BDI

חברת הכשרת הישוב בישראל

הכשרת הישוב פועלת בתחום ייזום והשכרת נכסים מניבים בישראל ובפולין - שטחי מסחר, משרדים ופארקים לוגיסטיים; וכן ייזום פרויקטים למגורים בפולין והתחדשות עירונית בישראל

פרופיל

שנת הקמה 1909
כתובת מגדל צ׳מפיון, ששת הימים 30 , בני ברק- ראה מפה
טלפון 03-7962222
פקס 03-7962241
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.ildc.co.il
   
   

מנהלים

עופר נמרודי, חבר דירקטוריון ומנכ"ל החברה, חברת הכשרת הישוב בישראל

עופר נמרודי

חבר דירקטוריון ומנכ"ל החברה

שמשון מרפוגל, משנה למנכ"ל, חברת הכשרת הישוב בישראל

שמשון מרפוגל

משנה למנכ"ל

אלכס מריאש, סמנכ"ל בכיר לפיתוח וניהול נכסים מנכ"ל הכשרת הישוב התחדשות עירונית בישראל בע"מ, חברת הכשרת הישוב בישראל

אלכס מריאש

סמנכ"ל בכיר לפיתוח וניהול נכסים מנכ"ל הכשרת הישוב התחדשות עירונית בישראל בע"מ

עודד סתר, סמנכ"ל מימון השקעות ופיתוח עסקי, חברת הכשרת הישוב בישראל

עודד סתר

סמנכ"ל מימון השקעות ופיתוח עסקי

קים שהם ניר, סמנכ"ל רגולציה ומזכיר החברה, חברת הכשרת הישוב בישראל

קים שהם ניר

סמנכ"ל רגולציה ומזכיר החברה

סמדר רינות נמרודי, סמנכ"ל פרויקטים משאבי אנוש ואכיפה, חברת הכשרת הישוב בישראל

סמדר רינות נמרודי

סמנכ"ל פרויקטים משאבי אנוש ואכיפה

דניאל נמרודי, מנכ"ל הישוב החדש בע"מ, חברת הכשרת הישוב בישראל

דניאל נמרודי

מנכ"ל הישוב החדש בע"מ

אודות חברת הכשרת הישוב בישראל


ערכים מובילים הכשרת הישוב השכילה לאורך 111 שנות קיומה להתאים את פעילותה למציאות המשתנה תוך הישענות על תחום הנדל"ן כתחום ליבה, אך ערכיה הבסיסיים נותרו כשהיו: חזון, מנהיגות, יצירה והתחדשות. החברה משמרת את ערכיה אלה באמצעות אמינות ושקיפות ללא פשרות, טיפוח ושימור ההון האנושי ומחויבות להשאת ערך עבור בעלי מניותיה, לקוחותיה ועובדיה. איתנות פיננסית ניירות […]

ערכים מובילים
הכשרת הישוב השכילה לאורך 111 שנות קיומה להתאים את פעילותה למציאות המשתנה תוך הישענות על תחום הנדל"ן כתחום ליבה, אך ערכיה הבסיסיים נותרו כשהיו: חזון, מנהיגות, יצירה והתחדשות. החברה משמרת את ערכיה אלה באמצעות אמינות ושקיפות ללא פשרות, טיפוח ושימור ההון האנושי ומחויבות להשאת ערך עבור בעלי מניותיה, לקוחותיה ועובדיה.

איתנות פיננסית
ניירות הערך של הכשרת הישוב נסחרים בבורסה לניירות ערך בת"א במדדים המובילים בהם ת"א-125 ומדד הנדל"ן המניב. סך נכסי הקבוצה מסתכם בכ-5 מיליארד ש"ח, והונה העצמי מסתכם בלמעלה מ-1.5 מיליארד ש"ח, אשר מתוכו סך של כ-1 מיליארד ש"ח מיוחס לבעלי המניות בחברה. בתחום הפיננסי, החברה מקפידה לאורך השנים לשמור על חוסן ואיתנות פיננסית ועל עמידה בהתחייבויותיה במלואן ובמועדן.

מיזמים עיקריים של הקבוצה
בישראל
קניון שבעת הכוכבים בהרצליה – הכשרת הישוב יזמה והקימה את קניון "שבעת הכוכבים" בהרצליה, ומיום תחילת פעילותו בשנת 2000, נמנה באופן רציף על רשימת הקניונים המובילים והמצליחים בישראל, המהווה מרכז בילוי ומסחר מוביל, הנהנה ממיקום אסטרטגי בלב אזור התרחבות הבניה למגורים בהרצליה.
"קמפוס הכשרת הישוב" במתחם BBC בבני ברק – מתחם בן שלושה מגדלים בהקמה, במיקום אטרקטיבי, בסמוך לתחנת הרכבת הקלה, אשר הראשון מבניהם, "מגדל הכשרת הישוב", הכולל 44 קומות של משרדים ושטחי מסחר הוקם ואכלוסו מושלם בימים אלה. במהלך 2020 החלה החברה בבניית מגדל משרדים נוסף, הגבוה באזור, בן 52 קומות, ומקדמת את פיתוחו ותכנונו של המגדל השלישי הצפוי להיות מרכז רפואי, סיעודי ושיקומי משולב בהיקף של עד 1,000 מיטות אשפוז.
"מגדל יעקב נמרודי" בתל-אביב – הריסת מבנה המשרדים הישן "בית מעריב" הושלמה, ובמקומו יבנה מגדל משרדים בן 42 עד 60 קומות בלב הסיטי של תל-אביב עם חיבור להצטלבות קווי הקו האדום והירוק של הרכבת הקלה.

התחדשות עירונית בישראל
קבוצת הכשרת הישוב פעילה בתחום ההתיישבות בארץ ישראל מיום הקמתה בעשור הראשון של המאה הקודמת. לאורך השנים הקבוצה בנתה אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ.
כיום הכשרת הישוב גאה להמשיך את החזון הציוני שאפיין אותה מיום הקמתה, ולהמשיך בבניין הארץ על ידי ייזום פרויקטים למגורים בדרך של התחדשות עירונית.
הכשרת הישוב התחדשות עירונית יוזמת חידוש ובניה של סביבות מגורים מתקדמות ואיכותיות בעשרות פרויקטים של פינוי בינוי בכל רחבי הארץ, בשלבי ייזום שונים.

בחו"ל
בניה למגורים – להכשרת הישוב ניסיון רב שנים של ייזום, ניהול, הקמה ושיווק של דירות מגורים ושטחי מסחר במרכז אירופה – בעיקר בפולין. החברה הקימה כ-2,000 יחידות דיור ושטחים מסחריים, בפרויקטים כגון Aura Sky ו-Aura Gardens בוורשה ו-Aura Gdansk בגדנסק. החברה נהנית ממוניטין מתמשך, כמי שמקפידה על סטנדרט גבוה של בניה איכותית, יעילה ובטוחה.

ייזום, הקמה וניהול של פארקים לוגיסטיים
הכשרת הישוב הינה בעלת השליטה בחברת MLP Group SA, חברה ציבורית פולנית אשר מניותיה נסחרות בבורסה בוורשה ושוויה כיום הוא 1.6 מיליארד זלוטי, ומחזיקה (בשרשור) כ-38.3% ממניותיה. ל-MLP נכסים מניבים בהיקף של 700,000 אלפי מ"ר ב-16 פארקים לוגיסטיים במיקומים אסטרטגיים בפולין (12 פארקים), גרמניה (שלושה פארקים) ורומניה (פארק אחד). הפארקים של MLP נהנים מתפוסה בשיעור של 98%, עם כ-165 שוכרים שונים ממגוון סקטורים, וממגוון תעשיות הנתמך בהתחזקות ה-e-commerce.

 

אולי יעניין אותך גם


באיזו חברה הכי טוב לעבוד בישראל?

מהתקשורת   שש עם עודד בן עמי   איפה הכסף – ענת דוידוב   צבע הכסף – יאיר ויינרב   אנשים ומחשבים רשימה חדשה מעידה שוב כי חברות ההיי-טק הן בין החברות הטובות לעבוד בהן בישראל איזו חברה נמצאת בראשות הרשימה? מי עלו ומי ירדו?  

מימון פרוייקטי תשתית – גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג, שנהב ושות', עו"ד

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות משמעותית בהוצאה לפועל של פרויקטי תשתית בישראל באמצעות מודל ה-PPP (Public Private Partnership), הן ברמה הלאומית והן ברמה המוניציפאלית. התפתחות מואצת זו ממשיכה את ה"ניצנים" של שימוש במודל ה-PPP שהחלו בשנות ה-90 המאוחרות ובתחילת המאה בפרויקט כביש 6 (כביש האגרה הראשון בישראל), בפרויקט מנהרות הכרמל ובהקמת מתקני ההתפלה באשקלון ופלמחים. […]