BDI

IDE טכנולוגיות בע"מ

פתרונות התפלה תרמית ובאמצעות ממברנות,פתרונות טיפול בשפכים תעשייתיים,מתקנים לטיהור מי קולחין

פרופיל

שנת הקמה 1965
כתובת רח' המתכת, פארק תעשיות השרון, תא דואר 5016, קדימה 6092000- ראה מפה
טלפון 09-8929777
פקס 09-8929715
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.ide-tech.com
   
   

אודות


ל-IDE הישגים מוכחים במשך יותר מחמישים שנה, והיא מבוססת היטב בחזית תעשיית המים העולמית.

החברה היא מובילה עולמית בפתרונות לטיפול במים; היא מתמחה בתכנון, הקמה והפעלה של כמה מתקני התפלה באמצעות ממברנות ומתקני התפלה תרמית מהגדולים והמתקדמים ביותר בעולם (מי ים ומים מליחים) וכן של מפעלים לטיפול בשפכים תעשייתיים ושל מתקנים לטיהור מי קולחין. החברה זכתה בפרסים יוקרתיים רבים: "מפעל ההתפלה של השנה" (ב-2016 על המתקן בקרלסבד וב-2014 על המתקן בשורק), "חברת ההתפלה של השנה" (ב-2011) ו"עסקת ההתפלה של השנה" (ב-2013 על מתקן ההתפלה בקרלסבד). IDE פועלת בשיתוף פעולה עם מגוון לקוחות – רשויות מקומיות ולקוחות מתחום הנפט והגז, המכרות, בתי הזיקוק ותחנות הכוח – בכל ההיבטים של פרויקטים בתחום המים, ומספקת ברחבי העולם 3 מיליון מ"ק מים ביום באיכות גבוהה. IDE הוכרזה פעמיים על ידי כתב העת "MIT Technology Review" כאחת מחמישים החברות החכמות בעולם (בשנים 2015 ו-2016), וכן נבחרה למקום השני ברשימת החברות שמשנות את העולם שפרסם כתב העת Fortune.
IDE מבטיחה ללקוחותיה קדמה טכנולוגית, אמינות מוכחת והצלחה מתמדת. אנו יודעים ששיתוף פעולה הדוק מוביל להצלחה ולצמיחה.

פרויקטים ראויים לציון:
• 2005: IDE מפעילה את המתקן להתפלת מי ים בטכנולוגיית אוסמוזה הפוכה (SWRO) באשקלון, המייצר 396,000 מ"ק מים ביום. זהו אחד ממפעלי ההתפלה הגדולים בעולם, והוא זכה בתואר היוקרתי "מפעל ההתפלה של השנה לשנת 2006".
• 2008: IDE משלימה את בניית מתקן הזיקוק הרב שלבי (Multi-Effect Distillation – MED) של Reliance Industries – מפעל ההתפלה הגדול ביותר בהודו, המייצר 160,000 מ"ק ליום.
• 2009: מתקן ה-SWRO של IDE בחדרה, המייצר 525,000 מ"ק ליום, זוכה להצלחה דומה לזו של המפעל באשקלון.
הן מפעל ה-SWRO בחדרה והן זה שבאשקלון הושלמו מוקדם מהמתוכנן ובהתאם לתקציב, ושניהם מספקים מים באיכות גבוהה ובמחירים של חוזי בנייה-הפעלה-העברה (Build-Operate-Transfer – BOT) מהנמוכים בעולם.
• 2010: IDE החלה להפעיל בטיאנג'ין את מתקן ההתפלה הגדול ביותר בסין, המייצר 100,000 מ"ק ביום ב-4 יחידות המייצרות 25,000 מ"ק מים ביום כל אחת. בשנת 2013 הוכפל הספק זה.
• 2013: המתקן בשורק, המייצר 624,000 מ"ק מים ביום, מציב אמת מידה חדשה בתעשייה מבחינת טכנולוגיית ההתפלה, הספק המים ועלותם. זהו מתקן ה-SWRO הגדול והחדשני ביותר בעולם.
• 2015: פרויקט מתקן ההתפלה בקרלסבד מתחיל לפעול ומייצר 204,412 מ"ק מים ביום. זהו המתקן הגדול ביותר להתפלת מי ים באמריקה והוא מסמן נקודת מפנה בתחום התפלת המים בארה"ב. המתקן זכה בפרס "מפעל ההתפלה של השנה לשנת 2016" מטעם "GLOBAL WATER".
• 2015: המאיידים האופקיים (Horizontal MVC evaporators) של IDE נבחרו להיות המתקן הראשון בסין לטיפול במים.
• 2017: IDE מפעילה מחדש מתקן SWRO ומתאימה אותו לצורכי המאה ה-21 מתקן ההתפלה Charles E. Meyer בסנטה ברברה (עד מ"ק 23288 ליום). זהו פתרון גמיש ויעיל מאוד מבחינה כלכלית לסכנות הטמונות בבצורת קשה.
• 2017: הרחבת מתקן Reliance Jamnagar Refinery על ידי IDE נמצאת ברשימת המועמדים הסופיים לפרס מטעם Global Water לשנת 2017 כאחד ההישגים הטכנולוגיים בני-הקיימא המרשימים ביותר בתחום.

ידע טכנולוגי נרחב
נוסף על הפתרונות המתקדמים של IDE להתפלה של מי ים ומים מליחים בעזרת ממברנות והתפלה תרמית, החברה ממנפת את הידע הטכנולוגי שלה כדי לספק מגוון יישומים בתחום המים.

פתרונות לטיפול במי שפכים תעשייתיים
תוך שהיא ממנפת את המומחיות שלה בטכנולוגיות מים מתקדמות, פיתחה IDE מאייד אופקי המשפר את הבטיחות, האמינות והיעילות בתעשיות המטפלות במים.
הפתרונות של IDE לטיפול בשפכים תעשייתיים מבטאים גישה ידידותית לסביבה, והם הפתרונות המיטביים עבור מגוון תעשיות לרבות נפט וגז, מכרות, בתי זיקוק ועוד.

פתרונות לטיהור מי קולחין
הדור הבא של טכנולוגיות התפלת מים נמצא כבר בשימוש IDE, דבר המאפשר הפחתה ניכרת של השימוש בכימיקלים ואספקה אמינה של מים באיכות גבוהה מאוד.
IDE PROGREEN™ מהווה פריצת דרך במגזר זה – מערכת RO מודולרית, קומפקטית וידידותית לסביבה לייצור מים, המאפשרת אספקה בת-קיימא של מים נקיים במחיר משתלם למגוון תעשיות. זוהי מערכת מהפכנית הפועלת ללא כימיקלים.

הצלחה ישראלית בכל העולם
ל-IDE יש צוותים בארצות הברית, סין, הודו, אוסטרליה וצ'ילה, וכן במטה החברה בישראל. פריסה זו מאפשרת שותפות מלאה עם הלקוחות בכל העולם והתאמת פתרון ללקוח על פי הצרכים המסחריים והטכניים הרלבנטיים. ל-IDE ניסיון נרחב באספקת פרויקטים מוכנים להפעלה (Turn-key) ופרויקטי הנדסה-רכש-בנייה (Engineering Procurement and Construction – EPC) וכן באספקת שירותי תפעול ותחזוקה (O&M), נוסף על ניסיונה בהקמה ובניהול של פרויקטים מסוג BOT במחירים תחרותיים. משאבי ההנדסה של IDE זמינים תמיד להענקת תמיכה ללקוחותיה.

בסיס לקוחות חובק עולם
• עם הלקוחות של IDE נמנים ממשלות ורשויות מקומיות, תעשיות כרייה, תחנות כוח ובתי זיקוק, ובהם CITIC Pacific Mining באוסטרליה, BHP & AES Norgener בצ'ילה, SDIC בסין, Reliance ו-Essar בהודו, ממשלת ישראל, גופים בקפריסין ובאיים הקריביים ועוד.
• מותגים מוכרים אחרים דוגמת Nestlé ,Lego ו-AngloGold Ashanti רכשו גם הם את פתרונות המים והאנרגיה המשולבים של IDE.

שורשים איתנים להמשך צמיחה
חברת IDE בבעלות משותפת של קבוצת דלק (50%), שהינה מובילה עולמית בתחום התשתיות והאנרגיה, ואלפא פרטנרס (50%) שהינה קרן פרטית להשקעות אסטרטגיות בתחום המים, המנוהלת על ידי אבשלום פלבר, יו"ר IDE, ואמיר לנג, לשעבר סמנכ"ל בכיר בקבוצת דלק.

אולי יעניין אותך גם


CofaceBdi : ישראלים מוציאים בחומוסיות 750 מיליון ₪ בשנה

לקראת יום החומוס הבינלאומי (שיחול ב13/5) חברת בידיאי ביצעה בדיקה שמראה שבישראל אנחנו מוציאים 750 מיליון ש"ח בשנה.

אחת מכל 6 חברות בענף הרהיטים בסכנת קריסה

CofaceBdi : אחת מכל 6 חברות בענף העץ והרהיטים נמצאת בסיכון משמעותי לקריסה