BDI

תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ

פיתוח, ייצור ושיווק מוצרי טיח, בידוד תרמי, דבקים, חומרי איטום ואקוסטיקה, שיקום בטון, גראוטים

פרופיל

שנת הקמה 1983
כתובת קיבוץ חורשים 4586500 - ראה מפה
טלפון 03-9386300
פקס 03-6333499
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.termokir.co.il
   

מנהלים

אשר גרינבאום, יו"ר, תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ

אשר גרינבאום

יו"ר

אלי כהן, מנכ"ל, תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ

אלי כהן

מנכ"ל

אודות


תרמוקיר מובילה במתן פתרונות לחיפוי, ריצוף, הדבקה, איטום, בידוד ואקוסטיקה לבניין, שיקום בטון וגראוטים ונמצאת בחזית העשייה בתחום הקיימות בענף הבניה בישראל. תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ הוקמה ב1983- בקיבוץ חורשים, נמצאת בבעלותו ומונה כיום כ75- עובדים.

מנהלים בכירים נוספים

אריאב ניניו

מנהל כספים

ליאור מזרחי

מנהל שיווק ופיתוח עסקי

איציק ימין

מנהל אגף בתי מסחר

קובי מזרחי

מנהל אגף קבלנים

פליקס שוורץ

מנהל תפעול

ד"ר סמיון פריימוביץ'

טכנולוג ראשי

איריס פדר

מזכירת הנהלה

הילה יהלום

אחראית רכש

בשנות פעילותה הראשונות, התבסס הייצור בתרמוקיר על ידע אירופי. במקביל, יצרה החברה שיתופי פעולה עם גופי ידע מקומיים מובילים דוגמת הטכניון, המכון הלאומי לחקר הבנייה, אוניברסיטת בן גוריון ומכון התקנים, כדי לפתח בהצלחה קו מוצרים המותאם לאקלים המזרח תיכוני. החל מסוף שנות השמונים ובעקבות משבר האנרגיה, משווקת תרמוקיר את 'הטיח התרמי' לחסכון באנרגיה. פתרון זה הפך עד מהרה לפופולרי ורווח בישובים חדשים או במבנים קיימים שסבלו מבעיות תרמיות.
בשנים האחרונות הרחיבה החברה משמעותית את מעגל פעילותה והשביחה אותה באמצעות שיתוף פעולה עם רשת SAKRET העולמית – חלוצה עולמית בפתרונות מתקדמים לבניה. החבירה ל-SAKRET מספקת לתרמוקיר שיתוף של ידע, נגישות למידע וחיבור בין עולמות ותכנים המאפשרים הרחבת מגוון הפתרונות המתקדמים והמותאמים לצרכי השוק הישראלי. אלה מתבססים ברובם המכריע על ייצור כחול-לבן, בשילוב של פיתוח מוצרים משותפים עם החברות האחרות ברשת SAKRET. וכבר משווקים בהצלחה בשוק. כתוצאה של שיתוף פעולה זה תרמוקיר לקחה חלק בפרויקט הרכבת לירושלים A1, בו, פותחו מוצרים ייעודים בהתאם לדרישות חברת MAX BÖGL הגרמנית אשר שותפה בבניית הקו.
החברה מקדמת את תפיסת המערכות המלווה את תהליך הבניה משלב התכנון הראשוני ועד ליישום בשטח ולשלבי סיום הפרויקט. המערכות כוללות טיפול באלמנטי המבנה מהתשתית ועד לשכבת הגמר, כל זאת, תוך התייחסות לתקנים הרלוונטיים בארץ ובעולם ושיטות הבניה הנהוגות בארץ, הכוללות את כל החלופות הרלוונטיות בשוק.

בקרת איכות קפדנית
מוצרי תרמוקיר עוברים בקרת איכות קפדנית בכל שלב בתהליך ייצורם. החברה משפרת באורח קבוע את מוצריה ומפתחת מוצרים חדשים בהתאם לדרישות השוק ולתקנים. מוצרי תרמוקיר עומדים בתקינה האירופית והישראלית המחמירה ובולטים באיכותם. לראייה, החל משנת 2010 ברציפות זוכה החברה לתו היהלום היוקרתי ממכון התקנים הישראלי, על עמידתה בשבעה תקנים: תו התקן, התו הירוק, תו ניהול איכות ISO 9001:2008, תו ניהול בטיחות ובריאות בתעסוקה OHSAS 18001:2007, תו ניהול סביבתי ISO 14001:2004, מערכת ניהול אנרגיה ISO 50001 ו-SEDEX לאחריות חברתית.

פיתוח מותאם לצורכי אקלים וביטחון
תרמוקיר מתמקדת בשוק הישראלי ובמתן פתרון מלא לצרכיו הייחודיים. הן במענה לתנאי האקלים בארץ, והן במענה לצרכיה הביטחוניים.
כך, במלחמת המפרץ הראשונה פיתחה החברה, בשיתוף עם פיקוד העורף, מוצרים המאפשרים בידוד מלא של חדרי הממ"ד, כך שבמידת הצורך ניתן לשהות בהם לאורך זמן בתנאים נוחים. תושבים ששהו בזמן מלחמת לבנון השנייה ובעת אירועים ביטחוניים אחרים בממ"דים שבהם הורכב טיח תרמי של תרמוקיר דיווחו על טמפרטורה מאוזנת והתנהלות שגרתית, החיונית במיוחד במצבי חירום. נוכח זאת, חל באופן עקבי גידול ניכר בביקוש לידע והפתרונות שתרמוקיר מספקת.
כך, מוצרים נוספים בתחום האקוסטי פותחו לאחרונה, לאור הביקוש הנרחב של קבלנים לפתרון אקוסטי יעיל ואיכותי.

שימוש בחומרי גלם מתוצרת כחול-לבן
הזיקה לתנאי האקלים ולצורכי הביטחון באה לידי ביטוי לא רק באפיון קו המוצרים, אלא במעבר הדרגתי של תרמוקיר לשימוש בלעדי בחומרי גלם מתוצרת ישראל. מדיניות זו מעוגנת בהחלטת החברה משנת 2003 לתת עדיפות לכל מוצר מתוצרת מקומית העומד בתקנים הבינלאומיים ובתנאי מחירי שוק וזאת במטרה לעודד את התעשייה הישראלית.
תרמוקיר, שזכתה בפרס התעשיין המצטיין ברכישות כחול-לבן, התאימה את קו הייצור לחומרי הגלם החדשים על טהרת התעשייה המקומית, ובכלל זה דאגה לוודא כי השוק ערוך ומוכן לשימוש בתוצרים המבוססים על חומרי גלם אלה. דאגה להסתגלות הלקוחות למוצר החדש ולהטמעת השימוש בו.

מוצרים ותהליכים מרכזיים
תרמוקיר מציעה שורה של פתרונות לענף הבניה, בחלוקה למערכות המורכבות מעשרות מוצרים מתועשים באיכות גבוהה ומוכרים בתקינה האירופית והישראלית. מרבית מוצרי החברה משווקים בצורת אבקה ומובאים לאתר הבנייה כשהם מעורבבים, ארוזים ומוכנים לשימוש – כל מה שנדרש הוא להוסיף מים. המוצרים המרכזיים של החברה הם:
• טיח לבידוד תרמי – טיח לבידוד מושלם של מעטפת הבניין מקור ומחום. פתרון יעיל ביותר לבידוד, הכולל את גשרי הקור (עמודים וחגורות מבטון).
• טיח מתועש – סדרת מוצרי טיח, המתאימים לפי התקן הישראלי 1920 לפנים, לחוץ, לסביבה רגילה, לסביבה ימית וכתשתית להדבקת חיפויים קשיחים.
• גראוטים לעיגון ולביסוס בחוזקים שונים.
• מערכות לשיקום בטון לקירות, לתקרות ולרצפה בסיווג R3 ו-R4.
• דבקים לאריחים ורובה למילוי מישקים – דבקים צמנטים להדבקת אריחי קרמיקה, פורצלן, פסיפס לסוגיו, שיש, אבן טבעית, אבן מלאכותית וכדומה.
• טיט לריצוף – מתאים לאריחי קרמיקה, פורצלן ושיש מותאם לשימושים והיקפי תנועה שונים.
• חומרי איטום – חומרי איטום אבקתיים, משחתיים ונוזליים (סילר), טיח הידראולי גמיש ליסודות, לרצפות, קירות ובריכות שחייה.
• מערכות תקניות לממ"דים.
• טיח אקוסטי – פתרון אקוסטי לצמצום הדהוד (קול נישא) לחללים.
• תרמוסטפ – מערכת לבידוד אקוסטי (קול הולם) בין קומות, המיושמת על רצפות.
• ציפויי גמר – ציפויים דקורטיביים צמנטים בגימור חלק או עם טקסטורה, מיוצרים על פי דרישות התקן.

אסטרטגיה וחזון הקיימות
האסטרטגיה של תרמוקיר מבוססת, בין היתר, על שיפור מתמיד באיכות ענף הבניה בישראל, תוך הטמעה של טכנולוגיה וכלים העומדים בחזית הידע הקיים.
תפיסה זו ממצבת את תרמוקיר כחברה מובילה בתחומה, המקפידה על פיתוח מוצרים חדשניים ואיכותיים, תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר. במקביל, אסטרטגיה זו הובילה להטמעה של תפיסת שרות מתקדמת המציבה את הלקוח במרכז ובמתן מענה מלא עבור צרכיו באמצעות תפיסת המערכות שמעניקה בין היתר שירותי הדרכה וייעוץ טכני בכל שלבי התכנון והבנייה.
תרמוקיר החליטה להציב את הקיימות כאחד הנדבכים העיקריים של האסטרטגיה ופועלת להטמיע זאת בכל התהליכים הארגוניים, השיווקיים והתפעוליים של החברה. כך, החברה היתה הראשונה בישראל שביצעה ניתוח מחזור חיים (Life Cycle Assessment) מעמיק של מוצריה באמצעות כלים סביבתיים מתקדמים וזאת, כדי לבחון את ההשפעות הכלכליות-סביבתיות-חברתיות של פעילותה לאורך כל מחזור החיים של מוצרים ומערכות החברה. בנוסף, זכה המפעל בתואר 'מפעל ירוק'; הורחב השימוש בחומרים ממוחזרים (מרבית מוצרי תרמוקיר הינם בעלי תו ירוק) והחברה דואגת לקידום נושאי הבנייה הירוקה בישראל, בין היתר כחברה המייסדת של המועצה הישראלית לבנייה ירוקה. פעילות זו זיכתה את החברה בשלל הוקרות ותארים ביניהם, "אות נבחר קלינטק 2010", "גלובוס הירוק" לשנת 2012, אות המשרד להגנת הסביבה לדיווח פליטות של גזי חממה לשנת 2013 ואות הזוכה בתחרות "תעשייה בסביבה 2015".

אולי יעניין אותך גם


CofaceBdi: כ-80% מהעסקים בישראל הפועלים מול סין צופים עליות מחירים לצרכן בגלל הקורונה

כ-50% מחברות שמייבאות מסין: כבר קיים מחסור במוצר הסופי הנמכר לצרכן הישראלי
חברות תיירות: צניחה של מעל 30% בביקוש של הישראלים לחופשות בחו"ל, 67% השיבו כי ניכרת כבר השפעה על הזמנת החופשות לקיץ

יום האישה 2019 : שיעור הנשים המכהנות בתפקיד מנכ"ל 4% בלבד ; שיעור היו"ריות 5%

נקודת אור: בתחום הבנקאות שיעור המנכ"ליות מגיע ל – 31%

דרוש פיקוח רגולטורי גם על מטבעות דיגיטליים

כמו במטבע רגיל, המסחר בביטקוין משמש להפקת רווחים משינוי במחיר הנכס. בשניהם המשקיע חשוף לסיכוני שוק