BDI

המשביר 365 בע"מ

הפעלת רשת בתי כלבו

פרופיל

שנת הקמה 2003
כתובת רח' הצורן 4, א.ת. פולג, נתניה - ראה מפה
טלפון 09-8926711
פקס 09-8926696
דוא"ל [email protected]
אתר החברה https://365mashbir.co.il/
   
   

מנהלים

עמיר משה, מנכ"ל, המשביר 365 בע"מ

עמיר משה

מנכ"ל

אודות המשביר 365 בע"מ


המשביר ישראל בע"מ נוסד בשנת 1947 והחל להפעיל את רשת בתי הכל-בו המשביר. בשנת 2003 נרכשה פעילות המשביר ישראל על-ידי קבוצת שביט (2003) בע"מ. החברה הינה חברה ציבורית.

המשביר בתי כל-בו בע"מ
המשביר בתי כל-בו מפעילה את רשת חנויות הכל-בו היחידה בישראל ונמנית על החברות המובילות בתחום המסחר הקמעונאי בישראל. לרשת 36 סניפים בפריסה ארצית, בקניונים ובמיקומים מרכזיים נוספים ובעלי שטח מסחרי כולל של כ-100 אלף מ"ר. הפדיון הכולל של החברה בשנת 2019 הסתכם
בכ-1 מיליארד ₪, וזאת בזכות כוח עבודה מיומן המונה כ-2,500 עובדים ודיילי מכירה.
הרשת מספקת תמהיל רחב של מוצרים איכותיים בתחומי הקוסמטיקה, אופנת נשים, גברים וילדים, הלבשה תחתונה, הנעלה, אופנת הבית, ספורט, מוצרי חשמל ותכשיטים. הרשת מציעה ללקוחותיה מותגים בינלאומיים לצד תוצרת מקומית איכותית וחוויית קנייה באווירה של בית כל-בו.
בתחום אופנת הנשים מציעה הרשת בבלעדיות את: Punt Roma ,Morgan.
בתחום אופנת הגברים מציעה הרשת לצד מותגים ישראליים גם מותגים בינלאומיים כגון: Bagir ,Polo Club, Emporio Valentini, Lee, Wrangler ,Levis, Kenneth Cole New York.
בתחום אופנת הילדים מציעה הרשת בבלעדיות: מותג צרפתי Okaidi.
בתחום ההלבשה התחתונה לנשים הרחיבה הרשת את הקטגוריה ולצד המותגים המקומיים כגון: Femina ,Delta ,Viania ,Sloggi ,Bonita de mas ,Triumph הכניסה הרשת את המותגים הבינלאומיים בבלעדיות ובייבוא בלעדי את: Etam.
בתחום ההנעלה מציעה הרשת מגוון מותגים רחב ביניהם: Lady Comfort, Rockfort, Geox, Hush Puppies Caterpillar, Blundstone, Ninewest.
בתחום הטקסטיל לבית הורחבה הקטגוריה ונוספו מותגים חדשים בינלאומיים כגון: KENNETH ,COLE NEW YORK ARAD, STEVE MADDEN ,REPLAY בבלעדיות ברשת, לצד כיתן, ורדינון, ארליטקס והום סטייל.
בתחום כלי הבית הרחיבה הקטגוריה את המחלקה והשנה נוספו מותגים חדשים כגון: פלדינוקס, laguiole, ארקוסטיל, Food Appeal וסולתם.
בתחום התיקים והמזוודות הורחבה המחלקה ונוספו מותגים חדשים: GUESS, Desigual, Nine West, Replay בתחום המזוודות בבלעדיות למשביר National Geographic, Caterpiller, Samsonite, Slazenger, Jeep ,Kenneth cole New York Swiss Delsey, Echolac.
הרשת סימנה את תחום הספורט כאסטרטגי לפעילותה והרחיבה את שטחי המסחר של המחלקות באופן משמעותי תוך הכנסת מגוון מלא של מותגים מובילים בתחום כגון: Adidas, Nike, Under Armour, Brooks, New Balance, Puma Saucony ,Asics, Reebok, Regata ,Fila והיא כיום מובילה הן בתחום ההנעלה והן בתחום ביגוד הספורט לצד מוצרים משלימים כגון: אביזרי ספורט, תיקים, כובעים, משקולות, גרבי ספורט, מגוון רחב של בקבוקי ספורט, דילגיות, כפפות לספורט, משקפות ועוד.
בנובמבר 2020 השיקה המשביר את אתר הסחר THREESIXTYFIVE, אשר מהווה Marketplace וכולל את כל המותגים הבינ"ל והמקומיים. פירוט נוסף ניתן לראות באתר: www.365mashbir.co.il
באוקטובר 2021 תשיק החברה את מותג האופנה האמריקאי Kenneth Cole New York לאחר שקיבל את הזיכיון לשיווק המותג. מותג האופנה האמריקאי Kenneth Cole New York מיוצר על ידי הרשת במפעלים בעולם ויכלול מגוון פריטי אופנה ממחלקות: אופנת הבית, אביזרי אופנה, הלבשה תחתונה, אופנת גברים ונשים.

CLUB 365
מועדון הלקוחות club365 שהוקם בשנת 2013. הנכס העיקרי של החברה הוא מאגר המידע של חברי מועדון club365, אשר מונה כ-700,000 אלף בתי אב ומעל מיליון מחזיקי כרטיס. מועדון הלקוחות club365 נחשב למוביל בתחומו בישראל, ומציע לחברים בו מגוון של הטבות במכלול תחומי הפעילות של הרשת 365 ימים בשנה.

מועדון 365 פיננסים
בבעלות משותפת של המשביר 365 ויינות ביתן החזקות. החברה מהווה את הזרוע הפיננסית של המשביר 365, ומטרתה קידום ופיתוח פלטפורמות לשיווק מוצרים פיננסים לחברי מועדון 365, תוך שימוש ברצפות המכירה הקמעונאיות של הקואליציה ובסיס הנתונים של מועדון 365. מועדון האשראי המאוחד מונה כיום כ-300 אלף כרטיסים, ומזכה את מחזיקי כרטיסי האשראי 365 Family בתוכנית נאמנות הצוברת 3% Cash back בכל קניה ברשתות הקואליציה: משביר, יינות ביתן, מגה בעיר, קשרי תעופה, צומת ספרים ועוד, וזאת בנוסף על ההנחות הקיימות.

 

אולי יעניין אותך גם


תניית הגבלת אחריות בהסכמים , מאת: עו"ד ארז רזניק, שותף במשרד DLR

כיום מקובל, בהרבה מאד הסכמים, במיוחד בהסכמי רישיונות תוכנה, הסכמי ייצור, הסכמים למתן שירותי מחשוב והסכמי ייעוץ, לכלול "סעיף הגבלת אחריות" במסגרתו מבקש היצרן/ הספק/ נותן השירותים/ היועץ להגביל את אחריותו, לנזקים שהוא עשוי לגרום ללקוח עמו הוא מתקשר. הגבלה של האחריות בדרך כלל תתייחס הן לסוג הנזק והן לגובה האחריות מבחינה כספית.

70 שנות עבודה: העסקים שהוקמו לפני המדינה

חנות כלי הבית שגולדה מאיר לא הסכימה לקבל ממנה מתנה, מוכר הפלאפל שהבריטים הסתלבטו עליו, המקום בו הרכיבו פעם ג'יפים ישירות מהקופסה ומוכר הפרוות שהסטודנטיות רדפו אחריו בשנות ה-50. צפו בארבעה בתי עסק שהוקמו לפני יותר מ-70 שנה – ופועלים גם היום