BDI

גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות'

משרד עורכי-דין

פרופיל

שנת הקמה 1995
כתובת דרך אבא הלל סילבר 14, בית עוז, רמת גן 5250607- ראה מפה
טלפון 03-6139906
פקס 03-6139996
דוא"ל [email protected]
אתר החברה www.geelaw.co.il
   
   

מנהלים

אמיתי ארליך, שותף מייסד, גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות'

אמיתי ארליך

שותף מייסד

אמיר גולדמן, שותף מייסד, גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות'

אמיר גולדמן

שותף מייסד

בועז אדלשטיין, שותף בכיר, גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות'

בועז אדלשטיין

שותף בכיר

אורי אביגד, שותף בכיר, גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות'

אורי אביגד

שותף בכיר

אודות


משרד עורכי-דין גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות' נמנה על המשרדים המובילים בישראל בנושאי נדל"ן, תכנון ובנייה, מימון ובנקאות, ניהול הון אישי ומשפחתי, ליטיגציה ומשפט מסחרי. מאז היווסדו בשנת 1995, חותר המשרד בעקביות להצטיינות והובלה בתחומי עיסוקו, וכיום הוא מצוי בשורה הראשונה של משרדי עריכת הדין בישראל בתחומי פעילותו. המשרד פועל בארץ ובחו"ל, ומתמחה בטיפול בתיקים משפטיים מורכבים ורחבי היקף, תוך שילוב ניסיון עסקי ייחודי אשר נצבר לאורך שנים רבות של עבודה מול גורמי שטח ובעלי מקצוע. המשרד מתאפיין בדינאמיות וחדשנות, אך גם בהישענות על ניסיון נצבר וידע רב.

שותפים נוספים
ליאורה מנצורי
שותפה

עדי אהרון-פלדמן
שותפה

יניב יוגב
שותף

אריאל קמנקוביץ
שותף

אלי נבו
שותף

מוריה אופנהיימר
שותפה

רחלי כרמון
שותפה

עורכי דין נוספים
איל וינוקור
אלון אלימלך
דנה גרינברג-שלום
תהל בר
רותם אשכנזי
סיון לוי
תום יהושע אזר
חן הושע
אור צור
נדב שושן
יוחאי דוידוב
ליאור קורן

 

עלינו
משרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות' מתגאה ביחסיו הקרובים ויוצאי הדופן עם לקוחותיו, ובשירות המקיף והאישי המוענק להם. אנו מאמינים כי עו"ד טוב מציב את אינטרס הלקוח בראש מעייניו, מזדהה באופן מלא עם הלקוח וצרכיו, שמח בשמחתו, כואב את כאבו, ומחפש לו מזור.
תחומי עיסוקנו, המגוונים – אך משלימים – מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו טיפול כולל, מושלם, דינאמי וסינרגטי, תוך ראיית התמונה כולה. לקוחותיו הקבועים של המשרד נהנים מ"רפואה מונעת", לאור יכולתנו לצפות בעיות ולספק פתרונות בטרם עת, באופן המעניק ללקוחותינו שקט נפשי וביטחון. המשרד שם דגש מרכזי על איכות ומקצועיות עורכי הדין הפועלים בו, ועל שיתוף הפעולה ביניהם. מחלקות המשרד מאוישות בעורכי-דין מהמוכשרים והמנוסים בתחומם הפועלים בסינרגיה מלאה ובהפריה הדדית. אנו מטפחים רוח של משפחתיות במשרד, המתבטאת בתרבות פנאי משותפת, ולצד זאת, פועלים כל העת לשמירה על רמה מקצועית גבוהה ביותר בעזרת השתלמויות משרדיות וימי עיון מחלקתיים.
על לקוחותינו
משרד גולדמן, ארליך, אדלשטיין, אביגד ושות' משרת לקוחות ישראלים מגוונים, ביניהם: חברות בנייה מהגדולות בישראל, לצד יזמים, משקיעים, בעלי קרקעות ונכסים, בנקים, חברות ביטוח, קרנות הון, תאגידים בתחום הפרמצבטיקה והדיאגנוסטיקה, מסחר ושירותים, וגורמים פרטיים אחרים. בנוסף, מייצג המשרד חברות זרות לצד תושבי חוץ רבים, ומעניק להם שירותים משפטיים מקיפים לצורך ניהול נכסיהם והונם. השירות המקצועי והרב תחומי הניתן ללקוחותינו, בצירוף מערכת היחסים הקרובה והאישית עמם, הקנו למשרד מוניטין של אמינות ומקצועיות בקרב לקוחותיו וקולגות כאחד.
על תחומי העיסוק שלנו
מחלקת הנדל"ן – המשרד הינו אחד המובילים בישראל בנושאי נדל"ן ומקרקעין, תחומים המהווים חלק משמעותי מעבודתו השוטפת של המשרד. למשרד ניסיון רב ומגוון בטיפול מקיף בנושאי מקרקעין ותכנון ובנייה. המשרד מספק ללקוחותיו פתרונות מקיפים בתחומים אלו, לרבות היבטי תכנון ובניה, מיסוי ומימון תוך ייצוג יזמים, קבלנים, משקיעים וחברות המעורבים בעסקאות נדל"ן גדולות ומורכבות בארץ ובעולם. המשרד מתמחה בעסקאות מקרקעין מורכבות, עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, תמ"א 38, עמותות לבנייה עצמית, פינוי בינוי ועוד. לקוחות המשרד נהנים ממעטפת משפטית שלמה לפעילותם, לצד ייעוץ עסקי הנשען על רשת ענפה של בעלי מקצוע ממגוון תחומים. המחלקה משרתת קשת רחבה של לקוחות ישראלים, לצד ליווי תושבי חוץ בניהול נכסיהם בישראל. כמו כן, מלווה המחלקה פרויקטים רבים בחו"ל.
מחלקת הליטיגציה – המשרד מספק ייצוג משפטי מקיף בכל תחומי המשפט, בפני בכל הערכאות. ייצוג הלקוחות נעשה במקצועיות ובמחויבות רבה, תוך חתירה בלתי מתפשרת למימוש יעדי הלקוח. מחלקת הליטיגציה מייצגת את לקוחותיו הקבועים של המשרד כמו גם לקוחות מזדמנים אד הוק, לצורך נקיטה בהליך משפטי או בהגנה מפניו. הטיפול הליטיגטורי של המשרד מתאפיין בחשיבה אסטרטגית מראש, יחד עם ביצוע התאמות הנדרשות לאור ההתפתחויות בתיק והנסיבות המשתנות מעת לעת. דגש רב בעבודה המשפטית ניתן ליצירתיות, חדשנות ומקצוענות כאשר המוטו של עורכי הדין במחלקה הוא “תחשוב, תיזום – אל תגיב, אל תיגרר". מחלקת הליטיגציה של המשרד עוסקת בייצוג בכל תחומי המשפט, ובכלל זה בתחום דיני החוזים, דיני החברות, דיני עבודה, תכנון ובניה, מסים, בנקאות, משפט מנהלי, דיני מכרזים, חדלות פירעון ועוד. מחלקת הליטיגציה מעניקה את שירותיה גם ללקוחות המשרד בתחום המקרקעין, דיני הקניין, מיסוי מקרקעין ותחומים נוספים, המעניקים ללקוחות אלה כיסוי מלא לכל צרכיהם המסחריים ודיוניים בשיתוף פעולה הדוק עם צוות מחלקת הנדל"ן של המשרד.
מחלקת המימון והבנקאות – המשרד מעניק שירותי ייצוג למלווים גדולים, כגון: בנקים, חברות ביטוח, קרנות הון, מוסדות פיננסיים, וכן ייצוג לווים, כגון: חברות ציבוריות, פרטיות, שותפויות ומיזמים הצורכות/ים אשראי בעסקאות גדולות ומורכבות. המשרד מתמחה בייעוץ ובעריכת הסכמי מימון בעסקאות הכוללות: הלוואות חוב בכיר מסוגים שונים, ליווי בנקאי סגור במתכונת של construction loan ו-B.O.T מימון הון עצמי והלוואות "מזנין", יצירת בטחונות, סינדיקציה של מממנים, הסכמים בין מלווים וביצוע סגירות פיננסיות. למשרד ניסיון רב בייצוג מלווים ויזמים במסגרת הקמת פרוייקטים בתחום הנדל"ן, האנרגיה והתשתיות וכן בעסקאות מסחריות מסוגים שונים.
מחלקת ניהול הון אישי ומשפחתי – המשרד הינו אחד מהמשרדים הבולטים בישראל בתחום ניהול ההון האישי והמשפחתי (Family Wealth Management). בעזרת יצירתיות רבה, ידע רב תחומי ורשת קשרים ענפה עם בעלי מקצוע בתחום, מתאימים עורכי הדין במחלקה פתרונות אפקטיביים לניהול הון אישי ומשפחתי ללקוחות המחלקה, והכול תוך דגש על יחס אישי ורמת שירות גבוהה ללקוח. המשרד מציע ללקוחותיו מגוון רחב של פתרונות לתכנון מס בינלאומי והגנה על נכסים רב לאומיים, צמצום סיכונים והגדלת תשואה בנכסים ועיזבונות, בארץ ובחו"ל. בין היתר, מסייע המשרד בהקמה וניהול כולל של נאמנויות וחברות זרות, וכן רכישת נכסים והתאמת אחזקות. במסגרת זו מטפל המשרד בספקטרום נרחב של לקוחות ישראלים לצד תושבי חוץ, וכן בגופים ונאמנויות לצורכי תכנון נכסי משפחה ולצורכי תרומות וצדקה.
המחלקה המסחרית – המשרד מעניק ייצוג משפטי לתאגידים וחברות מכל הסוגים והמגזרים, הן באופן שוטף והן באירועים מיוחדים בחיי התאגיד, לצד ייצוג משפטי נישתי בתחום דיני העבודה. לקוחות המחלקה המסחרית מגיעים ממגוון רחב של תחומים ודיסציפלינות משפטיות, וכוללים בין היתר חברות ציבוריות, חברות ממשלתיות וחברות פרטיות, לצד שותפויות מסוגים שונים. כחלק מהשאיפה ליחס אישי ולטיפול כולל בלקוח, זוכים לקוחות המשרד לליווי בכלל צעדיהם בעולם העסקי, לרבות התמחות של המשרד בליווי יזמים בתחומי הזנק, החל משלב הרעיון ועד לגיוסי השקעות, וכן טיפול בנושאי הקמת חברות, הסכמי מייסדים, השקעות והקצאות, מיזוגים ורכישות בארץ ובחו"ל. הטיפול המסחרי נעשה בשדות משפט ועיסוק רבים ומגוונים ובכלל בתחום דיני החברות, דיני עבודה, דיני נאמנות, בנקאות ומימון, מכרזים, הסדרי חוב ועוד.

 

אולי יעניין אותך גם


ניהול נכון של אירועי חירום במפעלי תעשייה: לכבות את השריפה לפני שהיא פורצת – ד"ר עו"ד רות דגן ועו"ד חן תירוש, הרצוג פוקס נאמן ושות'

תארו את התרחיש הבא: מפעל תעשייתי מתכנן הרחבה של מתקן ייצור קיים. הוא מתקשר עם קבלן לצורך ביצוע עבודות תשתית למתקן. במהלך העבודות פוגע הקבלן בשוגג בצנרת שמובילה חומר מסוכן ושבטעות לא סומנה כנדרש. הפגיעה גורמת לדליפת חומר מסוכן המתפשט באזור ויוצר אירוע זיהום אוויר וריח בישוב שכן. כוחות חירום שמגיעים למפעל מבקשים מידע אודות החומר שדלף אולם המידע אינו זמין באופן מיידי בידי צוות החירום המפעלי. לאחר סיום האירוע וכנהוג במקרים כאלה, המשרד להגנת הסביבה מזמן את מנהלי החברה לשימוע, דורש לקבל את מסמכי התחקיר הפנימי ושוקל לפתוח בחקירה פלילית כנגד החברה ומנהלים בה. במקביל, תושבים מפעילים לחץ על המשרד בשל קרבתו ליישובם ופותחים בקמפיין ציבורי. בנוסף, השבתת המפעל לפרק זמן בעקבות האירוע גורמת לעיכוב באספקת סחורה ללקוחות, על כל המשתמע מכך.

חוקיותה של הזכות להכרזה על סכסוך עבודה – עו"ד אסתר הרשקוביץ רונן, בנימין (בני) מ. כהן ושות'

הזכות להכרזה על סכסוך עבודה אינה רק זכות חוקית המעוגנת בסעיף 5 לחוק יישוב סכסוכי עבודה, תשי"ז – 1957. זוהי זכות עם היבטים חוקתיים מובהקים. וחוקתיותה משפיעה גם על פרשנות הזכות החוקית של הכרזה על סכסוך עבודה.
ההכרזה על סכסוך עבודה הינה הביטוי הממשי והמוחשי של זכות ההתארגנות, הזכות למשא ומתן קיבוצי, הזכות לשביתה, הזכות לכבוד והזכות לעבוד.