BDI

ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

משרד עורכי דין

פרופיל

שנת הקמה 2013
כתובת מגדל השחר, רח' אריאל שרון 4, גבעתיים רח' הנמל 33 , ת.ד. 33966 , חיפה 313390- ראה מפה
טלפון 074-7339222
פקס 074-7339223
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.yetax.co.il
   

מנהלים

טלי ירון- אלדר, שותפה מנהלת, ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

טלי ירון- אלדר

שותפה מנהלת

רני שורץ, שותף, ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

רני שורץ

שותף

רועי פלר, שותף, ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

רועי פלר

שותף

גילעד בן-עמי, שותף, ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

גילעד בן-עמי

שותף

אוהד בוגנים, שותף, ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

אוהד בוגנים

שותף

יוסי ברוך, שותף, ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות'

יוסי ברוך

שותף

אודות


משרד עורכי דין ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות' הוא משרד בוטיק המתמחה בענפי המס השונים בישראל ובזירה הבינלאומית. המחשבה שהובילה אותנו בהקמת המשרד התבססה על תפישתנו שמתן ייעוץ משפטי איכותי בתחום המס מחייב חשיבה שונה. הקמנו משרד עורכי דין שחושב על מס באופן יצירתי ועסקי. שמנו לנו למטרה להיות קשובים ללקוחות שלנו, ואנו יודעים לתת את הפתרון המשפטי הנכון עבור הצרכים העסקיים וניתוח השלכות המס בכל מהלך.

המומחיות שלנו בתחום המס לצד היכרותנו העמוקה עם עולם העסקים, במישור הלאומי והבינלאומי, בשילוב ניסיוננו העשיר בדיונים משפטיים בכל הערכאות, מעניקים לנו את היכולת להציג בפני לקוחותינו פתרונות מס ייחודיים המביאים לידי ביטוי הסתכלות רחבה על אופן ההתנהלות הנכון למול רשויות המס.
אנו מאמינים בתכנון מס יסודי ואיכותי. בבחינת המהות של כל עסקה וברתימת הידע הרב שרכשנו במהלך השנים לצורך מתן ייעוץ, ליוויי וייצוג משפטי איכותי ואחראי מהמעלה הראשונה למגוון לקוחותינו: חברות ציבוריות ופרטיות, תאגידים בינלאומיים, חברות הזנק, יחידים, יבואנים וגופים מהמגזר השלישי.

צוות המשרד הוא בעל ניסיון רב בתחום המיסוי. שותפי המשרד:
עו"ד טלי ירון-אלדר כיהנה כנציבת מס הכנסה ומיסוי מקרקעין והובילה את הרפורמה הנרחבת והמשמעותית ביותר מאז קום המדינה בתחום המס. כמו כן שימשה כיועצת המשפטית של אגף המכס והמע"מ. לאחר פרישתה מהמגזר הציבורי צברה ניסיון עסקי ומשפטי רב בסקטור הפרטי. בשנים האחרונות פיתחה מומחיות ייחודית בניהול הון משפחתי ותכנון נאמנויות.
עו"ד רועי פלר ועו"ד רני שורץ מביאים לשולחן ניסיון נרחב בייצוג לקוחות מול רשויות המס ובפני בתי המשפט בנושאי מיסים. לעו"ד פלר ניסיון רב בתכנוני מס והיבטי מס אזרחיים ומסחריים; לעו"ד שורץ התמחות ייחודית בטיפול בעבירות מס ובמיסוי עקיף.
עו"ד גילעד בן עמי ועו"ד אוהד בוגנים מביאים עימם ניסיון נרחב בתכנוני מס מורכבים. לעו"ד בן עמי התמחות ייחודית בתכנוני מס בינלאומיים, וייצוג בעסקאות בינלאומיות; לעו"ד בוגנים התמחות ייחודית במיסוי ישראלי ובמיסוי עסקאות מקרקעין.
עו"ד יוסי ברוך מביא עמו ניסיון עשיר ויצירתיות משפטית בליטיגציה אזרחית ופלילית של דיני המס והעבירות הכלכליות בכל הערכאות המשפטיות. עו"ד ברוך זכה במספר פסקי דין עקרוניים שהם אבני דרך בתחום המיסים.

עם משרדים בגבעתיים, בחיפה ובבאר שבע וניסיון עשיר מול אגפיה השונים של רשות המיסים בישראל, כמו גם הכרות מעמיקה עם אמנות מיסוי בינלאומיות, אנו מלווים את כל לקוחותינו העסקיים והפרטיים באופן אישי ומקפידים על מצוינות ואיכות בשירות.
הצרכים העסקיים של הלקוחות שלנו עומדים תמיד לנגד עינינו, ואנו דואגים להיות נגישים וזמינים לכל לקוחותינו בכל עת.

תחומי עיסוק
מיסוי חברות – ליווי, ייעוץ, ייצוג חברות והעמדת פתרונות לסוגיות מס ייחודיות. לחברות בתחילת דרכן, לרבות חברות הזנק, מסייע המשרד בכל שלבי ההתארגנות העסקית והקמה בפועל, בוחן את מבנה המס המיטבי עבורם ומוביל את תהליך החשיבה במישור הבינלאומי. המשרד מייעץ באופן שוטף לחברות ציבוריות בפעילות העסקית השוטפת בבחינת עסקאות, מיזוגים ושינוי מבנה. למשרד ניסיון עשיר בכל תחומי המס בעולם העסקי, בין היתר בתחום האופציות לעובדים, שינויי מבנה, עסקאות בין-חברתיות ומחירי העברה, סחר חוץ, שומות ניכויים ושומות הכנסה.
מיסוי יחידים – ניהול כולל של הדיאלוג מול רשויות המס. המשרד מטפל בשומות שנערכות לנישומים בשלבי ההשגה והערעור לבית משפט, תהליך גילוי מרצון, זכויות תושבים חוזרים ועולים חדשים, מהלכי רילוקיישן וניסוח חוות דעת בתחום המס.
אנחנו מקפידים על ייצוג ענייני ואיכותי למול רשויות המס תוך ניצול ההיכרות המעמיקה שלנו עם התהליכים המערכתיים לטובת מציאת פתרון, נכון צודק ויעיל עבור כל נישום שמוצא עצמו בדיון עם רשויות המס.
מיסוי עקיף – טיפול מקיף בכל סוגיות המיסוי העקיף – מע"מ, מס קנייה, מכס ובלו. למשרד מומחיות מיוחדת בתחום המיסוי העקיף. אנו מעניקים ייעוץ משפטי בנושאים הנוגעים לסחר בינלאומי, סוגיות מכס ומס קניה ליבואנים ויצואנים. היכרותנו רבת השנים עם רשויות המס כמו גם הניסיון הרחב בכל תחומי המס, מאפשרים לנו להעניק ייעוץ משפטי המשלב ושוקל את ההשלכות של המיסוי העקיף (מע"מ, מכס, מס קנייה) על הפעילות השוטפת של לקוחותינו וההשלכות של כל צעד במישור המיסוי הישיר (מס הכנסה) של העסק.
ניהול נאמנויות וניהול ההון המשפחתי – מחלוצי התחום בישראל. המשרד מתמחה בהקמת נאמנויות, בעריכת הסכמים בינאישיים ובתכנון והעברת נכסים בין דורות המשפחה, תוך מתן התייחסות למגוון היבטים כוללים, מדיני ירושה ועד דיני משפחה. הניסיון הרב שצברנו בתחום מאפשר לנו למצוא עבור לקוחותינו פתרונות ייחודים לניהול ההון המשפחתי באופן שוטף, בחינת שינויים באופן ניהול ההון ומתן המלצות וייעוץ להווה ולעתיד אשר יש בו כדי להביא לחסכון ניכר מחד ואפשרויות ניהול ושליטה יעילות מאידך.
מיסוי בינלאומי – לצוות המשרד ניסיון רב ויכולת מוכחת בהקמת מבני מס בינלאומיים מורכבים, הדורשים היכרות מעמיקה של כל אמנות המס הבינלאומיות, מערכות המס של מדינות אחרות ובקיאות בשינויים והעדכונים הרבים בעולם זה. תכנון מס בינלאומי מאפשר לנו להעניק פתרונות יעילים, בטוחים ויצירתיים אשר נתפרים בהתאם לצרכיו המיוחדים של כל עסק. בנוסף, למשרד קשרי עבודה רבים עם עמיתים בחו"ל המאפשרים לנו לסייע ללקוחות המשרד ליישם ולבצע פעילות בחו"ל, לרבות בעריכת הסכמים, הקמת חברות זרות וניהול מו"מ בחו"ל.
מיסוי מקרקעין – תכנון וליווי עסקאות נדל"ן למגורים ותעשייה, רכישות פרטיות, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, התחדשות עירונית ופרויקטים יזמיים בתחום הנדל"ן. המשרד מספק ייעוץ ותכנון מס נרחב בנוגע לכל מיסי הנדל"ן כמו מס שבח, מס רכישה ותכנוני מס ליחידים הרוכשים נכסי נדל"ן. כמו כן מלווה המשרד עסקאות התחדשות עירונית בהן עסקאות "פינוי בינוי" ופרויקטים של תמ"א 38.
התמחות המשרד בתחום מיסוי המקרקעין עומדת לצד ניסיון רב בעריכת עסקאות במקרקעין ומאפשרת להעניק שירות משולב בתחום זה בהיבט של תכנון המס וכן כריתת החוזה לצורך ביצוע העסקה.
מכס – המשרד בעל ניסיון רב בהתדיינות מול רשויות המכס בכל הסוגיות הקשורות ביבוא וביצוא סחורות. המשרד מטפל בנושאי סיווג לצורכי מכס, סחר בינלאומי, סכסוכי מכס שונים במישור האזרחי והפלילי.
מיסוי פלילי – יעוץ משפטי בכל שלבי ההליך הפלילי בקשר עם עבירות מס, בקשות כופר, גילוי מרצון, הליכי חילוט ,שלבי השימוע וייצוג נישומים בהליכים פליליים בבית המשפט.
ליטיגציה – ייצוג בפני כל הערכאות. למשרד ידע רב וניסיון מוכח בייצוג לקוחותיו מול כל ערכאות השיפוט, מבית משפט השלום ועד בית המשפט העליון. המשרד מייצג את לקוחותיו בערעורים על שומות מס ובתביעות כנגד רשות המיסים, הן במישור האזרחי והן במישור הפלילי. אנחנו מאמינים בהתדיינות עניינית וממוקדת אשר תכליתה להשיג את הפתרון הצודק והיעיל גם כאשר מדובר בדיון בבית משפט.
משפט אזרחי – ליווי חברות במישור המסחרי. המשרד מספק שירותי ייעוץ שוטפים בתחום המשפט האזרחי ודיני עבודה ומעמיד לשירות לקוחותיו ניסיון עשיר בניהול תביעות לשון הרע ותביעות אזרחיות בהיקפים גדולים.

אולי יעניין אותך גם


האם צרכני קוקה-קולה ראויים להגנה משפטית? | עו"ד טליה סולומון- הגבלים עסקיים (הרצוג פוקס נאמן)

כשעולות טענות על מחירים מופרזים, ראוי שבתי המשפט ישקלו גם אילו מוצרים ראויים להגנתו

"לא מוכנים" – תהילה ינאי מנכ"לית משותפת CofaceBdi

מתוך המאמר שהתפרסם בדה מרקר, מאה החברות שהכי טוב לעבוד בהן 2020

הישראלים רכשו השנה מטבחי חוץ בכ- 36.5 מיליון שקל – גידול של כ- 17% ביחס לשנה קודמת

חודשי האביב והקיץ הינם חודשי שיא במכירות המהוות כ- 40% מההכנסות השנתיות בענף

שוק מטבחי החוץ מאופיין בקשת מחירים רחבה והמחיר יכול להגיע עד למעלה מ- 100,000 שקל

תהילה ינאי, מנכ"לית CofaceBdi: "בשנתיים הקרובות שוק מטבחי החוץ ימשיך לצמוח בקצב גידול שנתי ממוצע של כ- 16%"