BDI

יניב ג. הנדסה ובנייה

גמרים

פרופיל

שנת הקמה 1998
כתובת רח' בני גאון 12, ת.ד. 8609, נתניה - ראה מפה
טלפון 09-8633744
פקס 09-8633755
דוא"ל [email protected]
אתר החברה https://yanivg.com/
   
   

מנהלים

גל יניב, בעלים ומנכ"ל, יניב ג. הנדסה ובנייה

גל יניב

בעלים ומנכ"ל

דן דביר, סמנכ"ל תפעול, יניב ג. הנדסה ובנייה

דן דביר

סמנכ"ל תפעול

ארז בן נח, סמנכ"ל כספים, יניב ג. הנדסה ובנייה

ארז בן נח

סמנכ"ל כספים

חיה חכם, מנהלת משאבי אנוש, יניב ג. הנדסה ובנייה

חיה חכם

מנהלת משאבי אנוש

רודי איבגי, מהנדס ראשי, יניב ג. הנדסה ובנייה

רודי איבגי

מהנדס ראשי

אודות יניב ג. הנדסה ובנייה


"אנו מאמינים בחדשנות, במצוינות ארגונית, בשיתוף פעולה בתוך הארגון ועם הלקוחות. אנו רואים בשביעות רצון לקוחותינו ערך עליון. הערכים ותרבות הניהול הפכו את החברה שלנו למובילה בתחומה". כך אומר גל יניב, המייסד והבעלים של חברת יניב הנדסה הממחה בעבודות גמר ובתכנון ביצוע של משרדים, קניונים ואולמות תצוגה. "הייחודיות שלנו טמונה במערכות הטכנולוגיות הייחודיות שאנו מפתחים לשיפור תהליכי העבודה, ובהון האנושי האיכותי היוצר שלם הגדול בהרבה מסך חלקיו. כל אלה מובילים להעצמת היכולות שלנו בשטח".

מאז הקמתה ב-1998 השלימה החברה 250 פרויקטים ובין לקוחותיה – גוגל ישראל, HP, מוטורולה, יוניליוור, מאנדיי, ורוניס, אבנט, ריסקיפייד, טיפלתי, כלמוביל, מקס ליניאר ועוד. "הלקוחות שלנו שותפים לכל תהליך העבודה ומקבלים חווית שירות יוצאת דופן באמצעות הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר", מדגיש יניב, "שיטות הביצוע ואמצעי הבקרה מאפשרים לנו לתכנן ולבצע עבודות גמר באיכות גבוהה, בלוח זמנים קצר ובמסגרת התקציב".

חדשנות טכנולוגית
יניב הנדסה דוגלת בהטמעת מערכות טכנולוגיות לשיפור וייעול תהליכים. את "חווית התכנון" מעניקה החברה ללקוחותיה באמצעות מערכת BIM (BUILDING INFORMATION MODELING). עבור כל פרויקט נבנה מודל תכנון ביצוע, המתבסס על צרכי הלקוח, וכולל סימולציות והדמיות בתלת מימד. הטכנולוגיה החדשנית מסייעת לחברה לנהל באופן יעיל יותר את הפרויקט – להעריך נכונה את העלויות, לתכנן את שלבי הביצוע ולעמוד בלוח הזמנים. "פיתחנו מערכת מידע משלנו שמהווה סביבה אינטגרטיבית אחת שכל הגורמים המעורבים בפרויקט משתתפים בה", מסביר יניב. "כל הנתונים הרלבנטיים לפרויקט נבחנים בזמן אמת במערכות BI והלקוח רואה את כל המתרחש בכל נקודה נתונה. חברות היי-טק, שהן הלקוחות העיקריים שלנו, מעריכות את המערכות הטכנולוגיות שלנו שמאפשרות להן גישה נוחה ושקיפות מלאה ומתכתבות עם התרבות ההייטקיסטית.

"אנו מלווים כל לקוח באופן צמוד לאורך הפרויקט. רמת השקיפות אצלנו היא כה גבוהה, עד שיש לנו מצלמות גו פרו, והלקוח יכול לצפות אונליין בכל זווית ושטח באתר, לראות מה עושים בכל רגע נתון ולשאול שאלות".

שת"פ עם הלקוח
המנכ"ל יניב מייחס לשביעות רצון הלקוחות חשיבות עליונה. "אנו דוגלים בשיתוף פעולה עם הלקוח. יחד קובעים את התקציב, מתאימים את החומרים ומרכיבים את הצוות המקצועי הטוב והרחב ביותר לביצוע הפרויקט כדי לתת מענה הולם לדרישות הלקוח. מעורבות הלקוח חשובה מאוד בכל שלבי הפרויקט. באמצעות המערכת הייחודית לבקרת איכות ובקרה שפיתחנו אנו מספקים לו דו"חות שבועיים המפרטים את קצב התקדמות הביצוע מול התכנון.

"למעשה, בכל פרויקט אנו עובדים מול שלושה לקוחות – מזמין העבודה, האדריכל ומנהל הפרויקט. אנו מקיימים איתם פגישות שבועיות ויודעים להסתגל לכל שינוי שהאדריכל או המזמין מבקשים ונותנים להם את המענה הכי מקצועי ומיידי".

חברת יניב הנדסה הקימה מחלקת תכנון ביצוע המשקללת את כל דרישות הלקוח לתוך מערכת אחת כדי למקסם את תהליך העבודה תוך עמידה בתקציב ובלוח הזמנים. "מחלקת התכנון שלנו יודעת ליצור חיסכון במשאבים ובזמן ומאפשרת לנו לקבל החלטות מהירות ולתת מענה מהיר ללקוח".
ולא רק בשלב התכנון והביצוע אלא גם אחרי סיומו של הפרויקט החברה שומרת על קשר הדוק עם לקוחותיה והקימה מחלקת שירות לקוחות המטפלת בכל לקוח עם תום הפרויקט.

ההון האנושי
בחברת יניב הנדסה מתייחסים לכל פרויקט כאל פרויקט אישי המתנהל על פי מתודולוגיה סדורה ובקרה תקציבית. "ברגע שאנו מתחילים עבודה על פרויקט, מנהל הפרויקט מציג אותו בפני כל עובדי החברה. כל עובד בחברה מכיר כל פרויקט שנעשה. אנחנו מאמינים בשיח מקצועי ובחיבור של כולנו ועושים הרבה סיעורי מוחות ושיתופי פעולה.
"נדיר לראות כישרונות כל כך גדולים מתחומים שונים שחוברים יחדיו ומייצרים את התמהיל האנושי הטוב ביותר לשוק שלנו. אין אצלנו רק אנשים מתחום הבנייה, אלא גם יוצאי יחידות סייבר, מצטייני טכניון בשלל תחומים, עורכי דין ומהנדסי מערכות מידע. יש מערך שלם של מוחות שנותן את הגיבוי למחלקת הביצוע שלנו שנמצאת בשטח".

אתגרי תקופת הקורונה
תקופת הקורונה לא האטה את הקצב של יניב הנדסה, אלא סיפקה הזדמנות לצמיחה. "מינפנו את השנה הראשונה להתפרצות הקורונה לטובת התייעלות מערכתית ומצוינות ארגונית – עשינו רה-ארגון, הכנסנו תקנים חדשים, אפיינו כל הליך לעומק כדי לדעת איך לשפר אותו ולשמר אותו ולמדנו לעומק את עולם הבנייה הרזה (Lean Construction) המבטלת גורמים בזבזניים, כמו שינוע מיותר או כוח אדם מיותר, ודוגלת בבקרה הדוקה: חשמל, מיזוג אוויר, גבס – אנחנו בודקים כל פרט ובמידת הצורך מעירים לקבלני המשנה. המרדף שלנו אחר התייעלות גורם לקבלני המשנה להתייעל גם כן. בשיא הקורונה קיבלנו בניין ללא מעטפת, ללא טופס 4, ולמרות כל המורכבויות, הסגרים והחומרים שאספקתם מחו"ל התעכבה – עמדנו בכל המכשולים והאתגרים והצלחנו לעמוד בלוחות הזמנים ובכל דרישה שהלקוח העמיד".
לדברי יניב, בפרויקטים שהחברה ביצעה בשנה האחרונה, הלקוחות חסכו 20% מהעלויות בזכות מחלקת התכנון ובזכות הפיקוח הפנימי.

מאפייני החברה
סיווג ותו איכות: לחברה סיווג ורישום קבלני מרשם הקבלנים הגבוה ביותר בענף (ג5) לביצוע עבודות קבלניות ותו איכות 9001-2000 ISO.
בטיחות: בחברה מקפידים על כל החוקים, התקנות, ההוראות והנהלים הקיימים בנושא הבטיחות. תכנית בטיחות וסקר סיכונים ייחודי מותאמים לכל פרויקט. הציוד עובר ביקורת שבועית על ידי ממונה הבטיחות הפנימי; באתרי הבנייה מקפידים על שילוט ואמצעי אזהרה.
בנייה ירוקה: החברה חברה בארגון LEED הבינלאומי ומשלבת פרקטיקות בנייה ירוקה מתקדמות ומייעצת לחברות רבות בתחום.
יציבות פיננסית: יציבותה הפיננסית של החברה לאורך עשרות שנים נובעת מהגישה השמרנית שלה הנהלתה בכל הקשור לניהול סיכונים.

ערכים וחזון
• "אנו מתייחסים ללקוחות שלנו כאל בני משפחה וכשותפים פעילים בכל ההחלטות הנוגעות לפרויקטים, תוך שקיפות מלאה והגינות".
• "אנו דוגלים במצוינות אישית ומאמינים שעבודת צוות ושיתוף פעולה יובילו לתוצאות הטובות ביותר".
• "אנו שואפים למצוינות תפעולית, צמיחה, חדשנות ופיתוח טכנולוגי, לגיוון ופיתוח ההון האנושי בחברה, ולהעצמת היכולות של יניב הנדסה בתחום הבנייה".

 

אולי יעניין אותך גם


בדיקה מיוחדת של BDI – שוק הדיור המוגן הפרטי 2019

מוערך כי היקף ההכנסות השנתי של שוק הדיור המוגן הפרטי בישראל (לא כולל בתי אבות ציבוריים ודיור מוגן ממשלתי) נאמד בכ- 2.35 מיליארדי שקלים. אבחנה בין דיור מוגן פרטי לבתי אבות במסגרות השונות מעלה כי בתי האבות מהווים כ- 65% משוק הדיור לאוכלוסיית הקשישים, בעוד שוק הדיור המוגן הפרטי מהווה כ- 35% ממנו. מספר בתי […]

חקירה באזהרה – מאת עו"ד אלעד שאול משרד אלעד שאול ושות'

חקירה פלילית תקינה שמבוצעת על ידי משטרת ישראל או כל גוף חוקר אחר (רשות התחרות, רשות המיסים, רשות הגנת הפרטיות וכדומה), מתחילה לאחר שנפתח תיק, מתויקת בו תלונת המתלונן ונערכת בדיקה ראשונית של טענותיו.