BDI

וקנין עמרם קבלנים

בניה ויזום פרויקטים למגורים, תעשיה, מבנה מסחר והתחדשות עירונית

פרופיל

שנת הקמה 1985
כתובת רח' החרמש, אזור תעשיה באר טוביה- ת.ד. 991, קריית מלאכי - ראה מפה
טלפון 08-8580595
פקס 08-8501774
דוא"ל [email protected]
אתר החברה �www.vaknin-amram.co.il
   
   

מנהלים

עמר וקנין, סמנכ"ל ביצוע, וקנין עמרם קבלנים

עמר וקנין

סמנכ"ל ביצוע

רון וקנין, סמנכ"ל כספים, וקנין עמרם קבלנים

רון וקנין

סמנכ"ל כספים

אלי וקנין, מנכ"ל החברה ובעלים, וקנין עמרם קבלנים

אלי וקנין

מנכ"ל החברה ובעלים

אודות


חברת וקנין עמרם ובניו קבלני בנין בע"מ הינה חברת נדל"ן העוסקת משנת 1985 בתחום הבניה ויזום פרויקטים למגורים,תעשיה ומבנה מסחר. בעליה ומנהלה הוא וקנין אלי. החברה צברה ניסיון ומוניטין רב, המאפשר ללקוחותיה ליהנות מרמת בניה וטיב באיכות גבוהה מאוד. במהלך כ-30 שנות ניסיונה בנתה החברה אלפי דירות ברחבי הארץ, וכן אלפי מ"ר של מבני תעשיה ומסחר ברחבי הארץ.

מקצועיות וניסיון
באמצעות התכנון היצירתי, החשיבה לטווח ארוך והאדריכלות המתקדמת המותאמת לאופי ולצרכי הלקוחות, יוזמת ובונה חברת וקנין עמרם ובניו כבר למעלה משלושה עשורים, פרויקטים מובילים למגורים ויוצרת סביבת מגורים איכותיים המאפשרת לאלפי לקוחותיה איכות חיים ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת. כמו כן החברה פעילה בפרויקטים תמ"א 38 ופינוי בינוי.
בנוסף לפעילותה הענפה פעילה החברה מחוץ לגבולות המדינה, החברה יוזמת פרויקטים לסקטור הפרטי והציבורי במזרח אירופה.
לחברה סיווג קבלני ג-5 (בלתי מוגבל), רישיון זה מעניק לחברה את יתרונה היחסי בתחום הביצוע ומאפשר לה כניסה לביצוע פרויקטים מורכבים הנדסית בכל תחומי הבינוי והביצוע, צוות יועצים מהשורה הראשונה הכולל אדריכלים מובילים, יועצי נוף וסביבה, מהנדסי תכנון וביצוע, צוות עובדים מקצועי ומיומן הכולל בתוכו מחלקת שינויי דיירים ושירות לקוחות, המהווה הליבה של החברה ומעניקה שירות אישי ויחס חם ומקצועי בכל פניה אליה נדרשת לטפל.

איכות החברה המתורגמות לשטח הלכה למעשה, העמידה בלוחות הזמנים והיכולות ההנדסיות להפוך כל תוכנית ליצירת מופת, יוסיפו עבורכם מימד חדש של ניסיון, איכות, ביצוע, יציבות כלכלית ויכולות להגיש עבורכם את הבית הטוב ביותר. ההקפדה היתירה במסירת דירה מושלמת, מהווה עבורנו כרטיס ביקור ומודל להצלחה בכל אחד מהפרויקטים ברחבי הארץ – בנתניה, פתח תקווה, מודיעין, גדרה, יבנה, בית שמש, רמלה מצליח, צור הדסה, חריש ועוד.

אסטרטגיה והתמקדות בלקוח
בהתאם לאסטרטגיה וההשקפה של חברתנו בתכנון מבני דירות, האדם ניצב במרכז והדירה נבנית סביב צרכיו תוך כדי התייחסות מרבית לערכי הנוחות והאסתטיקה.

חברתנו מאמינה שהבית צריך להעניק לדייר את חווית המגורים הטובה ביותר, לכן בתכנון הפרויקטים חברתנו שמה דגש על צרכיו של הדייר, בסגנון חייו ותפיסת עולמו, לכן הביצוע נעשה בהקפדה יתרה וללא פשרות על עיצוב מושלם.

ולראיה לזאת לקוחות חברה רבים חוזרים ורוכשים פעם נוספת דירה, מצרפים חברים ובני משפחה, מעיד על שביעות רצון והם עדות חיה להצלחת החברה. החברה מקפידה על מתן שירות מקצועי אישי ואדיב, עובדי החברה באשר הם מלווים את הלקוחות משלב הרכישה, תכנון ובביצוע שינויים לאחר הרכישה, כמו כן חברתנו אינה מתפשרת בבחירת אנשי המקצוע החל מאדריכלים, יועצים למיניהם ומעצבי פנים.

פרויקטים בביצוע
החברה פעילה היום במספר אתרים, וקנין עמרם ובניו מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של יח"ד בפרויקטים שונים ובניהם:
• TOPIA – מודיעין – 82 יח"ד בנות 4-5-6 חדרים, פנטהאוז ודירות גן.
• TOPIA – חריש – 238 יח"ד בנות 4-5 חדרים, פנטהאוז ודירות גן.
• TOPIA – צור הדסה – 96 יח"ד בנות 4-5 חדרים, פנטהאוז, דירות גן וקוטג'ים.
• התחדשות עירונית – רעננה – 96 יח"ד + רמת גן 24 יח"ד.

אולי יעניין אותך גם


באיזה חברה הישראלים חושבים שהכי טוב לעבוד ?

כמידי שנה מזה שלוש עשרה שנה אנו מבצעים סקר מועסקים בקרב עשרות אלפי מועסקים בארץ במטרה לבחון את שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה ובמקביל לבחון מה חשוב לעובד הישראלי ממקום העבודה . נושא חשוב זה מעסיק לא מעט חוקרים ,מנהלים ורבים מאתנו הן בתחומי עבודתנו והן כעובדים במשק.

גמלא הראל – כתבתה של ריקי גור, סמנכ"לית הכספים של אפי קפיטל

ריקי גור, סמנכ"לית הכספים של אפי קפיטל: "מערכת היחסים שנוצרה עם גמלא הראל כוללת גם הפריה הדדית וגם הבנה ששני הצדדים מאוד מקצועיים ומאוד ישרים. מבחינתנו זה מאסט לעבודה עם כל גוף". סיפור הצלחהעל שלושה אלמנטים מבוסס שת"פ עסקי טוב – אמון ואמינות, אינטרסים משותפים וכמובן – הצלחה עסקית. שלושת הפרמטרים החשובים הללו הם שעומדים […]

Bdicode 2019 – יוצא לדרך

פורסם ביום שישי בדה מרקר