04-9900201
פקס 04-9900255
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.klil.co.il
   
   

מנהלים

פרדי אבוקרט, מנכ"ל, קליל תעשיות בע"מ

פרדי אבוקרט

מנכ"ל

צור דבוש, יו"ר הדירקטוריון ובעל השליטה, קליל תעשיות בע"מ

צור דבוש

יו"ר הדירקטוריון ובעל השליטה

יוני רובינזון, משנה למנכ"ל ומנהל כספים, קליל תעשיות בע"מ

יוני רובינזון

משנה למנכ"ל ומנהל כספים

אודות קליל תעשיות בע"מ


קליל היא החברה המובילה והמתקדמת בישראל לפיתוח, ייצור ושיווק מערכות אלומיניום מתקדמות של חלונות ודלתות לבתים פרטיים, בנייני בוטיק ורבי קומות. קליל מציעה למאות אלפי משפחות בונות ומשפצות מערכות חדשניות בסגנונות עיצוביים טרנדיים - באוהאוס, בלגי, או מודרניים מינימליסטיים, ליישום בביתם, בהתקנה של היצרנים המורשים המקצועיים ביותר בענף ובאחריות מלאה של קליל.

חזון קליל:

“לגרום לסביבתנו לחייך ולהיות גאים במעשינו“

קליל נוסדה בשנת 1950 ומעסיקה במפעלי החברה הממוקמים בכרמיאל ובאתרים נוספים כ-320 עובדים. החברה הונפקה לראשונה לציבור בשנת 1981, מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב. דבוש השקעות בע"מ מחזיקה בכ-65% ממניות החברה והיתרה מוחזקת ע"י גופים מוסדיים והציבור הרחב.
לקליל חברה בת, רול פרופיל, המפתחת ומייצרת פתרונות הצללה, במהלך 2021 יופעל במפעל התריסים, קו מוצרים בטכנולוגיית 4.0 לייצור מוצר חדשני לשוק הבנייה הרוויה.
קליל מחזיקה בקניין רוחני של מאות פטנטים ומדגמים רשומים, והיא החברה הישראלית הרושמת את מספר העיצובים הגדול ביותר בכל שנה.

באוהאוס מבית קליל
הפופולריות הרבה של הסגנון הבינלאומי (באוהאוס) בארץ, הובילה אותנו בקליל לפיתוח חלונות הבאוהאוס. הסדרה כוללת חלונות במראה מינימליסטי, בקווים צרים, פינות ישרות וסימטריה בסגנון חלוקות חדש, ומתאימה גם למפתחים גדולים מאוד. מוצרי הסדרה מתאפיינים בפונקציונליות עם אפשרות לזיגוג בידודי מתקדם המעניק גם יתרונות של בידוד טרמי ואקוסטי וכן עיצוב ותכנון המאפשר חיבור מושלם בין פנים לחוץ.
הסדרה מציעה לראשונה מראה מעוצב ובגימור נקי גם מבחוץ. שתי חזיתות החלון זכו להתייחסות עיצובית.
העיצוב הייחודי של חלונות הבאוהאוס מבית קליל הביא את מוזיאון ישראל לבחור בו כמוצג מוזיאוני רשמי בתערוכת הבאוהאוס לציון 100 שנים של הסגנון האייקוני.

בחירת הצרכנים
קליל הוכתרה זו השנה החמישית ברציפות כ"מותג על" בישראל על ידי ארגון ה-Superbrands העולמי. בשנת 2019 החברה זכתה גם בתואר "מותג על" במדד המותגים של גלובס.

קליל קונטרול- בית חכם
תריסים, מנועים מתוחכמים ומערכות בקרה, המאפשרות שליטה מרחוק בפעולות התריסים ושילוב חיישני אקלים וחיישני בטיחות ובכך מסייעים לקדם את הנוחות ותחושת הביטחון בבית. מערכות אלו משלימות ומעצימות את תפעול והנעת חלונות האלומיניום מבחינת עיצוב, איכות ובטיחות.
קליל הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת NICE העולמית, ומביאה לארץ את מגוון המוצרים החדשניים שלה ומשלבת אותם במערכות קליל תחת המותג קליל קונטרול,

מובילות ואחריות
סטנדרט האיכות של קליל מעניק למאות אלפי המשפחות שבחרו בנו לאורך השנים ביטחון ורוגע בזכות העליונות הטכנולוגית של מוצרינו המאופיינים באיטום ובידוד גבוהים, נוחות הפעלה,תחזוקה ושמירה על הנראות והצבע לאורך שנים ארוכות.
קליל מציעה ללקוחותיה אחריות מורחבת ל-7 שנים ובכך מעניקה לכל צרכן שבוחר בכך, ביטחון וודאות שקיבל את האיכות הגבוהה של חלונות קליל, עם סטנדרט הייצור וההתקנה הגבוהים ביותר וליהנות ממוצר אמין ומתפקד כראוי לאורך שנים.

איכות הסביבה
קליל חברה במועצה לבנייה ירוקה ועומדת בתקנים המחמירים ביותר לשמירה על איכות האוויר והמים ובתהליכי ייצור אקולוגיים. בתהליך הייצור מקפידים על: • צביעה ללא חומרים כרומטיים • שימוש בחומרים מתמחזרים • הפעלת מערכות לחיסכון בחשמל.

מעורבות בקהילה
קליל רואה חשיבות רבה בתמיכה במוסדות חברתיים בקהילה בה היא יושבת, העסקת עובדים מאוכלוסיות מגוונות ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, רכש כחול-לבן, הטמעת אחריות חברתית בארגון, קידום חינוך טכנולוגי ופיתוח עובדים.
השנה ייפתח בשטח המפעל בשיתוף החברה להגנת הטבע ועיריית כרמיאל פארק פרפרים בשטח של 15 דונם, שיציע חווית ביקור בסביבה טבעית עם צמחיה, שני אגמים, מקומות מסתור ותצפית ואוכלוסיית פרפרים מגוונת וכל זאת כחלק מביקור מקיף בקליל בו ניתן להתרשם מתעשייה מתקדמת, לצד חשיבה סביבתית. הפארק יהיה פתוח לסטודנטים, תלמידים, תעשיינים ועוד.
ב-2018 קליל קיבלה לראשונה את אות "העסק הקשוב" שניתן לארגונים שדואגים לכל מחזיקי העניין (עובדים, מנהלים, ספקים, לקוחות, סביבה ועוד) ולא רק לבעלי המניות.

אולי יעניין אותך גם


עדכון מיוחד – שעות עבודה בעקבות משבר הקורונה והארכת תוקפה של תעודת המחלה – AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

בעקבות פניות רבות של מעסיקים באשר לתשלום ימי מחלה לעובדים השוהים בבידוד, נביא בפניכם עדכון בעניין זה, וכן לגבי היתר חדש שנחתם בימים אלו להעסקת עובדים בשעות נוספות.

Bdicode 2019 – יוצא לדרך

פורסם ביום שישי בדה מרקר

היבטי המס של מגפת הקורונה

מגפת הקורונה נכנסה לאחרונה לחיינו ולחיי מיליארדי בני אדם אחרים בעולם כרעם ביום בהיר, וכבר עתה ניתן להיווכח בנזקיה הרבים. בראש ובראשונה עומדים כמובן נזקי הבריאות הישירים, אך הנזקים הכלכליים מטרידים את הבריות לא פחות ומשליכים בעקיפין גם על הבריאות. מספר המובטלים ועובדי החל"ת הינו כבר עתה עצום, והעתיד בלתי ישוער. עסקים רבים קורסים או מחזיקים עצמם במאמץ רב מעל המים.