BDI

KONE ישראל קונה בע"מ

פתרונות חכמים למבנים: מעליות, דרגנועים, מסועים, בקרת ניטור וגישה, ייעוץ ותכנון, התקנה, הרכבה, אספקה, שרות ותחזוקה

פרופיל

שנת הקמה 1961
כתובת רח' המלאכה 5, ת.ד. 8026 א.ת. פולג, נתניה 4250540- ראה מפה
טלפון 09-8303000
פקס 09-8303044
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.isralift.co.il ;www.kone.com
   
   

מנהלים

גיא קבילי, מנכ"ל, KONE ישראל קונה בע"מ

גיא קבילי

מנכ"ל

אודליה אלון, סמנכ"לית כספים, KONE ישראל קונה בע"מ

אודליה אלון

סמנכ"לית כספים

שגיא קוזניץ, סמנכ"ל מכירות, KONE ישראל קונה בע"מ

שגיא קוזניץ

סמנכ"ל מכירות

יעקב כרמלי, סמנכ"ל ביצוע, KONE ישראל קונה בע"מ

יעקב כרמלי

סמנכ"ל ביצוע

אודות


המטרה שלנו היא להעצים את תנועת החיים העירוניים, בין ובתוך הבניינים של היום ומחר. באמצעות עיצוב, תכנון ואיזון תנועת האנשים במרחב, אנחנו מאפשרים לעיר לצמוח גבוה יותר, חכם יותר וטבעי יותר.

יחד עם השותפים והלקוחות שלנו, אנחנו הופכים את הערים בהן אנו חיים למקומות טובים יותר. אנחנו, האנשים שעובדים ב-KONE מבינים בתנועה של ערים, אנשים וטכנולוגיה במאה ה-21 בין אם אנחנו חיים בעיר, עובדים בה או רק מבקרים – העיר היא חלק משמעותי מהחיים של כולנו.
חברת KONE ישראל הינה חברת המעליות והדרגנועים המובילה בישראל סיפורנו מתחיל בשנת 1961 עם היווסדה של חברת ישראליפט, שעסקה במהלך השנים בייצור והתקנת מעליות ומתן שירות במגוון פרויקטים ברחבי מדינת ישראל. החברה שימשה במשך שנים רבות כמפיצה רשמית ובלעדית של מוצרי תאגיד KONE העולמי.
בשנת 2013, שיתוף הפעולה והסינרגיה בין החברות הבשיל לידי החלטה של הנהלת KONE העולמית לרכוש את החברה באופן מלא. מאז היוותה ישראליפט חלק ממשפחת KONE העולמית.
בתחילת 2018 הוחלט בישראל לאמץ באופן רשמי את המותג KONE ולהפוך ל-KONE ישראל.
החיבור הטבעי בין ישראליפט מישראל ו-KONE מפינלנד, שהתחיל לפני כעשור, מצרף ניסיון, שורשיות ומשפחתיות של עובדי התעשייה הישראלית מחד, ומאידך מוניטין מוכח של חברה בינלאומית המתמחה בטכנולוגיה, חדשנות, בטיחות והבטחה לעתיד טוב יותר, יחד יצרנו ערכים מוספים של ידע, מצוינות מקצועית, אמינות ורצון עז לעמוד באתגרים חדשים אותם מביאה הקידמה.

חברת KONE
חברת KONE הינה חברה ציבורית פינית, אשר נוסדה בשנת 1910. במרוצת השנים התבססה החברה כאחת מארבע חברות המעליות המובילות בעולם. המשימה של החברה היא לשפר את תנועת האנשים (People Flow) בערים.
כחברה גלובלית מובילה בתעשיית המעליות והדרגנועים KONE מספקת מעליות, דרגנועים ודלתות אוטומטיות יחד עם פתרונות תחזוקה ומודרניזציה המוסיפים ערך למעגל החיים של כל בניין.
ב-2017 נמנים על החברה כ 54,000 עובדים, החברה משרתת יותר מ-450,000 לקוחות וביותר מ-60 מדינות ברחבי העולם. המשרדים הראשיים ממוקמים בהלסינקי שבפינלנד. לחברה 8 מרכזי מו"פ ו-7 מפעלי ייצור, יחד עם רשת מפיצים עולמית בכ-140 מדינות.

חזון ואסטרטגיה
סוגים שונים של בניינים משמשים למטרות שונות ומשפיעים על תנועת האנשים ועל המרחב בו הם נעים. החזון של החברה הינו לספק את "The best People Flow® experience". המשמעות היא שהחברה מספקת למשתמשי הקצה וללקוחותיה קלות, אפקטיביות וחוויית משתמש לאורך כל מעגל החיים של הבניין.

פרויקטים מובילים בעולם
KONE מעורבת בחלק ניכר מהפרויקטים הנדל"ניים החשובים ויוצאי הדופן בעולם, בהם: Greenland Puli Center – מגדל משרדים המתנשא לגובה 300 מטר, ולצידו קניון עצום בעיר העתיקה ג'נאן שבסין; המבנה המפורסם והייחודי Brisbane 180 שבאוסטרליה, מגדל 'השמיים' בניו זילנד הפתוח כל השנה למבקרים ומתנשא לגובה 229 מטר; אצטדיון הארנה במוסקבה, שנבנה תוך הקפדה גבוהה על עיצובו, תוך היערכות להפעלת המעליות בטמפרטורות שצפויות לרדת מתחת ל-0 מעליות צלזיוס; שוק המזון המקורה החדש של רוטרדם, שנבנה כשמעליו בניין משרדים מפואר, עם מערכת שליטה חכמה ומתקדמת במעבר בין השוק למשרדים; המגדל הגבוה בעולם (מגדל ג'דה), הנבנה בימים אלו בערב הסעודית.

פרויקטים מובילים בארץ
חלק ניכר מפעילות KONE ישראל הינם פרויקטים רחבי היקף כגון:
פסגות אפק תדהר על הפארק; מלון רוטשילד 22, תל אביב; בית חולים אסותא, אשדוד; פרויקט הרצליה HILLS, הרצליה; בניין מנורה, רמת גן; פרויקט מליבו, חריש; מגדלי אלון תל אביב; מאייר ברוטשילד, תל אביב; מלון Ritz-Carlton, הרצליה; מלון לגון- נתניה.

מובילות טכנולוגית וחדשנות
KONE היא מובילה טכנולוגית מוכחת. יחד עם שותפיה היא מחזקת באופן מתמיד את מעמדה כמובילת חדשנות בתעשייה. בתחום המחקר והפיתוח בבעלות החברה למעלה מ-3,000 פטנטים. בשנת 2018 הכתיר המגזין הכלכלי המוביל בעולם Forbes, את KONE ברשימת 100 החברות החדשניות בעולם, זו הפעם השביעית ברציפות. KONE הינה חברת המעליות היחידה בתעשייה אשר זכתה להימנות עם רשימה זו בשנים האחרונות.
החברה משקיעה בפיתוח פתרונות חדשניים וירוקים ובזכותם הוענק לחברה הדירוג הגבוה ביותר בתחום האנרגיה – דירוג A.

מחקר ופיתוח
Tytyri, מרכז המו"פ של החברה בפינלנד ממוקם במעמקי מכרה ומאפשר בחינה של מעליות המיועדות לבניינים הגבוהים בעולם. הדבר שהופך מעבדה זו לייחודית במינה בעולם היא העובדה שמעלית יכולה לנסוע בה מעל 300 מטרים, ב-Tytyri מתאפשר ביצוע של מגוון רחב של בדיקות בתנאי העולם האמיתי. “התאום האסיאתי" של מתקן זה נמצא במגדל הניסיוני קושקאן בסין. בין הטכנולוגיות האלו נמנית KONE UltraRope® המספקת יעילות אקולוגית, אמינות ועמידות חסרות תחרות, תוך שיפור ביצועי המעלית. הטכנולוגיה מבטלת את החסרונות של חבלי פלדה קיימים – צריכת אנרגיה גבוהה, מתיחות חבל, מסה נעה גדולה, וזמני השבתה הנגרמים מתנודות. KONE UltraRope מאפשר נסיעת מעלית לגובה של 1,000 מטר.
KONE חוללה מהפכה בתעשיית המעליות כאשר המציאה ב-1996 את המעלית הראשונה בעולם ללא חדר מכונות, KONE MonoSpace®, לבניינים נמוכים עד בינוניים. KONE EcoDisc® motor הנו הלב של פתרון המעליות שמציעה החברה.

שיתוף פעולה עם IBM
KONE משתמשת ב-IoT של IBM ובפלטפורמות פיתוח ענן כדי לאסוף נתונים מחיישנים ומערכות שונות הקשורים למעליות, דרגנועים, דלתות וקרוסלות של KONE המשמשים כמיליארד אנשים מדי יום. באמצעות הפלטפורמה, תוכל KONE לשפר באופן דרמטי את האמינות ואת זמן הפעולה של מעליות ודרגנועים, לספק חוויה טובה יותר, לקצר את זמני הנסיעה ולשפר את זרימת האנשים בערים הגדולות. התנועה של אנשים בבניינים תהיה מותאמת אישית, מהירה יותר, מאובטחת, וטובה יותר.
העובדים המסורים והוותיקים של החברה קשובים להתפתחותיות בקרב הלקוחות ובתחום ונענים לדרישות משתנות, חברת KONE ישראל הופכת יום יום רעיונות וחלומות למציאות נעימה ומוצלחת. אנחנו שמחים על אתגרים חדשים, מספקים פתרונות טכנולוגיים, איכותיים, מודרניים ואמינים וגאים להימנות על חוד החנית של התעשייה הישראלית.

אולי יעניין אותך גם


שיפור במצב החברות בבורסה בתל אביב – רק 9.1% מהן עם הערות עסק חי בדו״חות 2017

נכון לסוף השנה החולפת נסחרו בבורסה 582 חברות
במהלך השנה נמחקו מהמסחר 24 חברות, ונוספו אליה 37 חברות

ניכור הורי – השבר והשלכותיו – דליהו רונן ושות' משרד עורכי דין ונוטריון

ניכור הורי היא מציאות שבה הורה אחד גורם לילד או לילדים להתנכר להורה האחר, זהו תהליך הדרגתי של מידור הקשר של הילדים עם ההורה. אין ספק שמדובר באחת התופעות המכוערות, הקשות והבעייתיות ביותר, המלוות סכסוכים בתוך המשפחה ועלולה להיות לה השפעה למשך שנים רבות בעתיד.