BDI

מקור הפורמיקה בע"מ

חברת אחזקות

פרופיל

שנת הקמה 1978
כתובת רח' שמואל רוזוב 11, מפרץ חיפה 3295331- ראה מפה
טלפון 04-8811111
פקס 04-8811112
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.makorhaformaika.co.il
   

מנהלים

יפה פיסו, מייסדת מקור הפורמיקה, מקור הפורמיקה בע"מ

יפה פיסו

מייסדת מקור הפורמיקה

אודות


קבוצת “מקור הפורמיקה בע"מ” עוסקת ביבוא, יצור, ציפוי, שיווק ויצוא לוחות עץ דקורטיביים לתעשיית הנגרות, העיצוב, המטבחים והריהוט בישראל. השילוב הייחודי המתקיים בחברה בין שיווק חומרי גלם, יצור איכותי ושירות לקוחות, מבטיח את מקומה של החברה כספקית ראשית של חומרי גלם לתעשיית הנגרות בישראל.

עמרם פיסו ז"ל
מייסד

מנהלים בכירים
מאיר פיסו
מנכ"ל

יוחאי פיסו
סמנכ"ל תפעול

 

מקור הפורמיקה בע"מ מעסיקה כ-300 עובדים והינה במגמת עלייה מתמדת.
הקבוצה נוסדה על ידי משפחת פיסו בשנת 1978, לאורך 40 שנות נסיון, שהחלו מחנות קטנה עם חזון גדול – מקור הפורמיקה חרטה על דגלה מצוינות מתמדת, והפכה להיות הגדולה, המשפיעה והמובילה בארץ בתחומה, הן מבחינת איכות מוצריה והן מבחינת השירות הייחודי המוענק ללקוחותיה.

קבוצת פיסו תעשיות בע"מ
חברת בת של מקור הפורמיקה, הנמצאת בבעלותה המלאה של הקבוצה ומתפקדת כזרוע תעשייתית. החברה בעלת ציוד וטכנולוגיה המתקדמים ביותר להספגת ניירות. כיום, קבוצת פיסו תעשיות מפעילה קווי ייצור של מכבשים אוטומטים לייצור וציפוי לוחות (overlaying) במלמין, נייר לכה, פורניר, פורמיקה, וחומרים אקריליים ייחודיים לפי דרישת הלקוח. בנוסף, לחברה קווי יצור פורניר וקווי הספגת ניירות בלכה ומלמין, מה שמאפשר לקבוצה גמישות מלאה באספקת מבחר מוצריה אל לקוחותיה בכל רחבי המדינה באופן מהיר מרגע קבלת ההזמנה!
פעילות זו מהווה יתרון תחרותי, המעניק לחברה מעמד מיוחד בשוק המקומי.

פי. וי. בי הדבקות בע"מ
חברת בת של מקור הפורמיקה, הנמצאת בבעלותה המלאה של הקבוצה, ומתפקדת כזרוע מסחרית. החברה מייבאת ומייצאת חומרי גלם וציוד נלווה, הנמכרים ליצרני ריהוט ומטבחים.

מקור מסחר בעץ בע"מ (מ.מ.ב)
חברת בת של מקור הפורמיקה, הנמצאת בבעלותה המלאה של הקבוצה. החברה עוסקת בשיווק והפצה ללקוחות הקצה את מוצרי קבוצת פיסו תעשיות, והיא המשווקת של המוצרים המיובאים על-ידי פי.וי.בי הדבקות בע"מ.
מחלקת השיווק של הקבוצה כוללת עשרות מנהלי מכירות וכן רשת הפצה כלל ארצית המפעילה עשרות משאיות.
פיסו נדל"ן (2000) בע"מ
חברה זו מחזיקה ומנהלת את נכסי הנדל"ן של קבוצת מקור הפורמיקה. החברה עוסקת בחכירת אדמות ומבנים המשרתים את חברות הקבוצה.

תרומה לקהילה
מקור הפורמיקה לוקחת חלק בפרויקט שיקום אסירים משוחררים. כחלק מתהליך השיקום, החברה מעסיקה, מקדמת ומטפחת אוכלוסיה זו על מנת להבטיח תהליך משמעותי לכל אחד ואחד.
בנוסף, מקפידה החברה להעסיק עובדים מקבוצות אוכלוסיה מוחלשות, הנשלחים דרך המוסד לביטוח לאומי. כמו כן, מעסיקה החברה צעירים משוחררי צבא במסגרת פרויקט עבודה מועדפת.

איכות הסביבה
חברתנו פועלת בהקפדה אדוקה ובלתי מתפשרת בנושא המחזור והשמירה על הסביבה. משנת 2007 נעשה שימוש במפעלנו בפסולת עץ לייצור חום בתהליכי העבודה במפעל. שאריות עץ או משטחים שבורים מגיעים למפעל, מפורקים ומקוצצים לחתיכות קטנות ומשם הם מופנים למערכת שריפה אוטומטית היודעת להכניס את כמות העץ הרצויה עם כמות האוויר המותאמת לה ובכך, העץ מתועל לייצור אנרגית חום ומפחית שימוש בדלקים מזהמים.

אולי יעניין אותך גם


85% מהמעסיקים טוענים שזמן ההגעה של העובדים למקום העבודה התארך בשנה האחרונה

59% מהמעסיקים מעריכים שהמרחק ומשך זמן ההגעה לעבודה מהווה שיקול משמעותי בבחירת מקום העבודה

סדרת כתבות : עסקים פעילים שהוקמו לפני קום המדינה

במשק הישראלי עדיין פועלים 800 חברות ועסקים שהוקמו מלפני קום המדינה YNET פרסמה סדרת כתבות בנושא החלק השלישי פורסם אתמול "גולדה לא רצתה מאפרה במתנה": העסקים שהוקמו לפני המדינה החלק השני העסקים שהוקמו לפני המדינה: "אבא שלי היה מסיים לעבוד ב-14:00" החלק הראשון העסקים שהוקמו לפני המדינה: מרכיבים ג'יפים ליד התחנה המרכזית    

גמלא הראל – הסכם טל בר גמלא הראל

קבוצת גמלא חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם קבוצת טל בר, שבמסגרתו תשקיע וכן תממן – באמצעות חברת הבת גמלא הראל – את כל הפרויקטים המבוצעים על ידי טל בר, שהיקפם נאמד בכחצי מיליארד שקלים. טל בר היא חברה יזמית בבעלות דודי פיטוסי וליאור כהן, המתמחה בייזום פרויקטים של התחדשות עירונית. לקבוצה מוניטין רב בערים […]