BDI

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ

פיתוח, ייצור ושיווק תרופות ופתרונות בריאות ממוקדי-מטופל באיכות גבוהה וחומרי גלם פעילים לתעשיית התרופות הגלובלית

פרופיל

שנת הקמה 1901
כתובת רח' בזל 5 , ת.ד. 3190, פתח תקווה 49131- ראה מפה
טלפון 03-9267267
פקס 03-9234050
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.tevapharm.com
   

מנהלים

קאר שולץ, נשיא ומנכ"ל, טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ

קאר שולץ

נשיא ומנכ"ל

ד"ר סול בארר, יו"ר הדירקטוריון, טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ

ד"ר סול בארר

יו"ר הדירקטוריון

אודות


טבע היא מובילה עולמית בגנריקה, עם טיפולים חדשניים בתחומים רפואיים נבחרים כולל מערכת העצבים המרכזית, מיגרנה, הפרעות תנועה, כאב ונשימה. אנו מספקים תרופות גנריות באיכות גבוהה בכל תחום טיפולי כמעט, בכדי להתמודד עם צרכי מטופלים אשר אינם זוכים למענה מספק ולהנגיש טיפולים מתקדמים ליותר אנשים ברחבי העולם. יש לנו נוכחות מבוססת בגנריקה, תרופות מקור, תרופות ללא מרשם וייצור חומרים כימיים פעילים. טבע מתבססת על מורשת בת למעלה מ-115 שנה ומערך מו"פ מאוחד, בסיס תפעולי חזק ותשתית גלובלית נרחבת. אנו חותרים לפעול באופן אחראי ברמה החברתית והסביבתית. המטה הגלובאלי שלנו ממוקם בישראל, יש לנו מתקני ייצור ומחקר ברחבי העולם, ועובדינו המחויבים לאפשר את שיפור בריאותם וחייהם של מיליוני מטופלים.

• פריסה גלובלית, השפעה משמעותית על הבריאות בעולם ובישראל
• טבע מעסיקה למעלה מ-40,000 עובדים בכ-60 מדינות ברחבי העולם
• טבע מציעה את מגוון התרופות הרחב ביותר בעולם, כאשר 1 מכל 5 מרשמים בישראל ו-1 מכל 9 מרשמים בארה"ב הוא למוצר של טבע
• בזכות תרופותיה הגנריות נחסכים למערכת הבריאות בישראל למעלה ממיליארד שקלים בכל שנה ובשל כך תרופות וטיפולים חדשניים הופכים נגישים להרבה יותר מטופלים
• בישראל ממוקם אחד ממרכזי הייצור המובילים של החברה בעולם ולצדו מתקיימת פעילות מחקר ופיתוח משמעותית בכל תחומי הפעילות הפרמצבטית

אסטרטגיית החברה
מדי יום, אנו בטבע מפתחים, מייצרים ומשווקים תרופות איכותיות וחדשניות, המאפשרות לכמעט 200 מיליון אנשים ברחבי העולם ימים טובים יותר.
אנו שואפים להיות בין הטובים בתעשייה, לשמר את מעמדנו המוביל בשוק הגנרי ולטפח צבר משמעותי של תרופות איכותיות, ובכלל זה בתחום הצומח של הביופרמצטיקה.
הכל התחיל כאן בישראל, והיום, עם למעלה מ-115 שנות ניסיון אנו – כמובילי שוק הבריאות בישראל – גאים להיות אחת מחברות הפארמה המובילות בעולם, וחברת הגנריקה הגדולה בעולם.
ההבנה והידע הרב שלנו בבריאות, על שלל נגזרותיה, מאפשרים לנו להעניק מענה רב-ערך לצרכי המטופלים, בני המשפחה המטפלים ולמערכות הבריאות, ולהפוך את טבע בישראל למדינה מרכזית במערך הגלובלי של החברה.

העבודה והזדמנויות פיתוח:
טבע, חברת הפארמה הגלובאלית והבינלאומית הגדולה בישראל. ככזו,נהנים עובדי החברה מהזדמנויות פיתוח קריירה הן רוחביות והן אורכיות, שלא ניתן למצוא בשום חברה אחרת בישראל!
בין אם מדובר במדענים העובדים בפיתוח תרופות חדשות, עובדים בתפקידי פיתוח עסקי/שיווק או עובדי מטה או תפעול, בטבע – העובדים חשופים למגוון רחב של טכנולוגיות וכלים מהמובילים בעולם, בפיתוח וייצור תרופות הן כימיות והן ביולוגיות.
כיום בשוק התעסוקה הגלובאלי והתחרותי, פיתוח מיומנויות רכות ובינאישיות, חשוב לא פחות מניסיון מקצועי. טבע כחברה המונה למעלה מ-40 אלף עובדים, אשר פועלת בעשרות שווקים, מאפשרת לעובדיה לצבור ניסיון ומיומנויות של עבודה מול ממשקים רבים , תרבויות, מערכות שונות ואינסוף אתגרים מקצועיים שונים, אשר מאפשרים לעובד לצבור סל של כלים ויכולות אשר ישמשו אותו בדרכו המקצועית.

רווחה – סל הרווחה של טבע הוא מהטובים במשק, ובמסגרתו מוענק מגוון רחב של הטבות רווחה, פנאי ונופש לעובדים ובני משפחותיהם, וכן הטבות ייחודיות לגמלאי החברה. טבע מלווה את העובד במעגל חייו האישי והמשפחתי ומעניקה הטבות ייחודיות ומתנות לו ולילדיו. בנוסף, אנו עורכים ימי כיף מפנקים לעובד ולמשפחתו ומציעים "נופש טבע" ביעדים אטרקטיביים ובסבסוד משמעותי. בנוסף, טבע מציעה לעובדיה ולבני משפחותיהם חבילת בריאות רחבה – הכוללת מגוון רחב של ביטוחי בריאות בתנאים אטרקטיביים ואפשרות לרכישת מוצרים ותרופות ללא מרשם במחירי עלות – המציבה את החברה כארגון מוביל בענף זה.

השקעה בילדי העובדים – מגן הילדים ועד האוניברסיטה טבע משקיעה משאבים רבים בילדי עובדי "טבע". מדובר בהשקעה לטווח ארוך, המחזקת ומטפחת את הקשר בין העובד וילדיו ובין טבע. טבע מלווה את ילדי ביה"ס החל מכיתה א' בהענקת שי בתחילת כל שנת לימודים, בהשתתפות במימון קייטנות בחופשת הקיץ וכן בהפקת קייטנות ייעודיות עבורם הנערכות באתרי טבע השונים בישראל. גם בבגרותם ממשיכה החברה לתמוך בילדי העובדים ומעניקה להם מענקי שכר לימוד, מימון לימודים אקדמאים ומלגות במסגרת מלגות שפלר למצטיינים.

תרבות ארגונית
בטבע, הייעוד שלנו – להיות חברה מובילה בגנריקה וביופרמצבטיקה ולשפר את חייהם של אנשים – הוא שמניע אותנו ודוחף אותנו, והוא הסיבה שבגינה אנחנו מגיעים לעבודה בכל בוקר.

אנו מממשים את הייעוד שלנו באמצעות הערכים העומדים לנגד עינינו ומנחים את ההתנהגות שלנו, את קבלת ההחלטות וההתנהלות האישית והמקצועית שלנו.
אנחנו גאים לעבוד בחברה שיוצרת שינוי לטובה בחייהם של אנשים, בכל יום מחדש, ומעניקה תקווה – גם אם היא לעיתים עודנה שביב. אכפת וחשוב לנו לאפשר בריאות טובה יותר לכמה שיותר אנשים ברחבי העולם. אנחנו מאמינים שמנהיגות מתחילה באנשים. לכן אנחנו תמיד לומדים אחד מהשני ופועלים בתיאום ובשיתוף פעולה ורותמים את הפוטנציאל המשותף שלנו לטובת המטופלים. נמשיך לחקור, לשאול שאלות ולחפש דרכים חדשות לענות על צרכיהם הקיימים והמתהווים של אנשים ומטופלים כדי לספק ערך אמיתי בדרך הייחודית לנו. בדרך ה'טבע'ית.

אחריות חברתית וקשרי קהילה
טבע פועלת לשיפור חייהם של המטופלים מזה 118 שנים. בשנה האחרונה אנו פועלים על מנת להרחיב את השפעתנו גם למעגלי התמיכה של המטופל – ובראשם בני המשפחה המטפלים (ה-Caregivers). חשוב לנו לשים זרקור על הקהילה העצומה והמסורה הזו המתמודדת עם קשיים רבים, ובראשם תחושת בדידות וחוסר הכוונה וידע שמובילים לא פעם גם לתחושת חוסר אונים. בנוסף, התחלנו להידבר ולשלב כוחות עם נציגי מגזרים רלבנטיים כדי לרתום לנושא את הגורמים המשפיעים בישראל ולהביא לשיפור במצבם של המטפלים. כבר היום טבע – בשיתוף עמותת Caregivers ישראל – מעמידה לרשות בני המשפחה המטפלים תוכן עשיר, רב-ערך ושימושי בנושא באתר טבע וכן הקמנו את קהילת "דואגים למטפלים" בפייסבוק שבאה לחזק, לתמוך ולהנחות את המטפלים במסעם המורכב, לצד מערך תמיכה דיגיטלי וטלפוני הזמין עבורם 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע. וזוהי רק ההתחלה.
לצד זאת, טבע שמה לה למטרה לחזק את ענפי הבריאות, החינוך והמדע בישראל: אנו מובילים מספר מיזמים יחד עם משרד החינוך – בין היתר, לוקחים חלק בקואליציית '5 פי 2', במטרה להצמיח את דור העתיד של המדענים בישראל על ידי מיקוד בלימודי המדעים והכימיה ברמה של 5 יחידות לימוד. יזמנו שיתופי פעולה עם גופים באקדמיה לבניית פלטפורמה לחדשנות מדעית ופיתוח כישרונות שיחזקו וישביחו את תעשיית התרופות בישראל.

מעורבות עובדים בקהילה
טבע יוזמת, תומכת ומעניקה לעובדיה אפשרויות מגוונות להתנדבות בקהילות שמסביב לאתרי טבע ברחבי הארץ במסגרת יום העבודה. במסגרת תכנית ההתנדבות כל עובד רשאי להתנדב 18 שעות בשנה בתשלום מלא. נוסף על כך מתגמלת החברה את הארגונים החברתיים בהם עובדיה מתנדבים במענקים לצורך הפעילות ובמענקי הערכה בסוף שנה המחושבים כנגזרת מהיקף השעות שתרמו עובדיה לארגון החברתי. בכל שנה תורמת טבע לעשרות ארגוני חולים בישראל, ויוזמת או שותפה בהפעלת תכניות לשיפור איכות חייהם.

אולי יעניין אותך גם


דירוג היציבות הפיננסית של הרשויות והמועצות המקומיות של CofaceBdi

בפעם השניה ברציפות – הרצליה היא בעלת היציבות הפיננסית הטובה בישראל מבין הערים הגדולות (מעל 40 אלף תושבים)

124,000 ישראלים הדרדרו לדרוג המעיד על סיכון גבוה לכשל פיננסי וחוסר יכולת לעמוד בהתחייבויות

ניתוח BDi-FICO לדרוג האשראי הפרטי בעקבות משבר הקורונה:
מספר ההלוואות המוגדרות "בעיתיות" בשל הקורונה עלה מ-354 באפריל ל-26,949 בסוף יוני