BDI

א.מ.צ. שמש 1990 בע"מ

קבלנות וביצוע עבודות תשתית

פרופיל

שנת הקמה 1990
כתובת ת.ד. 1441, פרדס חנה כרכור - ראה מפה
טלפון 04-6379999
פקס 04-6379333
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה https://amzshemesh.co.il/
   

אודות א.מ.צ. שמש 1990 בע"מ


.

 

 

 

 

מנהלים בכירים

מהדי אבו מוך

בעלים

שוקי ויצמן

סמנכ"ל כספים

אורית כהן

מנהלת רכש

דוד אוחיון

יועץ משפטי

דורון ריכטר

סמנכ"ל הנדסה

רותם כוכבי

חשבת

חברת א.מ.צ. שמש (1990) בע"מ הינה חברה ותיקה המבצעת כבר יותר מ- 30 שנה עבודות מורכבות בתחום התשתיות, תשתיות אזרחיות, עבודות עפר, סלילת כבישים, מינהור, בניית גשרים מחלפים, מעבירי מים, מובלים, ביוב, ניקוז, תאורה, תקשורת ועוד. החברה הינה מובילה בתחומה בענף ההידוק הדינמי ומבצעת עבודות מצפון לדרום. המחזור השנתי של החברה עולה על סך 500 מיליון ₪ וצבר עבודות בקנה מעל 2 מיליארד ₪.
.

בחברה 30 שנות מצוינות מקצועית

חברת א.מ.צ. שמש (1990) בע"מ הינה בעלת סיווגים בענף התשתיות 200 (ג-5) היקף בלתי מוגבל, ביוב, ניקוז ומים. 260 (ב-50) היקף בלתי מוגבל גשרים 300 ג-3, וענף הבניה 100 ג-3. החברה מדורגת ע"י המדינה ומסומנת בכוכבית בתחום של סלילת כבישים. החברה מחויבת לרמות ביצוע מעולות וגבוהות ומפוקחת ע"י תקן ISO 9001:2008.

חדשנות ואיכות ללא פשרות

בבעלותה של החברה קיים ציוד מתקדם וחדיש המתאים לאופי הפעילות בארץ, ברשות החברה ציוד להידוק דינמי המתקדם בארץ. בחברה מועסקים אנשי מקצוע מעולים בכל התחומים, כגון: מהנדסים, חשבי כמויות, אנשי רכש, מחלקה משפטית, מחלקת כספים, ומנהלים עתירי ניסיון ובעלי ידע מקצועי רב, המאפשרים לחברה לעמוד בלוחות זמנים נוקשים, הסוד הוא בצוות האורגני של החברה שהינו ההון האנושי המניע את ביצועיה. ענף התשתיות וההובלה מבחינתנו הוא הקטר שמוביל את המשק ויש צורך ממשי להשקיע בענפים אלו. בשנים הקרובות מדינת ישראל הולכת להשקיע תקציבי עתק בענף התשתיות ועל כל ממשלה שתקום עליה להתייחס למחסור החמור הקיים באנשי מקצוע בענפי התעשייה והבניה, הכשרה מקצועית של עובדים תביא לתנופה ולצמיחה גדולה בענף בעל פוטנציאל עצום, גם בחברה עצמה מקפידים לשמור על כשירות אנשי המקצוע והכשרות מקצועיות. אנשי הצוות נשלחים להשתלמויות ולקורסים, ומתקיים שיתוף מידע בין הוותיקים לצעירים, ומעל לכל מדיניות החברה בראש ובראשונה לשמור על ההון האנושי הקיים בחברה. כמו כן, בבעלות החברה עשרות כלי צמ"ה כבדים לסוגיהם השונים, המופעלים על ידי אנשי צוות מקצועי ומיומן, וזאת על מנת לבצע את הפרויקטים השונים ברמה מקצועית וחסרת פשרות. כמו כן החברה עברה שינוי פנים ארגוני משמעותי הכולל הקמת מחשוב ERP עם מודול המותאם לצרכיה זאת לטובת בקרה, ניתוח תקציבי ושליטה בביצוע הפרויקטים בכל הפרמטרים, כל זאת מתוך כוונה למקסם את הרווחיות ולבסס את מיקומה של קבוצת שמש בקבוצת העילית של החברות בתחום ההנדסה הכבדה והתשתיות.

לקוחות החברה

החברה פועלת ברחבי הארץ ומבצעת עבודות עבור לקוחות מהמגזר הפרטי, הציבורי והממשלתי. בין לקוחותיה: משרד הביטחון, רכבת ישראל, דרך ארץ היוואיז (כביש 6) נתיבי ישראל החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ, החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי בע"מ (משכ"ל), משרד הביטחון, משרד הבינוי והשיכון, רכבת ישראל, החברה הממשלתית להגנות ים המלח, החברה הכלכלית לפיתוח באר שבע, חברת יפה נוף בע"מ, מניב ראשון בע"מ, חכ"ל חדרה, עיריות ירושלים, תל אביב-יפו, בת ים, רמת השרון, עפולה, הרצליה, נתניה, חדרה, תאגידי מים וביוב הגיחון ומי עירון, חברות ניהול CPM, יורם גדיש ויהל מהנדסים ואחרים.

חדשנות בתחום התשתיות

בתחום יחסית שמרני, בחרה החברה שלא לקפוא על השמרים וכיום משמשת החברה כחלוצה בזכות אימוץ והפעלת שיטה חדשה להידוק דינאמי. לשיטה זו יתרונות רבים המאפשרים קיצור משמעותי מאד בלוחות הזמנים לביצוע העבודה, בקרה ממוחשבת לתהליך ההידוק, סביבת עבודה גמישה ובטוחה יותר.

פרויקטים מובילים

בין הפרויקטים המובילים של החברה ניתן למנות:

 • ביצוע עב' ריבודים והטלאות מרחב צפון עבור נתיבי ישראל בהיקף של 300,000,000 ₪ לשנה.
 • ריבודים והטלאות מרחב צפון עבור נתיבי ישראל בהיקף של 245,000,000 ₪ לשנה.
 • שירותי אחזקה כוללת מרחב דרום דרום עבור נתיבי ישראל בהיקף של 240,000,000 ₪ לשנה.
 • הקמת קו רכבת קלה חיפה – נצרת (בינעירוני) עבורחברת כביש חוצה ישראל בהיקף של 240,000,000 ₪ לשנה.
 • אזור ביניים ים המלח – כביש 90 עבור החברה הממשלתית להגנות ים המלח ע"י מ.בראשי תשתיות בע"מ בהיקף של 145,000,000 ₪ לשנה.
 • כביש 65 עוקף עפולה מזרחי עבור נתיבי ישראל בהיקף של 135,134,092 ₪ לשנה.
 • כביש 60 עוקף אלעורוב ק"מ 62.7-55.00 עבור נתיבי ישראל בהיקף של 133,187,533 ₪ לשנה.
 • מחלף חן כביש 22 עבור נתיבי ישראל ע"י טר ארמה בע"מ בהיקף של 104,024,403 ₪ לשנה.
 • הקמת כביש שדה תימן – אופקים – 2411 עבור נתיבי ישראל בהיקף של 97,456,009 ₪ לשנה.
 • ביצוע עב' הגנה ושיקום סוללת החוף עין בוקק עבור החברה הממשלתית להגנות ים המלח בהיקף של 77,453,160 ₪ לשנה.
 • רכבת קלה חולון – עבור נת"ע – נתיבי תחבורה עירוניים בהיקף של 70,000,000 ₪ לשנה.
 • נת"צ מרעננה עד צ. מ.הדר עבור נתיבי ישראל בהיקף של 66,757,028 ₪ לשנה.
 • הוספת מסלול בכביש 444 מצומת נבלט עבור חברת נת"י בהיקף של 56 ₪ לשנה.
 • כביש 89 נהריה עבור נתיבי ישראל בהיקף של 56,334,080 ₪ לשנה.
 • הסדרת כ. 444 צומת נבלט עבור נתיבי ישראל.
 • עבודות תשתיות רחובות ישעיהו ליבוביץ ונעמי שמר – מזמין עבודה – נת"ע – היקף פרויקט 69 מיליון ₪.
 • עבודות תשתית ובינוי רכבת ראש העין מסילה מזרחית – מזמין רכבת ישראל – היקף פרויקט 145 מיליון ₪.

ערכים וחזון

הודות לניהול ולתכנון מושכלים המבוססים על ראייה לטווח ארוך, נהנית א.מ.צ ממוניטין וממגמת גידול מתמשך ויציב. ביצועיה המצוינים של החברה נשענים על מקצועיות ועמידה בסטנדרטים גבוהים, על שימוש בציוד מתקדם וחדשני, על הון אנושי שהיא מטפחת ועל רמת שירות גבוהה ללקוחות. לחברה אסטרטגיה עסקית הבנויה על צמיחה מתונה ורציפה, תוך שמירה על רווחיות מתמדת בכל תחום. ההקפדה על רמת ביצוע גבוהה לאורך כל שנות הפעילות לצד איתנות כלכלית מרשימה – הם המפתח לשגשוגה של א.מ.צ ולהיותה אחת מהחברות המהימנות והמובילות בישראל. החברה שואפת להמשיך להיות חברה מובילה בתחום תוך המשך שמירה על רמת ביצוע גבוהה ומוניטין איכותי, תוך המשך מגמת הגידול בהיקפי הפעולה.

ייזום ונדל"ן

יכולות הביצוע יופנו גם לפרויקטים של מגורים ומבני ציבור ומסחר במגרשים אשר בבעלות החברה.

תרומה לקהילה

לחברה פעילות ענפה בתרומה לקהילה ולמוסדות רפואיים ועזרה לעמותות קשות יום.

 

אולי יעניין אותך גם


Coface BDI לקבלת החלטות אשראי נכונות

מגוון שירותי המידע של CofaceBdi הם כלי עזר רב עוצמה בניהול סיכוני אשראי

CofaceBdi: בממוצע, 82% מהעסקים שלא שורדים הינם עסקים קטנים

תהילה ינאי, מנכ"ל CofaceBdi: "נראה כי ישנו קשר ישיר בין גודל החברה לסיכויי ההישרדות שלה. חברות גדולות, לרוב, משיגות תנאי מימון משופרים ביחס לעסקים הקטנים, ואף לעיתים מגובות בגב כלכלי חזק המאפשר יכולת התמודדות גבוהה יותר במצבי שפל עסקיים ונזילות טובה יותר"

ההגנה המשפטית על תרופה חדשה לקורונה – חומר חדש או שימוש חדש?, ש. הורוביץ ושות'

התפרצות משבר הקורונה הזניקה, כמעט מיד, מרוץ אחר תרופה וחיסון למחלה. למרות העובדה כי נגיף ה-SARS-CoV-2 משויך למשפחת נגיפים מוכרת, המחלה COVID-19, הנגרמת על-ידי נגיף זה, לא היתה מוכרת עד לאחרונה, והטיפול בה אינו ידוע. חולים קשים מטופלים, כיום, בטיפולים ניסיוניים, אשר עדיין לא הוכחו באופן מוחלט.