BDI

גיל הירשמן

משרד עורכי דין

פרופיל

שנת הקמה 2002
כתובת רח' ברקוביץ 4, "מגדל המוזיאון", ת.ד. 18198, תל-אביב 6118102- ראה מפה
טלפון 03-6935277
פקס 03-6935177
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.gilhir.co.il
   
   

מנהלים

גיל הירשמן, שותף, גיל הירשמן

גיל הירשמן

שותף

אודות גיל הירשמן


משרד עורכי הדין גיל הירשמן ושות', הינו משרד בוטיק העוסק בתחומי הנדל"ן, חדלות הפירעון והליטיגציה המסחרית. המשרד גאה למנות בין לקוחותיו את הבנקים הגדולים והמובילים בישראל, חברות בניה, רשתות מלונות, לקוחות פרטיים מישראל ומחו"ל וחברות מסחריות פרטיות וציבוריות.

המשרד מונה כיום למעלה מ-10 עורכי דין ונוסד בשנת 2002 בידי עורך הדין גיל הירשמן, עו"ד מנוסה ומוערך בתחום חדלות הפירעון, הנדל"ן והליטיגציה. המשרד מלווה יזמים, חברות נדל"ן, בנקים וחברות שונות לאורך שנים רבות.

משרד גיל הירשמן ושות' מחזיק בניסיון מקצועי רב, במסגרתו מספק המשרד ליווי לפרויקטים בתחום הנדל"ן החל משלב הרעיון דרך גיוס הכספים למימון הפרויקט ועד לשלב המכירה. המשרד מעניק ייצוג משפטי ללקוחות ישראלים וללקוחות מחו"ל בהתדיינויות משפטיות בתיקים בעלי היקפים כספיים משמעותיים. כמו כן, המשרד מייצג, באופן שוטף, חברות החל משלב הקמת החברה, דרך חיי התאגיד, על שלל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בכך. בנוסף, משמש המשרד כ"בעל תפקיד" הן ככונס נכסים, הן כנאמן והן כמנהל עיזבון.

המשרד מקפיד על ליווי אישי של לקוחותיו בכל שלביו השונים של הפרויקט וההליך המשפטי, מתוך הבנה כי בכל תיק ופרויקט יש לאתר את הדרך היצירתית והייחודית לטיפול, תוך ניתוח סיכונים מושכל לאורך כל ההליך.

המשרד מתאפיין בצוות משפטי מקצועי, בעל יכולת לראות את התמונה הכוללת ולהניע הליכים מורכבים וזאת בהסתמך על הניסיון המצטבר בתחומי העיסוק השונים. מאפיינים אלה באים לידי ביטוי בעיקר בתוצאות המושגות בעבור הלקוח.

ייחודו של המשרד הנו ההתמקצעות בתחומי הנדל"ן וחדלות הפירעון על שלל ההיבטים המשפטיים השונים הנלווים לנושאים אלו. בנוסף, מלווה המשרד את לקוחותיו גם בהליכי ליטיגציה שהנם פועל יוצא של הליכי חדלות פירעון ועסקאות נדל"ן. יתרון הליווי המשפטי בהליכי הליטיגציה בא לידי ביטוי לאור ההכרות העמוקה והרחבה של המשרד עם התחום המסחרי, נשוא תיק הליטיגציה. המשרד אחראי לשורה של פסקי דין תקדימיים שמהווים ציוני דרך בתחום המשפט המסחרי.

עו"ד גיל הירשמן, שותף
בראש המשרד עומד השותף המייסד עו"ד גיל הירשמן, עורך דין בולט ומוערך בתחום חדלות פירעון, נדל"ן וליטיגציה, תחומים בהם צבר ניסיון ומוניטין רב במהלך למעלה מ-17 שנות עבודתו המשפטית. עו"ד הירשמן הנו בין המובילים בטיפול בחברות בתחום חדלות הפירעון המלווה את הבנקים הגדולים והמובילים בארץ בתפקידיו כמנהל מיוחד/כונס נכסים/נאמן/מפרק של עשרות חברות גדולות שנקלעו לקשיים. עו"ד הירשמן הנו אחד מעורכי הדין היחידים בארץ המשמשים גם ככונסי נכסים וגם כטוענים בהליכי ליטיגציה הקשורים להליכי חדלות פירעון שבו הינו מכהן כבעל תפקיד, אלמנט ייחודי הנשען על ניסיונו רב השנים.
עו"ד הירשמן הנו חבר לשכת עורכי הדין בישראל (1995).

תחומי עיסוק במשרד גיל הירשמן ושות'
תחום הנדל"ן – מחלקת הנדל"ן במשרד גיל הירשמן ושות' מחזיקה בניסיון מקצועי רב, ובעורכי דין בעלי היכרות מעמיקה עם תחום המקרקעין ויכולת הנעה וקידום תהליכים מול רשויות ממשלתיות ועירוניות והינה אחת המחלקות המובילות בתחום הנדל"ן וייזום הבנייה בישראל. במסגרת פעילות תחום הנדל"ן, מלווה מחלקת הנדל"ן במשרד, פרויקטי נדל"ן בולטים למגורים ולמסחר. המשרד מלווה פרויקטי נדל"ן החל משלב הייזום, מסייע באיתור משקיעים, מלווה בהליך קבלת המימון, דרך ליווי בהסכמים מול הקבלנים, ייצוג מול וועדות התכנון השונות ועד למכירת הנכס. לקוחות המשרד נמנים הן על הצד המוכר והן על הצד הקונה בעסקאות מקרקעין – מחד מתווכים ומשקיעים בתחום הנדל"ן, ומאידך חברות נדל"ן ובנייה. לאור הניסיון המצטבר והאמון לו זוכה המחלקה, משמש משרד גיל הירשמן ושות' לא אחת כגוף המגשר ויוצר שיתופי פעולה בין הגורמים השונים.
מימון נדל"ן – משרד גיל הירשמן ושות' מעניק ללקוחותיו ליווי בתחום מימון הנדל"ן. לצוות המשרד בקיאות רבה באלטרנטיבות השונות הקיימות לצורך מימון הפרויקט וכן היכרות מעמיקה עם דרישות ונהלי הגופים המממנים, המשרד מייצג את לקוחותיו בפני הגורמים הרלוונטיים לאורך כל שלבי ההליך ועד להשלמת עסקת המימון. הכרות המשרד עם עולם המימון הבנקאי מחד, והגיוון שבלקוחות המשרד מאידך, מביאים לסינרגיה המובילה לא פעם לסיוע למיזמים עסקיים. המשרד מסייע ללקוחותיו להוציא לפועל מיזמי נדל"ן על ידי יצירת שיתופי פעולה בין גופים שונים וסיוע וליווי במציאת מימון או שותפים לפרויקט הרלבנטי.
חדלות פירעון – חדלות פירעון הנו תחום ייחודי היושב על קו התפר שבין עולם המשפט לעולם העסקים. מחד, נדרשים עורכי הדין במחלקת חדלות הפירעון במשרד לייצג את החברות עליהן ממונה המשרד במסגרת הליכי הליטיגציה בבתי המשפט, ומאידך להמשיך ולנהל את העסק על מנת לנסות ולהפיק ממנו את המרב. מדובר בתחום עסקי עדין ומורכב, בו מתמחה משרד גיל הירשמן ושות'.
המשרד מייצג בנקים גדולים ומרכזיים בארץ, הפונים אליו למתן טיפול וייצוג בפרויקטים גדולים שנקלעו לקשיים. הצלחתו בתחום והיכולת להביא לתוצאות הטובות ביותר הן עבור החברות והן עבור הנושים, הפכו את משרד גיל הירשמן ושות' לאחד מהמשרדים המובילים בתחום, וליצירת פרקטיקה ענפה אל מול מרבית הבנקים הגדולים בישראל. התמחותו רבת השנים של המשרד בתחום העמיקו את הידע וההכרות הן עם הגופים האמונים והן עם המערכת המשפטית.
מחלקת ליטיגציה ובוררות – למשרד גיל הירשמן ושות' ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בהליכי ליטיגציה מורכבים בתחום המסחרי והנדל"ן. המשרד מייצג לקוחות רבים מישראל ומחו"ל בפני הערכאות השונות בישראל ובהליכי משפט חלופיים. מחלקת הליטיגציה והבוררות במשרד מלווה ומסייעת בהליכים השונים בהם עוסק המשרד, החל ממתן ליווי למחלקת חדלות הפירעון וכלה בליווי מחלקת הנדל"ן בנושאים מגוונים. שילוב הידע בין התחומים השונים מעניק ללקוחות המשרד שירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר המשלב את הידע הנצבר על המקרה מכמה זוויות אפשריות. המשרד אחראי בין היתר לשורה של פסקי דין תקדימיים המהווים ציוני דרך בתחום המשפט המסחרי.
משפט מסחרי – המחלקה המסחרית במשרד מעניקה ייעוץ משפטי שוטף ומקיף ללקוחות ישראלים ובינלאומיים כאחד, בהם יזמים, משקיעים, תעשיינים, חברות ישראליות ובינלאומיות, בפעילותם המסחרית.
המחלקה המסחרית מטפלת, בין היתר, בכל הקשור לעיצוב ולביצוע של עסקאות מקומיות ובינלאומיות, ייעוץ, ניסוח וניהול משא ומתן בנוגע לכל ההסכמים המסחריים על סוגיהם השונים, מתן ייעוץ לחברות זרות בכל ההיבטים העסקיים – מסחריים הקשורים בפעילותן בארץ וכן הכנה לבדיקות נאותות וביצוען.

אולי יעניין אותך גם


CofaceBdi : הכנסות ענף הצמיגים בישראל כ-1.7 מיליארד ש"ח בשנה

כ-4 מיליון צמיגים נמכרים בשנה.
בשוק היבוא שולטות 3 חברות שמחזיקות כ-55%-50% מההכנסות היבואנים

תהילה ינאי, מנכ"ל משותף: "המסחר המקוון נכנס לענף הצמיגים כערוץ שיווק נוסף אם כי נמצא עדיין בשוליים. אולם, נראה כי הכנסות האונליין של צמיגים מצויות במגמת גידול בשנים האחרונות והשחקנים בשוק רואים זאת כמנוע צמיחה".

סקר CofaceBdi בגלובס : 84% מהעסקים: הצעדים הכלכליים של הממשלה לא יסייעו להתאוששות עסקית

פורסם בגלובס: מסקר שביצעה CofaceBdi בקרב 500 מנהלים במגוון סקטורים במשק, עולה כי 38% מהחברות מעידות כי פעילותן נמשכת כרגיל, 56% פועלות במתכונת מצומצמת, ו-6% השביתו את הפעילות לחלוטין.