BDI

ניו ארה New Era

ייזום, תכנון, ביצוע וניהול פרוייקטי נדל"ן, התמחות בהתחדשות עירונית.

פרופיל

שנת הקמה 2008
כתובת אריאל שרון 4, גבעתיים - ראה מפה
טלפון 03-9513953

מנהלים

אולג לוקינסקי, שותף ומנכ"ל, ניו ארה New Era

אולג לוקינסקי

שותף ומנכ"ל

אודות ניו ארה New Era


נעים להכיר, אנחנו קבוצת ניו ארה. המומחיות שלנו מתמקדת בייזום, תכנון, פיתוח והקמת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, עם דגש על השפעה חברתית. כשאנחנו ניגשים לבצע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, לצד המקצועיות בתחום הבניה, אנחנו בוחרים להתייחס גם לשינוי המרקם האנושי שעתיד להתקיים בהם, כמוביל להצלחת הפרויקט.

צוות ניו ארה מורכב מאנשי מקצוע בעלי תקשורת בין-אישית איכותית עם דגש על שירותיות ברמה בינלאומית – ואנחנו בוחרים למצב את היחס האישי כלפי הדיירים והרוכשים במקום הראשון. האיתנות הכלכלית והמוניטין המשובח שלנו עם עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, מכפר סבא ונתניה ועד בת-ים,חולון ובאר שבע, מצעידים אותנו להצלחה יציבה כבר מעל עשור.
אנחנו בניו ארה מאמינים בניהול פרויקטים מתוך שקיפות, אמינות ונתינת ערך גבוה ללקוחות שלנו, במטרה לתת להם את הבית שתמיד חלמו עליו.

בניו ארה – מבטיחים ומקיימים.
כחברה יציבה עם גב פיננסי בתחום הנדל"ן, האיתנות הכלכלית של ניו ארה מאפשרת לנו לתת לכם ערך מוסף.
שקיפות ואמינות מירבית הן מבחינתנו היסודות האתנים של היוזמות שלנו להתחדשות עירונית-חברתית.
קבוצת ניו ארה תמיד שואפת לצמצם את מרחב חוסר הוודאות במהלך הפרויקט, במטרה לייצר הרבה שקט נפשי.

לא מתפשרים על מצויינות מקצועית והצלחה מוכחת
פרויקטים להתחדשות עירונית הם בין היוזמות היותר מורכבות בתחום הנדל"ן ומלווים אותה עשרות יועצים מומחים בתחומים שונים.אנחנו בניו ארה בוחרים בפינצטה את הצוות המשובח שלנו ותמיד דואגים שיהיה מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.
ניו ארה הובילה ומובילה בהצלחה עשרות תהליכי בניה בתחום ההתחדשות העירונית ברחבי הארץ ובחו"ל.

התחדשות עירונית כמנוע צמיחה חברתי
ניו ארה חרטה על דגלה להוביל את תהליכי ההתחדשות העירונית תוך שימת דגש על ההשפעה החברתית שאותם שינויים אורבניים מאפשרים. התחדשות עירונית מביאה איתה גם שינויים במרקם החברתי המוכר, ומעודדת השתלבות של אוכלוסיה צעירה יזמית ואיכותית בסביבה המתפתחת.
אנחנו כאן כדי להבטיח את חיזוק הקהילה הקיימת והשבחת האזור המתחדש, ובמקביל לוודא שכל משתתפי הפרויקט מקבלים את הטיפול הנכון ברמה הגבוה ביותר, עם תקשורת פתוחה בין כל החברים – מבוגרים וצעירים כאחד.
אצלנו בניו ארה, בתים הם קודם כל האנשים.

ומה עם הסביבה?
לצד המצויינות המקצועית שלנו, חשוב לנו כחברה להתחשב בסביבה, במהלך הבניה ובשימושי הבניין לאחר הקמתו. כחלק מהאג'נדה החברתית שלנו, חרטה ניו ארה על דגלה, לצמצם משמעותית את הפחמן הנפלט במסגרת תהליכי בנייה ולעמוד בתקנים המחמירים ביותר. ניו ארה בונה בית בטוח, בסביבה בריאה ונקייה.

עם הפנים לעתיד חברתי
קבוצת ניו ארה מתייחסת להתחדשות עירונית, כמנוע להשפעה חברתית-סביבתית משמעותית.
לצד בניית בתים באיכות מירבית, אנחנו מתמחים בהובלת תהליכים של התפתחות וצמיחה חברתית שתעלה את איכות החיים של הלקוחות שלנו, בין אם אלו רוכשים חדשים או דיירים קיימים.
כדי להבטיח את השקט והידיעה ששותפנו לדרך נמצאים בידיים בטוחות, אנחנו בניו ארה מאפשרים לגשת למידע על תהליכי הבניה באתר שלנו בכל עת, ומעמידים אנשי קשר שיעניקו שירות בסטנדרט אירופאי, עם חום ישראלי.
אנחנו בניו ארה רואים בבעלי הדירות שגרירים, ושותפים לתהליך ולדרך.

 

אולי יעניין אותך גם


פורסמה רשימת 100 מקומות העבודה הטובים בישראל, פייסבוק במקום ה-12

geektime בואו לבדוק האם אתם עובדים באחד מ-100 מקומות העבודה הטובים ביותר בישראל    

משבר ענף האופנה

80 חברות אופנה נמצאות בסכנת קריסה

חלוקה בימי קורונה : וקסלר ברגמן ושות' עורכי דין

במהלך השבועות האחרונים אנו עדים להתרחשותו של משבר גלובלי חסר תקדים בעטייה של התפשטות נגיף הקורונה, שהשלכותיו הולכות ומתעצמות באופן תדיר, כפועל יוצא של היזון חוזר בין התפשטות הנגיף לבין החרפת הצעדים בהם נוקטות מדינות העולם במאמץ למנוע זאת. צעדים אלה לא התבצעו בחלל הריק, והם גררו תגובת שרשרת של צמצום דרמטי בהיקפי הפעילות העסקית והמסחרית, לצד תנודתיות חריפה במסחר בבורסות בעולם.

באיזה חברה הישראלים חושבים שהכי טוב לעבוד ?

כמידי שנה מזה שלוש עשרה שנה אנו מבצעים סקר מועסקים בקרב עשרות אלפי מועסקים בארץ במטרה לבחון את שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה ובמקביל לבחון מה חשוב לעובד הישראלי ממקום העבודה . נושא חשוב זה מעסיק לא מעט חוקרים ,מנהלים ורבים מאתנו הן בתחומי עבודתנו והן כעובדים במשק.