BDI

לאומי קארד בע"מ

שירותים פיננסיים

פרופיל

שנת הקמה 2000
כתובת רח' בן גוריון 11 , בני ברק 5126015- ראה מפה
טלפון 03-6177676
פקס 03-6177980
רשתות חברתיות
אתר החברה www.leumi-card.co.il
   
   

מנהלים

רון פאינרו, מנכ"ל, לאומי קארד בע"מ

רון פאינרו

מנכ"ל

אודות


לאומי קארד היא אחת מחברות האשראי הגדולות, המובילות והחדשניות בישראל. החברה מספקת מגוון רחב של שירותי הנפקה, סליקה ופתרונות תשלום ואשראי. לאומי קארד הנפיקה למעלה מ-2.6 מיליון כרטיסים מהמותגים ויזה ומאסטרקארד ומספקת שירותי סליקה עבור כ-40 אלף בתי עסק. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים פיננסיים, לרבות: הלוואות, פתרונות אשראי ואפשרויות תשלום גמישות וניכיונות

מנהלים בכירים נוספים
ורדית גונדטר
סמנכ"ל לקוחות פרטיים

גלעד קהת
סמנכ"ל משאבי אנוש ומטה

ניר נוסבאום
סמנכ"ל לקוחות עסקיים

אוהד מימון
סמנכ"ל פיתוח עסקי ואסטרטגיה

ירון טיקטין
סמנכ"ל אשראי

תומר אלקובי
סמנכ"ל, מנהל סיכונים ראשי

מאיר אהרוני
סמנכ"ל מערכות מידע ותפעול

שגית דותן
סמנכ"ל שירות וערוצים ישירים

טובי פישביין
מנהל כספים ראשי (CFO) וחשבונאי ראשי

לאומי קארד במגזר הפרטי
שירותים ומוצרים חדשניים מסוגם – לאומי קארד משקיעה רבות בפיתוח עסקי, שמטרתו להרחיב את מגוון המוצרים החדשניים והשירותים הדיגיטליים אותם היא מציעה ללקוחותיה באתר האינטרנט ובאפליקציה. שירותי הדיגיטל המתקדמים של לאומי קארד מאפשרים קבלת מידע שוטף על הפעולות בכרטיס ומצב החשבון, רכישת הטבות, הפעלה וחסימת כרטיס, העברה ובקשת כספים, מידע ושירות ב-SMS, דפי פירוט למייל ועוד. החברה מציעה לחברים בעמוד הפייסבוק שלה הטבות ומבצעים ייחודיים, לצד שירות לקוחות יעיל ומהיר.

פתרונות אשראי מותאמים ללקוח – לאומי קארד מציעה מגוון רחב של פתרונות פיננסיים המותאמים ללקוח על פי הוצאותיו ויכולת ההחזר החודשית שלו. פתרונות האשראי השונים מאפשרים ללקוחות החברה לנהל את ההוצאות שלהם תוך גמישות בהחזר ההלוואה או יכולת לבחור את גובה התשלום החודשי.

מגוון כרטיסים מבית ויזה ומאסטרקארד – לאומי קארד מנפיקה ומתפעלת מגוון כרטיסי אשראי המאפשרים ניהול חכם ומותאם אישית לצרכי הלקוח. למשל, כרטיסי אשראי מסוג PAYBACK המאפשרים החזרת כסף על קניות בכרטיס. כרטיס מועדון EXECUTIVE – מציע הטבות ייעודיות בארץ ובחו"ל למקומות עבודה.

כרטיסי לאומי קארד מתחלקים לשני סוגים:
1. כרטיסים בנקאיים – אותם היא מנפיקה בשיתוף בנק לאומי ללקוחותיו.
2. כרטיסים חוץ בנקאיים – אותם היא מנפיקה ללקוחות כל הבנקים, רובם בשיתוף פעולה עם גורמים חיצוניים.
הכרטיסים המונפקים על ידי לאומי קארד מסווגים באופן נוסף:
• כרטיסי חיוב נדחה – כל העסקאות שהלקוח מבצע בכרטיס נדחות למועד חיוב לפי בחירתו (2, 10, 15 בחודש).
• כרטיסי אשראי מתגלגל – הלקוח בוחר בסכום החודשי בו הוא מעוניין להיות מחויב, ויתרת חובו נדחית לחודש הבא וצוברת ריבית.
• כרטיס נטען – הסכום שניתן לבצע באמצעותו פעולות בכרטיס זה נטען בכרטיס מראש.

לאומי קארד מציעה את כרטיסי מועדוני הלקוחות המובילים בישראל כגון: כרטיס אשראי "ביחד בשבילך" של ההסתדרות החדשה, כרטיס "בהצדעה" למשרתי מילואים, כרטיס ארגון המורים, כרטיס מולטי עזריאלי וכרטיסי אשראי לסטודנטים וסגל באוניברסיטאות ומכללות מובילות בארץ.

תכנית הטבות שהטביעה חותם – לאומי קארד מעניקה עולם הטבות מגוון ואטרקטיבי, המייצר עבור לקוחותיה ערך מוסף. תכנית הפינוקים שלה הפכה לסימן ההיכר של החברה. לקוחות החברה נהנים ממגוון של מאות הטבות 1+1 בתחומי הבילוי והפנאי (סרטים, אטרקציות, מופעים והצגות), ומהטבות ומבצעים חודשיים ברשתות מובילות. במסגרת שירות "לאומי קארד Pay-Back" מקבלים לקוחות החברה החזרים כספיים לכרטיס האשראי על קניות באתרים מובילים באינטרנט. לאומי קארד שמה דגש על חדשנות בעלת ערך ללקוח בעולם התשלומים כגון מוצר המאפשר טעינה של כרטיס ה׳רב קו׳ באמצעות כרטיס האשראי שזכה בפרס מוצר השנה בקטגוריית קניות בסמארטפון וכן שירות תשלום בנייד ב-TAP במסופים חכמים (ממתין לתיקוף מחלקת חדשנות). בנוסף, נהנים לקוחות לאומי קארד מ״הנחות שכיף לגלות״ – הנחות קבועות במעמד החיוב בגובה של עד 12% באלפי בתי עסק ברחבי הארץ.

מצוינות בשירות – לאומי קארד מציבה בראש סדר העדיפויות שלה את התפישה לפיה הלקוח קודם לכל. הגישה ממוקדת הלקוח מעניקה ללקוחות החברה יתרון ברור, במיוחד בעולם האשראי, בו ישנה חשיבות עליונה לצרכיו האישיים של מחזיק הכרטיס. בחברה פועל מערך שירות לקוחות איכותי וקפדני המאופיין בסטנדרט שירות גבוה ביותר, ומדורג מדי שנה במקומות הראשונים בסקרי שביעות רצון של לקוחות בקטגוריית כרטיסי אשראי ובכלל. שיעור נאמנות לקוחות החברה הוא הגבוה ביותר בענף כרטיסי האשראי.

לאומי קארד עסקים
חברת לאומי קארד מלווה עסקים ומציעה שירותי סליקה וקבלת תשלום בכרטיס אשראי. כיום, עשרות אלפי עסקים נהנים משירותי הסליקה של לאומי קארד, לצד שירותי ניכיון, הלוואות, כרטיס עסקי ופתרונות פיננסיים ושיווקיים נוספים. לחברה מוצרי סליקה המתאימים לעסקים פיזיים וניידים לצד עסקים דיגיטליים ובעולמות ה-E-commerce. מגוון מוצרי הסליקה של לאומי קארד מאפשרים לכל עסק, מקטן ועד גדול, פיזי או אינטרנטי, ליהנות משירותי סליקה מותאמים, קבועים או ניידים.

מגוון פתרונות סליקה
• סליקה של מותגים מובילים – ויזה, מסטרקארד, ישראכרט ו-UnionPay.
• חבילות SMART לעסקים קטנים ובינוניים – כוללות סליקה, זיכוי מיידי ומסוף מתקדם, וכל זאת בתשלום חודשי קבוע וידוע מראש.
• ניכיון והקדמת זיכויים לשיפור תזרים המזומנים – הקדמת התשלום החודשי של העסק למועדים קבועים מראש.
• סליקה אינטרנטית – סליקה באתרי סחר באמצעות עמוד תשלום.
• פתרונות סליקה Cross-Border.
• סליקה מכל סמארטפון, טאבלט או מחשב.

מגוון פתרונות אשראי עסקי
• כרטיס רכש לחברות גדולות – מאפשר לשלם באמצעותו את כל הוצאות העסק, ומעניק לחברות החזר כספי קבוע על עסקאות.
• כרטיס אשראי עסקי – מעניק לבעל העסק שלל הטבות ואפשרויות לניהול החשבון וכן שליטה מלאה על ההוצאות של העסק.
• הלוואות לעסקים – הלוואה עסקית לכל מטרה.

מגוון כלים דיגיטליים לניהול, שיווק ופרסום העסק
• מידע וביצוע פעולות 24/7 – צפייה וביצוע פעולות באתר האינטרנט ובאפליקציה לעסקים.
• Biz Manager – פורטל דוחות המציג פילוחים וניתוחים בהשוואה לענף המסייעים בתהליכי החלטות עסקיות.
• כלים לפרסום ושיווק – חבילת פרסום חינם לעסקים סולקים.
• מידע עסקי ב-SMS – מידע שוטף שנשלח לבעל העסק.
• שירות לקוחות אישי ומקצועי המסייע ללקוחותינו לצמוח ולגדול.

עוד על החברה
העובד במרכז – במשרדי החברה הראשיים בבני ברק מועסקים כ-1,500 עובדים. ההון והידע האנושי האיכותי המניע את החברה הינו נכס חשוב ללאומי קארד. בחברה רואים בהשקעה בעובדים את היסוד להצלחתה, ועובדיה נהנים מפעילויות למידה, העשרה ופיתוח אישי לצד הטבות ופעילויות רווחה. בשנת 2018 דורגה לאומי קארד במקום ה-22 בדירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן של חברת CofaceBdi.
מחויבות לקהילה ולסביבה ואחריות תאגידית – לאומי קארד רואה את עצמה מחויבת להשקיע בקהילה ולעודד מעורבות של עובדיה בעשייה התנדבותית. החברה מתמקדת בהשקעה בקידום וטיפוח דור העתיד, ונרתמת גם לסייע בשילוב אנשים עם מוגבלות בקהילה. לאומי קארד פועלת גם למען איכות הסביבה, ומעודדת את לקוחותיה לקבל את דפי הפירוט החודשיים באינטרנט. לאומי קארד מדורגת בדירוג פלטינה פלוס בדירוג “מעלה״ לאחריות תאגידית. לחברה יש את תו התקן הסביבתי הבינלאומי המוביל בעולם ISO 14001 המיוצג בארץ ע"י מכון התקנים. לאומי קארד משקיעה מאמצים להנגשת שירותי החברה עבור כל חלקי האוכלוסייה. אתר החברה נושא תו “אתר נגיש״ מטעם עמותת “נגישות ישראל״.

אולי יעניין אותך גם


טיוטת גילוי דעת בעניין אופן בחינת כוח שוק משמעותי לצורך הגדרת מונופול – פישר בכר חן וול אוריון ושות'

א. מבוא ביום 1 בינואר 2019 אישרה הכנסת, בקריאה שנייה ושלישית, את הצעת חוק ההגבלים העסקיים (תיקון מס' 21), התשע"ט-2019 ("התיקון"). התיקון ערך שינויים מהותיים ומקיפים בחוק ההגבלים העסקיים (שמעתה ייקרא חוק התחרות הכלכלית; "החוק"), ובכלל זה, הורחבה הגדרת המונח "בעל מונופולין" בחוק, כך שמעתה ייחשב כבעל מונופולין, לא רק מי שמרכז נתח שוק גבוה […]

מגמות בצוי הארכה לפטנטים בישראל – עו"ד טל בנד – (ש. הורוביץ ושות')

החוק הישראלי כולל הסדר, המאפשר הארכה של תקופת ההגנה לפטנטים בתחום התרופות והמיכשור הרפואי. תכליתו של צו הארכה היא פיצוי מסוים לחברות המפתחות תרופות, בגין התקופה שבה נרשם הפטנט אך טרם ניתן אישור השיווק לתכשיר המוגן על ידו, אך הודגש כי יש להקפיד להימנע מפיצוי יתר. (1) הארכה זו (עד 5 שנים מעבר ל-20 שנות […]

71% מהקבלנים צופים שמחירי הדירות ימשיכו לעלות גם השנה בשיעור ממוצע של 5.4%

זאת בניגוד לשנה קודמת בה רק 36% מקבלנים צפו עלייה במחירי הדירות

רווחיות הקבלנים הגדולים והקטנים בירידה

מספר הקבלנים ממשיך לצנוח: שנת 2018 שנת שיא במספר הקבלנים שנגרעו מהענף