BDI

המשביר לחקלאי בע"מ

תשומות חקלאיות

פרופיל

שנת הקמה 1993
כתובת דרך הדסים, ת.ד. 3935, קדימה 6092000- ראה מפה
טלפון 076-8014800
פקס 076-8014806
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.hamashbir.co.il
   

מנהלים

יניב כוכבי, מנכ"ל, המשביר לחקלאי בע"מ

יניב כוכבי

מנכ"ל

עמית בן-יצחק, יו"ר, המשביר לחקלאי בע"מ

עמית בן-יצחק

יו"ר

אודות


מנהלים בכירים נוספים גלעד ליבר סמנכ"ל מסחרי טירן כוחונובסקי סמנכ"ל הדברה ופיתוח עסקי ערן קשת סמנכ"ל בתי צמיחה עופר זינגר סמנכ"ל סניפים ליאור קליין סמנכ"ל מע' מידע ושרשרת אספקה המשביר לחקלאי בע"מ, נוסדה בפברואר 1993 ומאז נמצאת בתנופת צמיחה וגידול מתמידים. כיום מעסיקה החברה למעלה מ-150 עובדים הפזורים ברשת של למעלה מ-25 סניפים ברחבי הארץ. […]

מנהלים בכירים נוספים

גלעד ליבר

סמנכ"ל מסחרי

טירן כוחונובסקי

סמנכ"ל הדברה ופיתוח עסקי

ערן קשת

סמנכ"ל בתי צמיחה

עופר זינגר

סמנכ"ל סניפים

ליאור קליין

סמנכ"ל מע' מידע ושרשרת אספקה

המשביר לחקלאי בע"מ, נוסדה בפברואר 1993 ומאז נמצאת בתנופת צמיחה וגידול מתמידים. כיום מעסיקה החברה למעלה מ-150 עובדים הפזורים ברשת של למעלה מ-25 סניפים ברחבי הארץ. במהלך שנות פעילותה צברה החברה ניסיון עשיר במתן פתרונות מתאימים לצרכי לקוחותיה תוך הקפדה על מקצועיות ושירות, איכות וחדשנות.
המשביר לחקלאי משווקת מגוון רחב ומקיף של תשומות חקלאיות הכוללות בין היתר: מוצרים ושירותים טכניים, מוצרי אריזה מקרטונים ומפלסטיק, חומרי הדברה, מוצרי השקיה ותשתיות, כימיקלים, דשנים, פתרונות בתי צמיחה, זרעים, ביגוד והנעלה ועוד.
החברה עובדת עם מיטב הספקים בכל תחומי התשומות לחקלאות וחרטה על דגלה לאפשר לחקלאים התמודדות יעילה ביותר עם האתגרים שבדרך תוך מתן מגוון פתרונות איכותיים לקיום חקלאות רווחית באמצעות ייעול השימוש בתשומות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ניצול מרבי של התנאים הקיימים ושמירה על איכות הסביבה. המשביר לחקלאי מספקת למעשה "סל מוצרים כולל" לחקלאות ולגינון ומציעה מגוון שירותים רחב תחת קורת גג אחת: התאמה לצרכי הלקוח, חסכון בזמן ומשאבים, ניסיון עשיר וצוות מקצועי ומיומן. בנוסף, משמשת המשביר לחקלאי כחוליה משמעותית בקשר שבין ספקי המוצרים לבין החקלאים בשטח. קשר זה מאפשר לחברה לספק ידע מקצועי רחב המשלים את חבילת השירותים הניתנת ללקוחותיה. מגוון ואיכות המוצרים המשווקים על ידי המשביר לחקלאי ומתן פתרונות יצירתיים ומקצועיים התואמים לצורכי הלקוח מייצרים ערך מוסף המציב את המשביר לחקלאי בע"מ כבחירה הראשונה של לקוחותיה.

חזון
חדשנות – מחויבות להמשך מובילות בתחום באמצעות חדשנות, מינוף וחיזוק ליבת הפעילות העסקית של החברה • שירות – מחויבות לשירות מיומן ומקצועי תוך מיקסום יכולת השיווק והפריסה הארצית • הון אנושי – מחויבות לשמירה על ההון האנושי של החברה באמצעות פיתוח וקידום היכולות והידע המקצועי של מנהליה ועובדיה • שירות לקהילה – מחויבות לאחריות חברתית וסיוע לקהילה • פיתוח – מחויבות לדינאמיות ויצירתיות עסקית, ע"י כניסה למיזמים ותחומי פעילות חדשים סינרגטיים עם פעילות החברה, תוך ניצול הידע והתשתית בתחום.

שירות לקהילה
המשביר לחקלאי לקחה על עצמה אחריות חברתית למען הקהילה, ולוקחת חלק פעיל בליווי ותרומה למועדונית ופנימיית "ילדים בסיכון".

מחלקות
מחלקת השקיה ותשתיות – המשביר לחקלאי משווקת היצע רחב של טכנולוגיות השקיה מתקדמות לחקלאות וגינון. החברה מתמקדת במתן פתרונות השקיה איכותיים מהספקים המובילים בארץ ובעולם המותאמים לצרכי הלקוח, האזור והגידול. בשנים האחרונות, עם ההכרה שהמחסור במים הינו מחסור ממשי ומתוך הפנמה שהחיסכון במים הוא צורך קיומי מהותי הרחיבההמשביר לחקלאי את סל המוצרים שהיא מציעה ואף החלה לראשונה לייצר מוצרים חדשים במטרה לספק פתרונות מים מתקדמים כגון עמדות השקיה מתקדמות ונוחות לתפעול. כדי להרחיב את סל השירותים הניתנים ללקוחותיה החלה המשביר לחקלאי להיכנס לתחום תשתיות המים, תוך כדי השקעת מאמץ רב ומתוך מטרה לתת ללקוחותיה מענה מקצועי ואיכותי כולל בכל הקשור לפתרונות מים והשקיה. מחלקת ההשקיה של החברה מבצעת פרויקטים מורכבים של תכנון, התקנת מערכות השקיה והפעלתן, בפיקוח של המתכנן. המשביר לחקלאי עובדת עם כל יצרני ציוד ההשקיה בארץ ולפיכך עובדיה חשופים ובקיאים בכל החידושים הטכנולוגיים הקיימים בתחום לצד הניסיון הרב שנצבר עם השנים.
מחלקת הדברה ודשנים – השימוש בחומרי דישון והגנת הצומח חיוני להשגת תוצרת חקלאית איכותית ועשירה תוך שמירה על דרישות איכות הסביבה ושימוש מוקפד ונכון בחומרים אלו. המשביר לחקלאי משווקת מגוון רחב של מוצרי הגנת הצומח הכוללים בין היתר: קוטלי עשבים, קוטלי פטריות וקוטלי חרקים. החברה מחויבת לשיווק מגוון חומרים חדשניים ואיכותיים, הקפדה על מלאים זמינים ומוצרים תחליפיים במגוון מחירים, לפי הצורך של החקלאי בשטח. עובדי החברה נמצאים בקשר שוטף והדוק עם האגרונומים של מיטב חברות ההדברה ומקבלים סיוע והדרכה בשטח. המשביר לחקלאי רואה בשמירה על איכות הסביבה מרכיב חיוני להשגת איכות חיים גבוהה יותר בישראל ובעולם. החברה עובדת תחת פיקוח המשרד לאיכות הסביבה.
מחלקת תמיכה טכנית – המשביר לחקלאי מספקת שירותים טכניים מתקדמים המכסים מגוון רחב של תחומים כגון: כלי עבודה, רשתות, יריעות פלסטיק, חוטים וחבלים, עמודי גדר ואיסכוריות, צבעים, מגוון מוצרי הלבשה והנעלה ועוד. מחלקת השרות הטכני של החברה מאוישת ע"י צוות מומחים המספק מענה לשאלות המגדלים במגוון תחומי האספקה הטכנית ומלווה את הלקוח משלב ההזמנה ועד שלב האספקה.
מחלקת אריזות וקרטונים – המשביר לחקלאי מתמחה במתן פתרונות אריזה איכותיים ומגוונים לשוק המקומי וליצוא. החברה מספקת מוצרי אריזה הקיימים דרך קבע במלאי כגון: סלסילות לפירות וירקות, מגשים, רשתיות לסלסלות, רשתות לתפ"א, זוויות למשטחים, טרייפקים, שקיות ועוד. המשביר לחקלאי שמה דגש על ייעוץ, הדרכה והתאמת המוצרים לדרישות הלקוח תוך שמירה על איכות המארזים. לחברה הסכמי בלעדיות ליבוא מוצרי אריזה איכותיים לארץ, דבר המקנה לה יתרון במתן השרות ללקוח. בנוסף, משווקת החברה קרטונים לאריזה בהיקפים גדולים ומרכזת תחת אחריותה מס' מרכזי אריזה מתקדמים המספקים מוצרי אריזה איכותיים למגדלים לייצוא.
מחלקת בתי צמיחה – המשביר לחקלאי מספקת את כל הפתרונות בתחום בתי צמיחה החל משלב התכנון ועד הביצוע וההקמה כולל כיסויים, אביזרים נלווים ומע' בקרה פנימיות, תוך התאמה מקסימלית לצרכי הלקוח. המחלקה מבצעת גם פרויקטים מורכבים של מנהלת ההשקעות (מבנים מאושרים לצורך מענק) כולל פרויקטים בתחום הקנאביס, משתלות והידרופוניקה.
מחלקת זרעים – המשביר לחקלאי מתמחה ביבוא ושיווק של זרעי ירקות, גידולי שדה, תפוחי אדמה, פרחים ואחרים. מחלקת הזרעים מאוישת בצוות בעל ידע וניסיון המספק תמיכה מקצועית מלאה ומקיפה לחקלאי.
פיתוח עיסקי חו"ל – בבעלותה של חברת המשביר לחקלאי חברת INVECTRA-AGRO, חברה קפריסאית שהוקמה ב-2006 המתמחה בשיווק והפצה בשווקי אפריקה. פעילות החברה מתמקדת בארבעה קטגוריות עיקריות: דשנים נוזליים, מוצרים להגנת הצומח, חומרים פעילים וזרעים. INVECTRA-AGRO עוסקת בקידום והרחבת הפעילות העסקית של המשביר לחקלאי בשווקי מזרח אפריקה באמצעות גיוס לקוחות ופרויקטים חדשים מתוך ההכרה שאנו חיים בסביבה של סחר בינלאומי.
פקע גינון ופרחים – הינו מרכז גינון והשקיה מקבוצת המשביר לחקלאי הממוקם ברחובות ומתמחה באספקת מגוון רחב של אביזרי גינון והשקיה ללקוחות מוסדיים, גינות פרטיות, רשויות מקומיות ושווקים קמעונאיים. פקע היפר גן הינו מרכז גינון ייחודי בהיקפו, במגוון מוצריו וברמת השרות שהוא מציע ללקוחותיו.

אולי יעניין אותך גם


ניהול נכון של אירועי חירום במפעלי תעשייה: לכבות את השריפה לפני שהיא פורצת – ד"ר עו"ד רות דגן ועו"ד חן תירוש, הרצוג פוקס נאמן

תארו את התרחיש הבא: מפעל תעשייתי מתכנן הרחבה של מתקן ייצור קיים. הוא מתקשר עם קבלן לצורך ביצוע עבודות תשתית למתקן. במהלך העבודות פוגע הקבלן בשוגג בצנרת שמובילה חומר מסוכן ושבטעות לא סומנה כנדרש. הפגיעה גורמת לדליפת חומר מסוכן המתפשט באזור ויוצר אירוע זיהום אוויר וריח בישוב שכן. כוחות חירום שמגיעים למפעל מבקשים מידע אודות החומר שדלף אולם המידע אינו זמין באופן מיידי בידי צוות החירום המפעלי. לאחר סיום האירוע וכנהוג במקרים כאלה, המשרד להגנת הסביבה מזמן את מנהלי החברה לשימוע, דורש לקבל את מסמכי התחקיר הפנימי ושוקל לפתוח בחקירה פלילית כנגד החברה ומנהלים בה. במקביל, תושבים מפעילים לחץ על המשרד בשל קרבתו ליישובם ופותחים בקמפיין ציבורי. בנוסף, השבתת המפעל לפרק זמן בעקבות האירוע גורמת לעיכוב באספקת סחורה ללקוחות, על כל המשתמע מכך.

איזכורים קצרים והופעות נוספות בתקשורת אוק' 2020 -Coface Bdi

קופאס: היקף פשיטות הרגל ברחבי העולם צפוי לעלות בעשרות אחוזים (המבשר) מניתוח של חברת BDI קופאס עולה כי היקף ההכנסות של הרשת הממוזגת עמד ב-2019 על כ-1.7 מיליארד שקל, וכי היא אחזה בנתח שוק כספי של 3.8% מהמכירות בענף המזון, ונתח שוק כמותי של 5.9%. (שני מוזס , גלובס)  

דירוג שוב שות' משרד עורכי דין בתחומים: נדל"ן ותכנון ובניה

שוב ושות' משרד עורכי דין מדורג בקבוצת העילית של משרדי עורכי הדין המובילים בנדל"ן ובתכנון ובניה