BDI

קבוצת תדהר

ייזום, בניה ושיווק של מבני מגורים, מסחר ותעשייה ופעילות בתחום עבודות הגמר והנכסים המניבים בישראל ובחו"ל.

פרופיל

שנת הקמה 1993
כתובת רח' התדהר 14, רעננה - ראה מפה
טלפון 09-7766111 ,3604*
פקס 09-7766100
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.tidhar.co.il
   

מנהלים

גיל גבע, מייסד ושותף, יו"ר ומנהל עסקים ראשי, קבוצת תדהר

גיל גבע

מייסד ושותף, יו"ר ומנהל עסקים ראשי

אריה בכר, נשיא הקבוצה, קבוצת תדהר

אריה בכר

נשיא הקבוצה

מארק וייסמן, שותף, קבוצת תדהר

מארק וייסמן

שותף

אודי שרביט, מנכ"ל, קבוצת תדהר

אודי שרביט

מנכ"ל

אודות


מחזון, למציאות - שילוב של חזון, ערכים, שיטות ניהול והנדסה מתקדמות, הוא שהפך את תדהר מחברה קבלנית צעירה ושאפתנית שהוקמה בשנת 1993 למה שהיא היום: קבוצת נדל"ן מובילה ודינאמית, היוזמת ובונה פרויקטים רבים בישראל ובחו"ל והמפתחת בהתמדה בסיס נכסים איתן.

פעילות הקבוצה
הקבוצה פועלת בחמישה תחומים עיקריים באמצעות חטיבות מתמחות, תוך שימת דגש רב על תפישת הפעלה קוהרנטית וסנכרון מיטבי. זאת, על מנת להשיג רציפות בתהליכי הניהול והביצוע בפרויקטים ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר תוך מקסום הערך המוסף שלה ויכולותיה השונות:
חטיבת הייזום וההשקעות – החטיבה מטפלת בכל שרשרת הערך ללקוח, החל משלב האיתור, הרכישה והשבחת הקרקע, דרך תהליכי התכנון, הרישוי, השיווק והמכירות ועד מסירת הדירה ללקוח. המיקוד האסטרטגי המרכזי של החטיבה הינו בתחום המגורים והמשרדים ובשנים האחרונות, היא פועלת גם בתחום המלונאות וכן מקימה מרכזים מסחריים. החטיבה מציעה ללקוחותיה מגוון מסלולי התקשרות, כגון: שיווק כיזם ושירותי ניהול כוללים לפרויקטים וכן, מובילה בתחום הייזום והבנייה של פרויקטי התחדשות עירונית.
חטיבת הביצוע – תדהר בנייה בע"מ, מהחברות הקבלניות המובילות בענף, מביאה לידי ביטוי את אחת מיכולות הליבה המובהקות של הקבוצה – הביצוע. החטיבה מבצעת פרויקטים עבור תדהר השקעות ועבור יזמים אחרים בשוק הנדל"ן. היכולות הגבוהות והמקצועיות, שהפכו לשם דבר ולמודל לחיקוי בענף כולו, מאפשרות לחברה לבנות מגה פרויקטים – מהגדולים ומהמורכבים בארץ. עד היום, הקימה החברה מעל 250 פרויקטים בארץ ובעולם ומסרה למעלה מ16,000- דירות ומעל מיליון וחצי מ"ר של נדל"ן מסחרי.
חטיבת הנכסים המניבים – בבעלותה של הקבוצה נכסים מניבים איכותיים, בשטח כולל של מעל 250,000 מ"ר, הממוקמים בפריים-לוקיישנים בארץ ובחו"ל. נכסים אלו משמשים בסיס הון מוצק לקבוצה, הנהנית משטף הכנסות יציב.
חטיבת עבודות הגמר – מובילת שוק בזכות עצמה ומהווה את אחד ממנועי הצמיחה של הקבוצה. החטיבה מתמחה בנדל"ן עסקי ומציעה ללקוחותיה מסלול התקשרות ייחודי וחבילת פתרונות מקיפה, הכוללת: תיאום, תכנון וביצוע לכל מערכות המבנה ועבודות הגמר – עד למסירת חלל עסקי מושלם ללקוח.
החטיבה הבינלאומית – בנוסף לפעילותה בישראל, פועלים תדהר ובעלי השליטה בה, בסרביה, בבולגריה, בארצות הברית ובגרמניה. במסגרת פעילות זו, מוקמים מספר פרויקטים למגורים ולתעסוקה, ביניהם – AirportCity בעיר בלגרד – פארק תעסוקה רחב ידיים, שבסיום בנייתו יכלול כ-200,000 מ"ר של שטחי משרדים ומסחר. הפרויקט, שמוקם בשיתוף עם קבוצת אפריקה ישראל, זכה בשנת 2006 בפרס הפרויקט הטוב ביותר במזרח אירופה, בקטגורית הבנייה למשרדים.

ערכים מובילים
ערכיה המובילים של תדהר: אמינות, מיקוד בלקוח, מצויינות אישית וארגונית, מחוייבות לתוצאות, עבודת צוות ועמידה קפדנית בלוחות זמנים – מלווים את הקבוצה בכל עשייתה ומהווים למעשה את ה- DNAהארגוני שלה. ערכים אלה הם גם ערכיהם האישיים של כל אחת ואחד ממנהליה ועובדיה, אשר מטביעים את חותמם במוצריה ובשירותיה השונים של הקבוצה.

חזון הקבוצה
חזון הקבוצה, כפי שגובש ע"י עובדיה, אשר הופכים אותו יום יום למציאות בשטח:להיות חברת הבנייה המובילה בישראל, בעלת פריסה גלובלית, המטפחת ערכי מצוינות וחדשנות ומהווה מודל לחיקוי • להיות חברה צומחת, רווחית ויציבה, המפתחת ומתגמלת את עובדיה ומהווה עבורם בית ומקור לעוצמה ולגאווה • תדהר שואפת לתרום לחברה ולכלכלה תוך מעורבות בקהילה, פיתוח מקומות עבודה ושיפור שיטות הבנייה והניהול.

רוח תדהר
כקבוצה איתנה ומגובשת להפליא של אנשים איכותיים, האוחזים בסולם ערכים דומה ועובדים עבודת צוות אמיתית, יצרו יחד אנשי תדהר תרבות ארגונית, ערכית וייחודית, המהווה את הבסיס לעשייה בכל תחומי פעילותה של הקבוצה. תרבות זו, "רוח תדהר" כלשון אנשיה, משמשת כמצפן הארגוני, המסמן את דרכה של תדהר לאורך שנות קיומה.

השירות כערך מוביל
תדהר הינה ארגון מוכוון לקוח, אשר רואה בלקוחותיו את הנכס המרכזי שלו. ככזו, מונעת תדהר ע"י צרכיהם המשתנים של לקוחותיה, אליהם היא מתאימה מעת לעת את מוצריה ואת סל שירותיה.
שקט נפשי וחוויית לקוח חיובית ונעימה מהווים ערך מוסף משמעותי עבור לקוחות תדהר, אשר מציבה את שביעות הרצון שלהם כמטרה הנמדדת מדי יום ומפעילה מוקד שירות לקוחות ייחודי בענף, הפועל 24 שעות ביממה – 7 ימים בשבוע.פעילותה הייחודית של הקבוצה בתחום שירות הלקוחות זיכתה אותה בשורה ארוכה של פרסים. בין היתר, זכתה תדהר בשנת 2018 בפעם השישית במקום הראשון בתחרות מצוינות בשירות של המי"ל.

יכולות ניהול
עם השנים פיתחה תדהר מתודולוגיה ייחודית לניהול וביצוע פרויקטים, המושתתת על מגוון עשיר ורחב של תהליכים, כלים ושיטות – בסיס הידע של תדהר. באמצעות "מערכת העצבים הדיגיטלית" של הקבוצה ומערכות המידע המתקדמות שלה, זמין כל הידע הארגוני לכל עובדי הקבוצה במשרדים השונים ובאתרי הבנייה. תדהר היא ארגון לומד המעודד תרבות של תחקיר והפקת לקחים שוטפת. הקבוצה מאורגנת במבנה דינמי ו"שטוח" אשר מאפשר בקרה מרבית, יעילות, גמישות ויכולת התארגנות מהירה למשימות השונות.

איכות ומצוינות
השאיפה המתמדת למצוינות הביאה את תדהר לפתח כלים חדשניים, מתודות ניהול ושיטות תיכנון וביצוע ייחודיות. אלו מאפשרים לה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהציבו מנהליה, לנהל ולבצע את הפרויקטים באיכות ובזמן הדרושים ולקצור הצלחות בכל פעם מחדש. מערכות התכנון, הניהול והמידע של תדהר הן מהמתקדמות בענף הבנייה הישראלי ומהוות מודל לחיקוי ולמידה מצד חברות מתחרות. תדהר אינה מתפשרת בכל הקשור לאיכות, והיא מחויבת לה בכל תחומי פעילותה.על פועלה והישגיה בתחום האיכות הייתה תדהר לחברת הנדל"ן הראשונה והיחידה עד היום שזכתה בפרס הלאומי לאיכות ולמצוינות ע"ש יצחק רבין ז"ל, וב2009- זכתה תדהר במקום הראשון לארגונים קטנים בפרס יוקרתי זה.

עוצמה פיננסית
נתוניה הפיננסיים של הקבוצה מצביעים על איתנותה הכלכלית ובסיס הונה היציב. בנוסף לרקורד הפיננסי המרשים שלה, נהנית תדהר ממוניטין רב בקרב הגופים הפיננסיים המלווים אותה והשותפים לפעילותה בארץ ובעולם. לאור זאת, מחזיקה הקבוצה ביכולות גיוס הון משמעותיות, המאפשרות לה ליזום ולהקים פרויקטים רחבי היקף בזמני שיא ולהפוך חזון למציאות.