BDI

ניו ארה New Era

ייזום, תכנון, ביצוע וניהול פרוייקטי נדל"ן, התמחות בהתחדשות עירונית.

פרופיל

שנת הקמה 2008
כתובת אריאל שרון 4, גבעתיים - ראה מפה
טלפון 03-9513953

מנהלים

אולג לוקינסקי, שותף ומנכ"ל, ניו ארה New Era

אולג לוקינסקי

שותף ומנכ"ל

אודות ניו ארה New Era


חברת New Era החלה פעילותה בחו"ל, לפני קרוב לעשור, בייזום, תכנון וביצוע של מגוון פרויקטים בתחומי המגורים, המסחר והמלונאות, תוך התמקדות בפרויקטי התחדשות עירונית רחבי היקף לרבות פרויקטי שימור ופרויקטים בדרגת מורכבות גבוהה. את נסיונה הבינלאומי מיישמת New Era בישראל במגוון פרויקטי התחדשות עירונית - תמ"א 38 ופינוי בינוי. לקוחות החברה נהנים מליווי צמוד לאורך כל התהליך, החל משלב התכנון ועד לשלב הגמר ולרשותם עומד צוות מקצועי ומנוסה מן השורה הראשונה בתחומי המשפט, הליווי והייעוץ הפיננסי, ניהול פרויקטים, פיתוח, הנדסה ועיצוב.

ה"אני מאמין" של New Era
חברת New Era רואה ביישום פרויקטי תמ"א 38 ותהליכי פינוי בינוי כפתרון לביקושי הדיור הגוברים בישראל, אשר מביא לחידוש פני הערים, הזרמת אוכלוסייה צעירה למרכזי הערים ומקדם הזדמנות לשוויון חברתי.
את לקוחותיה – הדיירים, רואה החברה כשותפים מלאים לדרך ומעצם כך מקפידה על מתן עדכונים ושיתוף במידע בשקיפות מלאה, לאורך כל שלבי הפרויקט.
בחברת New Era דוגלים בניהול תהליך שמתבסס על אמינות, מקצועיות ואיכות ללא פשרות. תהליך, שיספק לדיירים שקט נפשי לאורך כל הדרך עד להגעה לקו הסיום ללא מכשולים פיננסיים ובמסגרת הזמן שהוגדרה מראש.

אולג לוקינסקי – שותף ומנכ"ל החברה
לאולג לוקינסקי תואר ראשון בכלכלה ובתקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני (MBA) במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.
בנוסף ללימודיו בישראל, אולג הינו בוגר תכנית יוקרתית בתחומי ניהול ואסטרטגיה מבית הספר וורטון בארה"ב.
לאולג ניסיון בינלאומי, הנצבר במשך כשמונה שנים בניהול ובבקרת פרויקטי נדל"ן מורכבים במספר רב של מדינות. אולג בעל יכולת מוכחת בניהול תהליכים והשלמת פרויקטים בצורה מוצלחת ובמהלך לימודיו ועבודתו צבר גם ידע וניסיון בתחום הפיננסים והאסטרטגיה העסקית.

מקצועיות ואיתנות פיננסית
בעשר שנות פעילותה, מיצבה New Era את עצמה כאחת החברות המובילות בארץ בתחומה, לאחר שהשלימה פרויקטים מורכבים, בארץ ובחו"ל, בצורה יעילה ומוצלחת. המוניטין הרב שרכשה הקבוצה ברבות השנים נובע גם מיכולתה להציע פתרון מיטבי לאורך כל שלבי הפרויקט – החל מבניית קונספט עד להשלמת הביצוע והאכלוס תוך התחשבות בסביבה, במורכבות ההנדסית, באילוצים תכנוניים ורגולטוריים ובתוכניות העתידיות באזור. בנוסף לניסיון ולרמת המקצועיות הגבוהה, החברה מתאפיינת באיתנות פיננסית ויכולת להעמיד ערבויות בנקאיות, הנדרשות לביצוע כל הפרויקטים אותם היא מקדמת.

התמורה ללקוח
New Era מבצעת פרויקטים תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים, קטנים כגדולים, הקפדה על לוחות הזמנים ומזעור ההפרעה לאורח חיי הדיירים.
בסופו של התהליך מקבלים הדיירים דירה גדולה יותר, תשתיות מחודשות ומתקדמות, בניין מחודש ומעוצב והשבחה משמעותית של ערך דירתם.
הודות לצוות האדריכלים המוביל והתכנון הקפדני, מתאפיינים פרויקטי החברה בייחודיות עיצובית, לרבות עיצוב יוקרתי של החזיתות והשטחים המשותפים ומכאן אווירת המגורים האיכותית ממנה נהנים לקוחות החברה.
פרויקטי הפינוי בינוי של New Era מבטיחים לדיירים דירה חדשה, גדולה יותר מהדירה הקיימת, עם מפרט טכני גבוה בבניין חדש, הכולל את כל המערכות הטכניות החדשות והמתקדמות. במהלך ביצוע עבודות הבנייה הדיירים מתפנים לטובת מגורים חלופיים זמניים, במימון מלא של החברה.

פעילות בינלאומית מקיפה
לחברת New Era נסיון בינלאומי בייזום, תכנון, ביצוע וניהול פרויקטי נדל"ן רחבי היקף בתחומי המגורים, מסחר ומלונאות וכן בתחום התמחות הדגל של החברה – התחדשות עירונית.
לאורך שנות פעילותה, ביססה New Era את עצמה כאחת החברות המובילות עם צבר מרשים של מעל 350 פרויקטים מורכבים שהושלמו בהצלחה במספר מדינות במזרח אירופה בשטח כולל של כ-2.6 מיליון מ"ר.
בתחום ההתחדשות העירונית – המהווה את ליבת הפעילות של החברה, סיימה New Era בהצלחה מספר רב של פרויקטים – החל משלב איתור נכסים ומתחמים עם פוטנציאל להתחדשות עירונית, השלמת תהליך שינויי יעוד, דרך שלב התכנון והביצוע וכלה בשיווקם המוצלח של הפרויקטים, לרבות פרויקטי הריסה ובנייה ופרויקטי שימור.
האסטרטגיה העסקית של החברה מתבססת על מספר עוגנים הכוללים איתור הזדמנויות עסקיות, ניהול סיכונים, פיתוח וטיפוח שיתופי פעולה עסקיים ויכולת ניהול של הפרויקטים לאורך כל מחזור חיי הפרויקט.

אולי יעניין אותך גם


נגיף הקורונה – Novel Coronavirus – מיתר עורכי דין

כיצד על מעסיקים לנהוג במצב בו קיים חשש כי עובדיהם נדבקו בנגיף

סקר CofaceBdi בגלובס : 84% מהעסקים: הצעדים הכלכליים של הממשלה לא יסייעו להתאוששות עסקית

פורסם בגלובס: מסקר שביצעה CofaceBdi בקרב 500 מנהלים במגוון סקטורים במשק, עולה כי 38% מהחברות מעידות כי פעילותן נמשכת כרגיל, 56% פועלות במתכונת מצומצמת, ו-6% השביתו את הפעילות לחלוטין.

הייטק והמו"פ צמחו במשבר הקורונה, במהלך 2020 נפתחו 38 אלף עסקים, 20% פחות מהשנה שעברה

     121,000 עסקים במשק בקשיים על פי נתוני חברת המידע העסקי Coface Bdi כ- 121,000 עסקים במשק הישראלי נמצאים נכון לסגר השלישי בקשיים המאיימים על הישרדותם. מתוכם 65,320 עסקים שנקלעו לקשיים כתוצאה ישירה ממשבר הקורונה. בחינה של מספר העסקים בקשיים לפי ענפים מגלה כי בענף הבנייה הנדל"ן והתשתיות כ- 3391 נקלעו לקשיים בשל משבר […]