BDI

ינושבסקי ייזום ופיתוח

ייזום, הנדסה וביצוע פרוייקטי התחדשות עירונית (תמ״א 38)

פרופיל

שנת הקמה 2013
טלפון 09-8355069
פקס 09-8355069
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.yanush.co.il

מנהלים

אלי ינושבסקי, בעלים ומנכ"ל, ינושבסקי ייזום ופיתוח

אלי ינושבסקי

בעלים ומנכ"ל

ניר ינושבסקי, סמנכ"ל, ינושבסקי ייזום ופיתוח

ניר ינושבסקי

סמנכ"ל

אלינור ינושבסקי רוזן, מנהלת תחום התחדשות עירונית, ינושבסקי ייזום ופיתוח

אלינור ינושבסקי רוזן

מנהלת תחום התחדשות עירונית

עמוס רוזן, מנהל תחום בניה ירוקה ופרויקטים, ינושבסקי ייזום ופיתוח

עמוס רוזן

מנהל תחום בניה ירוקה ופרויקטים

גיל כנעני, מנהלת שיווק, ינושבסקי ייזום ופיתוח

גיל כנעני

מנהלת שיווק

אודות


ינושבסקי פועלת בתחום הביצוע ההנדסי והייזום. החברה משלבת יכולות ייזום, תכנון וביצוע לצד חדשנות, מקצועיות ללא פשרות, יצירתיות ורמת איכות מחמירה וגבוהה. תמהיל החברה מייצר ערך ייחודי בתחום ההתחדשות העירונית בכך שמתאפשרת סינרגיה אופטימלית בין הייזום לביצוע. סינרגיה זאת מייצרת פרויקטים איכותיים ומדויקים בתהליך מקצועי, נוח ובטוח.

ינושבסקי ייזום ופיתוח, חברת היזמות של ינושבסקי, הינה חברת בוטיק איכותית, בעלת איתנות פיננסית ויכולות מקצועיות מובהקות אשר יוזמת פרוייקטי תמ"א 38 בתל אביב ומבצעת אותם בשיתוף עם חברת הביצוע ינושבסקי הנדסה ובניין הוותיקה והמקצועית.

קורת גג אחת – יזם וקבלן
יתרונה הבולט של ינושבסקי בתחום ההתחדשות העירונית הינו היותה גם החברה היזמית וגם החברה המבצעת. כך, לקוחות החברה נהנים מביצועיה של חברת בניין ותיקה בעלת מוניטין ומובילה בתחומה, המחזיקה בניסיון רב בתחום הבניה למגורים וביצוע פרויקטים במבנים מאוכלסים, בסטנדרטים של מצוינות ומאיכויותיה של חברה יזמית חדשנית ומנוסה המעניקה ללקוחותיה את הסטנדרט הגבוה ביותר תוך דגש על איכות החומרים, טיב הבנייה, ליווי ושירות הדיירים לכל אורך הדרך.

כל בניין הוא בית
ינושבסקי יזום ופיתוח הינה חברת בוטיק, אשר כחלק מתפיסתה הניהולית בוחרת לבצע רק מספר מצומצם של פרוייקטי התחדשות עירונית בו זמנית, מאחר ובעיניה כל בניין הוא בית – הדורש השקעה, מסירות ותשומת לב. בהתאם לתפיסה זאת, כל אחד מן הפרויקטים מנוהל באופן אישי, מקצועי ואחראי על ידי ראשי החברה, כאשר לכל פרויקט ממונה מנהל עבודה מוסמך, מנהל פרויקט וממונה בטיחות, אשר דואגים שהפרויקט יבוצע באופן יעיל ומקצועי, תוך שמירה על איכות חיי הדיירים ושביעות רצונם.

תמ״א ירוקה
ינושבסקי ייזום ופיתוח מובילה בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב וחלוצה בייזום וביצוע פרוייקטי תמ״א 38 על פי תו תקן ירוק.
החברה יוזמת מבני תמ״א 38 ירוקים מתוך הכרה ביתרונות הבניה הירוקה לסביבה ולדיירי הבניין ומאמצת את תו התקן החדש 5281 המאפשר לדיירים חסכון מהותי בחשמל ומים ומאפשר איכות חיים טובה ובריאה יותר. כך, לדוגמא, מאופיינים הפרויקטים של החברה בקירות מבודדים של מעטפת המבנה השומרים על חום וקור, חלונות מבודדים תרמית ואקוסטית, תכנון ירוק המאפשר כניסת אור טבעי ואוויר. מבחינת חיסכון במים המבנים נהנים, בין היתר, ממערכות השקיה חכמות, משימוש במי מזגנים להשקיית השטחים הציבוריים, ממערכות לאיתור דליפות ומהתקנת “חסכמים״ בכל דירה. הבניין נבנה כולו מחומרים בעלי תו תקן ירוק הבריאים יותר לדיירים, עומד בכל תקני הקרינה המחמירים ומעמיד לרשות הדיירים חניות לאופנים ומעודד הפרדת אשפה למחזור.

פרויקטים נבחרים:
יהושע בן נון 33א', תל אביב; הירדן 7, רמת גן; ויצמן 115, תל אביב; אנה פרנק 21, רמת גן; שדרות סמאטס 9, תל אביב; פייבל 5, תל אביב; אבן גבירול 56, תל אביב; אונקלוס 13 תל אביב, מוזיר 6, תל אביב, ליפסקי 5, תל אביב.

אולי יעניין אותך גם


דיני הבחירות 2019 – חוק התעמולה ואחריות פלטפורמות תוכן – AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

"נדגמת להשתתף בסקר מיוחד". נדמה כי מספר הודעות ה-SMS הדומות שנשלחו לאזרחי ישראל במסגרת בחירות 2019 עבר את גבול הטעם הטוב. לחברות הסקרים (ולמי שמזמין אותם) זוהי דרך נוחה ומהירה להגיע לרחשי ליבו של הבוחר הישראלי – אך זו גם פלטפורמה נוחה להטיית סקרים והשפעה על קבלת החלטות הבוחרים אם הסקרים לא כוללים את כל המפלגות העומדות לבחירה. יו"ר ועדת הבחירות החליט להילחם בכך. בהחלטה שנתן ביום 26.3.19, קבע כי חברות התקשורת עלולות להיות אחראיות בגין הפצת הודעות כאמור על ידי משתמשיהם, כולל משתמשי קצה שאינם לקוחות ישירים שלהם אם לא יסייעו לחשוף את שמות השולחים.

חוקיותה של הזכות להכרזה על סכסוך עבודה – בנימין (בני) מ. כהן ושות'

הזכות להכרזה על סכסוך עבודה אינה רק זכות חוקית המעוגנת בסעיף 5 לחוק יישוב סכסוכי עבודה, תשי"ז – 1957. זוהי זכות עם היבטים חוקתיים מובהקים. וחוקתיותה משפיעה גם על פרשנות הזכות החוקית של הכרזה על סכסוך עבודה.
ההכרזה על סכסוך עבודה הינה הביטוי הממשי והמוחשי של זכות ההתארגנות, הזכות למשא ומתן קיבוצי, הזכות לשביתה, הזכות לכבוד והזכות לעבוד.