BDI

אלדר שיווק נדל"ן

שיווק פרויקטי נדל"ן למגורים

פרופיל

שנת הקמה 1999
כתובת מגדל צ'מפיון, בני ברק, קומה 30- ראה מפה
טלפון 073-7997777
פקס 03-5705221
דוא"ל : [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.eldargroup.com
   

מנהלים

אלי בנברון, סמנכ"ל כספים קבוצת אלדר, אלדר שיווק נדל"ן

אלי בנברון

סמנכ"ל כספים קבוצת אלדר

ערן עמור, מנהל חטיבה, אלדר שיווק נדל"ן

ערן עמור

מנהל חטיבה

ארז דינר, מנהל חטיבה, אלדר שיווק נדל"ן

ארז דינר

מנהל חטיבה

אילן בינדר, מנהל חטיבה, אלדר שיווק נדל"ן

אילן בינדר

מנהל חטיבה

דינה ענבר, מנהלת לקוחות וסמנכ"לית משאבי אנוש, אלדר שיווק נדל"ן

דינה ענבר

מנהלת לקוחות וסמנכ"לית משאבי אנוש

רוני כהן, מנכ"ל אלדר שיווק, אלדר שיווק נדל"ן

רוני כהן

מנכ"ל אלדר שיווק

עמיר שאלתיאל, יו"ר ומייסד קבוצת אלדר, אלדר שיווק נדל"ן

עמיר שאלתיאל

יו"ר ומייסד קבוצת אלדר

אודות אלדר שיווק נדל"ן


אלדר שיווק נדל"ן מקבוצת אלדר הינה החברה הגדולה בישראל בתחום שיווק פרויקטים למגורים, הניצבת מאחורי הצלחתם של מותגי נדל"ן רבים ונחשבת למשגשגת, חדשנית ויוצרת שוק. החברה אחראית על שיווקם של למעלה מ-100 פרויקטים בפריסה ארצית מטבריה עד אילת, בשיתוף עם חברות הנדל"ן הגדולות בישראל. מאז הקמתה, בשנת 1999, שיווקה החברה למעלה מ-27,000 דירות חדשות בהיקף של כ-36 מיליארד ₪. החברה זכתה במספר פרסי זהב וכסף ובפרס ההשקה המנצחת, זאת בזכות מהלכי שיווק מנצחים ופורצי דרך בפרויקטים שונים שבשיווק החברה. מהלכים אלו גם זיכו את רוני כהן מנכ"ל החברה, בתואר איש השיווק של איגוד השיווק הישראלי.

Effie חזון
אלדר שמה לה למטרה להוביל את התחומים בהם היא פועלת בזירת הנדל"ן, להטביע חותם במרחב העסקי ולהעניק השראה כחברה העובדת באופן שונה וייחודי. אלדר שואפת למצוינות, חדשנות וחדוות יצירה בלתי נדלית, במטרה להציב לעצמה ועבור לקוחותיה רף גבוה יותר בכל פעם מחדש.

שירותי מעטפת לבניית מותגי נדל"ן מנצחים
אלדר מעניקה מענה אישי ומקצועי למגוון חברות בפרויקטים בפריסה ארצית, מכל סוגי וגווני הנדל"ן. אלדר מציעה ליזמים את כל היתרונות שלה בהתאמה אישית, תוך שימוש בכלים ותהליכי עבודה מובנים וכן את המומחיות של אלדר בבניית מותגי נדל"ן מנצחים, לרבות קידום מהלכי פריסייל שוברי שוק.
אלדר מביאה עימה שילוב של מקצוענות עם אנושיות ויכולת אמיתית לגעת באנשים, החל מליווי בתכנון הפרויקט, ייעוץ אסטרטגי, מיתוג, איתור קהלי מטרה, טיפול בקהלי יעד משתנים, שיווק מתקדם, ועד מכירת הדירה האחרונה בפרויקט.
אלדר צוברת את הצלחותיה באמצעות היכרות מעמיקה של השוק, שיטות ניהול מנצחות, תעוזה ומקצוענות מהשורה הראשונה וזאת באמצעות מנהליה הבכירים והמנוסים, אשר חיים את תחום הנדל"ן ומלווים את היזמים לכל אורך חייו של הפרויקט.

קבוצת אלדר
קבוצת אלדר, בבעלות עמיר שאלתיאל – איש נדל"ן בעל ניסיון עשיר המהווה שחקן מרכזי בזירת הנדל"ן הישראלית. מעמד הקבוצה התבסס וקיבל הכרה בזכות שילוב של ניסיון רב, תפיסה ניהולית מקורית ומעמיקה ונבחרת מקצועית, מחויבת ומגובשת. כיום, קבוצת אלדר נתפסת כמובילה בכל תחומי עשייתה בשוק הנדל"ן וכוללת פעילויות מגוונות בישראל ובחו"ל בהיקף של למעלה מ-2 מיליארד ₪. הקבוצה פועלת בתחומי המגורים, דיור להשכרה ארוכת טווח, משרדים ומסחר.

אלדר השקעות
אלדר השקעות מקבוצת אלדר הינה חברת נדל"ן מובילה המארגנת ומנהלת קבוצות רכישה בהיקף של מאות יחידות דיור ואלפי מטרים של משרדים בהיקף של למעלה ממיליארד ₪. החברה יוזמת פרויקטים לשכירות ארוכת טווח בישראל במסגרת חוק עידוד השקעות הון בהיקף של עשרות מיליוני ₪, ומעורבת בפרויקטים של מאות יחידות דיור באזור ה-CEE באירופה. מבין פרויקטי הדגל המובילים אכלסה החברה את מגדל עדן רמת גן, בניין בן 34 קומות בלב רמת גן, ובונה את מגדל עדן בת ים, בן 45 קומות.

מטרופוליס
מטרופוליס בבעלות משותפת של קבוצת אלדר וקבוצת אלייד הינה מהחברות הגדולות והמשמעותיות בהתחדשות עירונית וביזמות האורבנית בישראל. מטרופוליס מקדמת כיום ביצוע, תכנון ורישוי של כ30- פרויקטים במתחמי פינוי בינוי ותמ"א 38/2, כאשר עיקר פעילותה של החברה במרכז הארץ. עד כה, מסרה החברה כ-800 יח"ד ובשנים הקרובות, צפויה החברה לעסוק בהקמתן של למעלה מ5,000- יח"ד, בתל אביב, גבעתיים, הרצליה, רמת גן ועוד.

 

אולי יעניין אותך גם


באילו מצבים יכולה חברה להשתמש בתוכנה של חברה אחרת מבלי לשלם עבורה? עו"ד דויד מירצ'ין, שותף, מיתר עורכי דין

בית המשפט העליון של ארה"ב פסק כי גוגל יכולה להשתמש בתוכנה של אורקל מבלי לשלם: "זכויות יוצרים אינן פריבילגיה השמורה למי שמתנהגים יפה"

חוקיותה של הזכות להכרזה על סכסוך עבודה – בנימין (בני) מ. כהן ושות'

הזכות להכרזה על סכסוך עבודה אינה רק זכות חוקית המעוגנת בסעיף 5 לחוק יישוב סכסוכי עבודה, תשי"ז – 1957. זוהי זכות עם היבטים חוקתיים מובהקים. וחוקתיותה משפיעה גם על פרשנות הזכות החוקית של הכרזה על סכסוך עבודה.
ההכרזה על סכסוך עבודה הינה הביטוי הממשי והמוחשי של זכות ההתארגנות, הזכות למשא ומתן קיבוצי, הזכות לשביתה, הזכות לכבוד והזכות לעבוד.

הרצליה הדיחה את נס ציונה בדירוג הערים היציבות

עיריית הרצליה דורגה השנה לראשונה כעירייה היציבה ביותר בדירוג היציבות הפיננסית של הערים הגדולות בישראל.