BDI

מצלאוי חברה לבנין בע"מ

ייזום ופיתוח מקרקעין, קבלנות בנין, נדל״ן מניב

פרופיל

שנת הקמה 1977
כתובת רפאל איתן 1, קרית אונו- ראה מפה
טלפון 03-5384100
פקס 03-5338437
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.matzlawi.co.il
פרופילים נוספים מצלאוי חברה לבנין בע"מ
   

מנהלים

סמי מצלאוי, בעלים ויו"ר, מצלאוי חברה לבנין בע"מ

סמי מצלאוי

בעלים ויו"ר

קלרה מצלאוי, בעלים וסמנכ"ל קשרי בנקים, מצלאוי חברה לבנין בע"מ

קלרה מצלאוי

בעלים וסמנכ"ל קשרי בנקים

ערן מזור, מנכ"ל, מצלאוי חברה לבנין בע"מ

ערן מזור

מנכ"ל

אודות מצלאוי חברה לבנין בע"מ


מצלאוי חברה לבנין בע''מ הוקמה בשנת 1977 ע''י סמי וקלרה מצלאוי. פעילות החברה מתמקדת באזורי הביקוש במרכז הארץ עבור פלח שוק בינוני/גבוה ומאז הקמתה הטביעה חותם עמוק על ענף הבניה והנדל"ן בישראל. החברה מתמחה בתחום ההתחדשות העירונית ו "פינוי-בינוי" בפרט, והיא הראשונה בישראל אשר השלימה פרויקטים מהותיים בתחום. חברת מצלאוי מעסיקה בין שורותיה את מיטב האדריכלים, המהנדסים והצוותים המיומנים ביותר בכל ענפי הבניה והנדל"ן. אמצעי הייצור המגוונים והחדישים המצויים בבעלות חברת מצלאוי מאפשרים לה להיות עצמאית בביצוע הפרויקטים ולשמור על האיכות הגבוהה ביותר. מדי שנה מתווספים לרשימת ההצלחות הרבות של חברת מצלאוי פרויקטים רבים למגורים, מבני תעשייה, מרכזים מסחריים ומוסדות ציבור. משנת 2007 החברה הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לני"ע.

תחומי הפעילות העיקריים של החברה
ייזום, פיתוח מקרקעין והתחדשות עירונית: ייזום, פיתוח, הקמה, שיווק ומכירה של פרויקטים בעיקר בתחום הבניה למגורים בישראל, לרבות בדרך של התחדשות עירונית ("פינוי-בינוי" ותמ"א 38), דרך יזמות תוך איתור המקרקעין, רכישתה (במזומן או בקומבינציה), הקמת המבנים ומכירת היחידות.
מצלאוי הינה החברה הראשונה בישראל שבנתה פרויקטים מסוג התחדשות עירונית/"פינוי בינוי", מקדמת ומקימה פרויקטים בשלבים שונים ובהיקף של למעלה מ- 2,000 יח"ד, והראשונה שהשלימה בהצלחה מספר פרויקטים גדולים של פינוי בינוי (בקרית אונו, כפר סבא ויהוד) ונמצאת בשלבי בניה של פרויקטים נוספים כדוגמת: שלב ג' "אונו פריים" בקרית אונו, פרויקט "רימון" ופרויקט הדגל של החברה – פרויקט "רובע איילון" הממוקם ברחוב יוספטל בת ים.
נכסים מניבים: אחזקה וניהול של נכסים מניבים בישראל, אותם בנתה החברה במסגרת פיתוח המקרקעין או במסגרת רכישה, בעיקר בייעוד למשרדים, תעשיית היי-טק ומרכזים מסחריים, בבעלות בלעדית או משותפת. החברה מחזיקה ומנהלת כ-9,000 מ"ר נכסים מניבים למסחר ומשרדים. בשנת 2014 השלימה החברה בניה של קאנטרי קלאב גדול ומפואר בקרית אונו בשיטת BOT עבור עירית קרית אונו וכנגד הבניה החברה מפעילה את מתחם הקאנטרי למשך כ-25 שנה (חלק החברה בפרויקט 50%). מתחם הקאנטרי כולל קאנטרי קלאב, שטחי מסחר, חדרי טיפולים, משרדים ושוק האיכרים "אונו מרקט". המתחם שוקק חיים בכל שעות היום ונחשב הצלחה גדולה.
זרוע קבלנית: החברה מנהלת ומבצעת את כלל הפרויקטים בבנייה עצמית. אמצעי הייצור הינם בבעלות החברה: מנופים, משאיות, משאבות בטון, צמ"ה, פיגומים וכיוצא בזאת. בעבר החברה ביצעה פרויקטים עבור חברות כדוגמת אפריקה מגורים ואזורים.
חברת מצלאוי מעורבת בפעילות מגוונת בתחום הנדל"ן בישראל.

להלן רשימת פרויקטים עיקריים בביצוע ובתכנון:
•פרויקט "רובע איילון" בבת ים – פרויקט פינוי בינוי מהגדולים ומהמשמעותיים בישראל. במהלך חודש יולי 2021 החלה בנייתו של שלב א' של הפרויקט (כ-576 יח"ד וכ-12,000 מ"ר תעסוקה ומסחר). הפרויקט ממוקם אל מול קניון בת ים ובסמיכות לתחנת הרכבת ולנתיבי איילון. מגה פרויקט שע"פ התכנון שלבים א' וב' ימנו כ-1,078 יחידות דיור, וכ-25,000 מ"ר שטחי מסחר ותעסוקה המשתרעים על חטיבת קרקע גדולה מאוד. חלק החברה בפרויקט 50% – בשיתוף עם חברת נצבא.
•פרויקט ONO PRIME קריית אונו – פרויקט "פינוי בינוי " בקרית אונו (מתחם הכלנית המשך שאול המלך) לפינוי של 92 יח"ד ובנייה של כ-393 יח"ד וביצוע חיזוק תמ"א ותוספת של 27 יח"ד לבנין הכלנית. שלבים א' ו-ב' של הפרויקט אוכלסו במלואם, שלב ג' צפוי להתאכלס במהלך שנת 2022. בניית תוספת של 27 יח"ד בבניין הכלנית הושלמה במלואה ונתקבל טופס 4 במהלך שנת 2021.
•פרויקט רוטשילד, הרצל וליבסקינד בבת ים – לפרויקט תב"ע בתוקף ונמצא בשלבי תכנון מפורט לקבלת היתרים. במסגרת התוכנית יהרסו 163 יח"ד ישנות על פני 12 מבנים, שחלקם מוגדרים כ"מבנים מסוכנים". במקומם יוקמו 560 יח"ד, שטחי מלונאות ומסחר. במהלך חודש יולי 2021, חברת ICR הצטרפה כשותפה (50%) בפרויקט.
•פרויקט ה "רימון " קריית אונו – פרויקט "פינוי בינוי" ל-32 יח"ד ובניית של 108 יח"ד על פני 2 בנייני "בוטיק". הפרויקט עם תב"ע בתוקף ולקראת קבלת היתר בניה.
•פרויקט אוסישקין 9-11, רמת השרון – פרויקט תמ"א 38/2, פינוי מתחם הכולל 30 יח' דיור ו-14 יחידות מסחר ובניית 96 יחידות דיור ו 14 יחידות מסחר. הפרויקט בתכנון לפני קבלת החלטת וועדה.
•פרויקט הכוזרי, הרצליה – פינוי של 66 יח"ד ובניית 204 יח"ד. הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בהרצליה אישרה לאחרונה למתן תוקף את התוכניות. במסגרת התוכנית, ייהרסו שלושה בנייני מגורים הכוללים 66 יח"ד ובמקומם ייבנו 6 בניינים בני 9-7 קומות, הכוללים 204 דירות. את הפרויקט מקימה במשותף חברת מצלאוי (50:50) עם אפריקה התחדשות עירונית מקבוצת אפריקה ישראל.
•פרויקט MY ביהוד מונסון – פינוי שוק אשכנזי ביהוד ובינוי של 4 בניינים מפוארים בהיקף של 168 יח"ד וקומת מסחר במרכז יהוד. הפרויקט הסתיים בהצלחה ואוכלס כולו.
•אונו הירוקה – קרית אונו – "פינוי-בינוי" בשטח של 27 דונם בקרית אונו, פינוי של 10 בניינים ישנים ובינוי של 11 בניינים חדשים. סה"כ פונו 168 בעלי קרקע ובמקומם נבנו 532 יח"ד חדשות. הפרויקט הסתיים בהצלחה ואוכלס כולו.
כפר סבא – EMERALD TOWER – פינוי של 40 יח"ד. בינוי של 120 יח"ד. הפרויקט הסתיים בהצלחה ואוכלס כולו.
•פרויקט מגורים במתחם עלית – רמת גן elite Towers – מגדל יוקרתי של כ-30 קומות, שלב א' אוכלס. שלב ב' של הפרויקט בשלבי תכנון לצורך הקמת מגדל בעירוב שימושים.

כמו כן החברה בתהליכי ייזום של פרויקטים מסוג "פינוי בינוי" בערים קריית אונו, בת ים, רמת גן, הרצליה, גבעתיים, רמת השרון וכפר סבא.

 

אולי יעניין אותך גם


ניכור הורי – השבר והשלכותיו – דליהו רונן ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

ניכור הורי היא מציאות שבה הורה אחד גורם לילד או לילדים להתנכר להורה האחר, זהו תהליך הדרגתי של מידור הקשר של הילדים עם ההורה. אין ספק שמדובר באחת התופעות המכוערות, הקשות והבעייתיות ביותר, המלוות סכסוכים בתוך המשפחה ועלולה להיות לה השפעה למשך שנים רבות בעתיד.

זהו מקום העבודה הטוב בישראל

סקר חדש מדרג את מקומות העבודה הטובים בישראל

הצטרפו לחברות המובילות בתחומי הנדל"ן ב Bdi Code

פורסם במוסף התחדשות עירונית The Marker
יום שלישי 31.05.2022

המשמעות של מערכת בחירות נוספת (מנכ"ל CofacBdi אייל ינאי בראיון בערוץ 20)

סיכון למשק הישראלי המשמעות של מערכת בחירות נוספת עבור המשק אייל ינאי מנכ"ל משותף ב CofaceBdi (בן זגדון, ערוץ 20)