BDI

מאוחדת

שירותי בריאות

פרופיל

שנת הקמה 1972
כתובת רח' אבן גבירול 124, תל אביב 32038 - ראה מפה
טלפון 03-5202323
פקס 03-6327047
אתר החברה www.meuhedet.co.il
   
   
   

מנהלים

סיגל רגב רוזנברג, מנכ"לית, מאוחדת

סיגל רגב רוזנברג

מנכ"לית

דרור דין, סמנכ"ל משאבי אנוש, מאוחדת

דרור דין

סמנכ"ל משאבי אנוש

אודות מאוחדת


מאוחדת היא קופת החולים הצעירה בישראל, קופה דינמית, חדשנית, הגאה להיות חלוצת הרפואה ההיברידית בישראל ובעולם - קופת חולים, המציעה שירותי בריאות מתקדמים עם צוותים רפואיים מהשורה הראשונה.

חתירה למצוינות רפואית
כארגון בוטיק, האמון על בריאותם של למעלה מ-1.3 מיליון מבוטחים, 10,000 נשות ואנשי מאוחדת מקדישים את עשייתם להענקת טיפול איכותי עם חווית שירות אישית יוצאת דופן לכל אחת ואחד מהמבוטחים, ובה בעת מעיזים לפרוץ את מסגרות הרפואה המסורתית ולהציע שירותי בריאות טכנולוגיים ייחודיים. כל זאת, מתוך תחושת שליחות ואחריות לשיפור איכות חיי המטופלים והנגשת השירותים ללא תלות במקום ובזמן, כשלנגד עיניהם – חתירה מתמדת למצוינות רפואית.

העובדים במרכז
במאוחדת מאמינים כי זכותה ואחריותה של הקופה לשמור ולקדם את בריאותם של מטופליה, מתחילה באחריות הארגון, לטפח ולפתח את ההון האנושי שלו.
הצוותים של מאוחדת הם העומדים בלב העשייה ומבטאים בפועלם את ערכיה וחזונה. "במטרה לממש את יעדי הארגון, אנו מקדמים תרבות ארגונית מעוררת השראה ומעצימה, המעמידה את העובד במרכז", אומרים במאוחדת, "אנו משקיעים משאבים רבים ביצירת אקלים עבודה מיטבי לרווחת אנשינו וקידומם המקצועי. כארגון ציבורי, אנו מאפשרים לאנשינו תנאים סוציאליים מהטובים במשק (קרנות השתלמות ופנסיה רחבות מהיום הראשון; דמי הבראה; קרנות רווחה, הלוואות בתנאים נוחים; חופשים; מחלה אישית, מחלת בני משפחה ועוד). במקביל, אנו חורטים על דגלנו את האפשרות לאזן בין הבית לעבודה, בין היתר באמצעות קביעת היקף של 40 שעות בלבד למשרה מלאה (מעבר למקובל כיום), אפשרות לפיצול שעות עבודה במגוון תפקידים ועוד".

מאוחדת מלווה את עובדיה לאורך מעגל חייהם האישי ("ביחד למען אנשינו בשמחות ובעצב, גם בגמלאות"), המקצועי (הכשרות, הסבות מקצועיות, העשרות והתפתחות האקדמאית), והארגוני (מיום הגיוס דרך הפרישה והרבה אחריה).
מאוחדת היא חלוצה גם בניפוץ תקרות זכוכית מגדריות, ובראשה עומדת מנכ"לית קופת החולים הראשונה בישראל.

עובדי מאוחדת משנים את עולם הבריאות בישראל
מאוחדת פורצת דרך במודל הטיפול במבוטחיה, תוך שהיא מקדמת ומניעה את עובדיה להציב לעצמם רף מקצועי גבוה, בין אם באמצעות יוזמות אישיות, יצירת פתרונות מקוריים וייחודיים, או השפעה על סדר היום הארגוני. מאוחדת היא ארגון לומד, המציע לאנשיו ערוצים שונים ומגוונים להגיע לסטנדרט אליו הם שואפים; ואכן הקופה היא כר פורה למחקר, עיצוב מדיניות, שיפור תהליכים ועוד.
"כארגון מקצועי ומולטי-דיסציפלינרי, הלמידה היא לחם חוקנו", מדגישים במאוחדת, "לא רק בתכניות הסבה מקצועיות ותארים אקדמאיים שאנו מאפשרים לעובדינו לרכוש במהלך עבודתם בארגון, אלא גם באמצעות מפגשי למידה משותפים ומשולבים שאנחנו מייצרים לתחומי ההתמחות השונים בכנסים מקצועיים, הכשרות מקצועיות וניהוליות המתקיימים מחוץ לארגון ובתוכו, וגם במרכז הלמידה המתקדם והחדשני שלנו".

כוחה של מאוחדת במגוון עובדיה
הפריסה של מאוחדת, הגיאוגרפית והתרבותית, פניה כפני החברה הישראלית והיא מהווה פסיפס של תרבויות ודתות, וכך גם מגוון עובדיה. "הייחודיות והשונות שכל אחת ואחד מאיתנו מביאים, מאפשרת לנו למקסם את הפוטנציאל האישי הטיפולי והארגוני", מתגאים בארגון, "חוסננו נבנה בזכות ההכלה וההתאמה של סביבתנו ופעילותנו לאוכלוסיות השונות בארגון". כך, למשל, מציינים במאוחדת חגים ומועדים של כלל הדתות, ומייצרים מענים מגוונים של תוכן ותרבות מקצועי ופנאי.
"אנו פותחים את שערנו בפני מתנדבים, שירות לאומי ואנשים עם מוגבלויות, ומעסיקים אותם בהתאם ליכולותיהם האישיות בתפקידי הארגון השונים".

אז למה טוב לעבוד במאוחדת?
אלפי נשות ואנשי הקופה מעידים ש"מאוחדת זה המקום שניתן לשלב בו ביטחון תעסוקתי, תחושת שליחות אמיתית, התפתחות וצמיחה אישית ומקצועית".

אולי יעניין אותך גם


מהפך בצמרת: מיקרוסופט החברה שהכי טוב לעבוד בה בשנת 2020

דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן של CofaceBdi ו – TheMarker
לשנת 2020

דירוג היציבות הפיננסית של הרשויות והמועצות המקומיות של CofaceBdi לשנת 2020

עיריית רמת השרון כבשה את המקום הראשון בדירוג היציבות הפיננסית של העיריות לאחר שעלתה מהמקום השני בדרוג אשתקד ( הדרוג נערך בקרב הערים הגדולות מעל 40,000 תושבים ) כך עולה מדרוג הרשויות שערכה חברת המידע העסקי CofaceBdi במסגרת דירוגBdiCode  לשנת 2020. הדרוג ייחשף על ידי אייל ינאי מנכ"ל החברה במוני אקספו- הוועידה השנתית של השלטון […]

רפואה מרחוק : ומי שומר על הפרטיות ? מאת : לימור גורביץ

פרסום מסמך חדש ( 16.2.2022 ) להערות הציבור של הרשות להגנת הפרטיות במשרד המשפטים בנושא הגנה על פרטיות מטופלים במתן שירותי רפואה מרחוק – המוכר גם כשרותי טלה רפואה ,מעלה לקדמת הבמה את הדיון ליתרונות וחסרונות בשימוש בשירותי רפואה מרחוק.