BDI

עומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע״מ

ביצוע פרויקטים בתחום הבניה והתשתיות

פרופיל

שנת הקמה 2004
כתובת רח' לוז 18, ראשון לציון 7591269 - ראה מפה
טלפון 03-9509644
פקס 03-9509645
דוא"ל [email protected]
אתר החברה �www.omerl.com
   
   

מנהלים

צחי לביא, מהנדס בעלים ומנכ"ל, עומר ל. הנדסה אזרחית בניה ותשתיות בע״מ

צחי לביא

מהנדס בעלים ומנכ"ל

אודות


ערכי החברה ערכיה המובילים של החברה מהווים למעשה את ה-DNA הארגוני שלה. עובדי ומנהלי עומר ל. הנדסה אזרחית הם הגורמים המביאים לאיכות הבנייה הידועה של החברה, כמו גם לשביעות רצון לקוחותיה. המבנה הניהולי של החברה מורכב מבעלי תפקידים, מומחים בתחומם, צוות מסור של מהנדסים ומנהלים בעלי רקע וניסיון עשירים בעולם הבנייה. כל אלו יחד יוצרים […]

ערכי החברה
ערכיה המובילים של החברה מהווים למעשה את ה-DNA הארגוני שלה. עובדי ומנהלי עומר ל. הנדסה אזרחית הם הגורמים המביאים לאיכות הבנייה הידועה של החברה, כמו גם לשביעות רצון לקוחותיה. המבנה הניהולי של החברה מורכב מבעלי תפקידים, מומחים בתחומם, צוות מסור של מהנדסים ומנהלים בעלי רקע וניסיון עשירים בעולם הבנייה. כל אלו יחד יוצרים מערכת תמיכה מקסימלית באנשי הביצוע הפועלים באתרי הבנייה השונים של החברה.

חזון החברה
חזון החברה משמש כמצפן לעשייה של אנשיה, החל מהמנכ"ל, דרך מטה החברה וכלה באנשי המקצוע באתרי הבנייה. חזון החברה כפי שגובש על ידי עובדיה, קורם עור וגידים מדי יום בשטח: חברת בנייה מובילה ארצית שעבורה כל פרויקט הינו פסגה הנדסית ואנושית המהווה מופת של מקצוענות, חברה בעלת פריסה גלובלית המטפחת ערכים של חדשנות ומצוינות ומהווה מודל לחיקוי, וחברה צומחת, רווחית ויציבה המטפחת את עובדיה ומהווה עבורם בית חם ומקור לעוצמה וגאווה.

מצוינות, איכות ואמינות
החברה שמה לה למטרה לעמוד בפרמטרים של מצוינות וחדשנות, לרבות: עמידה קפדנית בתקנים המחייבים בעולם הבנייה, שמירה על סטנדרטים מהגבוהים ביותר בענף, שאיפה מתמדת למצוינות הכוללת בתוכה פיתוח כלים ושיטות ניהוליות וביצועיות ייחודיות, ביצוע פרויקטים באיכות ובזמן שיא תוך שמירה מתמדת על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר, פעילות המבוססת על מערכת נהלים ייחודית שגובשה על בסיס הניסיון רב השנים של החברה, עמידה בלוחות זמנים שמירה על מסגרת תקציבית, ופיקוח קפדני על ביצוע כל שלב בפרויקט באמצעות מערכת בקרה הנבחנת בכל נקודת זמן. מדיניות האיכות של החברה מושתתת על עמידה קפדנית בתקנים המחייבים בעולם הבנייה ואחד הביטויים לאיכות מעולה זו הינו זכייתה במקום הראשון בתחום המצוינות בבנייה לשנת 2018. את הפרס היוקרתי קיבלה החברה על פועלה והישגיה בביצוע פרויקט ייחודי לשימור מבנה בתל אביב.

השירות כערך עליון
עומר ל. הנדסה אזרחית הינה חברה השמה את לקוחותיה בעדיפות ראשונה ומציבה את שביעות רצונם כמטרה הנמדדת מדי יום. חווית לקוח חיובית הינה ערך מוסף ומשמעותי עבור החברה הרואה בלקוחותיה את הנכס המרכזי שלה. ככזו ניתן להגדירה כארגון מכוון לקוח.
אנשי החברה פועלים יחדיו כצוות מחייב ומסור מתוך כבוד והערכה רבה ללקוחות הבוחרים לתת בה את אמונם לאורך השנים.

מבנה החברה
חטיבת הייזום
חטיבת הייזום של החברה מטפלת בכל שרשרת הערך ללקוח, החל מתהליכי התכנון והרישוי ועד לשלב מסירת הדירה ללקוח. המיקוד האסטרטגי המרכזי של החטיבה הינו בתחום המגורים וכמו כן היא מובילה גם בתחום ייזום פרויקטי ההתחדשות העירונית. יתרונה של החברה מתבטא בכך שהיא יוזמת, מתכננת ומבצעת את הפרויקטים השונים, הכל תחת קורת גג אחת.

חטיבת הביצוע
חטיבת הביצוע של החברה נחשבת לאחת המובילות בענף. החטיבה מבצעת פרויקטים הן עבור עומר ל. הנדסה אזרחית והן עבור יזמים אחרים בשוק הנדל"ן. יכולותיה הגבוהות והמקצועיות של החטיבה, תוך שמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר, הפכו ברבות השנים לשם דבר ומודל לחיקוי בענף כולו.

ניהול בעומר ל.
הפן הניהולי בחברה מושתת על מגוון רחב ועשיר של שיטות, כלים ותהליכים, המובילים ותומכים בבנייה בפועל. כחברה איתנה בעלת מערכת תרבות ניהולית המהווה את הבסיס לעשייה בכל תחומי פעילותה, משמשת תפיסתה הניהולית כמצפן הארגוני המסמן את דרכה של החברה לאורך כל שנות קיומה.

חוסן כלכלי
הנתונים הפיננסיים של החברה מעידים על איתנות כלכלית ובסיס הון יציב. לאורך כל שנותיה מתנהלת החברה באופן שקול (תוך בחינה עקבית מקיפה ומתן יסודות כלכליים יציבים לפרויקטים המגוונים שלה).
עומר ל. הנדסה אזרחית נהנית ממוניטין רב מצד הגופים הפיננסיים המלווים אותה והיא מחזיקה ביכולות גיוס הון משמעותיות המסייעות לה ליזום ולבצע פרויקטים רחבי היקף בזמני שיא, תוך שהיא הופכת חזון למציאות.

פרויקטים נבחרים
על פרויקטיה הנבחרים והייחודיים של החברה ניתן למנות את הבאים:
פרויקטים נבחרים בביצוע – בניין מגורים בשדרות נורדאו 37 תל אביב; בניין מגורים המעיין 15 – גבעתיים; בניין מגורים ברחוב בית אל 2 – תל אביב; בניין מגורים זמנהוף 40 – תל אביב; בניית בית ספר – רובע ז אשדוד; עבודות תשתית עבור עריית ירושלים – אחזקה עבודות פיתוח ותשתיות; פרוייקטים עבור משרד הביטחון – בנייה בכל רחבי הארץ.
פרויקטים נבחרים ביזמות – פרויקט תמ"א 1 ברחוב יאיר 10 – אשדוד; בניין מגורים ברחוב המעיין 15 – גבעתיים; בניין מגורים ברחוב סירקין – תל אביב; בניין מגורים ברחוב צ'לנוב – ראשון לציון.

תרומה לקהילה
"על שלושה דברים העולם עומד – על התורה, על העבודה ועל גמילות חסדים." מיום היווסדה שומרת החברה על מחוייבות חברתית ותרומה לקהילה. כך, החברה גאה לתמוך במועדון הספורט הפועל ראשל"צ – כדוריד, בעמותה לשיקום וחינוך ילדים בעלי צרכים מיוחדים ובעמותת חיל התקשוב והאלקטרוניקה של צה"ל.

אולי יעניין אותך גם


חברות חדלות פירעון בישראל מחזירות רק 62.6% מהחוב שצברו

בדיקת CofaceBdi: עורכי דין המטפלים בחברות המגיעות להסדרי חוב, "מצליחים" יחד עם החברות עצמן להפחית באופן משמעותי את היקף החוב שמוחזר לנושים, ביחס למדינות אחרות משקי הון כתבה מאתר "ספונסר"   כתבה מ"כאן ישראל"      

זינוק של כ- 80% במספר החברות מתחום ההתחדשות העירונית שנכנסו לקשיים בעקבות משבר הקורונה

על פי נתוני חברת המידע העסקי CofaceBdi מאז תחילת משבר הקורונה חל גידול של כ- 80% במספר החברות שנקלעו לקשיים בתחום ההתחדשות העירונית.

תביעות השתקה (s.l.a.p.p) בדין הישראלי; חוסר אחידות וקשיים בפיתוח הדין

המונח "תביעת השתקה" הוא יצור חדש יחסית; הן בפסיקת בתי-המשפט ובוודאי שבלשון השגורה בקרב הציבור. סקירת המאגרים המשפטיים מלמדת כי צמד המילים "תביעת השתקה" נזכר לראשונה רק בשנת 2013 (במסגרת ת"א 13375-03-12). הטענה הייתה כה חדשה ובלתי-מבוססת, עד כדי שהגם שנטענה אין לה זכר בפסק-הדין עצמו. לכן, קל להניח כי בשנת 2010 למשל, אדם סביר בישראל כלל לא היה מבין במה מדובר אם היה שומע כי הוגשה כנגד פלוני "תביעת השתקה".