BDI

קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

ייזום ופיתוח של מיזמי נדל"ן למגורים, מסחר ומשרדים בארץ ובחו"ל

פרופיל

שנת הקמה 2004
כתובת רח' הבנים 5, נס ציונה 74071 - ראה מפה
טלפון טל' משרדי ההנהלה 08-9305959 פרויקטים 2572* מסחר 5157*
פקס 08-9302930
דוא"ל [email protected]
אתר החברה hmg.co.il
   
   

מנהלים

חנן מור, יו"ר, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

חנן מור

יו"ר

אבי מאור, מנכ"ל, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

אבי מאור

מנכ"ל

שלומי בן זכרי, סמנכ"ל בינוי והנדסה, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

שלומי בן זכרי

סמנכ"ל בינוי והנדסה

אייל מוליאן, סמנכ"ל כספים, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

אייל מוליאן

סמנכ"ל כספים

אודות


קבוצת MORE הינה יזמית נדל"ן ציבורית שנוסדה בשנת 2004 על ידי היזמים חנן מור ואבי מאור. הקבוצה בעלת תפיסת נדל"ן ומגורים ייחודית, השמה דגש על עירוב שימושים ויצירת סביבת מגורים אורבנית אשר משלבת בהרמוניה מגורים לצד שטחי מסחר, שירותים וקהילה. נושא עירוב השימושים הוא אחד הנושאים המייצגים את החברה ומבליט את התפיסה והחשיבה "מחוץ לקופסא", כזיהוי ראשוני של מגמה חדשה בתחום המגורים של המחר. ראייה הזו התפתחה מתוך אמונה של PLAY, WORK, LIVE - והכל במרחק הליכה מהבית. כיום יוזמת ומבצעת הקבוצה פרויקטים רבים הכוללים קרוב לאלפיים יח"ד ומפתחת שטחי מסחר בהיקף של כ-40,000 מ"ר ברחבי הארץ, כולל הקמת שטחי המסחר המרכזיים בעיר חריש ובערים נוספות בהן מודיעין, ראשון לציון, אריאל ועוד. לקבוצה שנים של ידע וניסיון מוכח ביזום של מגוון פרויקטים למגורים ולמסחר ברחבי הארץ לצד זיהוי אזורים בעלי פוטנציאל צמיחה.

קבוצת MORE – מומחים לסביבה משולבת – היכולת לאתר, לזהות ולמצות פוטנציאל של מיזמי שימושים מעורבים ע"י מתודולוגיה ייחודית ומערכת רב תחומית, המפתחת סביבת חיים משולבת במתחמים אורבניים רבי פנים.

האני מאמין שלנו
קבוצת MORE רואה בכל לקוח שותף מלא שחלומותיו וצרכיו הם הבסיס לתכנון פיתוח ויצירה של סביבת חיים משולבת, עשירה בחוויות היומיום הנחשקות של מחר. תפיסה זו היא המשך לאסטרטגיה השימושים המשולבים ליצירת ערך משמעותי לבעלי המניות וללקוחות החברה.

הלקוח במרכז
קבוצת MORE שמה לנגד עיניה את טובת הלקוח בכל שלבי הפרויקט. התפיסה שלנו היא להעניק ללקוח מענה מיטבי לכל צרכיו החל משלב התכנון המקיף ועד הביצוע וההקמה. הלקוח הוא המרכז וככזה אנו מחויבים לשביעות הרצון שלו מהפרויקט. הקבוצה מאמינה שהדרך לתוצאה טובה היא דרך שקיפות מלאה ללקוח.

תפיסה ניהולית
התפיסה הניהולית של קבוצת MORE מכוונת לחיזוק ולביסוס איתנותה וצמיחתה של הקבוצה. זאת במטרה לפעול להשבחת ערך החברה והשאת רווחיה על-פי שיקולים עסקיים. כל זאת נעשה מתוך אחריות לבעלי המניות, המשקיעים, העובדים, הלקוחות ולסביבה בה אנו חיים.

אחריות תאגידית והקוד האתי
הקבוצה פועלת מתוך אחריות תאגידית והייתה לחברת הנדל"ן הראשונה שקיבלה את אות מעלה לשנת 2009, בעקבות הפצת דו"ח אחריות חברתית. בנוסף, לקבוצה קוד אתי על פיו היא מתנהלת באופן שוטף.

איתנות פיננסית
מתוך תפיסת האחריות העסקית כלפי מחזיקי ניירות הערך שלה, הקבוצה פרעה ארבע סדרות אג"ח (סדרות א', ב', ג' ו-ד'). החברה החלה להציג הכנסות מדמי שכירות בשנת 2017 וצפויה להגיע לדמי שכירות שנתיים של כ-42 מיליון ש"ח עד שנת 2023.

תרומה לקהילה
החברה, מנהליה ועובדיה מעורבים ותורמים למען טיפוח חיי הקהילה והסביבה. החברה לוקחת חלק בפרויקטים שלה התנדבות אישית ובנוסף מגייסת כספים לפעילויות התנדבותיות ופעילויות רווחה בקהילה. החברה החליטה להקצות בכל שנת פעילות סכום של עד 1% מהרווח הנקי של החברה על פי דוחותיה המבוקרים לשנה הקודמת לטובת תרומה וטיפוח חיי הקהילה.

פרויקטים נוכחיים למגורים
• "ימים" – 130 יח"ד בעיר ימים בנתניה • חריש שלב א' ו-ב' – 278 יח"ד • חריש שלב ג' – 180 יח"ד • "כרמים" – 101 בתים צמודי קרקע בכפר תבור • MOD – 92 יח"ד במע"ר (מרכז העיר) מודיעין.
MORE – רשת המרכזים המסחריים של הקבוצה תחת שלושה מודלים עסקיים:
MORE SHOP – מרכזי קניות אזוריים המאגדים תחת קורת גג אחת מגוון רחב של עסקים ותמהיל חנויות רחב. בימים אלו החברה בונה את המרכז המסחרי הראשון בעיר חריש המשתרע על שטח של כ-9,000 מ"ר.
• MORE LIFE – מרכזי קניות המשלבים שירותים חיוניים נגישים ופנאי לכל המשפחה הממוקמים במרכזי שכונות. בימים אלו החברה שוקדת על תכנון והקמה של שני מרכזים מסחריים בלב העיר חריש המשתרעים יחד על שטח של כ-15,500 מ"ר ובתכנון של מרכז מסחרי במודיעין המשתרע על שטח של כ-3,000 מ"ר.
• MORE STREET – שדרת חנויות המאופיינת בקונספט חדשני וייחודי של מסחר רחוב. מסחר הרחוב קיים בערים: חריש, מודיעין ואריאל.

פרויקטים עתידיים
מודיעין מורשת – 242 יח"ד וכ-3,250 מ"ר מסחר • ראשון לציון, שכונת נרקיסים – 254 יח"ד וכ-2,100 מ"ר מסחר • חריש שלבים ד', ה, ו' – 265 יח"ד • אריאל ג' -
50 יח"ד ו-1,325 מ"ר מסחר.

השבחה וייזום מקרקעין
לקבוצה שני פרויקטים בהיקף של כ-2,300 יחידות דיור בשינוי ייעוד לצד שטחי מסחר.

פרויקטים בינלאומיים
בבעלות הקבוצה פרויקט במרכז העיר פוזנן (פולין), שטחי מסחר ומלון בן 167 חדרים.

אולי יעניין אותך גם


מדיניות יישום חוק איסור הלבנת הון על ידי הבנקים – "יותר משהעגל רוצה לינוק, רוצה הפרה להניק" – מאת עוה"ד אילן סופר וספיר גבאי ממשרד אילן סופר ושות'

צו איסור הלבנת הון (חובות זיהוי, דיווח וניהול רישומים של תאגידים בנקאיים למניעת הלבנת הון ומימון טרור), שהוצא מכוח חוק איסור הלבנת הון, תש"ס-2000 (להלן בהתאמה: "הצו" ו-"החוק" או "חוק איסור הלבנת הון") מטיל על הבנקים חובות של קבלת מידע וחובות דיווח במטרה לאתר פעילויות חריגות שעלולות להצביע על פעולות הקשורות להלבנת הון או מימון טרור.

אתגר ההעברה הבין-דורית בעסקים משפחתיים עו"ד שלום הרשקוביץ – שותף במחלקת ניהול הון משפחתי ולקוחות פרטיים במשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'

על פי מחקרים אקדמיים, רק כ-30% מהעסקים המשפחתיים ממשיכים להתקיים לאחר העברתם לבני הדור השני. פחות מ-10% מהעסקים המשפחתיים ממשיכים להתקיים לאחר העברה נוספת לדור השלישי.
במילים אחרות, אם החליט מייסד עסק משפחתי להוריש את העסקים לילדיו, קיים סיכון ממשי, בהסתברות של 70%, שילדיו לא יזכו ליהנות מפירות העסק שהקים בעמל רב, וסיכון של כ-90% (!) שנכדיו לא יוכלו לעשות כן.

הישראלים רכשו השנה מטבחי חוץ בכ- 36.5 מיליון שקל – גידול של כ- 17% ביחס לשנה קודמת

חודשי האביב והקיץ הינם חודשי שיא במכירות המהוות כ- 40% מההכנסות השנתיות בענף

שוק מטבחי החוץ מאופיין בקשת מחירים רחבה והמחיר יכול להגיע עד למעלה מ- 100,000 שקל

תהילה ינאי, מנכ"לית CofaceBdi: "בשנתיים הקרובות שוק מטבחי החוץ ימשיך לצמוח בקצב גידול שנתי ממוצע של כ- 16%"