BDI

עומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע״מ

ביצוע פרויקטים בתחום הבניה והתשתיות

פרופיל

שנת הקמה 2004
כתובת רח' לוז 18, ראשון לציון 7591269 - ראה מפה
טלפון 03-9509644
פקס 03-9509645
דוא"ל [email protected]
אתר החברה �www.omerl.com
   
   

מנהלים

צחי לביא, מהנדס בעלים ומנכ"ל, עומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע״מ

צחי לביא

מהנדס בעלים ומנכ"ל

אודות


עומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע״מ נוסדה בשנת 2004 על ידי המהנדס, מר צחי לביא, המשמש כמנכ״ל החברה והיא משרתת נאמנה את לקוחותיה במגוון תחומים של הנדסה אזרחית, לרבות בנייה רוויה, מבני ציבור ותעשייה. החברה מציינת בימים אלו 15 שנים להקמתה, כשברזומה המקצועי שלה ביצוע בהצלחה של עשרות פרויקטים גדולים, לקוחות מרוצים וממליצים, והיא נמנית על חברות הביצוע האיכותיות והאמינות ביותר בענף הבניה בישראל.

חזון החברה
חזון החברה משמש כמצפן לעשייה של אנשיה החל מהמנכ״ל, המשך במטה החברה, המנהלים בשטח ואנשי המקצוע באתרי הבנייה השונים. כולם יחד מגשימים וחיים יום יום את החזון: “חברת בניה מובילה שעבורה כל פרויקט הוא פסגה הנדסית ואנושית, המהווה מופת של מקצוענות, שירות מכל הלב והגינות. אנשי החברה פועלים יחדיו כצוות מחויב ומסור, מתוך כבוד והערכה רבה ללקוחותינו שבוחרים לתת בנו את אמונם לאורך שנים״.

שיא המקצועיות והאמינות
מדיניות האיכות של החברה מושתתת על עמידה קפדנית בתקנים המחייבים בעולם הבניה, תוך שמירה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. תשתית האיכות בעומר ל. הנדסה נתמכת במערכת נהלים ייחודית, שגובשה בחברה על בסיס הניסיון רב השנים בביצוע מגוון רחב של פרויקטים. נהלים אלה מותאמים לכל שלב משלבי הפרויקט ומפוקחים באמצעות מערכת בקרה הבוחנת את יישומם בכל נקודת זמן. איכות הביצוע, לוחות הזמנים ומסגרת התקציב נשמרים בהקפדה בכל אחד מהפרויקטים ללא יוצא מן הכלל.

הלקוח בעדיפות ראשונה
עומר ל. הנדסה אזרחית היא לפני הכול ארגון שירות. בחברה מאמינים כי אין הוכחה טובה יותר של מחויבות לשירות מאשר פרויקט מוצלח שמדבר בעד עצמו ומדגים את היושרה של החברה ואנשיה. מבחינת החברה כל פרויקט, גדול כקטן, הוא פרויקט איכות שבמרכזו לקוח מרוצה.
בחברה מאמינים במתן שירות ללא תחרות, איכותי, זמין ואמין, תוך ניהול הבנייה בהתאמה מלאה לצרכיו הייחודיים והאישיים של הלקוח ואף מעבר לציפיותיו.

האנשים שלנו
האנשים בעומר ל. הנדסה הם קובעי התוצאה באיכות הבניה ושביעות רצון לקוחות החברה. מתוך שכך, החברה מקפידה על מיון קפדני ובחירה של אנשי מקצוע איכותיים בעלי תודעת שירות בולטת ומשקיעה בהכשרת אנשיה, טיפוחם ורווחתם.

המבנה הניהולי של החברה מתבסס על מטה החברה המורכב מבעלי תפקידים מומחים בתחומם, צוות מסור ואיכותי של מהנדסים, מנהלים בעלי רקע וניסיון עשיר בעולם הבניה, שפועלים יחדיו לתמיכה מקסימאלית באנשי הביצוע באתרי הבניה השונים.

חוסן כלכלי ויציבות פיננסית
לאורך כל שנותיה, התנהלה החברה באופן שקול תוך הקפדה על בחינה יסודית ומקיפה של הפרויקטים אותם ביצעה. על אף היותה חברה פרטית, מצאה החברה לנכון לאמץ סטנדרטים של דיווח כמחויב בחברות ציבוריות. בהתאם לכך, מציגה החברה בפני המערכת הבנקאית דו״חות פיננסיים רבעוניים, כהוכחה לעוצמתה, חוסנה הכלכלי ותקינות התנהלותה.
פרויקטים נבחרים
להלן תמצית מפרויקטים נבחרים:
• פרוייקט בית אל ת"א – 58 יחידות דיור, תמ"א 38.
• פרוייקט הרקפת כפר סבא – 22 יחידות דיור פינוי ובינוי.
• פרוייקט גרין – בניין משרדים ביישוב עומר.

מחויבות חברתית ותרומה לקהילה
“על שלושה דברים העולם עומד, על התורה, ועל העבודה ועל גמילות חסדים״. חברת עומר ל. הנדסה שומרת מאז היווסדה על מחויבות חברתית ותרומה לקהילה. החברה גאה לתמוך ולתרום לקבוצת הכדוריד "הפועל ראשון לציון"כמו גם לפעילותה של העמותה לחינוך ושיקום ילדים עם צרכים מיוחדים לקראת שילובם בקהילה ובעמותת חיל התקשוב והאלקטרוניקה בצה״ל.

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


CofaceBdi : ישראלים מוציאים בחומוסיות 750 מיליון ₪ בשנה

לקראת יום החומוס הבינלאומי (שיחול ב13/5) חברת בידיאי ביצעה בדיקה שמראה שבישראל אנחנו מוציאים 750 מיליון ש"ח בשנה.

.New Trends in Israeli M&A in 2018 – Adv. Micki Shapira – Yigal Arnon & Co

From the resurgence of cybersecurity to deals seeking to bring cannabis firms to stock exchanges, here are the trends that shaped Israeli M&A in 2018