BDI

חיפה כימיקלים בע"מ

דשנים, כימיקלים לתעשייה, מלחי פוספט

פרופיל

שנת הקמה 1966
כתובת ת.ד. 15011, מת"מ-חיפה 3190500- ראה מפה
טלפון 074-7373737
פקס 074-7373733
דוא"ל [email protected]
רשתות חברתיות
אתר החברה www.haifa-group.com
   

מנהלים

מוטי לוין, מנכ"ל, חיפה כימיקלים בע"מ

מוטי לוין

מנכ"ל

אודות


קבוצת חיפה כימיקלים, בעלת ותק של חמישה עשורים בתחומה, היא מובילה עולמית בייצור ואספקה של חנקת אשלגן, דשן חיוני לחקלאות אינטנסיבית מודרנית. החברה מפעילה תהליך ייחודי להמרת אשלג וסלע פוספט המופקים בישראל למוצרים בעלי ערך מוסף גבוה: חנקת אשלגן, חומצה זרחתית ומלחי פוספט לשימוש בחקלאות, ובתעשייה. החברה מייצרת ומשווקת קו מגוון של דשנים מסיסים ומיוחדים לחקלאות. החברה מעסיקה כ-400 עובדים בישראל, וכ-200 עובדים נוספים ברחבי העולם. לחברה מתקני יצור בישראל, צרפת וארה"ב, ומתקני ערבוב ואריזה באירופה ובדרום אפריקה. חיפה כימיקלים נמצאת בבעלות מלאה של . Trans Resources Inc. שבשליטת קבוצת טראמפ, הפועלת מבסיסה בארה"ב.

מנהל בכיר נוסף
ג'ולס טראמפ
יו"ר מועצת המנהלים

חלוציות כדרך חיים
במשך חמישה עשורים ניצבת חיפה כימיקלים בחזית העולמית של פיתוח ושיווק דשנים יעילים לחקלאות מתקדמת. הקבוצה חרתה על דגלה ערכים של חלוציות וחדשנות. בשם ערכים אלה מספקת החברה פתרונות פורצי דרך לשיפור הזנת הצמח ויעילות הדישון, בדרכים ידידותיות לסביבה. קבוצת חיפה קשובה לצרכיו של החקלאי, ונותנת מענה לאתגרים הסביבתיים, האקלימיים והכלכליים בפניהם הוא ניצב.

שיווק בינלאומי
חיפה כימיקלים מפעילה רשת הפצה עולמית באמצעות 16 חברות בנות, ומייצאת את מוצריה תחת שם המותג "Haifa" למעל 100 מדינות, תוך תמיכה וליווי בידע אגרונומי מתקדם.

מובילה עולמית בייצור ושיווק דשנים לחקלאות מתקדמת
חיפה כימיקלים מייצרת ומשווקת דשנים ייחודיים, המיועדים לחקלאות אינטנסיבית מתקדמת ויעילה. מוצרי חנקת האשלגן של חיפה כימיקלים, המשווקים בכל העולם תחת שם המותג Multi-K™, משמשים לשיפור כמות ואיכות של יבולים חקלאיים. חיפה כימיקלים מייצרת ומשווקת מגוון של דשנים מסיסים נוספים וכן מגוון ביוסטימולנטים המהווים תוספת הזנה לצמח. הדשנים המסיסים של חיפה כימיקלים מותאמים ליישום דרך מערכת ההשקיה ("הדשיה") ולריסוס על פני העלווה – שיטות המבטיחות יעילות מרבית של הדשן, הזנה מיטבית לצמח ושמירה על הסביבה. הדשנים מבוקרי השחרור של חיפה כימיקלים, המשווקים תחת שם המותג Multicote™, מספקים את דרישות ההזנה של ירקות, פירות, פרחים ומדשאות במשך פרקי זמן שבין חודשיים ל16- חודשים. מוצרים אלה ידידותיים לסביבה ומזינים את הצמחים באספקה מדויקת, רציפה ומאוזנת של חומרי מזון, מבלי להותיר שאריות בקרקע.

מובילה בידע מקצועי
חיפה כימיקלים מציעה פתרונות דישון המבוססים על ידע אגרונומי נרחב, הבנה מעמיקה של צרכי הגידול, והיכרות עם ההיבטים המעשיים של עבודת החקלאי. אתר אינטרנט עשיר, אפליקציות ייעודיות וכלים מקוונים נוספים מנגישים את הידע של חיפה כימיקלים למגדלים בכל העולם, ומסייעים להם להפיק את המיטב ממוצרי החברה.

כימיקלים לתעשייה
חיפה כימיקלים מייצרת ומשווקת מגוון של מלחי זרחן ואשלגן ליישומים בתעשיית הטקסטיל, קרמיקה, זכוכית, מסכי מגע, עיבוד עץ ונייר, פרמצבטיקה, קוסמטיקה ועוד.

חנקת אשלגן לתעשיית האנרגיה הסולרית
חיפה כימיקלים פורצת דרך בשיווק של חנקת אשלגן טכני לתחנות כוח תרמו-סולריות. עשרות אלפי טונות של חנקת אשלגן באיכות הטובה ביותר בעולם משמשים לאגירת אנרגיה בתחנות כוח בכל רחבי העולם. טכנולוגיה חדשנית זו מקטינה במידה משמעותית את צריכת הדלקים הקונבנציונליים ומאפשרת מעבר לשימוש במקורות אנרגיה "ירוקים".

ייצור נקי
חיפה כימיקלים פועלת לשיפור מתמיד בשמירה על איכות הסביבה. רשימת האמצעים כוללת, בין היתר, ניטור מלא של שפכים ושל פליטות גזים בזמן אמת, טיפול בגזי פליטה למזעור פליטות של חלקיקים לאטמוספירה ושימוש בגז טבעי במתקני הייצור. כדי להפחית פליטה של גזי חממה ממתקן החומצה החנקתית, פיתחו מהנדסי החברה תהליך חדשני להשבת תחמוצות חנקן (NOX) כחומר גלם לתהליך הייצור. בכך הפכו אותן ממטרד למשאב. פרוייקט זה הוא הגדול מסוגו בארץ. התהליך הוכר על-ידי הקהילה האירופית כטכנולוגיה מיטבית (BAT – Best Aviable Technology) ומשמש מודל ליישום על ידי מפעלי חומצה חנקתית ברחבי העולם. חיפה כימיקלים פועלת בתיאום מלא עם הרשויות המקומיות ועם המשרד לאיכות הסביבה, כדי להבטיח עמידה בתקנים ושמירה על איכות הסביבה ועל בריאותם של תושבי האזור.

עובדים
החברה מעסיקה כ-400 עובדים בישראל, וכ-200 עובדים נוספים ברחבי העולם.

אולי יעניין אותך גם


נציגות נשית נמוכה במועצות הערים בישראל

נתוני CofaceBdi ליום האישה 2018: נציגות נשית נמוכה במועצות הערים בישראל

רפואה דיגיטלית, אסדרה אנלוגית | מאמר דעה מאת אריאל יוספי ודן שלו- הייטק (הרצוג פוקס נאמן)

הטכנולוגיה והיכולת לעשות שימוש ב-AI הולידו בשנים האחרונות יישומים רפואיים חדשניים, שעד לפני שנים לא רבות היו בגדר מדע בדיוני. אך מי אמור לפקח על עיבוד המידע והתובנות הרפואיות, שיופקו על-ידי הטכנולוגיה החדשה? מתברר שהדרך לאסדרה אפקטיבית של רפואה דיגיטלית מבוססת בינה מלאכותית עוד ארוכה