BDI

ISA GROUP

ייזום‭ ‬ובניית‭ ‬פרויקטים‭ ‬למגורים‭, ‬מסחר‭ ‬והתחדשות‭ ‬עירונית

פרופיל

שנת הקמה 1997
כתובת אגודת‭ ‬ספורט‭ ‬הפועל‭ ‬2‭, ‬ ירושלים‭ - ראה מפה
טלפון 02-6447113‭‬‭‬
פקס 02-6428716‭ ‬‭ ‬
דוא"ל [email protected]‭ ‬‭ ‬
אתר החברה isa-grp.com
   
   

מנהלים

שלום‭ ‬גריבה, מייסד ומנכ"ל, ISA GROUP

שלום‭ ‬גריבה

מייסד ומנכ"ל

עקיבא‭ ‬זוריבין, מייסד ויו"ר, ISA GROUP

עקיבא‭ ‬זוריבין

מייסד ויו"ר

אודות ISA GROUP


ISA GROUP הינה חברה ליזמות ובנייה המתמחה בייזום, ניהול ובניית פרויקטים בתחום הנדל"ן למגורים, מסחר והתחדשות עירונית. ב-ISA GROUP פועלות גם החברות ד.דניאל - חברת הביצוע הקבלנית, בדירוג ג'5, ו"החברה להתחדשות ירושלים" - הפועלת בתחומי התחדשות עירונית ופינוי - בינוי. החברה מנוהלת ע"י עקיבא זוריבין ושלום גריבה, אשר החלו את פעילותם המשותפת לפני למעלה מ-20 שנים. עד היום, אמצע העשור השלישי לפעילותה, יוזמת ובונה החברה קרוב ל-2,900 דירות למגורים, כ-100,000 מ"ר של מסחר ועסקים ולמעלה מ-4,900 דירות במתחמי פינוי - בינוי.

ISA GROUP נהנית ממוניטין של מצוינות ושיעור גבוה של לקוחות חוזרים, כתוצאה מביצוע ותכנון מוצלח של פרויקטים מובילים, תודעת שירות גבוהה והצלחה בהקדמת לוחות הזמנים של אכלוס הדירות.

הצוות הבכיר
עקיבא זוריבין הוא יזם ואיש נדל"ן, אשר החל את דרכו בתחום לפני למעלה מ-25 שנה, בהן הוביל עשרות פרויקטים המתאפיינים ברמת התכנון והביצוע המוקפדים, אשר הפכו לסמן האיכות המלווה את החברה לאורך כל הדרך.
שלום גריבה הוא איש ניהול ופיננסים, בעל תואר M.B.A. במנהל עסקים כולל התמחות במימון. לשלום ניסיון משמעותי ומצטבר במשרד הכלכלה וכרפרנט מימון נדל"ן בבנק ירושלים והוא מוביל את ניהולה הפיננסי וחזון הפיתוח של ISA, כולל תחום ההתחדשות העירונית ברחבי הארץ.

תחומי הפעילות של החברה
ISA GROUP יוזמת ובונה כיום 27 פרויקטים למגורים ומסחר, בכל רחבי הארץ. בין הפרוייקטים שמבצעת החברה:
Jerusalem Estates – במתחם שכונת היוקרה שנלר בירושלים. פרויקט נדיר וייחודי, המשלב שימור מבנים היסטוריים ובניית מאות דירות יוקרה בפריים לוקיישן במרכז ירושלים. 460 דירות יוקרה נבנות במתחם היסטורי, שיכלול בנייני יוקרה לצד שדרת חנויות המשולבת עם המבנים העתיקים במתחם.
•מצפה האלה רמה ד'3 בית שמש – פרויקט במיקום מבוקש, הכולל 265 יח"ד מעל שדרת מסחר מרכזית.
•מצפה החורש רמה ד'3 בית שמש – פרויקט אקסקלוסיבי הכולל 210 יח"ד, במיקום אסטרטגי הצופה אל נופי עמק האלה.
•מצפה רמות ירושלים – בניית 211 יח"ד בשכונה המבוקשת רמות א'. הפרויקט נמצא כיום בשלב ג' והאחרון של הפרויקט.
•מצפה מבשרת – שכונת המגרסה מבשרת ציון. ייזום ובניית 186 יח"ד בשורה הראשונה מול נוף הרי ירושלים.
•הבית בגן ירושלים – בניין בוטיק אקסקלוסיבי עם 26 יח"ד בלבד בשכונת רמת שרת היוקרתית.
•מגדלי שער העיר בת ים – בניית 256 יח"ד ב-2 מגדלי יוקרה בני 24 קומות כל אחד, במסגרת תכנית פינוי – בינוי עירונית.
•מתחם טחנת הקמח בגבעת שאול ירושלים – תכנון וייזום בניית שלושה מגדלי ענק חדשים עם 75,000 מ"ר למסחר ועסקים, באזור הכניסה החדשה לירושלים, הנבנית בימים אלה

רכסים – כ-500 יחידות דיור מגורים ומרכז מסחרי שכונתי.
חלק נכבד מהפרויקטים האחרונים, אשר החברה לקחה על עצמה, הינם בתחום המחיר למשתכן. אנו מאמינים שיש לאפשר לכל אדם בישראל להקים בית משלו ואנו שמחים לתרום את חלקנו להשגת מטרה זו.

בנייה למסחר ועסקים
בתחום הבנייה למשרדים, מסחר ועסקים פועלת ISA GROUP במגוון פרויקטים בולטים, דוגמת ייזום ובניית "הקארדו" – שדרת חנויות ומסחר יוקרתית בלב מתחם שנלר ההיסטורי בירושלים ייזום בנייה וניהול מרכז מסחרי מרכזי ב'מצפה האלה' רמת בית שמש ד', הכולל אלפי מ"ר לעסקים.
בניית מרכז הדר גנים בפתח תקווה – 10,000 מ"ר של מסחר ומשרדים.
בניית SEA TOWER CENTER – מרכז מסחרי ברח' הראשי בטירת הכרמל, אשר יצר סטנדרט חדש בלב העיר.
בנוסף לאמור לעיל, גולת הכותרת של הפעילות המסחרית בשנים אלו, הינה פרויקט פנומנלי של ייזום ובניית שלושה מגדלי ענק חדשים במתחם טחנת הקמח בירושלים. זהו אזור, המהווה כיום את מרכז העסקים והמסחר החדש של ירושלים, סמוך לכביש 16, אשר נבנה בימים אלו ככניסה החדשה לעיר.

התחדשות עירונית
"החברה להתחדשות ירושלים" נולדה מתוך חיבור בין שתי חברות ותיקות ומנוסות – חברת ISA GROUP העוסקת כאמור ביזמות, פיתוח וביצוע בתחום הבנייה ו"החברה להתחדשות עירונית לישראל', המובילה בתחום ההתחדשות העירונית ובפרויקטים של פינוי-בינוי בפריסה ארצית.
מן החיבור הייחודי הזה נהנים בסופו של דבר הדיירים מולם פועלות חברות בנייה בעלות רמה מקצועית גבוהה בתחומי הבנייה והיזמות, המנוסות בפרויקטים בסדרי גודל גדולים, חברות שלהן גם היכרות מעשית ומוכחת עם פרויקטים דומים, ובעלות חוסן כלכלי ופיננסי, המבטיחים את התקדמותו המהירה והצלחתו של התהליך.
אנו מקפידים על ביצוע כל התהליך בשקיפות ושותפות מלאה יחד עם הדיירים, בסטנדרטים חדשים של ליווי אישי החל משלב החתימות, דרך מציאת פתרונות בכל נושא תכנוני או ביצועי, ושירות V.I.P. כולל איש קשר אישי בחברה, המלווה כל דייר לאורך התהליך עד האכלוס החדש.
האנשים שלנו מאחורי העשייה בתחום ההתחדשות העירונית משקיעים רבות ביצירת תהליך משותף עם בעלי הדירות, כחלק מתפיסת מנכ"ל החברה אסף חרש, שעבר בעצמו תהליך של התחדשות עירונית בדירתו ומכיר היטב את צד הדייר הקרוב לליבו.

פרויקטים שאוכלסו
עד היום סיימה ISA GROUP בנייה ואכלוס במספר פרויקטים מצליחים. בין היתר בנתה החברה ואכלסה את שכונת 'רמות מירסקי' בירושלים, מגדל SEA TOWER בטירת הכרמל, הכולל קומות ראשונות של מרכז מסחרי מצליח ומעליו מגדל מגורים.
בהמשך בנתה החברה ואכלסה את שכונת 'מצפה רמות' שלבים א' וב' ופרויקטים נוספים בירושלים בשכונות בית וגן, מרכז העיר ומקור חיים ליד בקעה.

 

אולי יעניין אותך גם


דה מרקר : "המסקנה מרפורמת הדירוג הישראלים במינוס אבל פורעים חובות כמו שעון"

תהילה ינאי : "דירוג האשראי עשוי להפוך לכלי חשוב לניהול מדיניות פיננסית עבור רשויות הממשלה.
לפי ניתוח מגמות הדירוג, ניתן לאמוד את התפתחות הסיכון של הצרכנים"

סקר CofaceBdi בגלובס : 84% מהעסקים: הצעדים הכלכליים של הממשלה לא יסייעו להתאוששות עסקית

פורסם בגלובס: מסקר שביצעה CofaceBdi בקרב 500 מנהלים במגוון סקטורים במשק, עולה כי 38% מהחברות מעידות כי פעילותן נמשכת כרגיל, 56% פועלות במתכונת מצומצמת, ו-6% השביתו את הפעילות לחלוטין.