CofaceBdiתוכן עניינים


BdiCode
 

גמא ניהול וסליקה בע"מ

  
אלי אונגר
אלי אונגר
יו"ר גמא
  


חברת גמא הינה החברה הגדולה בישראל בתחום השירותים הפיננסיים לכרטיסי אשראי, ניהול ומימון של ממסרים, חשבוניות, שטרות ושירותי פקטורינג (49% ממניות החברה מוחזקות ע"י קבוצת הפניקס). 

______________________________________________________________________________________________

מנהלים בכירים נוספים
אריאל גנוט

מנכ"ל

ירון סופר
סמנכ"ל שיווק ומכירות


תחום עיסוק
שירותי מימון, ניהול וניכיון שוברי אשראי, שירותי פקטורינג, ניהול וניכיון ממסרים ושטרות, ניכיון צ׳קים, מימון יבוא

שנת יסוד 1998


גמא משרתת אלפי בתי עסק, חברות מובילות ורשתות שיווק בכל הסקטורים במשק הישראלי. היקף פעילות האשראי אותו מעניקה החברה עולה על 20 מיליארד ש"ח בשנה. החברה מתמחה בביצוע אופטימיזציה של מוצרי האשראי השונים והמיכון שלצידם, והתאמתם לצרכיהם הפיננסיים הייחודיים של חברות ובתי עסק. באמצעות שירותי גמא ניתן לשפר את מבנה ההון של החברה באמצעות אשראי נוסף, מחיקת חייבים ולקוחות מהדוחות הכספיים, הגדלת מקורות המימון וביצוע בקרה מלאה אחר חיובי ועלויות האשראי.
החברה מתמחה במתן שירותים, הן לחברות מהגדולות במשק, רשתות שיווק מובילות, והן לבתי עסק בינוניים וקטנים.
בסיס ההון הרחב של קבוצת גמא, שהחלה את פעילותה בשנת 1998, לצד אנשי המקצוע מהטובים בתחום הפועלים בקבוצה, כמו גם שירותים פיננסיים ברמה הגבוהה ביותר ובעלויות המימון האטרקטיביות ביותר לאורך שנים - הפכו את גמא זה מכבר לחברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום.

תחומי פעילות


• ניהול, מימון וניכיון של שוברי אשראי של כל חברות האשראי בישראל, עד 36 תשלומים.
• שירותי פקטורינג להקדמת חשבוניות של חברות ובתי עסק.
• אשראי לצורך הון חוזר והרחבת פעילות חברות ובתי עסק.
• ייעול וגיוון מקורות המימון של בתי עסק.
• ניהול, מימון וניכיון של צ'קים, ממסרים ושטרות.
• התאמות ממוכנות ישירות לתוכנת הנה"ח, כולל רישום פקודות יומן לפעילות הפיננסית של בית העסק.
• מימון יבוא.

שירותי ניהול, מימון וניכיון שוברי אשראי


גמא מספקת שירותי ניהול, מימון וניכיון שוברי כל כרטיסי האשראי, וקבלת תשלום מידי ומרוכז בגין עסקאות תשלומים של שוברי כרטיסי אשראי במסלול של עד 36 תשלומים. השירות מאפשר לבית העסק שיפור מהותי בתזרים המזומנים, לצד שליטה ובקרה מלאה אחר חיובי וזיכויי כרטיסי האשראי.
החברה מספקת ללקוחותיה מערכות חדשניות בתחום מימון שוברי האשראי, המאפשרות לחברות ועסקים לקבוע לעצמם את הפרמטרים של שירותי המימון אותם מעניקה החברה, על-פי הצרכים הפיננסיים הספציפיים שלהם, ולבצע את התאמת כרטיסי האשראי בממשק אוטומטי, הכולל פקודות יומן ישירות לתוך תוכנת הנהלת החשבונות של בית העסק.
מערכות אלו, הייחודיות לגמא, מעניקות ללקוחותיה יתרון רב בשוק, והופכות את השליטה והבקרה בכל נושא כרטיסי האשראי בעסק לפשוטה ונוחה.
כאשר חברה מבצעת את השירותים הפיננסיים לכרטיסי אשראי בגמא, היא מקבלת התאמה יום-יומית מלאה ומוחלטת של כל עסקאותיה עם כל חברות האשראי למערכת ספרי הנהלת החשבונות והתפעול שלה, ובכך נפתרת סוגיית ההתאמות עם חברות האשראי באופן מוחלט.
כמו-כן, מאפשרת גמא לבתי עסק וחברות ציבוריות מחיקת חייבים/לקוחות מן הדוחות הכספיים, בין היתר על-פי תקינת ה-.I.F.R.S.

שירותי פקטורינג ומימון חשבוניות


• רכישת החוב המסחרי של חייבי הספק והפיכתו מחוב עתידי למזומן.
• תשלום מקדמה בגובה של 70%-80% מימון ללא זכות חזרה Non Recourse - למעט כשל מסחרי.
סוגי הפקטורינג המוצעים על-ידי גמא:
• פקטורינג מקומי - הקדמת תשלום חשבוניות.
• רוורס פקטורינג (מימון ספקים) - הקדמת פרעון חשבוניות ספקים.
• פקטורינג ייבוא ייצוא - מימון עסקאות ייבוא ייצוא.
 יתרונות הפקטורינג: הגדלת מקורות המימון; שיפור ההון החוזר באמצעות מחיקת החייבים מהמאזן; צמצום סיכוני האשראי של חייבי החברה; ניהול אובליגו ובדיקת האיתנות הפיננסית של החייבים; אשראי ללא בטחונות.
• מעל הכל - השגת תנאי אשראי טובים ואטרקטיביים בזכות עוצמתה של גמא.

ניכיון צ'קים


שירות פיננסי המאפשר לבית העסק לקבל כסף מזומן תמורת צ'ק עתידי.
ניכיון הצ'ק הינו עם זכות חזרה לספק ומייצר מקור מימון נוסף לשיפור תזרים המזומנים. יתרונות השירות: שיפור בתזרים המזומנים • מערכת בקרה והתראות לגבי נותני הצ'קים - במידה וישנה התראה על נותן צ'ק מיד בית העסק מתעדכן על כך • ניהול כל נושא הפקדות השקים העתידים של בית העסק • הכל תחת קורת גג אחת - ניכיון כרטיסי אשראי/ פקטורינג/ ניכיון שקים.
מימון יבוא
עסקים רבים עוסקים ביבוא של סחורה ממדינות שונות ברחבי העולם. פעמים רבות היבואנים נדרשים על ידי הספקים לשלם במזומן או על ידי העברת כספים לחו"ל בעת רכישת הסחורה, ספקים רבים נתקלים בקושי לעמוד בתנאי התשלום אותם מעמידים בפניהם הספקים מחו"ל, שכן מדובר לעיתים בנטל מימוני כבד מאוד, לכן הם מחפשים אחר מקורות אשר יעזרו להם להתמודד עם תנאי האשראי והמזומנים.

יתרונות השירות:


הארכת ימי אשראי - גמא מאריכה את ימי האשראי לתקופה של עד 150 ימים ממועד הפקת החשבונית בגין הסחורה אל היבואן ומתבססת על יכולת ההחזר של היבואן.
תשלום במזומן - בעקבות הסדר זה יוכל היבואן לשלם לספק במזומן בלי להיכנס למצוקה כלכלית אשר תשפיע על האשראי שלו ועל האובליגו של העסק.
אישור מהיר - העמדת מימון וביצוע העברה מול המסמכים הנדרשים.
התחייבות למצוינות
חברת גמא, על מנהליה ועובדיה, רואה בלקוח גורם מרכזי בפעילות החברה, ומתחייבת להעניק את השירות הטוב ביותר לבית העסק, תוך ניצול יתרון גודלה, ההון העצמי הרחב העומד לרשותה והיקף פעילותה הפיננסית.

חדשנות טכנולוגית


לחברת גמא מערכות מחשוב, תוכנה ובקרה חדשניות ובלעדיות, מהמתקדמות מסוגן בתחום. החברה מספקת לבתי עסק ולחברות מידע On-Line על סכומי העסקאות, תאריכי השידור, תאריכי התשלום וסכומי זיכוי חשבון הבנק.
אתר האינטרנט של חברת גמא מתעדכן On-Line ומשקף באופן מידי, 24 שעות ביממה, את מצב חשבון הלקוח ומאפשר בקרה, ניהול ומעקב אחר כל העסקאות שבוצעו. באמצעותו ניתן לנתח עלויות ומחזורי עסקאות בהתאם לפריסת התשלומים ולמועדי ההפקדה והזיכוי.

אמינות ניהולית


הידע, המקצועיות והניסיון של מנהלי גמא, שמילאו במשך שנים רבות תפקידים בכירים בעולם הבנקאות, הפיננסים ובשוקי ההון, הפכו אותה לחברה הגדולה והמובילה במשק הישראלי בתחומי פעילותה. החברה מונה כ-100 מנהלים ועובדים. נציגי החברה פרוסים אזורית בכל רחבי הארץ לגיוס ומתן שירות ללקוחותיה.

כתובת מגדלי ויטה, בן גוריון 11, בני ברק 5126015    טל' 03-6162939    פקס 03-6162940    דוא"ל info@gamaf.co.il    אתר www.gamaf.co.il

 

אתר:  www.gamaf.co.il