BDI

קבוצת קרסו נדל"ן

נדל"ן למגורים, מרכזי מסחר שכונתיים ומשרדים - יזמות, פיתוח והקמה

פרופיל

שנת הקמה 1933
כתובת רח' ריב"ל 24 תל אביב- ראה מפה
טלפון 03-6381165
פקס 03-6870878
רשתות חברתיות
אתר החברה www.carasso-nadlan.co.il
פרופילים נוספים קבוצת קרסו נדל"ן
   

מנהלים

יוני גולדשטיין, יו"ר הדירקטוריון, קבוצת קרסו נדל"ן

יוני גולדשטיין

יו"ר הדירקטוריון

דן פרנס, מנכ"ל קרסו נדל"ן, קבוצת קרסו נדל"ן

דן פרנס

מנכ"ל קרסו נדל"ן

חמי שאול, מנהל חטיבת מגורים בוטיק, קבוצת קרסו נדל"ן

חמי שאול

מנהל חטיבת מגורים בוטיק

ירון צוברי, מנהל חטיבת מגורים, קבוצת קרסו נדל"ן

ירון צוברי

מנהל חטיבת מגורים

מוטי להב, סמנכ"ל פיתוח עסקי, קבוצת קרסו נדל"ן

מוטי להב

סמנכ"ל פיתוח עסקי

רונן לבן, סמנכ"ל הנדסה, קבוצת קרסו נדל"ן

רונן לבן

סמנכ"ל הנדסה

ראובן קידר, סמנכ"ל כספים, קבוצת קרסו נדל"ן

ראובן קידר

סמנכ"ל כספים

רונן מדיוני, מנהל חטיבת נכסים מניבים, קבוצת קרסו נדל"ן

רונן מדיוני

מנהל חטיבת נכסים מניבים

אודות


קרסו נדל"ן בע"מ, מקבוצת קרסו, מאגדת בתוכה את כל פעילות הנדל"ן של הקבוצה. קבוצת קרסו הוקמה בשנת 1933 בארץ ישראל על ידי מר משה קרסו. לכל אורך שנות פעילותה היוותה הקבוצה גורם מוביל בבניין הארץ, והדבר בא לידי ביטוי בהשקעות ובפעילות עסקית ענפה ומגוונת. תחת ניהולם של בני משפחתו של משה קרסו הרחיבה הקבוצה את פעילותה וצברה ניסיון רב ונכסים רבים. כל אלה, יחד עם "גב רחב" מצד בעלי המניות - בני משפחת קרסו - מקנים היום לקרסו נדל"ן את איתנותה הפיננסית ומאפשרים לה לבצע יזמות עסקית מגוונת וענפה בתחומי הנדל"ן השונים.

ייזום בתחום הנדל"ן למגורים
בין יתר פעילויות הקבוצה, מתמחה קרסו נדל"ן באיתור, ייזום, תכנון, פיתוח וביצוע פרויקטים רחבי היקף למגורים. יתרונות החברה באים לביטוי במשאבים הרבים המושקעים בהגשמת חזונה – שיפור איכות חייהם של לקוחות החברה וחיזוק תחושת השייכות שלהם לסביבה ולקהילה. הקבוצה משקיעה בהליכי תכנון קפדניים, תוך הטמעת פתרונות מקוריים ומגוונים בכל שלבי התכנון במטרה להתאים את הפרויקטים לסביבתם ולהגיע לשלב הביצוע במוכנות מרבית.

בעשור האחרון השלימה החברה את הקמתן של שכונות מגורים גדולות בגוש דן ובירושלים. בין היתר שכונת גן המושבות בפתח תקווה המונה 320 יח"ד, המגדלים בישורון בהוד השרון הכוללים 267 יח"ד , מתחם בצלאל בתל אביב בשותפות עם צמח המרמן המונה 153 יח"ד, פסגות ירושלים בשכונת רוממה בשותפות עם אקה נדל"ן וטעמן נדל"ן בה 276 יח"ד ומרכז מסחרי.

נכון להיום פועלת החברה על הקמת שכונת אומאמי בנאות אריאל שרון בקריית אונו, הכוללת 742 יח"ד, הקמת החלק החדש באנדרומדה שביפו ובו 55 יח"ד חדשות הנבנות בשיתוף פעולה עם צמח המרמן ושמוליק וולדינגר, פרויקט שדרות היובל בירושלים בשותפות קדמת היובל והכנסת 32 בגבעתיים.

התחדשות עירונית
קבוצת קרסו נדל"ן פועלת מזה שנים רבות בתחום ההתחדשות העירונית ורואה בו ערוץ מרכזי לפיתוח נדל"ן למגורים באזורי הביקוש בישראל, בהם קיים היצע נמוך של קרקעות זמינות לבנייה. החברה עוסקת בהתחדשות עירונית מקומית מתוקף תוכנית המתאר 38 על כל תיקוניה ובה בעת מאתרת ויוזמת פיתוח והתחדשות של מתחמי מגורים גדולים במסגרת הכרזה על מתחמים לפינוי בינוי.
פעילותה של הקבוצה בתחום הנדל"ן למגורים, נשענת בין היתר על הבשלת פרויקטים מסוג פינוי בינוי הכוללים הקמת אלפי יחידות דיור בשכונות בערים ירושלים, תל אביב וגבעתיים. צבר הפרויקטים של הקבוצה מונה שורה ארוכה של מתחמים לפינוי בינוי מתוכם אלפי יחידות דיור בשלבי ביצוע רישוי ותכנון מתקדמים.

מתחמי פינוי בינוי נבחרים
שדרות היובל, שכונת קריית היובל בירושלים, בשותפות עם קדמת היובל הכולל פינוי 114 דירות והקמת 494 יח"ד חדשות; מתחם הלביא, גבעתיים במסגרתו ייפונו 69 דירות וייבנו 225 יח"ד; מתחם קולומביה 28-29 בירושלים הכולל פינוי 101 דירות הקמת 408 יחידות דיור חדשות ושטחי מסחר; מתחם התנופה- תלפיות – דרך חברון, ירושלים הכולל פינוי 128 דירות והקמת 404 יח"ד חדשות ושטחי מסחר; אפוטושו, תל אביב – פינוי 118 דירות והקמת 362 יח"ד חדשות.

מתחמי תמ"א 38 נבחרים
• הכנסת 32, גבעתיים – הריסת 20 יח"ד והקמת 56 יח"ד;
• אבן גבירול 144-146, ת"א – הריסת 24 יח' והקמת 57 יח"ד חדשות ומסחר;
• מתחם יבניאלי 24/26/28, גבעתיים – הריסת 21 יח"ד והקמת 51 יח"ד חדשות;
• המאבק 4-10 – הריסת 32 יח"ד והקמת 82 יח"ד חדשות;
• חדרה 7-9 תל אביב – הריסת 29 יח"ד והקמת 55 יח"ד חדשות;
• חדרה 10, תל אביב – הריסת 9 יח"ד והקמת 20 יח"ד חדשות;
• חדרה 11-13 – הריסת 21 יח"ד והקמת 41 יחידות דיור חדשות;
• דוד ילין 9, תל אביב – הריסת 13 יח"ד והקמת 29 יחד חדשות;
• שרת 18, תל אביב – הריסת 12 יח"ד והקמת 22 יח"ד;
• ויצמן 55-57 חולון – הריסת 24יח"ד והקמת 100 יח"ד.

אולי יעניין אותך גם


71% מהקבלנים צופים שמחירי הדירות ימשיכו לעלות גם השנה בשיעור ממוצע של 5.4%

זאת בניגוד לשנה קודמת בה רק 36% מקבלנים צפו עלייה במחירי הדירות

רווחיות הקבלנים הגדולים והקטנים בירידה

מספר הקבלנים ממשיך לצנוח: שנת 2018 שנת שיא במספר הקבלנים שנגרעו מהענף

אתגרי התקציב של מערכת הבריאות: "המטבע – לתרופות זולות ואיכותיות – נמצא מתחת לפנס"! (עו"ד דובב אפל, שותף, ש. הורוביץ ושות')

מערכת הבריאות בישראל ניצבת בפני אתגרים תקציביים מורכבים, ההולכים וגוברים. אתגרים אלו נובעים מהתנגשות בין הציפיה (שלא לומר זכות) של ציבור המטופלים בישראל לרפואה ציבורית איכותית, מתקדמת ומעודכנת – ובתוך כך להנגשה מהירה של תרופות איכותיות, בטוחות ויעילות לציבור חולים רחב ככל שניתן – לבין מגבלות תקציביות אשר מחייבות, בוודאי בתקופה של גרעון תקציבי, צמצום בהוצאה הלאומית על שירותי בריאות.