BDI

אביבית מוסקוביץ

מייסדת וראש המשרד

אביבית מוסקוביץ - חברת עורכי דין

שנת לידה: 1974 מייל: [email protected] תחום עיסוק: דיני משפחה

  • מה הופך את משרדך למשרד מוביל? משרדינו מתמחה באופן אקסקלוסיבי בפתרון בעיות בתוך המשפחה בארץ ובעולם, וכן בתיקים בעלי היבטים כלכליים בולטים לרבות בעלי חברות גדולות ומוכרות במשק הישראלי. אנו מוכרים כמשרד בוטיק איכותי המתמחה בטיפול קצר ויעיל ביותר בכל לקוחותיו. מאחורינו ניסיון עצום של התמודדות בנושאים הרגישים ביותר בתיקי גירושין, וכן האסטרטגיה המתאימה ביותר לנצח בכל תיק עד לסיומו ולשביעות רצון לקוחותינו. • יצרנו פירמת עורכי דין נעימה חזקה מקצועית באופן יוצא דופן, שבה ידע ומומחיות משפטית מתמזגים עם רגישות עילאית ופקחות עסקית. לנגד עיננו עומדת העובדה שאנו מטפלים בדיני נפשות מחד, ומאידך לא נשקוט על המדוכה עד אשר נוביל כל לקוח אל מחוז חפצו באופן ובדרך המתאימים לנסיבותיו ולאישיותו. צוות עורכי הדין המיומן והמקצועי שלנו יתפור עבור כל לקוח ולקוח חליפה אישית בתפירה עילית ההולמת את צרכיו. • צוות המשרד מורכב ממיטב עורכי הדין והמשפטנים שמומחיותם ועיסוקם הבלעדי הוא דיני משפחה וירושה. • משרדינו בעל אוריינטציה גישורית ולכן פיתחנו טקטיקות רבות לפתרון בעיות מורכבות בתוך המשפחה ומיומנויות משא ומתן. • הלקוח מקבל מאתנו עדכונים שוטפים ואנו עובדים אתו בשקיפות מלאה, וזמינים עבורו תמיד. • משרדנו עובד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם כגון: פסיכולוגים, פסיכיאטרים, יועצים זוגיים ומשפחתיים, כלכלנים, חוקרים פרטיים, שמאי מקרקעין, רבנים ודיינים - והכול על מנת להעניק ללקוח את מעטפת הייצוג ההולמת ביותר עבורו.
  • איזו תכונות לדעתך נדרשות להצלחה בתחום פעילותך?אמינות יושר ויושרה אנו מאמינים בהקפדה על דיווחי אמת ואמינות. חשוב לנו לפעול בשקיפות מלאה מול הלקוח מתחילת התהליך ועד סופו. כבר בתחילת הדרך, אנו מציגות בפני הלקוח תחזית מקצועית ואחראית בנוגע לסיכויי ההצלחה בתיק, לרבות סיכונים וסיכויים. • מקצועיות אנו רואות את עצמנו כמי שאחראיות להבאת התיקים לפתרון מיטבי עבור לקוחותיו. המומחיות של הפירמה באה לידי ביטוי בין היתר ב: 1. בניית האסטרטגיה המתאימה בניהול התיק. 2. רמת הידע המשפטי הכללי ובהכרת העובדות הספציפיות בכל תיק ותיק. 3. איכות הכתיבה המשפטית 4. ייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים המתנהל ברהיטות ויכולות שכנוע מהגבוהות ביותר עד להשגת המטרות הרצויות. • לצד כל אלו, אנו שואפות להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי, איכותי ואישי לכל אורך התהליך. • מצוינות כמשרד בוטיק העוסק בדיני המשפחה, השואף להוביל את התחום הן ברמה המקצועית והן בטיפול המעולה הניתן ללקוח תוך הקפדה על מהירות, יעילות ואפקטיביות אשר מביאים להצלחה מוכחת. המצוינות באה לידי ביטוי בכל פועלנו הן ברמה המקצועית, הן ברמה העסקית והן ברמה הבינאישית. צוות הפירמה כולל עורכי דין מומחים בעלי ידע וניסיון משפטי עשיר ומרשים בתחום דיני המשפחה. בבחירת מומחי תוכן המשיקים לנו, אנו עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם כגון: פסיכולוגים, פסיכיאטרים, ומומחים נוספים. הפירמה שואפת תמיד למציאת הפתרונות הטובים ביותר שאנו מציעים ללקוח, ואין אנו חוששים להתייצב מול האתגרים הקשים ביותר העומדים בפנינו, תוך חתירה מתמדת לאיכות ביצוע מקסימלית. • אנושיות צוות המשרד שואף להיות עבור לקוחותיו מקור של כוח נפשי, דווקא במקום הקשה ביותר וזאתעל מנת לאפשר להם צמיחה, התפתחות ובנייה מחדש. אנו משקיעים מאמצים לנסות ולסייע בהתמודדות הנפשית הכרוכה במסגרת ההליכים המשפטיים בהם לקוחותינו מעורבים. צוות משרדנו פועל במסירות תוך שימת לב לצורכי לקוחותינו ובזמינות מירבית. • שמחה ואופטימיות משרדי שואף להקרין שמחה ואופטימיות לכל מי שפועל בסביבתו: לקוחות, עובדים ושותפים לעשייה. אני מאמינה שחשיבה חיובית, יש בה כדי להיות בסיס להצלחה ומקור לאנרגיה המאפשרת יכולת התמודדות גבוהה.
  • מה ה"אני מאמין" שלך? כעורכת דין העוסקת בתחום דיני המשפחה, אני יודעת ומכירה היטב את החוויה הרגשית העוברת על אדם המגיע למשרד עורכי דין המתמחה בדיני המשפחה ואמור לגולל, לעיתים בפעם הראשונה, מול עורך הדין את מסכת חייו ואת הסיבות שהובילו אותו לשבת אחד על אחד עם אדם, שזר לו כמעט לחלוטין, ולחלוק עימו את סודותיו הכמוסים ביותר. הפונים אליי, מגיעים פעמים רבות במצב נפשי מאוד שביר, ולמעשה, לא אחת, כשהם בתחילתו או בשיאו של משבר חייהם, ובנקודה זו אני נכנסת לתמונה. אני רואה את עצמי, ואת צוות משרדי, כמי שאמונים על בטחונו, שלומו והצלחתו של כל לקוח ולקוח הפונה אלינו לתחום דיני המשפחה הגעתי ולא במקרה. אהבת אדם, הרצון והיכולת לסייע לאנשים לעבור משברים כה מורכבים, מאז ומעולם אתגרו אותי מאוד. אין ספק, שההצלחות הרבות בהושטת היד והובלת אדם מהמשבר העמוק בו שרוי והוצאתו ממנו באופן מיטבי, כפי שעשיתי פעמים רבות ועודני ממשיכה ועושה, גורמים לי לחוש כי בחרתי במקצוע הנכון ואשר בו אני יכולה להוות תרומה משמעותית לפונים אלי. על פי רוב, כשמי פונה לעורך דין, לא תמיד יהיה מצוי באמתחתו הניסיון והידע איך לבחור ומה משמעות בחירתו. מבחינתי, עורך דין טוב, מעבר להיותו בעל יכולת ורבלית גבוהה וידע משפטי, צריך להיות גם אדם שידע לאפשר ללקוחתי לסיים את הסכסוך בו הם שרויים באופן מהיר ולצאת לחיים חדשים, אופטימיים ובעלי יכולת למצוא עצמם מאושרים במהרה. אולי זה לא התפקיד הראשון אליו מתייגים אוטומטית את עורך הדין, אבל מניסיוני, ולאחר שליוויתי אלפי תיקים, אני יכולה לומר בבטחה שיש משמעות רבה לאדם במשבר משפחתי שיש מי שצועד עימו בדרך, אדם הרואה אותו בגובה העיניים, מגויס למענו, למען שלומו ושלום ילדיו. אין ספק כי חשוב באותה הנשימה, שעורך הדין המייצג יהיה אדם בעל נוכחות, שיעור קומה, ידע ועוצמה.
  • אם לא היית עוסקת במקצוע שלך, במה היית עוסקת? הפונים אליי, מגיעים פעמים רבות במצב נפשי מאוד שביר, ולמעשה, לא אחת, כשהם בתחילתו או בשיאו של משבר חייהם. אני רואה את עצמי, כמי שאמונה אף על שלומו הנפשי. לכן, תחום הנפש הינו תחום אשר משיק לתחום עיסוקי. ככל שלא הייתי מתעסקת בעריכת דין אני חושבת שהייתי פסיכיאטרית.

השכלה
  • לימודי משפטים – קריה אקדמית (1995-1998)
  • בוררת
  • מגשרת מטעם לשכת עו"ד (2006)
  • נוטריונית (2010)