BDI

גרנות שפייזר, עורכי דין

משפט אזרחי ומסחרי

פרופיל

שנת הקמה 2018
כתובת רח' הברזל 38, תל אביב 6971054- ראה מפה
טלפון 077-8066600
פקס 077-8066601
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.grs-law.co.il
   
   

מנהלים

אורן שפייזר, שותף בכיר – מייסד, גרנות שפייזר, עורכי דין

אורן שפייזר

שותף בכיר – מייסד

שי גרנות, שותף בכיר- מייסד, גרנות שפייזר, עורכי דין

שי גרנות

שותף בכיר- מייסד

אודות גרנות שפייזר, עורכי דין


גרנות שפייזר הינו בוטיק משפטי דינמי וחדשני המטפל בכל תחומי המשפט המסחרי והעסקי. בלב הגישה המקצועית של המשרד עומדת האמונה שכל לקוח הוא מיוחד ולכל לקוח צרכים משלו. על בסיס גישה זו עושה צוות המשרד כמיטב יכולתו על מנת להעניק לכל לקוח את השירותים המשפטיים המקצועיים והטובים ביותר, תוך מתן יחס אישי וייעוץ קרוב החורג לעתים קרובות מהייעוץ המשפטי המסורתי, תוך הפגנת נחישות, בחינה מתמדת של התמונה הכוללת והאסטרטגית לצדם של פרטי הפרטים, וחתירה עקבית להשגת התוצאה המיטבית עבור לקוחותינו. הצוות המקצועי של המשרד מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר במגוון רחב של תחומי עיסוק, המסייע בידינו להעניק ללקוחות המשרד שירות באיכות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על תודעת שירות גבוהה. גרנות-שפייזר הינו הנציג הבלעדי בישראל של רשת עורכי הדין הבינלאומית Lexlink, ארגון המאגד משרדי בוטיק מסחריים מובילים ברחבי העולם. כמו כן, המשרד חבר ברשת IADC - רשת בינלאומית של עורכי דין מובילים בתחום הליטיגציה.

למשרד שורה ארוכה של לקוחות מהגדולים והמובילים במגזר העסקי בישראל, עמם נמנים תאגידים פרטיים וציבוריים, גופים מסחריים-עסקיים ואנשי עסקים ישראלים וזרים, וכן חלק ניכר מחברות הביטוח הגדולות במשק. למשרד ניסיון רב וקשרים, והוא מייצג לקוחות במגזר העסקי בראייה אסטרטגית של צרכי הלקוח בארץ ובעולם.

עו"ד שי גרנות – שותף בכיר ומייסד
עו"ד גרנות מתמחה בליטיגציה מסחרית ואזרחית, לרבות סכסוכים חוזיים; מאבקי שליטה בחברות ותביעות נגזרות; מכרזים; ייצוג בתי השקעות, ברוקרים, חתמים, נאמנים, וליטיגציה של שוק ההון; דירקטורים ונושאי משרה בתאגידים וברשויות מקומיות; סכסוכי נדל"ן; קנין רוחני; אחריות מקצועית של בעלי מקצועות חופשיים (כדוגמת עורכי-דין, רואי חשבון, שמאים ומהנדסים); משפט מנהלי; ועוד. עו"ד גרנות מתמחה גם בביטוח, ומייצג את מרבית חברות הביטוח בישראל, כמו גם חברות ביטוח זרות; וכן עוסק בליווי שוטף של תאגידים ובעריכת עסקאות, מקומיות ובינלאומיות.
עו"ד גרנות נמנה עם עורכי-הדין המובילים בישראל בתחומי הליטיגציה והביטוח, ומשמש גם כמגשר בסכסוכים מסחריים ועסקיים.

עו"ד אורן שפייזר – שותף בכיר ומייסד
עו"ד שפייזר הינו בעל ניסיון רב בכל תחומי המשפט העסקי-מסחרי, מומחה במשפט תאגידי ומסחרי, ליווי שוטף של תאגידים, עריכת עסקאות, מקומיות ובינלאומיות, היי-טק, ועוד. לעו"ד אורן שפייזר מוניטין וניסיון מיוחדים בכל הקשור לליווי עסקאות בינלאומיות – cross border – הן בייצוג גורמים זרים הפועלים בישראל והן בייצוג חברות ישראליות, וכן בליווי חברות סטארט-אפ.

תחומי ההתמחות של משרד גרנות שפייזר
ליטיגציה מסחרית – המשרד מטפל בתביעות מורכבות ובהליכי בוררות העוסקים בסכסוכים עסקיים ומסחריים, בעלי מורכבות משפטית ועובדתית רבה, והיקפים כספיים גדולים; במאבקי שליטה בחברות, ובסכסוכים בין בעלי מניות ובין שותפים; תביעות נגזרות; ליטיגציה של שוק ההון, וייצוג של בתי השקעות, ברוקרים, חתמים, ונאמנים; ייצוג של דירקטורים ונושאי משרה בחברות וברשויות מקומיות; סכסוכים חוזיים; סכסוכים בנוגע לנדל"ן ופרוייקטים מורכבים; מכרזים; ייצוג בעלי מקצועות חופשיים בתביעות אחריות מקצועית; ועוד.
בהיותו של המשרד משרד בוטיק המתמחה בליטיגציה מסחרית ברמה הגבוהה בארץ, מעניק המשרד טיפול ליטיגטורי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר המתאימה למשרדים הגדולים בישראל, תוך הפגנת נחישות לצד יצירתיות ומעוף, בחינה מתמדת של התמונה הכוללת והאסטרטגית לצדם של פרטי הפרטים, טיפול דינמי בזמני תגובה קצרים מאד, וחתירה עקבית להשגת התוצאה המיטבית עבור לקוחותינו.
ביטוח – המשרד מייצג זה שנים ארוכות את חברות הביטוח הגדולות במשק הישראלי, וכן חברות ביטוח זרות. במסגרת זו, המשרד מייצג את חברות הביטוח ביישוב סכסוכים וליטיגציה בכל היבטי עולם הביטוח, לרבות מול מבטחי משנה זרים. בנוסף, ייצג המשרד במהלך השנים מבוטחים של חברות הביטוח, באלפי תיקים, בעלי אופי מסחרי, שבהם הפעילו המבוטחים פוליסות ביטוח שונות. כמו כן, המשרד מנהל פיקוח מבוקר (מוניטורינג) מטעם חברות הביטוח, על עורכי הדין המייצגים, בתביעות רבות בעלות אופי מסחרי.
משפט מסחרי ודיני חברות – תחום המשפט המסחרי והתאגידי הוא בליבת הפעילות של המשרד. צוות המשרד פועל בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיו על מנת להעניק להם את השירות המקצועי ביותר והמותאם ככל האפשר לצורכיהם, בהתייחס לסקטור הפעילות שלהם, אופי הפעילות שלהם והזירה העסקית בה הם פועלים. המשרד מעמיד שירותים משפטיים הכוללים תכנון וגיבוש מבנה עסקאות, עריכת חוזים, ייעוץ מסחרי, הסכמי מימון, הסכמי הפצה, הסכמי מכר, הסכמי זיכיון וניהול רשתות זכייניות, הסכמי רישיון, הסכמי ייעוץ ועבודה. בתחום החברות פעילות המשרד כוללת הקמת תאגידים, הסכמי בעלי מניות, גיוסי הון, מיזוגים ורכישות, שינויי מבנה, ועסקאות השקעה בישראל ובחו"ל.
הייטק וסטארט אפים – צוות המשרד מבין את החשיבות הרבה בליווי עסקי ומשפטי מותאם לסטארט אפים, תוך הבנת הצרכים והאתגרים הייחודים של כל מיזם ומתן מענה מקיף גם להיבטים התפעוליים, הפיננסיים והמימוניים. השירותים שלנו כוללים מתן ייעוץ שוטף, החל משלב פיתוח וגיבוש הרעיון ועד לליווי הפעילות השוטפת של המיזם, מכירה או הנפקת החברה. הייעוץ ניתן בנושאי מיסוד התנאים המסחריים בין היזמים, גיבוש מודל עסקי, בניית מבנה מס אופטימלי, גיוס הון, השגת מימון ממשלתי, התקשרות עם חממות טכנולוגיות, עריכת הסכמי השקעה, ניהול משא ומתן וביצוע עסקאות מכירה.
יישוב סכסוכים בינלאומיים – המשרד מציע גם התמחות ייחודית וניסיון רחב היקף בייצוג לקוחות בסכסוכים מסחריים מורכבים שיש להם רכיב בינלאומי וחוצה גבולות, לרבות ייצוג וייעוץ ללקוחות בנושאים הקשורים למשפט בינלאומי פרטי, משפט בינלאומי פומבי, הגנה על השקעות זרות וסחר בינלאומי. הניסיון והמומחיות של המשרד בתחום זה נרכשו במשך שנים של ייעוץ וייצוג של לקוחות בסכסוכים בינלאומיים, לרבות בבוררויות בינלאומיות תחת כללי בוררות שונים. הצוות המשפטי של המשרד אף מציע ללקוחות המשרד מומחיות וניסיון ייחודיים בתחום יישוב הסכסוכים האלטרנטיבי, ובייחוד בתחום הבוררות – המקומית והבינלאומית.
מיזוגים ורכישות – למשרד ניסיון רב שנים בייצוג רוכשים ומוכרים בעסקאות מיזוג ורכישה פשוטות ומורכבות כאחד. המשרד מלווה את העסקה בכל שלביה, החל משלב תכנון מבנה העסקה, ניהול המשא ומתן, ניסוח מכלול מערך ההסכמים, עבודה מול גורמים ממשלתיים וגופי מימון שונים שאישורם נדרש לביצוע העסקה, וכלה בסגירת העסקה ויישומה. מארג היכולות האינטגרטיבי של צוות המשרד מאפשר לו לסייע ללקוחות מעבר לזווית הראייה המשפטית הצרה כדי להבטיח כי תהליך העסקה יהיה מוצלח ככל האפשר.
מכרזים ומשפט ציבורי ומנהלי – המשרד מייצג לקוחות עסקיים בהליכי ליטיגציה הנוגעים למכרזים שונים. בנוסף, המשרד מייצג עותרים בעתירות לבג"צ, ובייצוגם אל מול הרשויות השונות בתחומי המשפט המנהלי. כמו כן, המשרד מייצג בעתירות מנהליות רבות בתחומי ניהול רשויות מוניציפליות, והן בתחומים רבים נוספים.
לשון הרע ותקשורת – למשרד התמחות, ניסיון רב ופעילות ענפה בתחום לשון הרע ודיני תקשורת. המשרד מייצג הן תובעים והן נתבעים רבים, בהם גם אישי ציבור ונושאי משרה ברשויות מקומיות, בתביעות דיבה המוגשות כנגדם ועל-ידם; בנוסף, המשרד מייעץ לכלי תקשורת כתובה ואלקטרונית, ולמועמדים בבחירות לרשויות המקומיות בעיקר בקשר לתעמולת בחירות.

דירוגים


אולי יעניין אותך גם


במשק הישראלי עדיין פועלים 800 חברות ועסקים שהוקמו מלפני קום המדינה

העסקים שהוקמו לפני המדינה: "אבא שלי היה מסיים לעבוד ב-14:00"

הקרב על הבית : כתבה ממעריב על שוק הריהוט לבית

חברת המידע העסקי BDI בחנה את שוק הריהוט בישראל ומצאה כי שני שלישים מהחברות בענף נמצאות, בדרגת סיכון גבוהה שמשמעותה סיכוי ממשי לסגירת העסק. בחברה מסבירים, כי אחד הגורמים לעליית הסיכון הוא הירידה במספר הדירות המשוחררות, לשוק בעקבות מחיר למשתכן, שגוררת ירידה בביקוש מוצרי ריהוט. מתוך הכתבה של אלירן מלכי "הקרב על הבית" מעריב השבוע […]

אפקט וירוס הקורונה – גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג, שנהב ושות', עו"ד

אומנם מוקדם מדי לאמוד את הנזק הסופי בחיי אדם ואת העלויות הכספיות אשר תנבענה עד שמערכות בריאות הציבור יצליחו לבסוף להשתלט על וירוס הקורונה (או ליתר דיוק נגיף ה-Covid 19), אך ניתן להתחיל להעריך את הנזק שצפוי להיגרם לכלכלת סין בפרט ולכלכלה העולמית בכללותה.

הייטק והמו"פ צמחו במשבר הקורונה, במהלך 2020 נפתחו 38 אלף עסקים, 20% פחות מהשנה שעברה

     121,000 עסקים במשק בקשיים על פי נתוני חברת המידע העסקי Coface Bdi כ- 121,000 עסקים במשק הישראלי נמצאים נכון לסגר השלישי בקשיים המאיימים על הישרדותם. מתוכם 65,320 עסקים שנקלעו לקשיים כתוצאה ישירה ממשבר הקורונה. בחינה של מספר העסקים בקשיים לפי ענפים מגלה כי בענף הבנייה הנדל"ן והתשתיות כ- 3391 נקלעו לקשיים בשל משבר […]