BDI

מקור הפורמיקה בע"מ

חברת אחזקות

פרופיל

שנת הקמה 1978
כתובת רח' שמואל רוזוב 11, מפרץ חיפה 3295331- ראה מפה
טלפון 04-8811111
פקס 04-8811112
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.makorhaformaika.co.il
   

מנהלים

יפה פיסו, מייסדת מקור הפורמיקה, מקור הפורמיקה בע"מ

יפה פיסו

מייסדת מקור הפורמיקה

אודות


קבוצת “מקור הפורמיקה בע"מ” עוסקת ביבוא, יצור, ציפוי, שיווק ויצוא לוחות עץ דקורטיביים לתעשיית הנגרות, העיצוב, המטבחים והריהוט בישראל. השילוב הייחודי המתקיים בחברה בין שיווק חומרי גלם, יצור איכותי ושירות לקוחות, מבטיח את מקומה של החברה כספקית ראשית של חומרי גלם לתעשיית הנגרות בישראל.

עמרם פיסו ז"ל
מייסד

מנהלים בכירים
מאיר פיסו
מנכ"ל

יוחאי פיסו
סמנכ"ל תפעול

 

מקור הפורמיקה בע"מ מעסיקה כ-300 עובדים והינה במגמת עלייה מתמדת.
הקבוצה נוסדה על ידי משפחת פיסו בשנת 1978, לאורך 40 שנות נסיון, שהחלו מחנות קטנה עם חזון גדול – מקור הפורמיקה חרטה על דגלה מצוינות מתמדת, והפכה להיות הגדולה, המשפיעה והמובילה בארץ בתחומה, הן מבחינת איכות מוצריה והן מבחינת השירות הייחודי המוענק ללקוחותיה.

קבוצת פיסו תעשיות בע"מ
חברת בת של מקור הפורמיקה, הנמצאת בבעלותה המלאה של הקבוצה ומתפקדת כזרוע תעשייתית. החברה בעלת ציוד וטכנולוגיה המתקדמים ביותר להספגת ניירות. כיום, קבוצת פיסו תעשיות מפעילה קווי ייצור של מכבשים אוטומטים לייצור וציפוי לוחות (overlaying) במלמין, נייר לכה, פורניר, פורמיקה, וחומרים אקריליים ייחודיים לפי דרישת הלקוח. בנוסף, לחברה קווי יצור פורניר וקווי הספגת ניירות בלכה ומלמין, מה שמאפשר לקבוצה גמישות מלאה באספקת מבחר מוצריה אל לקוחותיה בכל רחבי המדינה באופן מהיר מרגע קבלת ההזמנה!
פעילות זו מהווה יתרון תחרותי, המעניק לחברה מעמד מיוחד בשוק המקומי.

פי. וי. בי הדבקות בע"מ
חברת בת של מקור הפורמיקה, הנמצאת בבעלותה המלאה של הקבוצה, ומתפקדת כזרוע מסחרית. החברה מייבאת ומייצאת חומרי גלם וציוד נלווה, הנמכרים ליצרני ריהוט ומטבחים.

מקור מסחר בעץ בע"מ (מ.מ.ב)
חברת בת של מקור הפורמיקה, הנמצאת בבעלותה המלאה של הקבוצה. החברה עוסקת בשיווק והפצה ללקוחות הקצה את מוצרי קבוצת פיסו תעשיות, והיא המשווקת של המוצרים המיובאים על-ידי פי.וי.בי הדבקות בע"מ.
מחלקת השיווק של הקבוצה כוללת עשרות מנהלי מכירות וכן רשת הפצה כלל ארצית המפעילה עשרות משאיות.
פיסו נדל"ן (2000) בע"מ
חברה זו מחזיקה ומנהלת את נכסי הנדל"ן של קבוצת מקור הפורמיקה. החברה עוסקת בחכירת אדמות ומבנים המשרתים את חברות הקבוצה.

תרומה לקהילה
מקור הפורמיקה לוקחת חלק בפרויקט שיקום אסירים משוחררים. כחלק מתהליך השיקום, החברה מעסיקה, מקדמת ומטפחת אוכלוסיה זו על מנת להבטיח תהליך משמעותי לכל אחד ואחד.
בנוסף, מקפידה החברה להעסיק עובדים מקבוצות אוכלוסיה מוחלשות, הנשלחים דרך המוסד לביטוח לאומי. כמו כן, מעסיקה החברה צעירים משוחררי צבא במסגרת פרויקט עבודה מועדפת.

איכות הסביבה
חברתנו פועלת בהקפדה אדוקה ובלתי מתפשרת בנושא המחזור והשמירה על הסביבה. משנת 2007 נעשה שימוש במפעלנו בפסולת עץ לייצור חום בתהליכי העבודה במפעל. שאריות עץ או משטחים שבורים מגיעים למפעל, מפורקים ומקוצצים לחתיכות קטנות ומשם הם מופנים למערכת שריפה אוטומטית היודעת להכניס את כמות העץ הרצויה עם כמות האוויר המותאמת לה ובכך, העץ מתועל לייצור אנרגית חום ומפחית שימוש בדלקים מזהמים.

אולי יעניין אותך גם


מדיניות יישום חוק איסור הלבנת הון על ידי הבנקים – "יותר משהעגל רוצה לינוק, רוצה הפרה להניק" – מאת עוה"ד אילן סופר וספיר גבאי ממשרד אילן סופר ושות'

צו איסור הלבנת הון (חובות זיהוי, דיווח וניהול רישומים של תאגידים בנקאיים למניעת הלבנת הון ומימון טרור), שהוצא מכוח חוק איסור הלבנת הון, תש"ס-2000 (להלן בהתאמה: "הצו" ו-"החוק" או "חוק איסור הלבנת הון") מטיל על הבנקים חובות של קבלת מידע וחובות דיווח במטרה לאתר פעילויות חריגות שעלולות להצביע על פעולות הקשורות להלבנת הון או מימון טרור.

מבוא לעסקים עם סין – עו"ד אלי ברש שותף, היי-טק , GKH משרד עורכי דין

קשה להאמין אך השנה "אחגוג" חמש עשרה שנה מאז שלגמרי במקרה הפרקטיקה המקצועית שלי החלה להתמקד בממשק בין תעשיית ההיי טק וההון סיכון, אז בהתהוות, של סין לבין זו של ישראל. מטבע הדברים, מעת לעת נתבקשתי לשתף חברים ולקוחות בלקחים שהפקתי במהלך שנים אלה ואת חלקם אני משתף אתכם להלן:

ניהול נכון של אירועי חירום במפעלי תעשייה: לכבות את השריפה לפני שהיא פורצת – ד"ר עו"ד רות דגן ועו"ד חן תירוש, הרצוג פוקס נאמן

תארו את התרחיש הבא: מפעל תעשייתי מתכנן הרחבה של מתקן ייצור קיים. הוא מתקשר עם קבלן לצורך ביצוע עבודות תשתית למתקן. במהלך העבודות פוגע הקבלן בשוגג בצנרת שמובילה חומר מסוכן ושבטעות לא סומנה כנדרש. הפגיעה גורמת לדליפת חומר מסוכן המתפשט באזור ויוצר אירוע זיהום אוויר וריח בישוב שכן. כוחות חירום שמגיעים למפעל מבקשים מידע אודות החומר שדלף אולם המידע אינו זמין באופן מיידי בידי צוות החירום המפעלי. לאחר סיום האירוע וכנהוג במקרים כאלה, המשרד להגנת הסביבה מזמן את מנהלי החברה לשימוע, דורש לקבל את מסמכי התחקיר הפנימי ושוקל לפתוח בחקירה פלילית כנגד החברה ומנהלים בה. במקביל, תושבים מפעילים לחץ על המשרד בשל קרבתו ליישובם ופותחים בקמפיין ציבורי. בנוסף, השבתת המפעל לפרק זמן בעקבות האירוע גורמת לעיכוב באספקת סחורה ללקוחות, על כל המשתמע מכך.

במשק הישראלי עדיין פועלים 800 חברות ועסקים שהוקמו מלפני קום המדינה

העסקים שהוקמו לפני המדינה: "אבא שלי היה מסיים לעבוד ב-14:00"