BDI

אנשי העיר

ייזום התחדשות עירונית

פרופיל

שנת הקמה 2007
כתובת רח' הרבט סמואל 46, בניין תאומי הים, תל אביב- ראה מפה
טלפון 03-5173838, 3821*
פקס 03-5105880
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.citypeople.co.il
פרופילים נוספים אנשי העיר

מנהלים

ערן חפץ, מייסד וסמנכ"ל כספים, אנשי העיר

ערן חפץ

מייסד וסמנכ"ל כספים

רון חן, מייסד ומנכ"ל, אנשי העיר

רון חן

מייסד ומנכ"ל

אודות


חברת אנשי העיר מתמחה בייזום, בניהול ובבנייה של פרויקטים למגורים, ונמנית עם החברות המובילות בתחום תמ"א 38 והתחדשות העירונית על פי דירוג גלובס ואתר מדל"ן. החברה וקמה ומנוהלת על ידי שלושה יוצאי חיל האוויר, טייסים בכירים במילואים, בהם המנכ"ל, רון חן.

החברה מתמחה בפרויקטים ייחודיים במסגרת התחדשות עירונית, כגון בניינים לשימור ובניינים להריסה ובנייה מחדש, בדגש על העיר ת"א. הפרויקטים מתוכננים על ידי משרדי האדריכלים מובילים בארץ, בפיקוח מחלקת האדריכלות והתכנון הפנימית של החברה. כחברה מובילה מקדמת את תכנית תמ"א 38 בישראל, חברת אנשי העיר נמנית אף עם מייסדי חטיבת תמ"א 38 והתחדשות עירונית איגוד לשכות המסחר, ומנכ"ל החברה חבר בהנהלת החטיבה.

ניסיון בניהול פרויקטים מורכבים ומובחרים
לחברה ניסיון מוכח של כעשור בניהול מוצלח של פרויקטים מורכבים בלוחות זמנים מחמירים, והיא ביצעה את אחד הפרויקטים הראשונים במסגרת תמ"א 38 בתל אביב. החברה מקפידה לקחת תחת אחריותה מספר פרויקטים מצומצם, ומתמקדת אך ורק בבניינים במקומות איכותיים, בעיקר בתל אביב.

איתנות פיננסית
אנשי העיר היא חברת בת של חברת רוטשטיין נדל"ן, חברה ציבורית שהוקמה לפני כ-60 שנה, בעלת ניסיון עשיר, אשר הטביעה את חותמה בשוק הבנייה הפרטי והציבורי בישראל.
לחברה הון עצמי ומוניטין רב שנים, המאפשרים ייזום ובניית פרויקטים עתירי מימון בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים, וליווי בנקאי מלא לכל פרויקט.

שקיפות וחוויית שירות לכל דייר
אנשי העיר זכתה השנה בתו השקיפות כחברה בעלת חוות דעת גבוהה ביותר בקרב בעלי דירות בתל אביב לשנת ,2019 וחרטה על דגלה את נושא רווחת הדייר והיחס האנושי, ואלה נמצאים בלב פעילות החברה, מתוך הבנה כי פרויקט של תמ"א 38 הוא תהליך לא פשוט עבור הדיירים המתגוררים בבניין. זו הסיבה לכך שהחברה משקיעה משאבים ומאמצים אדירים בקשר עם בעלי הדירות, כדי להעניק לדייר חוויה שונה וידידותית ככל הניתן במהלך חייו של הפרויקט.

פרויקטים נבחרים של 'אנשי העיר' בתל אביב
רמז 19 – הריסה ובנייה מחדש; בניין בן 12 דירות שיהפוך לבניין בן 6 קומות + 2 קומות בנסיגה, עם 20 יח"ד.
רמז 21 – הריסה ובנייה מחדש; בניין בן 13 דירות יהפוך לבניין בן 6 קומות + 2 קומות בנסיגה, עם 24 יח"ד.
מוזיר 4 – הריסה ובנייה מחדש, בניין בן 13 דירות ויהפוך לבניין בן 6 קומות + 2 קומות גג בנסיגה, עם 25 יח"ד.
מודליאני 10 – הריסה ובנייה מחדש; בניין בן 12 דירות יהפוך לבניין בן 6 קומות + 2 קומות בנסיגה, עם 21 יח"ד.
בצלאל 1 – הריסה ובנייה מחדש; בניין בן 8 דירות יהפוך לבניין בן 6 קומות + 2 קומות בנסיגה, עם 18 יח"ד.
פנקס 11-13 – הריסה ובנייה מחדש; בניין בן 26 דירות יהפוך לבניין בן 8 קומות + 2 קומות בנסיגה, עם 48 יח"ד.
קצנלסון 7 – הריסה ובנייה מחדש; בניין בן 15 דירות יהפוך לבניין בן 6 קומות + 2 קומות בנסיגה, עם 25 יח"ד.
קליי 18 – הריסה ובנייה מחדש; בניין בן 13 דירות יהפוך לבניין בן 8 קומות + 2 קומות בנסיגה, עם 24 יח"ד.
מלצ'ט 3 – בית ביאליק ההיסטורי, בית המגורים של משפחת חיים נחמן ביאליק; בניין לשימור מחמיר, כולל שיקום ותוספת של 2.5 קומות.
סוטין – 13הריסה ובנייה מחדש; בניין בן 9 דירות יהפוך לבניין בן 6 קומות + 2 קומות בנסיגה, עם 13 יח"ד.

אולי יעניין אותך גם


מה עושים עם חוזים שלא יכולים לעמוד בהם?

ההשבתה החלקית של המשק, ובמיוחד אחרי ההחמרות האחרונות על סגירת עסקים ואיסור התכנסות, פוגעת בצורה אנושה בעסקים רבים, גדולים וקטנים כאחד. הרבה מתקשים לספק שירות שהתחייבו, או לספק מוצרים בזמן נקוב, או במילים אחרות – קיים חשש להפרות רבות של חוזים, שרק הולך ומעצים.. אז מה צריך לעשות כאשר רואים שאין באפשרות העסק לקיים התחייבות? מה עושים כאשר ספק מודיע כי אינו יכול לעמוד בזמנים? עו"ד אוהד אלקסלסי ממשרד הרצוג פוקס נאמן מסביר את הפעולות שצריך לבצע.

לקוחות יקרים לאור המצב במשק הישראלי והעולמי אנו ב-BDI ערוכים לכל תרחיש

לקוחות יקרים לאור המצב במשק הישראלי והעולמי אנו ב-BDI ערוכים לכל תרחיש על מנת לתת לכם כתמיד את השירות הטוב המהיר וברמה הגבוהה ביותר. אנו זמינים עבורכם בכל האמצעים: טלפון קווי, סלולאר, דוא"ל, ווטאפ, פייסבוק , וכמובן מערכות המיחשוב ואתרי החברה עובדים כסדרם . בברכת בריאות טובה!

מגמות בצוי הארכה לפטנטים בישראל – עו"ד טל בנד – (ש. הורוביץ ושות')

החוק הישראלי כולל הסדר, המאפשר הארכה של תקופת ההגנה לפטנטים בתחום התרופות והמיכשור הרפואי. תכליתו של צו הארכה היא פיצוי מסוים לחברות המפתחות תרופות, בגין התקופה שבה נרשם הפטנט אך טרם ניתן אישור השיווק לתכשיר המוגן על ידו, אך הודגש כי יש להקפיד להימנע מפיצוי יתר. (1) הארכה זו (עד 5 שנים מעבר ל-20 שנות […]

במשק הישראלי עדיין פועלים 800 חברות ועסקים שהוקמו מלפני קום המדינה

העסקים שהוקמו לפני המדינה: "אבא שלי היה מסיים לעבוד ב-14:00"