CofaceBdiתוכן עניינים


BdiCode
 

קבוצת ב. יאיר

  
יוסי ביטון
יוסי ביטון
יו"ר הדירקטוריון פעיל
יאיר ביטון
יאיר ביטון
דירקטור
  


חברת ב.יאיר, הינה חברה ציבורית הפונה לשווקים מתרחבים וצומחים ומתמקדת בהזדמנויות עסקיות בעלות פוטנציאל. החברה נשלטת ע"י היזמים יוסי ביטון ויאיר ביטון. החברה הוקמה בשנת 1988 ופועלת באמצעות מספר חברות בנות : חברת ייזום, חברת ביצוע וחברת ייזום בינלאומי המתמחה בייזום ובניית פרויקטים בחו"ל. הודות להקפדתה של החברה על איכות הבניה, יישום טכנולוגיות, ביצוע מתקדמות ותר התקן LSO 9002, זכתה החברה לכינוי "ב.יאיר – הבית הטוב בעיר". מנהלים בכירים נוספים

יורם ביטון
סמנכ"ל ביצוע

בלה אבגוסטובסקי
סמנכ"לית כספים

אילן ביטון
סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה

דודי דביר
סמנכ"ל שיווק

איתם לוטן
יועץ משפטי ומזכיר החברה


תחום עיסוק
ייזום ובניה של נדל"ן למגורים ומסחר

שנת יסוד 1988ב.יאיר שינתה את תרבות הדיור בירושלים עם הקמתה של "משכנות האומה", שכונת מגורים חדשה בקרית הלאום. השכונה החדשה ממוקמת על גבעה אסטרטגית בקרבה לשכונת "נחלאות" הציורית ול"ריאה הירוקה" של ירושלים- גן סאקר ומושכת אליה אוכלוסיה איכותית וחזקה המבטיחה את ערך הנכס לאורך שנים.
"משכנות האומה" מאופיינת בבנייה מודרנית ייחודית עם מאפיינים אירופאים וחולשת על צירי ההגעה המרכזיים המובילים לירושלים. היא כוללת 650 יחידות דיור יוקרתיות ושדרת מסחר.

פעילות בישראל


היעד המרכזי שב.יאיר חרתה על דגלה הינו להוביל את תרבות המגורים בישראל ולהתאים את עצמה לצורכי החברה. במקביל לתכנון והקמה של פרויקטים יוקרתיים וייחודיים ברחבי ישראל ובחו"ל. ב.יאיר בחרה להשתתף גם במכרזים במסדרת מסלול "מחיר למשתכן" של משרד השיכון (במתכונתו הישנה).
החברה זכתה בשלושה פרויקטים כאלה בערים: רמת בית שמש, במודיעין-שכונת "ציפור" ובעיר רמלה בשכונת "מצליח". במהלך שנותיה ב.יאיר בנתה ובונה פרויקטים בערים: ירושלים, תל-אביב, נתניה, ראשון לציון, מודיעין, מעלה אדומים, בית"ר עילית, אדם, בית שמש, גבעת זאב וצור הדסה.

פרויקטים בבניה


"משכנות האומה", הינה שכונה חדשה הנבנית על עתודת הקרקע היוקרתית ביותר בירושלים המספקת לדייריה שילוב מושלם של יוקרה, איכות חיים וסטאטוס וכוללת 282 יחידות דיור יוקרתיות בשלב א', 108 יחידות דיור בשלב ב' ו-125 יחידות דיור בשלב ג' (חלק החברה 36 יחידות דיור). שדרת המספר שבפרויקט כוללת כ-5,000 מ"ר של שטחי מסחר.
"ארנונה אקסלוסיב", בשכונה היוקרתית "ארנונה" שבירושלים ובו נבנים 2 בניינים בני 12 קומות ובסה"כ כ-120 יחידות דיור יוקרתיות. הפרויקט ממוקם בצמידות לפארק חדש הכולל את שימור אמת המים העתיקה שהובילה מים לבית המקדש.
"שרי ישראל", בשכונת רוממה המבוקשת בירושלים (בשיתוף עם "קבוצת בליליוס") בהמשך להצלחת שלב א', הפרויקט כולל 68 יחידות דיור וחולש על ציר תנועה מרכזי בירושלים. בימים אלו החלה החברה באכלוס הפרויקט.
"AIR צור הדסה", בפסדות הירוקות של צור הדסה המקיפות את ירושלים בהמשך להצלחה של פרויקט "גרין וילג' ", הפרויקט כולל 3 בניינים אינטימיים ובסה"כ כ-27 יחידות דיור. דיירי הפרויקט שנכנסו לאחרונה לדירות, נהנים מסביבת מגורים צעירה שאוהבת פרטיות וטבע.
"חן האיילות" בגבעת זאב, הפרויקט כולל 19 בניינים ובסה"כ כ-76 יחידות דיור.

פרויקטים חדשים


החברה פעילה כיום במספר אתרים שונים ברחבי הארץ וממשיכה להרחיב את פעילותה:
"משכנות האומה" שלב ג' - 36 יח"ד בנות 2,3,4,5 חדרים ודופלקסים יוקרתיים.
"חן האיילות"- שלב ב' - 5 בניינים, סה"כ 30 יח"ד.
"לב יהוד" - פרויקט התחדשות עירונית הפרויקט מתעד לקום בלב העיר בין הרחובות ויצמן, אלפרט וכצנלסון ולכלול כ-600 יח"ד חדשות.

נדל"ן מסחרי


מרכז בילוי ופנואי במשכנות האומה, ירושלים. פרויקט הנמצא בבנייה וכולל כ-5,000 מ"ד של שטחי מסחר מפוארים כחלק משדרה הממוקמת בנקודה אסטרטגית בכניסה לירושלים ומתוכננת עם נגישות מירבית לצירי תנועה מרכזיים בירושלים ואליה: רכבת הקלה, הרכבת הכבדה(שבתכנון), התחנה המרכזית, כביש בגין, כביש 443 וכביש 1.
"שרי ישראל" שברחוב יפו ושרי-ישראל שבירושלים הנמצא בבניה וחולש על ציר תנועה מרכזי בכניסה לעיר הנמצא במסלוול נסיעתה של הרכבת הקלה והרכבת הכבדה שבתכנון. פרויקט ייחודי זה כולל כ-3,000 מ"ר של שטחי מסחר ועוד כ-5,000 מ"ר של משרדים.
פעילות בינלאומית
החברה פועלת באמצעות החברה הבת "sidi investments kft" בפראג ובבודפשט ומתמקדת בייזום ובניית דירות למגורים וכן שטחי מסחר.

פראג


פרויקט בקארסנה הורק - החברה סיימה שיווק מוצלח של הפרויקט בו 256 יח"ד ושטחי מסחר.
פרויקט "byty malesice"- בהמשך לשיווק מוצלח של שלב א', בו נבנו ושווקו 282 יח"ד ושטחי מסחר. בימים אלו השלימה החברה את בנית שלב ב' ובו 270 יח"ד ושטחי מסחר נוספים.

בודפשט-הונגריה


פרויקט "sidi angel" - שלב א' - הכולל 176 יח"ד בניית הפרויקט ושיווקו הסתיימו בשנה האחרונה.
פרויקט "sidi angel" - שלב ב' - הכולל 152 יח"ד ושטחי מסחר. בניית הפרויקט הושלמה לאחרונה.
בנוסף בבעלות החברה קרקע נוספת בשטח של כ-150 דונם הנמצאת בתהליכי תכנון. הקרקע מיועדת למגורים, מסחר, משרדים ומלונאות.

כתובת משרדי הנהלה ראשית - ירושלים: רח' יד חרוצים 3, תלפיות, ירושלים 9342141    טל' 02-6299999, *8567    פקס 02-6733299    דוא"ל info@b-yair.co.il
אתר www.b-yair.co.il


 

img
אתר:  www.b-yair.co.il