BDI

טל בננסון ושות', משרד עורכי דין

ליטיגציה אזרחית-מסחרית, בניית וליווי עסקאות ענק, כינוס נכסים ומקרקעין, בורר בסכסוכים מסחריים, ייצוג בכירים בסכסוכי עבודה

פרופיל

שנת הקמה 2001
כתובת רח' ז'בוטינסקי 7, מגדל משה אביב, קומה 35, רמת גן 5252007- ראה מפה
טלפון 03-6090222
פקס 03-6092211
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.btlaw.co.il
   
   

מנהלים

טל בננסון, מייסד וראש המשרד, טל בננסון ושות', משרד עורכי דין

טל בננסון

מייסד וראש המשרד

אודות


משרד עו"ד טל בננסון ושות' נמנה עם משרדי הבוטיק המובילים בישראל בתחום הליטיגציה האזרחית - מסחרית והמקרקעין וכבר מספר שנים ברציפות מדורג כמוביל בתחומו בדירוגים השונים, בהם: DUN's 100,.BDI המשרד נוסד בשנת 2001 על ידי עו"ד טל בננסון, המתמחה בתחום משנת 1995 וצבר ניסיון עשיר בייצוג לקוחות פרטיים ותאגידים בסכסוכים ובמחלוקות מורכבות כמו גם בבניה וליווי של עסקאות ענק.

במשרד בננסון ושות' "הכל אישי". המשרד רואה בכל לקוח בן משפחה, מזדהה עמו, ומעניק לו שירות אישי על ידי השותף המייסד, בזמינות מלאה ובליווי צוות עו"ד מנוסה, מוביל ומיומן. בכל תיק מושקעות כל האנרגיות, תוך הפיכת כל אבן במטרה, כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר ובאופן יעיל עבור הלקוח.

עו"ד טל בננסון
מייסד המשרד, עו"ד טל בננסון עוסק בייצוג לקוחות פרטיים ותאגידים בסכסוכים ומחלוקות מורכבות מאז שנת 1995.
עו"ד בננסון מכהן כבורר בסכסוכים מסחריים מורכבים וכיהן במשך שתי קדנציות כחבר בית הדין המשמעתי של לשכת עוה"ד בישראל.
כמו כן עו"ד בננסון מרצה במסגרות אקדמאיות וכן במסגרת המכון להשתלמות של לשכת עוה"ד.

תחומי התמחות המשרד
משרד בננסון ושות' הינו משרד בוטיק שליבת עשייתו בתיקים מורכבים ורחבי היקף בתחום הליטיגציה המסחרית על כל גווניה, המתבררים בערכאות השונות בבתי המשפט וביה"ד לעבודה. ההצלחה של משרד בננסון באה לידי ביטוי גם בתקדימים והלכות שנקבעו בתיקים אותם ניהל המשרד וזכה (לרבות בביהמ"ש העליון) והן בהישגים ללקוחות המשרד. אין זה מקרה שהתיקים המטופלים במשרד זוכים לא פעם להד תקשורתי נרחב, בהיותם בעלי משמעות רחבה ולא רק במישור הכספי אלא אף ובעיקר במישור הציבורי.

למשרד עו"ד בננסון ושות' מוניטין נרחב בשל הנחישות, העצמה, היצירתיות והישירות בהן הוא מיישם את המומחיות המשפטית, תוך חתירה עקבית ובלתי מתפשרת להשגת התוצאות המיטביות ללקוח בדרך תכליתית. המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים מורכבים הדורשים אסטרטגיה, טקטיקה, תוך שימת דגש על ראיה עסקית – כלכלית, לרבות פתרון משברים וסכסוכים.

המשרד מתמחה בתחום הסכסוכים ומאבקי שליטה בין שותפים, בעלי מניות ושליטה וכן בין בעלי זכויות בנכסי מקרקעין וזאת הן במסגרת הליכים המנוהלים על בסיס דיני החברות ו/או השותפויות, הן במסגרת דיני המקרקעין והן בהליכים המנוהלים בביהמ"ש למשפחה בכל הקשור לפן המסחרי והתאגידי של הסכסוך המשפחתי. התמחות ייחודית נוספת של משרד בננסון ושות' הינה בייצוג יזמים וכן דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, תחום בו מוביל המשרד בפסיקה תקדימית וכן, בהליכים כנגד בעלי מקצוע (לרבות עורכי דין ורואי חשבון); הליכים מורכבים בתחום המקרקעין (פינוי ובינוי, תביעות של קבוצות רוכשים) והליכים בייצוג בכירים בבית הדין לעבודה.

עבודת המשרד נשענת על מומחיות משפטית, תוך שילוב חשיבה ופעולות יצירתיות ומקוריות, המובילות להצלחה יוצאת דופן בפיצוח מצבים מורכבים. השילוב בין חשיבה יצירתית להבנה מעמיקה של עולם העסקים, מהווה בסיס לפתרונות מקוריים, יעילים וחדשניים ואף מוביל הליכים משפטיים קשים לכדי עסקים בריאים לכל הצדדים.
עורכי הדין במשרד הינם עו"ד ותיקים, בעלי ניסיון רב בניהול ההליכים המשפטיים באינטנסיביות ותוך שימוש נרחב במגוון כלים משפטיים, לרבות בסעדים זמניים של צווי מניעה ועיקולים, תפיסות מחשבים, כספות ורכוש בארץ ובחו"ל וכדומה.

משרד בננסון ושות' ועו"ד טל בננסון העומד בראשו, זוכים להבעת אמון והערכה בקרב עורכי הדין אשר שוב ושוב פונים ומבקשים את הייצוג בענייניהם הפרטיים והמקצועיים וכן מפנים לטיפול המשרד תיקים מורכבים וקשים.

סכסוכים בין שותפים
טיפול בסכסוכים בין שותפים, בעלי מניות, בעלי שליטה, לרבות במסגרת הליכי גירושין תחום בו נדרשת מיומנות ומומחיות משפטית בדיני חברות, באיתור הברחות נכסים ובתפיסת ומימוש זכויות.

תביעות קבוצתיות
משרד בננסון ושות' מתמחה בייצוג בהליכים משפטיים בפני בתי המשפט לערכאותיהם של קבוצות תובעים בתחום המקרקעין (לרבות קבוצות רכישה, קבוצות של בעלי זכויות) ובתחום המסחרי (בעלי מניות ו/או משקיעים שונים).

בניית וליווי עסקאות
משרד בננסון ושות' מטפל ומלווה את לקוחותיו במסגרת השקעות, מיזוגים ורכישות של עסקאות ובדגש על עסקאות מקרקעין, תוך מתן ליווי שוטף בכל שלבי העסקה והוצאתה אל הפועל, ובראיה משולבת של כלל ההיבטים העסקיים והמשפטיים.

מקרקעין
פרקטיקת המקרקעין במשרד בננסון ושות' מעניקה ללקוחות המשרד ליווי מקיף, הן בהיבט ניהול הליכים מורכבים והן בהובלה וליווי של פרויקטים בהיבט העסקי והמסחרי שלהם. הייצוג של גורמים משמעותיים בשוק הנדל"ן הישראלי, בהם יזמים, חברות בנייה וקבוצות רכישה, מסייע במציאת פתרונות יצירתיים לבעיות סבוכות במיוחד, החל מהליכי פירוק שיתוף וכלה בהליכי פינוי בינוי.

מלונאות
משרד בננסון ושות' מעניק ליווי מלא ושוטף לרשת מלונות קראון פלאזה בישראל (ת"א, אילת, ירושלים) המונים 1,700 חדרים ו-1,480 עובדים וכן, למלונות מלון בי אילת, מלון לה פלאייה אילת, מלון חוף מציצים בת"א ועוד. מתן הייצוג בתחום המלונאות מתחיל עוד בשלב בניית העסקה לבניית ו/או לרכישת בית המלון, לכל אורך המו"מ, ניסוח ההסכמים ועד לקלוזינג ואף ליווי שוטף של כל פעילות המלון לאחר מכן. מדובר על התמחות ייחודית של המשרד המחייבת מומחיות משפטית מתחומים שונים ולרבות המסחרי, דיני החברות, מימון ודיני העבודה, ושילובם לראיה מערכתית המאפשרת מתן ייעוץ משפטי מקיף ויעיל.

תביעות אחריות מקצועית
משרד בננסון ושות' הינו אחד מהמשרדים המעטים המתמחים בתחום הייחודי של הליכים משפטיים כנגד בעלי מקצוע ולרבות, רואי חשבון, שמאים, יועצי מס, מהנדסים ובעלי מקצוע המלווים ו/או מייעצים לפעילות חברות, תאגידים ציבוריים ואף פרטיים.

ליווי וייעוץ בפן המסחרי בדיני משפחה
אין זה סוד שלא פעם עוסקים סכסוכים בין בני משפחה בעניינים המחייבים מומחיות בתחום המשפט המסחרי. משרד בננסון ושות' מלווה את משרדי עוה"ד המובילים בישראל בתחום דיני המשפחה, בכל הקשור לפן המסחרי והתאגידי של הסכסוך המשפחתי לרבות הברחות רכוש, שליטה תאגידית ותביעות נגזרות, כמו גם מאבקי שליטה וחלוקת רכוש וזכויות המגולמות בתאגידים ישראליים ובין לאומיים.

אולי יעניין אותך גם


קריאת השכמה לעידוד ותמרוץ של פרויקטים משותפים לרשויות המקומיות ולמגזר הפרטי – נתן מאיר ושות'.

הקשר בין המגזר המוניציפלי והמגזר הפרטי ידע עליות וירידות במהלך שני העשורים האחרונים בכל הנוגע לביצוע פרויקטים משותפים. מהניסיון הרב שנצבר במשרדנו בליווי של פרויקטים עירוניים ניתן לומר כי קיים פוטנציאל רב בלתי ממומש לשיתוף פעולה הדוק יותר בין המגזר הפרטי לבין השלטון המקומי. שכלול של שיתוף פעולה שכזה עשוי להצעיד קדימה רשויות רבות בישראל […]

פיצויים בלשון הרע ובתביעות דיבה

פסיקת פיצויים בלשון הרע במקרים חמורים – הצצה לנעשה בחו"ל

ניהול נכון של אירועי חירום במפעלי תעשייה: לכבות את השריפה לפני שהיא פורצת – ד"ר עו"ד רות דגן ועו"ד חן תירוש, הרצוג פוקס נאמן

תארו את התרחיש הבא: מפעל תעשייתי מתכנן הרחבה של מתקן ייצור קיים. הוא מתקשר עם קבלן לצורך ביצוע עבודות תשתית למתקן. במהלך העבודות פוגע הקבלן בשוגג בצנרת שמובילה חומר מסוכן ושבטעות לא סומנה כנדרש. הפגיעה גורמת לדליפת חומר מסוכן המתפשט באזור ויוצר אירוע זיהום אוויר וריח בישוב שכן. כוחות חירום שמגיעים למפעל מבקשים מידע אודות החומר שדלף אולם המידע אינו זמין באופן מיידי בידי צוות החירום המפעלי. לאחר סיום האירוע וכנהוג במקרים כאלה, המשרד להגנת הסביבה מזמן את מנהלי החברה לשימוע, דורש לקבל את מסמכי התחקיר הפנימי ושוקל לפתוח בחקירה פלילית כנגד החברה ומנהלים בה. במקביל, תושבים מפעילים לחץ על המשרד בשל קרבתו ליישובם ופותחים בקמפיין ציבורי. בנוסף, השבתת המפעל לפרק זמן בעקבות האירוע גורמת לעיכוב באספקת סחורה ללקוחות, על כל המשתמע מכך.