BDI

תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ

פיתוח, ייצור ושיווק מוצרי טיח, בידוד תרמי, דבקים, חומרי איטום ואקוסטיקה, שיקום בטון, גראוטים

פרופיל

שנת הקמה 1983
כתובת קיבוץ חורשים 4586500 - ראה מפה
טלפון 03-9386300
פקס 03-6333499
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.termokir.co.il
   

מנהלים

אשר גרינבאום, יו"ר, תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ

אשר גרינבאום

יו"ר

אלי כהן, מנכ"ל, תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ

אלי כהן

מנכ"ל

אודות תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ


תרמוקיר עומדת בחזית העשייה של ענף הבנייה הישראלי, במחקר, בפיתוח ובייצור פתרונות טכנולוגיים איכותיים המבוססים על ערכי הקיימות, והמיועדים לחיפוי, ריצוף, הדבקה, איטום, בידוד ואקוסטיקה לבניין, שיקום בטון וגראוטים. תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ הוקמה בשנת 1983בקיבוץ חורשים, נמצאת בבעלותו ומונה כיום כ-80 עובדים.

מנהלים בכירים נוספים

אריאב ניניו

מנהל כספים

ליאור קדם

מנהל שיווק ופיתוח עסקי

איציק ימין

מנהל אגף בתי מסחר

קובי מזרחי

מנהל אגף קבלנים

פליקס שוורץ

מנהל תפעול ושרשרת אספקה

סמיון פריימוביץ'

טכנולוג ראשי

איריס פדר

מזכירת הנהלה

הילה יהלום

אחראית רכש

העוגנים המובילים באסטרטגיית החברה
תרמוקיר חותרת לשיפור מתמיד של ענף הבנייה בישראל, בהתבסס על שלושה עוגנים מרכזיים: טכנולוגיה, איכות וקיימות. השילוב של שלושת העוגנים הוכיח עצמו בהטמעה מוצלחת של כלים ויכולות, הנובעים מהידע העדכני בענף הבנייה ומותאמים לדרישות השוק המקומי, הלקוחות וצורכי הקיימות.

טכנולוגיה
עוד מראשיתה, זכתה החברה בהכרה כמובילה מקומית בטכנולוגיה ובחדשנות שהתבססו על ידע אירופי, בשיתוף פעולה עם גופי ידע מקומיים מובילים דוגמת הטכניון, המכון הלאומי לחקר הבנייה, אוניברסיטת בן-גוריון ומכון התקנים. אלה תורגמו למתן ערך לתעשייה בישראל, בפיתוח קו מוצרים מתקדמים המבוססים על ייצור מקומי, מותאמים לצרכים של ענף הבנייה ומספקים מענה מיטבי לאקלים המזרח תיכוני. כך, במהלך שנות השמונים היתה תרמוקיר חלוצה בפיתוח תעשיית האבקות המתועשות (Dry Mix) בישראל. אחד המוצרים הראשונים שהחלה החברה לשווק היה "הטיח התרמי" הפופולרי, טיח מבודד מחום ומקור המוכר בתרומתו לחיסכון באנרגיה במבנים. בשנות ה-90 פותח המוצר לממ"דים בשיתוף פעולה עם פיקוד העורף, כדי לאפשר שהייה נוחה וממושכת בחדרים אטומים במלחמת המפרץ הראשונה.
בשנים האחרונות פועלת תרמוקיר להדביק את הפער בין היכולות הקיימות בענף הבנייה המסורתי לבין עולמות הטכנולוגיה והחדשנות. דוגמה לכך היא “תרמוקיר 601 AD“ – דבק צמנטי גמיש ייעודי, שפותח כפתרון לצרכים משתנים של השוק. במקרה שלפנינו, "אריחים סופגים" (שספיגות המים בהם גדולה מ-10%) התקמרו בעת ההדבקה, מה שהביא לסדיקתם. המוצר שפותח לפתרון בעיה זו: דבק ייעודי בעל תקן ישראלי 4004 ובעל תו ירוק, המאפשר חיפוי פנים ב"אריחים סופגים" על תשתיות שונות. באחרונה החלה תרמוקיר לשווק את ה-"SAKRET AD 613 GEL" – דבק צמנטי ייעודי להדבקת אריחים גדולים, המיוצר בטכנולוגית ג’ל חדשנית המקנה לדבק תכונות ייחודיות הנדרשות להדבקת אריחים אלו.
בשנים האחרונות הרחיבה החברה ושיפרה משמעותית את מעגל פעילותה, באמצעות שיתוף פעולה עם קבוצת SAKRET המוכרת כחלוצה עולמית בפתרונות מתקדמים בתחום האבקות היבשות (Dry Mix). החבירה ל-SAKRET מספקת לתרמוקיר שיתוף של ידע, נגישות מידע וחיבור בין עולמות ותכנים, המגוונים את הפתרונות המותאמים לצורכי השוק הישראלי והופכים אותם למתקדמים. המוצרים, פרי פיתוח משותף של שתי החברות, מיוצרים במפעל בישראל תחת בקרת איכות מקומית. באחרונה, מוצרים ייחודיים שפותחו על ידי השתיים אף שולבו בפרויקט רכבת ישראל לירושלים A1, שבוצע ע"י חברת MAX BÖGL הגרמנית, השותפה בפרויקט.

איכות
תפיסת האיכות הכוללת של החברה קשורה הן באיכות המוצר והן באיכות השירות. בהיבט של איכות השירות, מקפידה החברה להציב את הלקוח במרכז, במתן מענה מלא לצרכיו, ומקדמת את “תפיסת המערכות" – מודל מתקדם לפעילות החברה מול הלקוח והפרויקט. התפיסה כוללת ליווי תהליך הבנייה משלב התכנון הראשוני – אפיון המערכות הנדרשות, דרך פתרון מסחרי, שרשרת האספקה, הדרכה מקצועית בשטח, שירות ואחריות עד לשלבי סיום הפרויקט.
בהיבט של איכות המוצר, המערכות כוללות טיפול באלמנטים של המבנה – מהתשתית ועד לשכבת הגמר – בהתבסס על תקנים רלוונטיים בארץ ובעולם, כמו גם על שיטות הבנייה הנהוגות בארץ. מוצרי החברה עוברים בקרת איכות קפדנית בכל שלב בתהליך ייצורם. החברה משפרת את מוצריה דרך קבע ומפתחת מוצרים חדשים אשר עומדים בתקינה האירופית והישראלית המחמירה, ובולטים באיכותם. לראיה, מאז שנת 2010 זוכה החברה ברציפות בתו היהלום היוקרתי ממכון התקנים הישראלי, על עמידתה בשבעה תקני איכות: תו התקן, התו הירוק, תו ניהול איכות ISO 9001:2015, תו ניהול בטיחות ובריאות בתעסוקה ISO 45001 2018, תו ניהול סביבתי ISO 14001:2015, מערכת ניהול אנרגיה ISO 50001 ותו ניהול אבטחת מידע ISO 27001.
אימוץ התקינה לאורך השנים זיכה את תרמוקיר בשנה האחרונה בהוקרה בינלאומית מצד ארגון הגג של משתמשי תקנים בעולם IFAN, בזכות השימוש בתקינה עולמית ומקומית להשגת מצוינות עסקית ולמימוש היעדים האסטרטגיים.

קיימות
עוגן הקיימות מוטמע בכל שרשרת הפעילות של החברה, לרבות התהליכים הארגוניים, השיווקיים והתפעוליים שלה. ההתייעלות האנרגטית בקווי הייצור התבטאה בהכפלת תוצרי הייצור לכל קווט"ש; הפחתת המכולות להטמנה, וצמצום פחת ע"י מחזור חומרי גלם. בשנת 2012 היתה תרמוקיר לחברה הראשונה בישראל שהשתמשה בכלי הסביבתי המתקדם של ניתוח מחזור חיים (Life Cycle Assessment) לבחינה מעמיקה של מוצריה ושל ההשפעות הכלכליות, הסביבתיות והחברתיות של פעילותה. מאז, כבר יש ברשותה 20 מוצרים שעברו ניתוח LCA, ובימים אלו השלימה החברה את התהליך למרבית מוצרי החברה. כיום, מרבית מוצרי החברה נושאים תו ירוק. תרמוקיר מובילה את תחום הבנייה הירוקה בישראל – כחברה המייסדת של המועצה הישראלית לבנייה ירוקה; בסימביוזה תעשייתית – מחזור פסולת של חברה אחרת בתהליך הייצור שלה; בשיתופי פעולה עם הרגולטור, המשרד להגנת הסביבה, משרד האנרגיה, התאחדות התעשיינים, התאחדות בוני הארץ ועוד; ובעולם – עם קונצרן DOW + IOC בתוכנית להפחתת פליטות פחמן. הראייה ההוליסטית של תפיסת הקיימות קשורה גם בהיבטים חברתיים: תרמוקיר פועלת לחיזוק הכלכלה המקומית ע"י עידוד לפיתוח מוצרים כחול-לבן. הייצור המקומי בפיתוח משותף עם SAKRET משיג תועלת כפולה: חיזוק החוסן הכלכלי המקומי וחיסכון בשינוע, המפחית את הנזקים האקולוגיים. החל משנת 2003 נותנת תרמוקיר עדיפות רשמית למוצרים מתוצרת מקומית, בתנאי שאלה עומדים בתקנים בינלאומיים ותואמים את מחירי השוק. על כך זכתה בפרס התעשיין המצטיין ברכישות כחול-לבן.
כל הפעילות המתוארת לעיל זיכתה את תרמוקיר בשלל הוקרות ותארים: “מפעל ירוק", “אות נבחר קלינטק 2010", “הגלובוס הירוק" לשנת 2012, אות המשרד להגנת הסביבה לדיווח פליטות של גזי חממה לשנת 2013, אות הזוכה בתחרות “תעשייה בסביבה 2015" ועוד.

מוצרי החברה
מרבית מוצרי החברה משווקים בצורת אבקה ומובאים לאתר הבנייה כשהם מעורבבים, ארוזים ומוכנים לשימוש.
המוצרים המרכזיים של החברה הם:
•טיח לבידוד תרמי – טיח לבידוד מלא של מעטפת הבניין מקור ומחום – פתרון יעיל ביותר לבידוד, הכולל את גשרי הקור (עמודים וחגורות מבטון).
•טיח מתועש – סדרת מוצרי טיח, המתאימים לפי התקן הישראלי 1920 לפנים, לחוץ, לסביבה רגילה, לסביבה ימית וכתשתית להדבקת חיפויים קשיחים.
•דבקים לאריחים ורובה למילוי מישקים – דבקים צמנטיים להדבקת אריחי קרמיקה, פורצלן, פסיפס לסוגיו, שיש, אבן טבעית, אבן מלאכותית וכדומה.
•טיט לריצוף – מתאים לאריחי קרמיקה, פורצלן ושיש, מותאם לשימושים ולהיקפי תנועה שונים.
•גראוטים לעיגון ולביסוס בחוזקים שונים.
•מערכות לשיקום בטון לקירות, לתקרות ולרצפה בסיווג R3 ו-R4.
•חומרי איטום – ל"חדרים רטובים", לבריכות שחייה, למרפסות, ליסודות, לקירות, לרצפות ועוד.
•מערכות תקניות לממ"דים.
•טיח אקוסטי – פתרון אקוסטי לצמצום הדהוד (קול נישא) בחללים.
•תרמוסטפ – מערכת לבידוד אקוסטי (קול הולם) בין קומות, המיושמת על רצפות.
•ציפויי גמר – ציפויים דקורטיביים צמנטיים, בגימור חלק או עם טקסטורה, המיוצרים על פי דרישות התקן.

https://www.youtube.com/user/termokir/featured

אולי יעניין אותך גם


85% מהמעסיקים טוענים שזמן ההגעה של העובדים למקום העבודה התארך בשנה האחרונה

59% מהמעסיקים מעריכים שהמרחק ומשך זמן ההגעה לעבודה מהווה שיקול משמעותי בבחירת מקום העבודה

חדשות 12 : לפי הערכה שקיימה חברת המידע העסקי CofaceBdi, עשרות אלפי עסקים בישראל צפויים לקרוס

תחזית קודרת: כ-25 אלף עסקים בישראל יקרסו עד סוף השנה לפי הערכה שקיימה חברת המידע העסקי CofaceBdi, עשרות אלפי עסקים בישראל צפויים לקרוס כתוצאה ממשבר הקורונה. מלבד ענפי התעופה, התיירות והפנאי שכבר נפגעו – ההערכה מדברת על פגיעה גם בשירותים, במסחר שאינו מזון ובתחבורה. "מדובר במשבר הכלכלי החמור ביותר מאז מלחה"ע השנייה" לכתבה המלאה ב […]

ניתן להפחית את חיובי הארנונה בעשרות אחוזים ולחסוך מיליוני ש"ח בשנה בהתנהלות נכונה מול הרשות המקומית – פישר בכר חן וול אוריון ושות'

תשלום הארנונה, האגרות והיטלי הפיתוח הפך בשנים האחרונות לעול כלכלי של ממש על מחזיקי נכסים (במיוחד עסקיים) ומהווה מרכיב מרכזי ומהותי שיש לקחת בחשבון במסגרת התקציב השנתי.