BDI

אגבד - קרקע יציבה

יזמות בתחום הנדל"ן והתמחות בתחום תמ"א 38 חיזוק

פרופיל

שנת הקמה 2008
כתובת רח' עמל 11, פארק אפק, ראש העין 4809239- ראה מפה
טלפון 03-9029788
פקס 03-9025376
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.tama38center.co.il
   
   

מנהלים

אלעד בן דרור, סמנכ”ל, אגבד - קרקע יציבה

אלעד בן דרור

סמנכ”ל

גדי בן דרור, מנכ"ל משותף, אגבד - קרקע יציבה

גדי בן דרור

מנכ"ל משותף

עודד בן דרור, מנכ"ל משותף, אגבד - קרקע יציבה

עודד בן דרור

מנכ"ל משותף

אודות


קרקע יציבה (מקבוצת אגבד בינוי ונכסים ), הינה חברת יזמית בתחום הנדל”ן המנוהלת ע”י גדי ועודד בן דרור. החברה ממוקדת ומתמחה במימוש זכויות עפ”י כללי תמ”א 38 חיזוק, בהשבחת מבנים קיימים ובמימוש זכויות בניה שאינן מנוצלות. קרקע יציבה הינה החברה המובילה בארץ במספר סיום פרויקטים מסוג תמ”א 38 חיזוק והיא ממוצבת בעשיריה הראשונה של חברות המתמחות בארץ בתמ”א 38!

אגבד בינוי ונכסים, החברה האם של קרקע יציבה, הינה חברת בניה קבלנית, המבצעת את הפרויקטים ואף עוסקת בייזום פרויקטים. אגבד הינה חברה וותיקה, בעלת ניסיון רב בתחום הבניה, הן הפרטית והן המסחרית. מנכ”ל החברה ובעליה הוא גדי בן דרור, המכהן כיושב ראש אגודת “אדי”, המסייעת והפועלת להצלת חיים על ידי תרומות אברים.
בבסיס התמ”א עומד רעיון פשוט לכאורה: מתן תמריצים כלכליים תמורת חיזוק המבנה מפני רעידות אדמה. כך נקבע, כי ניתן להוסיף דירות לבניין או להרחיב את הדירות הקיימות, רק אם הבניין יחוזק.
חברת קרקע יציבה זיהתה את הפוטנציאל הדו צדדי הגלום בתמ”א 38 והחליטה להפנות את מירב משאביה למימוש ויישום התוכנית ברחבי הארץ. קרקע יציבה חותרת ליישום מלא של תכנית המתאר בכל בניין העומד בקריטריון, תוך מימוש הפוטנציאל הגלום בו ויצירת ערך מוסף לדיירי הבניין השותפים לפרויקט על ידי מתן הטבות כגון הוספת ממ”ד, הגדלת שטח הדירה, הוספת מרפסות שמש, התקנת מעליות או חידושן, שיקום וחידוש חזיתות הבניין, בניית לובי חדש, גינות נוי, הרחבת מתחם החניה ושדרוגים נוספים וכמובן חיזוק הבית בפני רעידות אדמה. וכל זה, ללא עלות מצד הדיירים. המרכיבים הללו מבטיחים, כי גם לדיירים אשר אינם מודעים לסכנות הכרוכות ברעידת האדמה תהיה מוטיבציה למימוש תמ”א 38, בשל השיפור הצפוי ברמת החיים והגדלת ערך הנכס.

מפרט טכני עשיר וצוות מקצועי מיומן
חברת קרקע יציבה מציעה מפרט טכני עשיר במיוחד ללקוחותיה. לרשות החברה עומדים אנשי מקצוע בעלי התמחויות שונות, המסייעים לה לנתח כל מיזם, ולבחון את הסיכונים ואת הסיכויים שטמונים בו.
החברה מבינה, כי הצלחתו של המיזם מותנית באיכות הניהול והביצוע כמו גם באיתנותם הפיננסית של אנשי הביצוע וביכולתם לעמוד בלוחות זמנים צפופים. משום כך היא מקפידה על ביצוע עצמי כלומר באמצעות חברת האם אגבד בינוי ונכסים בע”מ שהינה קבלן רשום במרשם הקבלנים
חברת קרקע יציבה בע”מ הינה חברה בעלת יכולת כלכלית ומקצועית לנהל פרויקטים מסוג זה. וכך, בעלי הדירות מרוויחים גוף מקצועי בעל אינטרס זהה לזה שלהם, שיוביל את הפרויקט ויפקח על איכות הפרויקט.

אמנת השרות של קרקע יציבה
ניהול פרויקטים חכם – קרקע יציבה מתנהלת ברמת ארגון ויעילות גבוהה, שהיא ערובה למינימום חריגות ותקלות במהלך הפרויקט.
פיתרונות כוללים – קרקע יציבה פיתחה את מודל ארבעת השלבים למימוש הפרויקט: ייעוץ – בדיקה – תכנון – בניה, מודל המלווה את הלקוח בכל שלבי הפרויקט.
מצוינות ומקצועיות – קרקע יציבה מעסיקה אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, בעלי ניסיון עשיר ורותמת אותם לביצוע הפרויקט תוך הפריה הדדית.
איכות – קרקע יציבה מתחייבת לסטנדרטים גבוהים של איכות מרמת השרות ועד לטיב הביצוע.
אמינות – קרקע יציבה מתייחסת ללקוח ב”גובה העיניים” כשותף מלא ופעיל בפרויקט, ללא משוא פנים.
בטיחות – קרקע יציבה רואה בבטיחות באתר הפרויקט ערך בפני עצמו ועושה כל הנדרש ליישמו.
מדיניות יצירתית וחדשנית מכוונת לקוח – קרקע יציבה משדרגת את איכות חייהם של אנשים, ומציעה לכלל לקוחותיה פתרונות יצירתיים וחדשניים, מותאמים לצרכיהם הייחודיים.

קרקע יציבה חרטה על דגלה את ערכי הליבה של “אמנת השירות” ומתחייבת לשרת את כלל לקוחותיה לאורך כל הפרויקט ולאחריו, כשותפים לחזון ולהצלחתו, באופן אחראי, מסור, הוגן ומקצועי.

רשימת פרויקטים נבחרים:
פרויקט יגאל אלון 2, הרצליה הירוקה. אחרי תמ”א 38/3 חיזוק
פרויקט כ”ט בנובמבר 4, הרצליה הירוקה. אחרי תמ”א 38/3 חיזוק
פרויקט אוסישקין 10, הרצליה הצעירה. אחרי תמ”א 38/3 חיזוק
פרויקט בני אפרים 206, ת”א לפני תמ”א 38/3 חיזוק ועוד.

פרויקטים שהסתיימו
מלכי יהודה 4 הרצליה, כ”ט בנובמבר 4 הרצליה, כ”ט בנובמבר 6 הרצליה, כ”ט בנובמבר 12 הרצליה, הקרן הקיימת 7 הרצליה, הנביאים 11 הרצליה, הרצוג 6 הרצליה, לייב יפה 20 הרצליה, הנביאים 55 בת -ים, אוסישקין 10 הרצליה.
פרויקטים בביצוע
יגאל אלון 2 הרצליה, אוסישקין 14 הרצליה, טשרניחובסקי 10 הרצליה.

אגבד
אגבד, חברת האם של קרקע יציבה, היא חברה קבלנית שיוזמת, מתכננת וגם מקימה מבני נדל”ן מהחדישים והמתקדמים ביותר בארץ. לחברה ניסיון רב ועשיר בתחום הבניה על כל מרכיביה הן הפרטית והן המסחרית. אגבד מתמחה בהובלת מיזמי נדל”ן, החל משלב האפיון עד לשלב השיווק של הדירות. מנכ”ל החברה ובעליה הוא גדי בן דרור ועל הניהול האדמיניסטרטיבי והכספי מופקדת אשתו אמירה בן דרור. על תפעול ביצוע העבודות אמונים עודד בן דרור ואשתו ליטל וכן אלעד בן דרור.
במהלך פעילותה יצרה החברה קשרי עבודה עם יועצים בכירים מתחומי התכנון והביצוע, המלווים אותה בפרויקטים השונים אותם ביצעה: מהנדסים, יועצי נוף, אדריכלים ומעצבי פנים. יחד עם עובדי החברה המיומנים התגבש לאורך השנים צוות מצוין ומנוסה.
תיק העבודות של החברה כולל שורה מגוונת של פרויקטים בתחום הבניה הפרטית והרוויה, מבני מסחר ומבני תעשיה. וביניהם מגדל NU TOWER, מגדל יוקרה שהוקם בפתח תקווה. המגדל מתנשא לגובה של 19 קומות וללא ספק יציב בתחום הבניה רף חדש ואיכויות נדירות שכמעט ואינן מוכרות בארץ. החברה כבר סיימה לבצע 10 בניינים של חיזוק לפי תמ”א 38.

אולי יעניין אותך גם


"זה הקטן – גדול יהיה" – השפעתן של תביעות קטנות על עולם התעופה והתיירות מאת: עו"ד חניטל בלינסון נבון, עו"ד רועי מסורי, יגאל ארנון ושות' עורכי דין

חברות תעופה ותיירות רבות נתבעות חדשות לבקרים בבתי המשפט לתביעות קטנות, ופועלות לעיתים "על אוטומט" בכל הקשור לניהול הליכים כאלו. ואולם, הליך המתחיל כתביעה קטנה, עלול להשפיע על החברה הנתבעת – ולעיתים על השוק כולו – באופן דרמטי.