BDI

אשטרום נכסים

חברה מובילה בתחום הייזום, ההקמה, הרכישה והניהול של נכסים מניבים בארץ ובחו"ל

פרופיל

שנת הקמה 1990
כתובת רח' יונה קרמנצקי 10, תל אביב 6789910 - ראה מפה
טלפון 03-6231435
פקס 03-6231332
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.ashtrom-properties.co.il
   
   

מנהלים

אברהם (רמי) נוסבאום, יושב ראש הדירקטוריון, אשטרום נכסים

אברהם (רמי) נוסבאום

יושב ראש הדירקטוריון

ירון רוקמן, מנכ"ל, אשטרום נכסים

ירון רוקמן

מנכ"ל

אייל כהן, סמנכ"ל הנדסה, אשטרום נכסים

אייל כהן

סמנכ"ל הנדסה

עידן סיגל, סמנכ"ל שיווק, אשטרום נכסים

עידן סיגל

סמנכ"ל שיווק

בני אוסמו, סמנכ"ל, אשטרום נכסים

בני אוסמו

סמנכ"ל

אבי שוכמן, סמנכ"ל נכסים, אשטרום נכסים

אבי שוכמן

סמנכ"ל נכסים

ערן טל, סמנכ"ל נכסים חברת אשלד, אשטרום נכסים

ערן טל

סמנכ"ל נכסים חברת אשלד

אביב פדידה, ע.מנכ"ל, אשטרום נכסים

אביב פדידה

ע.מנכ"ל

נטע לוקסנבורג, סמנכ"ל פיתוח עסקי, אשטרום נכסים

נטע לוקסנבורג

סמנכ"ל פיתוח עסקי

דודו דולה, סמנכ"ל כספים, אשטרום נכסים

דודו דולה

סמנכ"ל כספים

אודות אשטרום נכסים


חברת אשטרום נכסים מובילה בקבוצת אשטרום את תחום הייזום, ההקמה, הרכישה והניהול של נכסים מניבים בארץ ובחו"ל. החברה מנהלת נכסים מניבים בהיקף כולל של כ-730,000 מ"ר, מתחומי המשרדים, המסחר, התעשייה והלוגיסטיקה הפרושים בכל רחבי הארץ ובערים מרכזיות בעולם.

החברה צברה ידע וניסיון רב שנים בפעילותה, והיא נהנית ממוניטין רב ובסיס פיננסי איתן. יתרונות אלו מתבטאים באיכות השקעות החברה בארץ בחו"ל, המוכיחות עצמן לאורך השנים.
החברה מיישמת הלכה למעשה אסטרטגיית השקעה ארוכת טווח המתבטאת, בין היתר, בניהול עצמי של נכסיה ומבטיחה נכסים איכותיים ובעלי רמת תחזוקה גבוהה לשנים רבות.

קבוצת אשטרום
קבוצת אשטרום, מקבוצות הבנייה והנדל"ן הוותיקות, הגדולות והמובילות בישראל, נוסדה בשנת 1963 ומוחזקת ומנוהלת ע"י מספר משפחות על דורותיהן. הקבוצה מובילה פעילות ענפה ומגוונת בתחום הבנייה והנדל"ן, ומונה חברות מתחומי הבניה, התעשיות לבנייה, הזכיינות, המגורים והנכסים. בנוסף, הקבוצה פועלת בזירה הבינלאומית דרך פעילות רחבה באפריקה, מזרח אירופה וארה"ב. הקבוצה שומרת לאורך השנים על יציבות כלכלית וחוסן פיננסי, והיא נסחרת בבורסה לניירות ערך במדד תל אביב 35.

אשטרום נכסים – תחומי פעילות
משרדים ותעסוקה – החברה מחזיקה ומנהלת מגוון רחב של בנייני משרדים ומתחמי תעסוקה, בהם מתחמי הייטק וטכנולוגיה, המאוכלסים ע"י שוכרים מקשת המקצועות החופשיים, לצד חברות גלובליות מובילות בתחום ההייטק הפארמה ועוד. ההשקעות בתחום נעשות בדגש על פיתוח סביבתי, המאפשר ריאות ירוקות, דרכי גישה, סביבת עבודה דינאמית ועוד.
מסחר – החברה מחזיקה ומנהלת נכסים בתחומי המסחר והקמעונאות בפריסה ארצית. פורטפוליו הנכסים העשיר משלב מרכזי מסחר עירונים, קניונים ופרויקטים משולבי מסחר, המהווים דוגמה לאסטרטגיית הניהול ארוכת הטווח של החברה.
תעשיה ולוגיסטיקה – חברת אשלד, המוחזקת ע"י אשטרום נכסים בשיעור של 100%, עוסקת בפיתוח, ניהול והשכרת מבני תעשייה ולוגיסטיקה, הפזורים בכל רחבי הארץ, בעיקרם בפריפריה. לחברה שוכרים מגוונים והיא נהנית מתקופות שכירות ארוכות טווח לאור מצוינותה המקצועית.
Ashtrom Port – חברת בת של אשטרום נכסים, אשר הוקמה כחלק מחזון הניהול והשירות של החברה. Ashtrom Port הינה חברה המנהלת רשת מתחמי חללי עבודה משותפים ומספקת חווית עבודה ראשונה מסוגה עם מגוון שירותים ייחודיים המגדירים מחדש את האיזון שבין החיים לעבודה כגון: טרקלין עסקים, מרכז כנסים ואירועים, מתחם FITNESS הכולל חדר כושר ושיעורי סטודיו, חדרי ישיבות מאובזרים במגוון גדלים ועוד. המתחם הראשון נפתח בינואר 2021 בפארק ההייטק בהוד השרון ובהמשך צפויים להיפתח מתחמים נוספים בפרויקטים היזמיים שבבניה.
Ashtrom Properties Germany – החברה פועלת בגרמניה זה למעלה מעשור, ואוחזת בפורטפוליו מרשים הכולל 15 נכסים בהיקף של כ-180,000 מ"ר בערים מרכזיות בגרמניה, בהן דיסלדורף, המבורג, וולפסבורג, לייפציג, בובליגן, מנהיים, דורטמונד והסן.
Ashtrom Properties UK – פעילות החברה באנגליה החלה במאי 2019, מאז השלימה החברה רכישה שני מבני משרדים, בהיקף של כ-50,000 מ"ר, הממוקמים בליברפול ומנצ'סטר.

נכסים נבחרים – נכסים קיימים
מגדלי הוד השרון – ‘פארק הייטק הוד השרון', משתרע על שטח של כ-30 דונם באזה"ת נווה נאמן. הפארק מאופיין ב-5 מגדלי משרדים בשטח כולל של כ-70,000 מ"ר בנוי. במסגרת פעילות הייזום להשבחת נכסים קיימים של החברה מתוכנן קידום תב"ע עבור המתחם לבניית מגדל משרדים נוסף בהיקף של 60,000 מ"ר.
מרכז אאוטלט חוצות המפרץ – המתחם המסחרי הגדול בישראל, משתרע על פני שטח של כ-150,000 מ"ר, כולל תמהיל חנויות עשיר בכל הקטגוריות המסחריות.
קניון בת ים – קניון גדול ומרכזי בעיר בת ים, בבעלות אשטרום נכסים וקבוצת BIG, הכולל שטחי מסחר בהיקף של כ-30,000 מ"ר בשלוש קומות וכ-1,000 מקומות חניה.
נתניה – הנכס, המציע עירוב שימושים ומשלב מסחר, משרדים ואחסנה על פני ארבע קומות המשתרעות כל אחת על כ-3,000 מ"ר, ממוקם בחלקו הצפוני של אזור התעשייה בנתניה, וייחודו בצורת הרוטונדה – מבנה גלילי בעל קו אדריכלי.
מרכז מסחרי שהם – המרכז המסחרי המשמעותי בשוהם ממוקם בלב הישוב, וכולל מגוון שירותים ומוסדות.
קניון ראש פינה – הקניון ממוקם בצפון הארץ, המהווה פנינה ארכיטקטונית אותנטית, הינו מרכז קניות פתוח בשטח של כ-7,500 מ"ר ובו שתי קומות מסחר מקורות.
בית ויטה, בני ברק – זהו הפרויקט הוותיק מבין שלושה פרויקטים של החברה במרכז העסקים BBC בבני ברק וכולל כ-13,000 מ"ר בנוי של משרדים ומסחר.
מגדל V TOWER – מגדל המשרדים מצטרף לפורטפוליו נכסי החברה במתחם ה-BBC, שאת הקמתו הובילה החברה החל משלב הייזום, השיווק, הבניה, ועד האכלוס במלואו.
חברת אשלד – חברת בת של אשטרום נכסים המחזיקה ומנהלת נכסי תעשייה, אחסנה ולוגיסטיקה בהיקף של כ-200,000 מ"ר הממוקמים בכל הארץ.
נכסים בתכנון וביצוע
LYFE – מתחם העסקים החדש והגדול ביותר ב-BBC מבית אשטרום נכסים ודן נדל"ן, המשלב תכנון עילי, מיקום אסטרטגי מול פארק הירקון ובקרבה לרכבת הקלה, וסטנדרט ניהול ושירותים ראשון במעלה. הפרויקט עתיד לכלול 3 מגדלי משרדים וישתרע על פני כ- 200,000 מ"ר ושטחי מסחר בסביבת עבודה חדשנית ומתקדמת.
Ashtrom Campus יבנה – פרויקט משרדים מתקדם וחדשני, המתוכנן כקמפוס ירוק ומיועד לעובדי ומשתמשי הקצה של החברות המובילות במשק הישראלי, המציע כ- 85,000 מ"ר של שטחי תעסוקה בשלושה מבנים מרכזיים עם שטחי קומות נוחים לחלוקה, בשילוב שטחי תפעול ויצור נקי.
היצירה רמת גן – הקמת מגדל משרדים יוקרתי בלב מתחם הבורסה ברמת גן בפינת הרחובות אבא הלל והיצירה בשטח כולל של כ-50,000 מ"ר.
THE CAPITAL ירושלים – פרויקט עירוב השימושים הראשון מסוגו בירושלים המשלב משרדים, מגורים ומסחר המהווה את הסנונית הראשונה בפרויקט רובע הכניסה החדש לעיר. דיירי הפרויקט ייהנו מחוויה עסקית, חדשנית ומתקדמת, עם שפע של אפשרויות בחירה למשרדים, בכל גודל ולכל מטרה. מתחם ה-THE CAPITAL נבנה בשותפות עם קבוצת בליליוס, אק"ה נדל"ן ודרורי נדל"ן.
Ashtrom Comm-U תלפיות, ירושלים – מתחם עסקים חדשני הממוקם בלב תלפיות המתחדשת המשתרע על שטח של כ-50,000 מ"ר, מספק את השילוב המדויק בין עסקים, איכות וחוויה ומאפשר ליהנות מסביבת עבודה מתקדמת.
OliO בת ים – לצד קניון בת ים המתחדש יוקם מתחם מתקדם של עירוב שימושים המשלב מגדל מגורים, מגדל משרדים ומסחר. החיבור בין מגדל המשרדים לקניון יוצר סינרגיה מושלמת של חוויה ושירותים ויכול להתאים למגוון רחב של שוכרים מתחום הרפואה, אסתטיקה והמקצועות החופשיים. לפרויקט נגישות מירבית, סמוך לנתיבי איילון (מחלף יוספטל), דקות הליכה מהרכבת הקלה ובקרבת תחנת הרכבת יוספטל.
נס ציונה – פרויקט משולב למשרדים ומסחר במיקום אסטרטגי בציר המתפתח של נס ציונה על מגרש המשתרע על פני 7.5 דונם, בשותפות החברות The Service וג'יגה ניהול.
החברה מקדמת מספר תב"עות חדשות, במיקומים שונים, למטרת תוספת זכויות ושינוי יעוד בהיקף של כ-300,000 מ"ר (לשימושי תעסוקה, מסחר ומגורים).

 

אולי יעניין אותך גם


המהפכה המפחידה בייעוץ הפיננסי , דן צוק משרד עורכי דין

רשות ניירות ערך קוראת לנו לסמוך על "כוחות השוק", אבל אם כל אחד יוכל להעניק ייעוץ פיננסי – כפי שהרשות מציעה – אז נהיה בסכנה של ממש

איך ייראה שוק הדיור בעוד חמש שנים? תשאלו את מי שמכר 260 דירות בשלושה חודשים

ענף הנדל"ן, ובפרט שוק הדירות, מאופיין בעליית מחירים שלא היה כדוגמתה זה שנים רבות, וכפי שעולה מסקר בקרב חברות הבנייה

בדיקה מיוחדת של חברת המידע העסקי Coface Bdi על ענף המאפיות בישראל

בשנת 2021 צפוי היקף הכנסות ענף המאפיות בישראל להסתכם בכ- 1,450 מיליוני שקלים, גידול של כ- 16% ביחס לשנת 2020, זאת על רקע התאוששות המשק לאחר הסגרים והגבלות התנועה שאפיינו את שנת 2020.

124,000 ישראלים הדרדרו לדרוג המעיד על סיכון גבוה לכשל פיננסי וחוסר יכולת לעמוד בהתחייבויות

ניתוח BDi-FICO לדרוג האשראי הפרטי בעקבות משבר הקורונה:
מספר ההלוואות המוגדרות "בעיתיות" בשל הקורונה עלה מ-354 באפריל ל-26,949 בסוף יוני