BDI

שינדלר נחושתן מעליות בע"מ

ייצור, הרכבה ותחזוקה של מעליות, לרבות מעליות לבניינים גבוהים, דרגנועים ומסועים

פרופיל

שנת הקמה 1996
כתובת רח' גרניט 9, ת.ד. 9715, קרית אריה, פתח תקווה 4951408 - ראה מפה
טלפון 03-7214400
פקס 03-7214420
רשתות חברתיות
אתר החברה www.schindler.com
   
   

מנהלים

ענת כהן, מנכ"לית, שינדלר נחושתן מעליות בע"מ

ענת כהן

מנכ"לית

אודות


שינדלר נחושתן מעליות בע"מ הנה אחת מהחברות המובילות בארץ לייצור, הרכבה ותחזוקה של מעליות, לרבות מעליות מתוחכמות ומהירות במיוחד לבניינים גבוהים, דרגנועים ומסועים. החברה פועלת בישראל מאז שנת 1929. בשנת 1996 נרכשו מניותיה של נחושתן מעליות בע"מ על ידי חברת שינדלר השוויצרית - קונצרן המעליות והדרגנועים השני בגודלו בעולם והיצרן המוביל באירופה, המעסיק 66 אלף עובדים ברחבי העולם ובעל ותק של 146 שנה.

מנהלים בכירים נוספים

איציק אדרי

סמנכ"ל אגף השירות הארצי

יעקב רזלן

סמנכ"ל שיווק ומכירות ארצי

סיון גבאי

סמנכ"לית הרכבה ארצית

רונית נועם

סמנכ"לית כספים

פול פידר

דירקטור הנדסה ותמיכה טכנית

ילנה מסחרי

סמנכ"לית משאבי אנוש

פעילותה הגלובלית של שינדלר נחושתן מעליות מאפשרת לה לשלב את הניסיון והידע המקומי בייצור, בהרכבה, בתמיכה ובמתן שירות, עם היכולת של החברה העולמית לספק מעליות ודרגנועים מורכבים ביותר, המותאמים לכל דרישה ארכיטקטונית. שינדלר נחושתן מתאימה עצמה לתוואי המבנה ומספקת מענה, הן באמצעות קו המוצרים הרחב והמגוון של החברה, והן בפיתוח מעליות “תפורות" על פי דרישת הלקוח.

לחברת שינדלר נחושתן הוענק תו תקן (מס' 1310) ממכון התקנים למעליות נוסעים, ואישור כי מערכת ניהול האיכות בחברה מתאימה לדרישות התקן הישראלי והתקן הבינלאומי ת"י 2000:9002 ISO.

מבנה החברה

כל מחלקות החברה ערוכות לשרת את הקבלנים ומפעילי המתקנים הפרוסים ברחבי הארץ.

  • מחלקת מכירות הפרוסה בכל הארץ ונותנת מענה לקהל הלקוחות הגדול של החברה. בנוסף מלווה את הלקוחות במהלך חיי הפרויקט ונותנת פתרונות טכניים ומקצועיים.
  • מחלקת ההנדסה מתכננת ומתאימה את קו המוצרים המקומי לדרישות הקבלנים, נותנת מענה טכני לכל בעיה המתעוררת בשטח ובמקביל עוסקת בתחום המודרניזציה ושדרוג מעליות.
  • מחלקת ההרכבה פרושה במערך ארצי ומופעלת באמצעות עובדים מקומיים וקבלני משנה.
  • מחלקת השירות מספקת שירות למעליות באמצעות מערך השירות וסניפים הפרושים בכל רחבי הארץ. מחלקה זו מפעילה מוקד ממוחשב שמספק שירות מקצועי ומבטיח תחזוקה שוטפת 24 שעות ביממה*.
  • מערך השירות של שינדלר נחושתן דואג לתחזוקה שוטפת וחלפים מקוריים לכל אורך חיי המעלית. הטכנאים שרובם הנדסאים, הינם מעליתנים מוסמכים ומקבלים הכשרה במרכז ההדרכה של החברה.

 

בנוסף למחלקות הליבה הללו, פועלת מחלקת הכספים, וצוות הנהלה מסור עומד לשירות הלקוחות.

טכנולוגיה

שינדלר נחושתן, כחלק מקונצרן שינדלר העולמי, רואה עצמה כמובילה את חזית הטכנולוגיה של ענף המעליות בארץ. החברה החדירה לשוק הישראלי חידושים עולמיים בתחום המעליות:

  • מערכת “פיקוד יעד" (Destination Control): המערכת, המכונה מיקוניק 10 ניחנת בסגולות אשר יביאו את הנוסעים ליעדם מהר יותר מכל מעלית אחרת בעלת מערכת קונבנציונלית.מיקוניק 10 מבצעת את המשימה ע"י בקשה מהנוסע להגדיר את יעדו לפני הגעת המעלית לקומה בה הוא מצוי באמצעות לוח מקשים (בפיקוד קונבנציונלי היעד מוגדר רק לאחר הכניסה למעלית).הקצאת נוסעים שלהם יעד משותף למעליות לפני הכניסה אליהן מאפשרת חלוקה מסודרת ומונעת התקהלויות וצפיפות בקומה ראשית, וכן מקצרת את זמן ההגעה ליעד בכ-30%. בנוסף, המערכת מביאה להפחתה בכמות עצירות ביניים בדרך לקומת היעד ומאפשרת מתן שירות למספר נוסעים רב בהרבה מזה שהיה ניתן במערך מעליות מסוים בהשוואה למערכות פיקוד קונבנציונלי.
  • מעליות ללא חדר מכונות Schindler 3300: מעלית זו מאופיינת בטכנולוגיה חדשנית המבוססת על התקנת הינע ללא ממסרה (גירלס). ההינע המתוחכם, בתוספת בקר בחוג סגור, מספק דיוק עצירה מרבי, כך שתא המעלית ומפלס הקומה מתלכדים ללא סטייה, כדי להבטיח כניסה ויציאה בטוחה של הנוסעים. הינע המעלית חסכוני בצריכת האנרגיה והודות לחומר ממנו עשויות רצועות ההנעה הוא אינו מפיק רעש – הן בתוך התא והן בבניין כולו. רצועות ההנעה מחליפות את כבלי הפלדה הרגילים. ניתן למקם את ההינע ישירות בראש פיר המעלית, דבר המאפשר ניצולת פיר גבוהה ופינוי מקום לתא מעלית גדול יותר.טכנולוגיה חדשה זו מאפשרת נסיעה חלקה ושקטה במעלית בנוחות מרבית. מעלית ללא חדר מכונה מאפשרת חיסכון בשטח הציבורי ויכולת להתקין מעליות במבנים שלא ניתן היה להתקין בהם מעליות בעבר. המעלית “ירוקה" בעלת תו תקן גרמני vdi
  • מעליות עם או בלי חדר מכונה 5500 Schindler: סדרת המעליות היוקרתית של שינדלר הנותנת מענה לכל סוגי הבניינים, מגורים, מסחר, משרדים, בתי חולים, בתי מלון ועוד. המעליות נותנות מענה לעומסים מ-630 ק"ג ועד 2,500 ק"ג ובמהירויות בין 1.0 מ'/שניה עד 3.0 מ'/שניה לגובה הרמה מקסימלי של 150 מ' ועד 50 קומות. המעליות מתאפיינות ברמת גימור הכי גבוהה בענף המעליות ובעלת אין סוף אפשרויות ארכיטקטוניות. מתאפיינת בהינע ללא ממסרה וברצועות ההנעה המבטיחות נסיעה חלקה ושקטה. המעלית “ירוקה" בעלת תו תקן גרמני vdi. פיקוד המעליות משלב את “פיקוד יעד" – destination control בעזרת מסכי נגיעה.

פיתוח מהיר של פתרונות מותאמים לרוח התקופה

שינדלר השיקה לאחרונה פתרונות בכל הנושא של שמירה על היגיינה והפחתת המגע במרחב הציבורי. בין מוצרים אלו נכללים: אפליקציה המאפשרת שליטה מהטלפון הנייד, מעברים חכמים ללא מגע, שירות קולי ועוד.

Schindler ClenCar ,Schindler ElevateMe App, PORT Technology & myPORT Public, Schindler CleanCall.

פרויקטים גדולים

חלק ניכר מצבר ההזמנות של החברה מקורו בפרויקטים גדולים. בשנים האחרונות הייתה שינדלר נחושתן שותפה בכמה מפרויקטי הבניה הגדולים בארץ כגון: פרויקט תוצרת הארץ , שדה התעופה תמנע לאילת ,פרויקט השוק הסיטונאי- גינדי ת"א, מגדלי עזריאלי, משרדי הממשלה בחיפה, בית חולים אסותא בת"א, מגדלי YOU, מגדלי תל אביב, בנק דיסקונט, בית מני של בנק לאומי, מגדל אשפוז אריסון באיכילוב, מגדלי אקירוב, מגדל עתידים, מלון וולדרוף אסטוריה ירושלים, מפעלי חמצן בהרצליה, מגדל השחר, מגדלי הארבעה ומגדלי שרונה בתל אביב. כמו כן, נמצאת שינדלר בעיצומם של התקנות בפרויקטים נוספים כגון : מגדלי רובינשטיין, M-TOWER, אמדוקס, מגדלי מאזדה פורד ועוד.

 

אולי יעניין אותך גם


משבר הקורונה- השפעתו של משבר הקורונה על מימון פרויקטים לבנייה

מגפת הקורונה שפקדה את מדינת ישראל, לא פוסחת גם על ענף הבנייה, ועלולה להעמיד יזמים ורוכשים רבים בפתחו של משבר כלכלי בענף, אשר יביא לעיכוב בתחילתם של פרויקטים חדשים, האטת קצב מכירות של פרויקטים קיימים, דחייה בביצוע תשלומים על ידי רוכשי דירות (ואי עמידה בהם כלל) ועיכוב במועדי מסירה של דירות בפרויקטים קיימים.

.New Trends in Israeli M&A in 2018 – Adv. Micki Shapira – Yigal Arnon & Co

From the resurgence of cybersecurity to deals seeking to bring cannabis firms to stock exchanges, here are the trends that shaped Israeli M&A in 2018

זינוק של כ- 80% במספר החברות מתחום ההתחדשות העירונית שנכנסו לקשיים בעקבות משבר הקורונה

על פי נתוני חברת המידע העסקי CofaceBdi מאז תחילת משבר הקורונה חל גידול של כ- 80% במספר החברות שנקלעו לקשיים בתחום ההתחדשות העירונית.