BDI

ניו ארה New Era

ייזום, תכנון, ביצוע וניהול פרוייקטי נדל"ן, התמחות בהתחדשות עירונית.

פרופיל

שנת הקמה 2008
כתובת אריאל שרון 4, גבעתיים - ראה מפה
טלפון 03-9513953

מנהלים

אולג לוקינסקי, שותף ומנכ"ל, ניו ארה New Era

אולג לוקינסקי

שותף ומנכ"ל

אודות ניו ארה New Era


חברת New Era החלה פעילותה בחו"ל, לפני קרוב לעשור, בייזום, תכנון וביצוע של מגוון פרויקטים בתחומי המגורים, המסחר והמלונאות, תוך התמקדות בפרויקטי התחדשות עירונית רחבי היקף לרבות פרויקטי שימור ופרויקטים בדרגת מורכבות גבוהה. את נסיונה הבינלאומי מיישמת New Era בישראל במגוון פרויקטי התחדשות עירונית - תמ"א 38 ופינוי בינוי. לקוחות החברה נהנים מליווי צמוד לאורך כל התהליך, החל משלב התכנון ועד לשלב הגמר ולרשותם עומד צוות מקצועי ומנוסה מן השורה הראשונה בתחומי המשפט, הליווי והייעוץ הפיננסי, ניהול פרויקטים, פיתוח, הנדסה ועיצוב.

ה"אני מאמין" של New Era
חברת New Era רואה ביישום פרויקטי תמ"א 38 ותהליכי פינוי בינוי כפתרון לביקושי הדיור הגוברים בישראל, אשר מביא לחידוש פני הערים, הזרמת אוכלוסייה צעירה למרכזי הערים ומקדם הזדמנות לשוויון חברתי.
את לקוחותיה – הדיירים, רואה החברה כשותפים מלאים לדרך ומעצם כך מקפידה על מתן עדכונים ושיתוף במידע בשקיפות מלאה, לאורך כל שלבי הפרויקט.
בחברת New Era דוגלים בניהול תהליך שמתבסס על אמינות, מקצועיות ואיכות ללא פשרות. תהליך, שיספק לדיירים שקט נפשי לאורך כל הדרך עד להגעה לקו הסיום ללא מכשולים פיננסיים ובמסגרת הזמן שהוגדרה מראש.

אולג לוקינסקי – שותף ומנכ"ל החברה
לאולג לוקינסקי תואר ראשון בכלכלה ובתקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני (MBA) במינהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.
בנוסף ללימודיו בישראל, אולג הינו בוגר תכנית יוקרתית בתחומי ניהול ואסטרטגיה מבית הספר וורטון בארה"ב.
לאולג ניסיון בינלאומי, הנצבר במשך כשמונה שנים בניהול ובבקרת פרויקטי נדל"ן מורכבים במספר רב של מדינות. אולג בעל יכולת מוכחת בניהול תהליכים והשלמת פרויקטים בצורה מוצלחת ובמהלך לימודיו ועבודתו צבר גם ידע וניסיון בתחום הפיננסים והאסטרטגיה העסקית.

מקצועיות ואיתנות פיננסית
בעשר שנות פעילותה, מיצבה New Era את עצמה כאחת החברות המובילות בארץ בתחומה, לאחר שהשלימה פרויקטים מורכבים, בארץ ובחו"ל, בצורה יעילה ומוצלחת. המוניטין הרב שרכשה הקבוצה ברבות השנים נובע גם מיכולתה להציע פתרון מיטבי לאורך כל שלבי הפרויקט – החל מבניית קונספט עד להשלמת הביצוע והאכלוס תוך התחשבות בסביבה, במורכבות ההנדסית, באילוצים תכנוניים ורגולטוריים ובתוכניות העתידיות באזור. בנוסף לניסיון ולרמת המקצועיות הגבוהה, החברה מתאפיינת באיתנות פיננסית ויכולת להעמיד ערבויות בנקאיות, הנדרשות לביצוע כל הפרויקטים אותם היא מקדמת.

התמורה ללקוח
New Era מבצעת פרויקטים תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים, קטנים כגדולים, הקפדה על לוחות הזמנים ומזעור ההפרעה לאורח חיי הדיירים.
בסופו של התהליך מקבלים הדיירים דירה גדולה יותר, תשתיות מחודשות ומתקדמות, בניין מחודש ומעוצב והשבחה משמעותית של ערך דירתם.
הודות לצוות האדריכלים המוביל והתכנון הקפדני, מתאפיינים פרויקטי החברה בייחודיות עיצובית, לרבות עיצוב יוקרתי של החזיתות והשטחים המשותפים ומכאן אווירת המגורים האיכותית ממנה נהנים לקוחות החברה.
פרויקטי הפינוי בינוי של New Era מבטיחים לדיירים דירה חדשה, גדולה יותר מהדירה הקיימת, עם מפרט טכני גבוה בבניין חדש, הכולל את כל המערכות הטכניות החדשות והמתקדמות. במהלך ביצוע עבודות הבנייה הדיירים מתפנים לטובת מגורים חלופיים זמניים, במימון מלא של החברה.

פעילות בינלאומית מקיפה
לחברת New Era נסיון בינלאומי בייזום, תכנון, ביצוע וניהול פרויקטי נדל"ן רחבי היקף בתחומי המגורים, מסחר ומלונאות וכן בתחום התמחות הדגל של החברה – התחדשות עירונית.
לאורך שנות פעילותה, ביססה New Era את עצמה כאחת החברות המובילות עם צבר מרשים של מעל 350 פרויקטים מורכבים שהושלמו בהצלחה במספר מדינות במזרח אירופה בשטח כולל של כ-2.6 מיליון מ"ר.
בתחום ההתחדשות העירונית – המהווה את ליבת הפעילות של החברה, סיימה New Era בהצלחה מספר רב של פרויקטים – החל משלב איתור נכסים ומתחמים עם פוטנציאל להתחדשות עירונית, השלמת תהליך שינויי יעוד, דרך שלב התכנון והביצוע וכלה בשיווקם המוצלח של הפרויקטים, לרבות פרויקטי הריסה ובנייה ופרויקטי שימור.
האסטרטגיה העסקית של החברה מתבססת על מספר עוגנים הכוללים איתור הזדמנויות עסקיות, ניהול סיכונים, פיתוח וטיפוח שיתופי פעולה עסקיים ויכולת ניהול של הפרויקטים לאורך כל מחזור חיי הפרויקט.

אולי יעניין אותך גם


הרווח על משקפי שמש בארץ הוא יותר מ–60%

5 רשתות האופטיקה המובילות מגלגלות מחזור שנתי של כ- 797 מיליון שקל וחולשות על נתח של כ- 44% מהשוק כולו. CofaceBdi: היקף שוק האופטיקה בישראל הסתכם בשנה החולפת ב-1.805 מיליארד שקלים, צמיחה של 2% לעומת השנה הקודמת תהילה ינאי, מנכ"לית משותפת ב-CofaceBdi: "בשנים הקרובות אנחנו צופים כי שוק האופטיקה ימשיך לצמוח ברמה מתונה יחסית, כאשר […]

ועידת און ליין ישראל, דובאי, ארה"ב 8.12.2020 – הרשמה ופרטים

השקעות בתנאי אי וודאות  Baker Boots LLP ,COFACE  BDI , לימור גורביץ תקשורת להרשמה לחצו כאן >  To register in English for the convention please click here    

מבוא לעסקים עם סין – עו"ד אלי ברש שותף, היי-טק , GKH משרד עורכי דין

קשה להאמין אך השנה "אחגוג" חמש עשרה שנה מאז שלגמרי במקרה הפרקטיקה המקצועית שלי החלה להתמקד בממשק בין תעשיית ההיי טק וההון סיכון, אז בהתהוות, של סין לבין זו של ישראל. מטבע הדברים, מעת לעת נתבקשתי לשתף חברים ולקוחות בלקחים שהפקתי במהלך שנים אלה ואת חלקם אני משתף אתכם להלן: