BDI

Kass Group קבוצת קאס

יזמות ושיווק נדל״ן, שיכון, בינוי ותשתיות, כפרי נופש, מרכזי קניות, בילוי ופנאי

פרופיל

שנת הקמה 2007
כתובת רח' התן 8, גבעת זאב, ירושלים- ראה מפה
טלפון 02-5000418
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.kass-group.com
   

מנהלים

חנוך קס, יו"ר ובעלים, Kass Group קבוצת קאס

חנוך קס

יו"ר ובעלים

אודות Kass Group קבוצת קאס


חברת Kass Group הינה קבוצת יזמות נדל"ן אשר נוסדה בשנת 2007 על ידי איש העסקים והיזם חנוך קס. החברה פועלת בישראל ובגאורגיה. את פעילותה החלה Kass Group כחברת שיווק וייזום נדל"ן ובתוך חמש שנים מיום הקמתה הפכה לאחת מחברות היזמות בתחום הנדלן הגדולות בישראל עם למעלה מ-2000 יחידות דיור אותן סיפקה בהצלחה רבה. ייחודה של החברה בתחום השיווק נובע מן העובדה כי גם כמשווקת היא מעניקה שירות מעטפת הכולל לא רק את השיווק אלא גם את האחריות על כלל ההליך הבירוקרטי הכלול באישור הפרויקט על כל שלביו. ליווי בנקאי, פיקוח הדוק וקפדני אחר עבודת קבלן מבצע וכיו"ב.

 

חברת יזמות מובילה

בשנים האחרונות ממקדת החברה את פעילותה בתחום יזמות הנדל"ן כאשר תחום השיווק הפך לתחום משני בלבד. עדות לשגשוגה המרשים של החברה הוא היקף אחזקותיה הכולל כיום מעל למ-150 אלף מ"ר של נדל"ן מניב בדמות קניונים ומרכזי מסחר שונים בישראל ומעבר לים.

התמחות ייחודית באזור ירושלים והסביבה

הקבוצה מתמחה ביזמות נדל"ן באזור ירושלים, גבעת זאב ומעלה אדומים, בה בנתה למעלה מ-2000 יחידות דיור ולמעלה מ 100 אלף מטר רבוע מסחר.

פעילות נדל"ן ענפה בגיאורגיה

בזרועה היזמית בחו"ל מתמקדת החברה בשנים האחרונות בגיאורגיה אותה זיהתה כיעד הנדל"ן הלוהט הבא לאור מדד השחיתות הנמוך במדינה לצד בירוקרטיה גמישה. החברה רכשה ויזמה את הקמתם של בתי מלון, מרכזי עסקים ומגדלי משרדים, ניהול שמורות טבע ברחבי המדינה באזורי פריים לוקשיין. נכון להיום נחשבת Kass Group לאחת מ-5 חברות היזמות הגדולות במדינה והיא ממשיכה לצמוח ולשגשג בה.

פרויקטים בולטים בישראל

מתחם דיסיטי, מישור אדומים – החברה יזמה את הקמתו של דיזיין סיטי – מרכז העיצוב הגדול ביותר בישראל ובמזרח התיכון המתפרש על כ-55 דונם עם 100 אלף מ"ר שטח בנוי. החברה הצליחה לשווק בתוך 8 חודשים בלבד למעלה מ-80% משטחי המסחר במתחם והצפי לאכלוס הוא 2021.

מג'יק קס, מעלה אדומים – החברה יזמה את הקמתו של מג'יק קס, לונה פארק מקורה הגדול בישראל. במתחם יהיו מתקני לונה פארק ראשונים מסוגם בישראל לצד חנויות מתחום התינוקות והילדים. המתחם צפוי להיפתח בשנת 2021.

מרכז מסחרי, גבעת זאב – החברה יזמה את הקמתו של מרכז מסחרי בגבעת זאב המשתרע על שטח של 2000 מ"ר.

אגן האיילות, גבעת זאב – החברה לקחה חלק בייזום פרויקט אגן האיילות שבגבעת זאב והביאה לאכלוס מלא של השכונה עם 1,500 משפחות חדשות בתוך שלוש שנים בלבד. הבנייה כללה בניינים בני 1,500 יחידות דיור, מתחם עם 150 וילות יפהפיות ומתחם יוקרה עם 40 יחידות דיור בסטנדרט גבוה במיוחד.

יבניאל – החברה יזמה את בנייתם של שני פרויקטים למגורים ומסחר הכוללים 52 יחידות דיור במושבה הצופה לכינרת.

קניון עתלית – החברה יזמה את הקמתו של קניון עתלית אשר משתרע על שטח של 5000 מ"ר. הקניון כולל מגוון חנויות ואולם אירועים עם נוף עוצר נשימה לים.

פרויקטים בולטים בגיאורגיה

הפעלת שמורות הטבע של גיאורגיה – החברה זכתה במכרז לתפעול שמורות הטבע בגיאורגיה למשך 45 השנים באות כאשר בכוונתה לבנות גשר תלוי שבמרכזו יוקם בר בצורת יהלום אשר יהיה הבר התלוי הגבוה בעולם.

מלון בוטיק קס – מלון בוטיק ברמת 5 כוכבים הממוקם במרכזה של טביליסי בירת גיאורגיה. המלון כולל 82 חדרים יוקרתיים 2 סוויטות נשיאותיות.

מרכז העסקים קס – קומפלקס מתקדם הממוקם  בטביליסי הכולל משרדים, שטחי מסחר, מרכזי אירועים ומלון. הקומפלקס משתרע על פני שטח של 15 אלף מ"ר.

כפר הנופש צלקה, גיאורגיה – החברה יזמה את הקמתו של כפר נופש ייחודי בן 100 חדרי לינה בשמורת הטבע צלקה.

צעירה, דינמית ואקטיבית

החברה נחשבת לחברה צעירה ודינמית מאוד בשוק הנדל"ן השמרני יחסית בישראל. אחד מסימני ההיכר הידועים של הקבוצה הוא היצירתיות הקונספטואלית והעיצובית בה היא נוקטת.

גישת החברה היא: "לחתור למציאת פתרונות יצירתיים "מחוץ לקופסא" אשר מאפשרים לחברה לבלוט בפרויקטים בעלי החזר השקעה אטרקטיבי במיוחד עבור החברה והלקוחות" ומציאת פתרונות יצירתיים "מחוץ לקופסא" אשר מאפשרים לחברה לבלוט בפרויקטים בעלי החזר השקעה אטרקטיבי במיוחד.

חזון החברה

החברה שמה לה למטרה להיות חברה יזמית בינלאומית בתחום הנדלן ובמגוון רחב של פרויקטים הנחשבים מחוללי תנועה מאסיביים. שמורות טבע, פארקי שעשועים, מלונאות אטרקטיבית ועוד.

אולי יעניין אותך גם


מתוך גלובס : דירוג אשראי אישי: מה אומרים המספרים ואיך ניתן לשפרו

הדרך היחידה לשפר את הדירוג לאורך זמן היא באמצעות התנהגות אשראי נכונה

חקירה באזהרה – מאת עו"ד אלעד שאול משרד אלעד שאול ושות'

חקירה פלילית תקינה שמבוצעת על ידי משטרת ישראל או כל גוף חוקר אחר (רשות התחרות, רשות המיסים, רשות הגנת הפרטיות וכדומה), מתחילה לאחר שנפתח תיק, מתויקת בו תלונת המתלונן ונערכת בדיקה ראשונית של טענותיו.

חדשות 12 : לפי הערכה שקיימה חברת המידע העסקי CofaceBdi, עשרות אלפי עסקים בישראל צפויים לקרוס

תחזית קודרת: כ-25 אלף עסקים בישראל יקרסו עד סוף השנה לפי הערכה שקיימה חברת המידע העסקי CofaceBdi, עשרות אלפי עסקים בישראל צפויים לקרוס כתוצאה ממשבר הקורונה. מלבד ענפי התעופה, התיירות והפנאי שכבר נפגעו – ההערכה מדברת על פגיעה גם בשירותים, במסחר שאינו מזון ובתחבורה. "מדובר במשבר הכלכלי החמור ביותר מאז מלחה"ע השנייה" לכתבה המלאה ב […]