BDI

מעוז דניאל, חברה קבלנית לבנייה בע"מ

חברה יזמית בכל תחומי הנדל"ן - מגורים, מלונאות, תעשיה, מסחר בנוסף בפועל הינה חברה לביצוע הבונה בעצמה בסיווג ג-5 הכי גבוה בתחום

פרופיל

שנת הקמה 1989
כתובת רח' משה לוי 11, ראשל"צ - ראה מפה
טלפון 03-9525859
פקס 03-9525861
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.maozdaniel.co.il
   

מנהלים

איתמר מלכה, סמנכ"ל, מעוז דניאל, חברה קבלנית לבנייה בע"מ

איתמר מלכה

סמנכ"ל

דניאל מלכה, סמנכ"ל, מעוז דניאל, חברה קבלנית לבנייה בע"מ

דניאל מלכה

סמנכ"ל

רחל מלכה, מייסדת, בעלים ומנכ"ל משותף, מעוז דניאל, חברה קבלנית לבנייה בע"מ

רחל מלכה

מייסדת, בעלים ומנכ"ל משותף

פנחס מלכה, מייסד, בעלים ומנכ"ל משותף, מעוז דניאל, חברה קבלנית לבנייה בע"מ

פנחס מלכה

מייסד, בעלים ומנכ"ל משותף

אודות


חברת יזמית לבנייה - מעוז דניאל הינה חברה יזמית וקבלנית לבניה בע"מ, בעלת סיווג קבלני מקצועי הגבוה ביותר בישראל - ג'5, החברה משפחתית מהוותיקות בישראל. היא הוקמה לפני 3 עשורים החברה עוסקת ביזום, תכנון ובניה רוויה. בשנים האחרונות נבחרה החברה ע"י מדלן בין החברות המובילות בתחום הפינוי בינוי.

לאחר טיפול בבניית אלפי יחידות דיור בישראל לאורך השנים החברה צברה ניסיון מעשי וכישוריה סייעו לה לנתב את דרכה באופן טבעי לתחום ההתחדשות העירונית על כל מרכיבה – מזה 16 שנים החברה מובילה בתחום ההתחדשות העירונית והינה החברה הראשונה שיזמה ובנתה בהצלחה פרויקט פינוי בינוי ראשון בעיר רמת גן מגדל המתנשא לגובה של 30 קומות ובהיקף 104 יח"ד.

החברה מתכננת מעל 2,000 יח"ד באזורי ביקוש במרכז הארץ החל מפרויקטים של בנייני בוטיק 21 יח"ד ועד הקמת שכונה של 500 יח"ד לחברה יכולת מוכחת של ניהול מערכות רישוי ושינויי תב"ע תוך עבודה עם מיטב האדריכלים והיועצים.
מחויבותה של החברה לבעלי הדירות הינו בשיתוף פעולה, מיומנות, שקיפות, ואמינות. יחד עם כל הערבויות והביטחונות מתאימים שמתחייבת החברה כתנאי לביצוע הפרויקט והניסיון הרב של החברה לנהל פרויקטים מסובכים ולהוציא אותם לפועל מעניקים לדיירים שקט נפשי אשר יקר מפז.
מעוז דניאל הינה חברה, בעלת תו תקן איכות בינלאומי ISO 9002, ובעלת כוכבית גדולה לביצוע עבודות עבור גורמי הממשלה.

המוטו של החברה
"שירות. יושר ואנושיות. זוהי דרכנו מאז ולעולם". האופן שבו החברה פילסה את דרכה בענף היה ע"י עבודה קשה, שירות ואמינות מול אלפי רוכשים לאורך השנים. המוניטין של החברה נבנה, לא על ידי קופירייטרים שונים, אלא מתוך עבודה קשה מול אלפים רבים של רוכשי דירות שלא מפסיקים להחמיא על היחס האישי, האכפתיות, האמינות, השרות והקשר החברי והאישי. ובעיקר התוצאה הסופית והמדהימה.
אנו נוהגים כמאמר המשורר "מהו לעמול באהבה? לבנות הבית ברגשת הלב כמו נועד הוא לאהוב שיחיה בתוך כתליו" ואכן בכל פעם שאנו מוסרים דירה כמו ליקיר נפשנו…

הלקוח במרכז – כל השירותים תחת קורת גג אחת
חברת “מעוז דניאל” חולשת על כל התחומים בתחום הנדל"ן היא היזם, המתכנן והחשוב מכל גם המבצע ונותן האחריות לבדק. הנגיעה בכל שרשרת התחום מעניקה לה שליטה מלאה על כל שלבי הפרויקט, החברה מחליטה על טיב האיכות, ומבחינתה מדובר בטוב ביותר, ושמה לה למטרה עמידה בלוחות הזמנים ובתאריכי אכלוס. כל השירותים והמחלקות נמצאים תחת קורת גג אחת וללקוח יש כתובת אחת לכל פניה. המענה שאותו מקבלים מלקוחותינו במחלקת שירות הלקוחות. כאשר התפיסה שמובילה היא מרכזיות הלקוח, החל משלב התכנון המוקפד, בירידה לפרטים הקטנים ביותר ועד הביצוע המקצועי והבלתי מתפשר לאיכות המוצר ולמתן השירות הטוב ביותר עבור הלקוחות

חשיבותה של מחלקת הנדסה וותיקה ומנוסה
מחלקת ההנדסה הינה המחלקה הגדולה ביותר בחברה. המחלקה נמצאת תמיד בחזית הטכנולוגיה עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה, ניסיון שנצבר במהלך ביצועם של עשרות פרויקטים, הכשרות מקצועיות, הדרכות וימי עיון. ידע, לימוד, התחדשות והתקדמות הם יעדיה העיקריים של המחלקה, שמנהליה ועובדיה מקפידים להתעדכן כל הזמן בשיטות בנייה חדישות וללמוד את החוקים, התקנות והתקנים המעודכנים ביותר. במקביל, לשדרג באופן קבוע את ציוד הבנייה לציוד מתקדם וחדיש. כל שלבי הבנייה מרוכזים ונשלטים על ידי צוותי המחלקה המיומנים – החל מתהליך התכנון ההנדסי, תכניות הביצוע והרישוי, דרך תהליך הבנייה עצמו כולל תקופת הבדק, האחריות והתיקונים (במידה ונדרשים). כל שלב ושלב מלווה בהליכי פיקוח ובקרת איכות קפדניים, תוך שימוש בתוכנות בקרה ושליטה מתקדמות. כל אלה מבטיחים את איכותו הסופית של המוצר, עמידה ביעדי העלויות וכמובן עמידה בלוחות הזמנים. לחברה מערך הנדסי וותיק ומנוסה אשר תפקידו לדאוג לבטיחות באתר, ולדירות שנבנו בהקפדה על תקנים ללא פשרות.

אולי יעניין אותך גם


הגורם המארגן בקבוצת רכישה – יוסי אלישע קלדרון ושות'

"הגורם המארגן" בקבוצת רכישה בעקבות ו"ע 63863-12-12 פ.א אריה פרידמן (2006) בע"מ נ' מנהל מיסוי מקרקעין חיפה מחברים: יוסי אלישע, עו"ד ורו"ח; ד"ר בני קלדרון, עו"ד; דורית הרצברג, עו"ד "קבוצת רכישה" לעניין חוק מיסוי מקרקעין ולעניין חוק מס ערך מוסף הינה קבוצה המורכבת מרוכשים שהתארגנו ע"י "גורם מארגן" במטרה לבנות נכס בבנייה משותפת בטרם רכישת […]

100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן – לצפייה

הכנס הוירטואלי, The Marker ו CofaceBdi
100 החבורת שהכי טוב לעבוד בהן, 2020

נגיף הקורונה – Novel Coronavirus – מיתר עורכי דין

כיצד על מעסיקים לנהוג במצב בו קיים חשש כי עובדיהם נדבקו בנגיף