BDI

ממן - מסופי מטען וניטול בע"מ

לוגיסטיקה ושרותי תעופה

פרופיל

מנהלים

בעז צפריר, מנכ"ל, ממן - מסופי מטען וניטול בע"מ

בעז צפריר

מנכ"ל

נחמה רונן, יו"ר, ממן - מסופי מטען וניטול בע"מ

נחמה רונן

יו"ר

אודות


קבוצת ממן גאה להיות מהמובילות בישראל במתן שירותי לוגיסטיקה ותעופה. חברות הקבוצה מתמחות במגוון שירותים לניהול שרשרת האספקה על כל היבטיה: החל במסוף המטענים בנמל התעופה בן גוריון, דרך ניהול שרשרת האספקה ((SCM ושירותי לוגיסטיקה לצד שלישי ((TPL וכלה במתן שירותי קרקע וניטול (Handling) לנוסעים וחברות תעופה.

ממן נוסדה כחברה ממשלתית בשנת 1974 והופרטה בשנת 1989. מניות החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב. מחזיקת המניות העיקרית של החברה הינה תעבורה אחזקות בע"מ, הנמצאת בשליטת משפחת ליבנת בע"מ. כל אלה מבטיחים לקבוצת ממן יציבות פיננסית לצד ניסיון וידע רב שנים בתחום הלוגיסטיקה על כל ענפיה.

חברות הקבוצה מנוהלות באופן עצמאי. יחד עם זאת, תחומי הפעילות המשיקים שלהן מאפשרים שיתוף במשאבים, ידע וניסיון מקצועי אשר יוצרים סינרגיה המבטיחה ללקוחות את מירב האיכות והאמינות במתכונת של One Stop Shop. על מיצוי הסינרגיות אחראי מטה הקבוצה אשר ממוקם בסמיכות לשדה התעופה הבינלאומי בן-גוריון.

כחברה העומדת לרשות לקוחותיה 24 שעות ביממה, ממן עושה שימוש בטכנולוגיות מחשוב מתקדמות וציוד לוגיסטי חדשני. בצד היתרונות הטכניים, עוצמתה של ממן טמונה במרכיב האנושי המיוחד לה. החברה מקדישה תשומת לב מרבית לאתגרים הלוגיסטיים והעסקיים של לקוחותיה ומתאימה מענה מיטבי לצרכיהם הייחודיים.

היכרותה המעמיקה של קבוצת ממן עם מרכיביה השונים של שרשרת האספקה, על צרכיה השונים ומגמותיה העדכניות, מאפשרת לה להיות שותפה רבת ערך בכל פרויקט בענף הלוגיסטיקה בארץ ובעולם. סקרנות, יצירתיות ונכונות לאמץ רעיונות חדשים, מהוות את אבני הבניין הבסיסיות ביכולתה של הקבוצה להתאים עצמה לשינויים התכופים המתרחשים בסביבה הדינמית של עולם הלוגיסטיקה, המטענים ושירותי הקרקע.

חזונה של קבוצת ממן ביסס את מעמדה כקבוצה מובילה בתחום השירותים הלוגיסטיים בישראל, וכעת הוא מוביל אותה להרחבת הפעילות גם בעולם.

בכדי להבטיח את רמת ואיכות השירות שמעניקה החברה ללקוחותיה, פועלת הקבוצה על פי קוד אתי מקיף ומחמיר, המביא לידי ביטוי את התרבות העסקית של הקבוצה ומחייב את עובדיה ומנהליה לעמוד בסטנדרטים בלתי-מתפשרים של איכות השירות.

 

ממן מסופי מטען וניטול – מסוף המטענים בנמל התעופה בן גוריון, מספק את מכלול שירותי הקרקע ליבוא וליצוא של מטען אווירי במדינת ישראל.

לוגיסטיקר – מספקת מגוון שירותים לוגיסטיים כולל ומקיף הנדרש לניהול שרשרת האספקה SCM, תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים, שאיפה למצוינות ושפור מתמיד. כמו כן החברה מנהלת מסוף מכולות ימי חדיש בעורף נמל אשדוד.

לוגיסטיקר בונדד – חברת הבת של לוגיסטיקר בבעלות מלאה. עוסקת במתן שירותי מחסני ערובה-בונדד (Bonded).

גלובוס אריזות ומשלוחים בינלאומיים בע"מ – מוחזקת בשיעור של 51% על ידי ממן ומשקיע נוסף. עוסקת בתכנון וייצור אריזות, עיתוק חפצים אישיים (relocation), שילוח, אריזה ואחסנה של חפצי אמנות, אחסון, ליקוט, דיגום, שינוע ואריזה של חומרים מסוכנים, העברת פסי ייצור, אחסון ולוגיסטיקה כללית.

ארכיב 2000 – מתמחה בשירותי גניזה, שליפת חומר וסריקת מסמכים. החברה מאפשרת ניהול יעיל ונוח של הרשומות המאוחסנות וחיסכון במאמץ ובמשאבים.

LAUFER AVIATION GHI – החברה המובילה בישראל למתן שירותי קרקע לחברות תעופה (GROUND HANDLING) ושירותי VIP לנוסעים פרטיים בנתב"ג ובמעברי הגבול בישראל. החברה מוחזקת בשיעור 58.5% על ידי ממן.

MAMAN AVIATION – מתמחה במתן שירותי מיקור חוץ לחברות תעופה. החברה מספקת לחברות תעופה שירותי GSA (GENERAL SALES AGENT) בתחום הנוסעים והמטענים, סידורי קרקע וחבילות לנוסע העצמאי.

טל לימוזין – מספקת שירותי הסעה לנמל התעופה בן גוריון מכל קצוות הארץ, כמו גם שירותי הסעה ביותר מ-300 שדות תעופה בעולם.

ישראלימו – הספק העיקרי של שירותי תחבורה יוקרתיים והשכרת רכב בישראל. צי הרכב כולל מותגים יוקרתיים, החל ברכבים פרטיים וכלה בג'יפים ולימוזינות.

IBT – Maman – חברת לוגיסטיקה רומנית בבעלות (65%) ממן. החברה מספקת שירותי לוגיסטיקה נרחבים כגון: אחסנה, הפצה, עמילות מכס, שילוח, שרותי ערך מוסף ועוד. החברה פעילה במזרח ובמרכז אירופה.

MEL (Maman Euro Logistics s.r.o.) – מנהלת ומתפעלת מתחם לוגיסטי מתקדם ברפובליקה הצ'כית, בסמוך לגבול עם גרמניה.

KLP Maman – מספקת שירותי אבטחה ומניעת אובדן לחברות וארגונים מובילים ברחבי העולם. החברה עושה שימוש בשיטות ייחודיות לאיתור וחיזוי סיכונים, המשלבות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים; אימון הון אנושי; ביצוע סקרים לצמצום נזקים; קביעת נהלים ושיטות עבודה לאורך מערך התפעול ועוד.

מ.ת.ר מפעלי תעשיות רכבת (1999) בע"מ – מוחזקת בשיעור של 51% על ידי ממן, עוסקת בתיקון, תחזוקה, שיפוץ, צביעה והרכבה של ציוד רכבתי נייד ובייצור חלקים וחלקי חילוף לציוד רכבתי נייד. מפעל מ.ת.ר ממוקם בדימונה.

מרחבים טל – בעלת זיכיון להפעלת החניונים בנמל התעופה 
בן גוריון.

אולי יעניין אותך גם


CofaceBdi: אירוח האירוויזיון בתל אביב יגדיל את הכנסות בתי הקפה והמסעדות בעיר בכ- 58 מלש"ח

בעיר תל אביב פועלים כ- 2300 בתי קפה ומסעדות המהווים כ- 20% מסך המסעדות בישראל כולה. לקראת אירוח האירוויזיון בתל אביב, ערכה חברת המידע העסקי CofaceBdi סקירה וסקר ציפיות בקרב המסעדנים בעיר.

רפואה דיגיטלית, אסדרה אנלוגית | מאמר דעה מאת אריאל יוספי ודן שלו- הייטק (הרצוג פוקס נאמן)

הטכנולוגיה והיכולת לעשות שימוש ב-AI הולידו בשנים האחרונות יישומים רפואיים חדשניים, שעד לפני שנים לא רבות היו בגדר מדע בדיוני. אך מי אמור לפקח על עיבוד המידע והתובנות הרפואיות, שיופקו על-ידי הטכנולוגיה החדשה? מתברר שהדרך לאסדרה אפקטיבית של רפואה דיגיטלית מבוססת בינה מלאכותית עוד ארוכה

דיני הבחירות 2019 – חוק התעמולה ואחריות פלטפורמות תוכן – AYR – עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'

"נדגמת להשתתף בסקר מיוחד". נדמה כי מספר הודעות ה-SMS הדומות שנשלחו לאזרחי ישראל במסגרת בחירות 2019 עבר את גבול הטעם הטוב. לחברות הסקרים (ולמי שמזמין אותם) זוהי דרך נוחה ומהירה להגיע לרחשי ליבו של הבוחר הישראלי – אך זו גם פלטפורמה נוחה להטיית סקרים והשפעה על קבלת החלטות הבוחרים אם הסקרים לא כוללים את כל המפלגות העומדות לבחירה. יו"ר ועדת הבחירות החליט להילחם בכך. בהחלטה שנתן ביום 26.3.19, קבע כי חברות התקשורת עלולות להיות אחראיות בגין הפצת הודעות כאמור על ידי משתמשיהם, כולל משתמשי קצה שאינם לקוחות ישירים שלהם אם לא יסייעו לחשוף את שמות השולחים.

יום האישה 2019 : שיעור הנשים המכהנות בתפקיד מנכ"ל 4% בלבד ; שיעור היו"ריות 5%

נקודת אור: בתחום הבנקאות שיעור המנכ"ליות מגיע ל – 31%