BDI

אלדר שיווק נדל"ן

שיווק פרויקטי נדל"ן למגורים

פרופיל

שנת הקמה 1999
כתובת מגדל צ'מפיון, בני ברק, קומה 30- ראה מפה
טלפון 073-7997777
פקס 03-5705221
דוא"ל [email protected]group.com
אתר החברה www.eldargroup.com
   
   

מנהלים

רו"ח עדי דנה, מנכ"ל אלדר השקעות, אלדר שיווק נדל"ן

רו"ח עדי דנה

מנכ"ל אלדר השקעות

עמיר שאלתיאל, יו"ר קבוצת אלדר, אלדר שיווק נדל"ן

עמיר שאלתיאל

יו"ר קבוצת אלדר

רוני כהן, מנכ"ל אלדר שיווק, אלדר שיווק נדל"ן

רוני כהן

מנכ"ל אלדר שיווק

אודות


אלדר שיווק נדל"ן מקבוצת אלדר הינה החברה הגדולה בישראל בתחום שיווק פרויקטים למגורים, הניצבת מאחורי הצלחתם של מותגי נדל"ן רבים ונחשבת למשגשגת, חדשנית ויוצרת שוק. החברה אחראית על שיווקם של למעלה מ-100 פרויקטים בפריסה ארצית מטבריה עד אילת, בשיתוף עם חברות הנדל"ן הגדולות בישראל. מאז הקמתה, בשנת 1999, שיווקה החברה למעלה מ-24,000 דירות חדשות בהיקף של כ-31 מיליארד ₪. החברה זכתה במספר פרסי effie זהב וכסף ובפרס ההשקה המנצחת, זאת בזכות מהלכי שיווק מנצחים ופורצי דרך בפרויקטים שונים שבשיווק החברה. מהלכים אלו גם זיכו את רוני כהן מנכ"ל החברה, בתואר איש השיווק של איגוד השיווק הישראלי.

חזון
אלדר שמה לה למטרה להוביל את התחומים בהם היא פועלת בזירת הנדל"ן, להטביע חותם במרחב העסקי ולהעניק השראה כחברה העובדת באופן שונה וייחודי. אלדר שואפת למצוינות, חדשנות וחדוות יצירה בלתי נדלית, במטרה להציב לעצמה ועבור לקוחותיה רף גבוה יותר בכל פעם מחדש.

שירותי מעטפת לבניית מותגי נדל"ן מנצחים
אלדר מעניקה מענה אישי ומקצועי למגוון חברות בפרויקטים בפריסה ארצית, מכל סוגי וגווני הנדל"ן. אלדר מציעה ליזמים את כל היתרונות שלה בהתאמה אישית, תוך שימוש בכלים ותהליכי עבודה מובנים וכן את המומחיות של אלדר בבניית מותגי נדל"ן מנצחים, לרבות קידום מהלכי פריסייל שוברי שוק.
אלדר מביאה עימה שילוב של מקצוענות עם אנושיות ויכולת אמיתית לגעת באנשים, החל מליווי בתכנון הפרויקט, ייעוץ אסטרטגי, מיתוג, איתור קהלי מטרה, טיפול בקהלי יעד משתנים, שיווק מתקדם, ועד מכירת הדירה האחרונה בפרויקט.
אלדר צוברת את הצלחותיה באמצעות היכרות מעמיקה של השוק, שיטות ניהול מנצחות, תעוזה ומקצוענות מהשורה הראשונה וזאת באמצעות מנהליה הבכירים והמנוסים, אשר חיים את תחום הנדל"ן ומלווים את היזמים לכל אורך חייו של הפרויקט.

קבוצת אלדר
קבוצת אלדר, בבעלות עמיר שאלתיאל – איש נדל"ן בעל ניסיון עשיר המהווה שחקן מרכזי בזירת הנדל"ן הישראלית. מעמד הקבוצה התבסס וקיבל הכרה בזכות שילוב של ניסיון רב, תפיסה ניהולית מקורית ומעמיקה ונבחרת מקצועית, מחויבת ומגובשת. כיום, קבוצת אלדר נתפסת כמובילה בכל תחומי עשייתה בשוק הנדל"ן וכוללת פעילויות מגוונות בישראל ובחו"ל בהיקף של למעלה מ-2 מיליארד ₪. הקבוצה פועלת בתחומי המגורים, דיור להשכרה ארוכת טווח, משרדים ומסחר.

אלדר השקעות
אלדר השקעות מקבוצת אלדר הינה חברת נדל"ן מובילה המארגנת קבוצות רכישה בהיקף של מאות יחידות דיור ואלפי מטרים של משרדים בהיקף של למעלה ממיליארד ₪. החברה יוזמת פרויקטים לשכירות ארוכת טווח בישראל במסגרת חוק עידוד השקעות הון בהיקף של עשרות מיליוני ₪, ומעורבת בפרויקטים של מאות יחידות דיור באזור ה-CEE באירופה. מבין פרויקטי הדגל המובילים אכלסה החברה את מגדל עדן רמת גן, בניין בן 34 קומות בלב רמת גן, ובונה את מגדל עדן בת ים, בן 45 קומות. לאחרונה השיקה את מגדל המשרדים המפואר 'אלדר טאוור' בחולון.

מטרופוליס
מטרופוליס בבעלות משותפת של קבוצת אלדר וקבוצת אלייד הינה חברה מובילה ליזמות אורבנית בישראל המתמחה בייזום ופיתוח פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית – פינוי בינוי ותמ"א 38. החברה כבר אכלסה כ550- יח"ד, 2,400 יחידות דיור בשלבי תכנון וביצוע, מתוכן 1,600 בת"א. מבין פרויקטי הדגל המובילים של החברה ניתן למנות את פרויקט גרין פארק בת"א שהחברה מנהלת שותפה בו, הכולל 450 יח"ד, מתחם שדה בוקר בגבעתיים הכולל 175 יח"ד בהקמה, מתחם מנדלבלט בהרצליה הכולל 278 יח"ד ועוד.

אולי יעניין אותך גם


הגורם המארגן בקבוצת רכישה – יוסי אלישע קלדרון ושות'

"הגורם המארגן" בקבוצת רכישה בעקבות ו"ע 63863-12-12 פ.א אריה פרידמן (2006) בע"מ נ' מנהל מיסוי מקרקעין חיפה מחברים: יוסי אלישע, עו"ד ורו"ח; ד"ר בני קלדרון, עו"ד; דורית הרצברג, עו"ד "קבוצת רכישה" לעניין חוק מיסוי מקרקעין ולעניין חוק מס ערך מוסף הינה קבוצה המורכבת מרוכשים שהתארגנו ע"י "גורם מארגן" במטרה לבנות נכס בבנייה משותפת בטרם רכישת […]

.New Trends in Israeli M&A in 2018 – Adv. Micki Shapira – Yigal Arnon & Co

From the resurgence of cybersecurity to deals seeking to bring cannabis firms to stock exchanges, here are the trends that shaped Israeli M&A in 2018