BDI

קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

בנייה, ייזום ופיתוח של מיזמי נדל"ן למגורים ולמסחר, השבחה וייזום מקרקעין, משרדים בארץ ובחו"ל

פרופיל

שנת הקמה 2004
כתובת רח' הבנים 5, נס ציונה 74071 - ראה מפה
טלפון טל' משרדי ההנהלה 08-9305959 פרויקטים 2572* מסחר 5157*
פקס 08-9302930
דוא"ל [email protected]
אתר החברה hmg.co.il
   
   

מנהלים

חנן מור, יו"ר, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

חנן מור

יו"ר

אבי מאור, מנכ"ל, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

אבי מאור

מנכ"ל

שלומי בן זכרי, סמנכ"ל בינוי והנדסה, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

שלומי בן זכרי

סמנכ"ל בינוי והנדסה

אייל מוליאן, סמנכ"ל כספים, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

אייל מוליאן

סמנכ"ל כספים

יוסי קורן, סמנכ"ל שיווק מכירות ושירות לקוחות, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

יוסי קורן

סמנכ"ל שיווק מכירות ושירות לקוחות

איתן שור, עו"ד יועץ משפטי, קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ

איתן שור

עו"ד יועץ משפטי

אודות


קבוצת MORE היא יזמית נדל"ן ציבורית שנוסדה בשנת 2004 על ידי היזמים חנן מור ואבי מאור. החברה מתמחה בהקמת פרויקטים המציעים סביבת מגורים אורבנית בהרמוניית מגורים לצד שטחי מסחר, שירותים וקהילה. נושא סביבות חיים - עירוב שימושים אפקטיבי - הוא מגמה שהולכת ומתרחבת בתחום הנדל"ן ובנויה על האמונה שהיומיום של מחר יניע משפחות לחיות במתחמי חיים שיציעו לגור, לעבוד, לבלות ולערוך קניות במתחמי חיים קרובים ומשולבים ולהימנע ככל האפשר לבלות זמן מיותר בפקקים ובדרכים. החברה יוזמת ומקימה מעל לאלפיים יח"ד ומפתחת שטחי מסחר בהיקף של כ-45,000 מ"ר ברחבי הארץ, כולל הקמת שטחי המסחר המרכזיים בערים מודיעין, חריש, ראשון לציון, אריאל, אור עקיבא ועוד. לקבוצה שנים של ידע וניסיון מוכח בייזום של מגוון פרויקטים למגורים ולמסחר ברחבי הארץ לצד זיהוי אזורים בעלי פוטנציאל צמיחה.

קבוצת MORE – מומחים לסביבה משולבת – היכולת לאתר, לזהות ולמצות פוטנציאל של מיזמי שימושים מעורבים ע"י מתודולוגיה ייחודית ומערכת רב תחומית, המפתחת סביבת חיים משולבת במתחמים אורבניים רבי פנים.

ה"אני מאמין" שלנו
קבוצת MORE רואה בכל לקוח שותף מלא שחלומותיו וצרכיו הם הבסיס לתכנון פיתוח ויצירה של סביבת חיים משולבת, עשירה בחוויות היומיום הנחשקות של המחר. תפיסה זו היא המשך לאסטרטגיה השימושים המשולבים ליצירת ערך משמעותי לבעלי המניות וללקוחות החברה.

הלקוח במרכז
קבוצת MORE שמה לנגד עיניה את טובת הלקוח בכל שלבי הפרויקט. התפיסה שלנו היא להעניק ללקוח מענה מיטבי לכל צרכיו החל משלב התכנון המקיף ועד הביצוע וההקמה. הלקוח הוא המרכז, וככזה אנו מחויבים לשביעות הרצון שלו מהפרויקט. הקבוצה מאמינה שהדרך לתוצאה טובה היא דרך שקיפות מלאה ללקוח.

תפיסה ניהולית
התפיסה הניהולית של קבוצת MORE מכוונת לחיזוק ולביסוס איתנותה וצמיחתה של הקבוצה. זאת במטרה לפעול להשבחת ערך החברה והשאת רווחיה על-פי שיקולים עסקיים. כל זאת נעשה מתוך אחריות לבעלי המניות, המשקיעים, העובדים, הלקוחות ולסביבה בה אנו חיים.

אחריות תאגידית והקוד האתי
הקבוצה פועלת מתוך אחריות תאגידית והייתה לחברת הנדל"ן הראשונה שקיבלה את אות מעלה לשנת 2009, בעקבות הפצת דו"ח אחריות חברתית. בנוסף, לקבוצה קוד אתי על פיו היא מתנהלת באופן שוטף.

איתנות פיננסית
מתוך תפיסת האחריות העסקית כלפי מחזיקי ניירות הערך שלה, הקבוצה פרעה ארבע סדרות אג"ח (סדרות א', ב', ג' ו-ד'). החברה החלה להציג הכנסות מדמי שכירות בשנת 2017 וצפויה להגיע לדמי שכירות שנתיים של כ-51 מיליון ש"ח עד שנת 2023.

תרומה לקהילה
החברה, מנהליה ועובדיה מעורבים ותורמים למען טיפוח חיי הקהילה והסביבה. החברה לוקחת חלק בפרויקטים שלה התנדבות אישית ובנוסף מגייסת כספים לפעילויות התנדבותיות ופעילויות רווחה בקהילה.

פרויקטים בבנייה ובתכנון
• "more נתניה" – 130 יח"ד בעיר ימים בנתניה • חריש שלב א' ו-ב' – 278 יח"ד וכ-2,500 מ"ר מסחר • חריש שלב ג' – 180 יח"ד וכ-700 מ"ר מסחר • חריש שלבים ה,ו – 156 יח"ד • "more כרמים" – 101 בתים צמודי קרקע בכפר תבור • MOD – 92 יח"ד במע"ר (מרכז העיר) מודיעין וכ-1,900 מ"ר מסחר • מודיעין שכונת מורשת – 242 יח"ד וכ-3,250 מ"ר מסחר • ראשון לציון, שכונת נרקיסים – 254 יח"ד וכ-2,100 מ"ר מסחר • אריאל ג' – 50 יח"ד ו-1,325 מ"ר מסחר • חריש שלב ד' – 109 יח"ד • אור ים – 713 יח"ד ועוד כ-1,200 מ"ר מסחר.

המרכזים המסחריים של הקבוצה
• מרכזי קניות אזוריים המאגדים תחת קורת גג אחת מגוון רחב של עסקים ותמהיל חנויות רחב. בימים אלו פתחה החברה את הקניון הראשון בעיר חריש המשתרע על שטח של כ-9,000 מ"ר.
• מרכזי קניות שכונתיים המשלבים שירותים חיוניים נגישים ופנאי לכל המשפחה הממוקמים במרכזי שכונות. בימים אלו החברה שוקדת על תכנון והקמה של שני מרכזים מסחריים בלב העיר חריש המשתרעים יחד על שטח של כ-15,500 מ"ר ובתכנון של מרכז מסחרי במודיעין המשתרע על שטח של כ-3,000 מ"ר.
• שדרת חנויות רחוב הפועלות כקניון ללא גג לאורך הרחוב הראשי. מסחר הרחוב קיים בערים: מודיעין, חריש, ראשון לציון , אריאל ואור עקיבא.

השבחה וייזום מקרקעין
לקבוצה שני פרויקטים בהיקף של כ-2,300 יחידות דיור בשינוי ייעוד לצד שטחי מסחר.
פרויקטים בינלאומיים
בבעלות הקבוצה פרויקט במרכז העיר פוזנן (פולין), מלון בן 166 חדרים ושטחי מסחר.

 

 

 

 

אולי יעניין אותך גם


אתגרי התקציב של מערכת הבריאות: "המטבע – לתרופות זולות ואיכותיות – נמצא מתחת לפנס"! (עו"ד דובב אפל, שותף, ש. הורוביץ ושות')

מערכת הבריאות בישראל ניצבת בפני אתגרים תקציביים מורכבים, ההולכים וגוברים. אתגרים אלו נובעים מהתנגשות בין הציפיה (שלא לומר זכות) של ציבור המטופלים בישראל לרפואה ציבורית איכותית, מתקדמת ומעודכנת – ובתוך כך להנגשה מהירה של תרופות איכותיות, בטוחות ויעילות לציבור חולים רחב ככל שניתן – לבין מגבלות תקציביות אשר מחייבות, בוודאי בתקופה של גרעון תקציבי, צמצום בהוצאה הלאומית על שירותי בריאות.

47% מהקבלנים צופים שהמחירים ימשיכו לעלות

למרות מאמצי הממשלה – רק 39% מהקבלנים צופים גידול בפעילות הענף השנה
47% מהקבלנים צופים שמחירי הדיור ימשיכו לעלות
82% מהקבלנים צופים כי קריסת חברות הביצוע תמשיך גם בשנה הקרובה

"עידן האונליין מביא לסגירתם של מרכזי קניות בכל העולם" – The Marker

תהילה ינאי, מנכ"לית משותפת ב-CofaceBdi אומרת: "הקניונים בישראל צריכים להמציא את עצמם מחדש בכל הקשור לחוויית השוכר ולחוויית הלקוח. המעבר לרכישת מוצרים בסחר מקוון מהווה איום מהותי על העסקים המקומיים בתחום הקמעונאות, והעלייה בסיכון של אותם עסקים משפיעה על הקניונים שמתקשים לאכלס את שטחי המסחר בשוכרים יציבים לאורך זמן. תהילה ינאי תהילה ינאיצביקה גולדשטיין "בשנה […]