BDI

גמא ניהול וסליקה בע"מ

שירותי מימון, ניהול וניכיון שוברי אשראי, שירותי פקטורינג, ניהול וניכיון ממסרים ושטרות, ניכיון צ׳קים, מימון יבוא

פרופיל

שנת הקמה 1998
כתובת מגדלי ויטה, בן גוריון 11, בני ברק 5126015 - ראה מפה
טלפון 03-6162939
פקס 03-6162940
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.gamaf.co.il
   

מנהלים

אלי אונגר, יו"ר גמא, גמא ניהול וסליקה בע"מ

אלי אונגר

יו"ר גמא

אודות


גמא הינה החברה הגדולה בישראל בתחום השירותים הפיננסיים לכרטיסי אשראי, ומציעה שירותי סליקה (מאגד) וניכיון, וכן ניהול ומימון של ממסרים, חשבוניות, שטרות ושירותי פקטורינג (49% ממניות החברה מוחזקות ע"י קבוצת הפניקס).

מנהלים בכירים נוספים
אריאל גנוט
מנכ"ל

ירון סופר
סמנכ"ל שיווק ומכירות

גמא משרתת אלפי בתי עסק, חברות מובילות ורשתות שיווק בכל הסקטורים במשק הישראלי. היקף פעילות האשראי אותו מעניקה החברה הינו כ-25 מיליארד ש"ח בשנה. החברה מתמחה בביצוע אופטימיזציה של מוצרי האשראי השונים והמיכון שלצידם, ובהתאמתם לצרכיהם הפיננסיים הייחודיים של חברות ובתי עסק. גמא מאפשרת לשפר את מבנה ההון של החברה באמצעות אשראי נוסף, מחיקת חייבים ולקוחות מהדוחות הכספיים, הגדלת מקורות המימון וביצוע בקרה מלאה אחר חיובי ועלויות האשראי. החברה מתמחה במתן שירותים, הן לחברות מהגדולות במשק, רשתות שיווק מובילות, והן לבתי עסק בינוניים וקטנים.
בסיס ההון הרחב של קבוצת גמא, שהחלה את פעילותה בשנת 1998, לצד אנשי המקצוע מהטובים בתחום הפועלים בקבוצה, כמו גם שירותים פיננסיים ברמה הגבוהה ביותר ובעלויות המימון האטרקטיביות ביותר לאורך שנים – הפכו את גמא זה מכבר לחברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום.
תחומי פעילות – סליקה (מאגד), ניהול, מימון וניכיון שוברי אשראי של כל חברות האשראי בישראל, עד 36 תשלומים • שירותי פקטורינג להקדמת חשבוניות של חברות ובתי עסק • העמדת אשראי לצורך הון חוזר להרחבת פעילות חברות ובתי עסק • ניהול, מימון וניכיון של צ'קים, ממסרים ושטרות • התאמות ממוכנות ישירות לתוכנת הנה"ח, כולל רישום פקודות יומן לפעילות הפיננסית של בית העסק • מימון יבוא • מימון ציוד • הלוואות כנגד מקרקעין ובטוחות.
שירותי ניהול, מימון, סליקה (מאגד) וניכיון שוברי אשראי – גמא מספקת שירותי ניהול, מימון, סליקה (מאגד) וניכיון שוברי כל כרטיסי האשראי, תוך ביצוע תשלום מידי ומרוכז בגין עסקאות תשלומים של שוברי כרטיסי אשראי במסלול של עד 36 תשלומים. השירות מאפשר לבית העסק שיפור מהותי בתזרים המזומנים, לצד שליטה ובקרה מלאה אחר חיובי וזיכויי כרטיסי האשראי.
החברה מספקת ללקוחותיה מערכות חדשניות בתחום מימון שוברי האשראי, המאפשרות לחברות ועסקים לקבוע לעצמם את הפרמטרים של שירותי המימון אותם יקבלו, על פי הצרכים הפיננסיים הספציפיים שלהם, ולבצע את התאמת כרטיסי האשראי בממשק אוטומטי, הכולל פקודות יומן ישירות לתוך תוכנת הנהלת החשבונות של בית העסק.
התאמות כרטיסי אשראי – המערכות הייחודיות לגמא מעניקות ללקוחותיה יתרון רב בשוק והופכות את השליטה והבקרה בכל נושא כרטיסי האשראי בעסק לפשוטה ונוחה. כאשר חברה מקבלת את השירותים הפיננסיים לכרטיסי אשראי מגמא, היא מקבלת התאמה יום-יומית מלאה ומוחלטת של כל עסקאותיה עם כל חברות האשראי למערכת ספרי הנהלת החשבונות והתפעול שלה, ובכך נפתרת סוגיית ההתאמות עם חברות האשראי באופן מוחלט.
כמו-כן, מאפשרת גמא לבתי עסק וחברות ציבוריות מחיקת חייבים/לקוחות מן הדוחות הכספיים, בין היתר על-פי תקינת ה-.I.F.R.S.
שירותי פקטורינג ומימון חשבוניות – רכישת החוב המסחרי של חייבי הספק והפיכתו מחוב עתידי למזומן • תשלום מקדמה בגובה של 70%-80% מימון ללא זכות חזרה-Non Recourse למעט כשל מסחרי.
סוגי הפקטורינג המוצעים על-ידי גמא: פקטורינג מקומי – הקדמת תשלום חשבוניות • רוורס פקטורינג (מימון ספקים) – הקדמת פרעון חשבוניות ספקים • פקטורינג ייבוא ייצוא – מימון עסקאות ייבוא ייצוא.
ניכיון צ'קים – שירות פיננסי המאפשר לבית העסק לקבל כסף מזומן תמורת צ'ק עתידי. ניכיון הצ'ק הינו עם זכות חזרה לספק ומייצר מקור מימון נוסף לשיפור תזרים המזומנים. יתרונות השירות: • שיפור בתזרים המזומנים • מערכת בקרה והתראות לגבי נותני הצ'קים – במידה וישנה התראה על נותן צ'ק, בית העסק מתעדכן על כך באופן מיידי • ניהול כל נושא הפקדות הצ'קים העתידיים של בית העסק • הכל תחת קורת גג אחת – ניכיון כרטיסי אשראי/ פקטורינג/ ניכיון צ'קים.
מימון יבוא – עסקים רבים עוסקים ביבוא של סחורה ממדינות שונות ברחבי העולם. פעמים רבות היבואנים נדרשים על ידי הספקים לשלם במזומן או לבצע העברת כספים לחו"ל בעת רכישת הסחורה, ספקים רבים נתקלים בקושי לעמוד בתנאי התשלום אותם מעמידים בפניהם הספקים מחו"ל, שכן מדובר לעיתים בנטל מימוני כבד מאוד. גמא מציעה מקורות מימון אשר יעזרו להם להתמודד עם נטל מימוני זה.

מימון ציוד
גמא מאפשרת לחברות לחדש את הציוד, או לרכוש ציוד נוסף הנדרש להן לשם פיתוח העסק, ולפרוס את עלותו על פני מספר שנים. השירות מוצע הן ליבואני ציוד אשר מעוניינים להעמיד את הציוד ללקוחותיהם בתשלום הנפרס לאורך מספר שנים והן לחברות המעוניינות לרכוש את הציוד ולשלם תמורתו על פני מספר שנים.
היכולת לפרוס את עלות הציוד מאפשרת למקבל המימון להקביל בין ההוצאה על הציוד לבין ההכנסות הנובעות ממנו לחברה.
מימון הציוד מבוצע באמצעות הלוואה בתנאים אטרקטיביים אשר מוענקת לבית העסק ייעודית בסכום ולטובת מימון הציוד.
ההלוואה נפרסת לתקופה של עד מספר שנים, והינה מחוץ לכלל האובליגו הבנקאי של בית העסק. הדבר מאפשר לו למקסם את התועלת שלו מהציוד/מכונה ולהגדיל את רווחיותו.

הלוואות כנגד מקרקעין ובטוחות
אם מחד יש לכם נכס שעומד ונותן תשואה אפסית, ומאידך ניצבת לפניכם הזדמנות לעסקה נהדרת המצריכה מימון, גמא תוכל להציע לכם פתרון מימוני פשוט, מהיר ונוח. בשוק תחרותי ודינאמי, למהירות התגובה, להעדר חסמים בירוקרטים ולגב פיננסי איתן יש משמעות שבאה לידי ביטוי בחסכון משמעותי בכסף ובזמן. גמא – חברת האשראי המובילה בישראל לאשראי חוץ בנקאי, עומדת לצדכם גם כאן ומייצרת את האשראי הזול והזמין לו אתם זקוקים. גמא תשתמש בנכס כבטחון, ותפרוס את ההלוואה עד ל-60 תשלומים בריבית אטרקטיבית.
התחייבות למצוינות – חברת גמא, על מנהליה ועובדיה, רואה בלקוח גורם מרכזי בפעילות החברה ומתחייבת להעניק את השירות הטוב ביותר לבית העסק, תוך ניצול יתרון גודלה, ההון העצמי הרחב העומד לרשותה והיקף פעילותה הפיננסית.
חדשנות טכנולוגית – לחברת גמא מערכות מחשוב, תוכנה ובקרה חדשניות ובלעדיות, מהמתקדמות מסוגן בתחום. החברה מספקת לבתי עסק ולחברות מידע On-Line על סכומי העסקאות, תאריכי השידור, תאריכי התשלום וסכומי זיכוי חשבון הבנק.
אתר האינטרנט של חברת גמא מתעדכן On-Line ומשקף באופן מידי 24 שעות ביממה את מצב חשבון הלקוח. האתר מאפשר בקרה, ניהול ומעקב אחר כל העסקאות שבוצעו, ובאמצעותו ניתן לנתח עלויות ומחזורי עסקאות בהתאם לפריסת התשלומים ולמועדי ההפקדה והזיכוי.
אמינות ניהולית – הידע, המקצועיות והניסיון של מנהלי גמא, שמילאו במשך שנים רבות תפקידים בכירים בעולם הבנקאות, הפיננסים ובשוקי ההון, הפכו אותה לחברה הגדולה והמובילה במשק הישראלי בתחומי פעילותה. החברה מונה כ-100 מנהלים ועובדים. נציגי החברה פרוסים בכל רחבי הארץ לגיוס ומתן שירות ללקוחותיה.

אולי יעניין אותך גם


לשון הרע ברשת הפייסבוק (עו"ד שלומי וינברג)

רשת הפייסבוק היא הרשת החברתית הפופולרית ביותר בעולם.

מדיניות יישום חוק איסור הלבנת הון על ידי הבנקים – "יותר משהעגל רוצה לינוק, רוצה הפרה להניק" – אילן סופר ושות'

צו איסור הלבנת הון (חובות זיהוי, דיווח וניהול רישומים של תאגידים בנקאיים למניעת הלבנת הון ומימון טרור), שהוצא מכוח חוק איסור הלבנת הון, תש"ס-2000 (להלן בהתאמה: "הצו" ו-"החוק" או "חוק איסור הלבנת הון") מטיל על הבנקים חובות של קבלת מידע וחובות דיווח במטרה לאתר פעילויות חריגות שעלולות להצביע על פעולות הקשורות להלבנת הון או מימון טרור.